Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





O2 Hostel
- 8,1/10 op basis van 2.155 beoordelingen
- Inchecken van 15:00 tot 21:00
- Centrum: 1,2 km
Waarom hier verblijven
Rua Ferreira Cardoso 66, Bonfim, 4300-096 Porto, Portugal is het adres van O2 Hostel, een hostel. Een wandeling van ongeveer 20 minuten brengt je naar het centrum, 1,2 km naar het oosten, en de metro en bussen leggen de route ook af.
Gasten geven het een goede 8,1 uit 10, op basis van 2.155 beoordelingen. Een reputatie opgebouwd over honderden verblijven: de score is bewezen, geen toevallig resultaat.
Inchecken: van 15:00 tot 21:00. Uitchecken: van 06:00 tot 11:00. Hoogtepunten: gratis wifi, familiekamers, rookvrije kamers, barbecuefaciliteiten, douche en kroegentochten. Wat je betaalt, volgt de kalender, dus het tarief voor jouw nachten verschijnt bij het boeken.





Een blik binnen O2 Hostel.
- Type
- Hostel
- Adres
- Rua Ferreira Cardoso 66, Bonfim, 4300-096 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 1,2 km in vogelvlucht
- Te voet
- ongeveer 20 minuten
- Gastenscore
- 8,1 uit 10 op basis van 2.155 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 21:00
- Uitchecken
- Van 06:00 tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Waar het ligt
Het staat aan Rua Ferreira Cardoso 66, Bonfim, 4300-096 Porto, Portugal.
Het centrum ligt 1,2 km naar het oosten: ongeveer 20 minuten te voet.
Over parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als iets ontbreekt wat je nodig hebt, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Gratis WiFi, Familiekamers, Rookvrije kamers, Barbecuefaciliteiten, Douche, Kroegentochten, Bagageopslag, Kluisjes, Aangewezen rookruimte, Picknickplaats |
| Badkamer | Toiletpapier, Handdoeken/lakens (toeslag), Toilet, Douche |
| Slaapkamer | Linnengoed |
| Buiten | Picknickplaats, Buitenmeubilair, Barbecuefaciliteiten, Terras, Tuin |
| Keuken | Gedeelde keuken |
| Kamervoorzieningen | Stopcontact bij het bed |
| Activiteiten | Kroegentochten |
| Eten & Drinken | Koffiehuis ter plaatse, Wijn/champagne (toeslag) |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Receptiediensten | Factuur verstrekt, Kluisjes, Bagageopslag, Snelle in-/uitcheck |
| Entertainment & familiediensten | Bordspellen/puzzels |
| Schoonmaakdiensten | Dagelijkse schoonmaak |
| Zakelijke faciliteiten | Fax/fotokopieerwerk |
| Veiligheid & beveiliging | Brandblussers, CCTV in gemeenschappelijke ruimtes, Rookmelders, Beveiligingsalarm |
| Algemeen | Automaat (snacks), Automaat (dranken), Aangewezen rookruimte, Verwarming, Familiekamers, Rookvrije kamers |
- Wat wordt aangeboden
- Gratis WiFi, Familiekamers, Rookvrije kamers, Barbecuefaciliteiten, Douche, Kroegentochten, Bagageopslag, Kluisjes, Aangewezen rookruimte, Picknickplaats
- Wat wordt aangeboden
- Toiletpapier, Handdoeken/lakens (toeslag), Toilet, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed
- Wat wordt aangeboden
- Picknickplaats, Buitenmeubilair, Barbecuefaciliteiten, Terras, Tuin
- Wat wordt aangeboden
- Gedeelde keuken
- Wat wordt aangeboden
- Stopcontact bij het bed
- Wat wordt aangeboden
- Kroegentochten
- Wat wordt aangeboden
- Koffiehuis ter plaatse, Wijn/champagne (toeslag)
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- Factuur verstrekt, Kluisjes, Bagageopslag, Snelle in-/uitcheck
- Wat wordt aangeboden
- Bordspellen/puzzels
- Wat wordt aangeboden
- Dagelijkse schoonmaak
- Wat wordt aangeboden
- Fax/fotokopieerwerk
- Wat wordt aangeboden
- Brandblussers, CCTV in gemeenschappelijke ruimtes, Rookmelders, Beveiligingsalarm
- Wat wordt aangeboden
- Automaat (snacks), Automaat (dranken), Aangewezen rookruimte, Verwarming, Familiekamers, Rookvrije kamers
Kamermogelijkheden en tarieven
Voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026 waren 7 kamertypes beschikbaar, hieronder vermeld. Beschikbaarheid varieert per nacht, dus controleer je eigen data. Gratis annulering was van toepassing op 7 van de 14 gevonden tarieven, wat betekent dat flexibele opties vaak beschikbaar zijn.
Soorten kamers
| Kamertype | Slaapt | Bedden |
|---|---|---|
| Vierpersoonskamer met eigen badkamer | 4 gasten | 2 stapelbedden |
| 6-persoons gemengde slaapzaal | 6 gasten | 6 stapelbedden |
| Familiekamer met eigen badkamer | 8 gasten | 8 stapelbedden |
| Bed in 8-persoons slaapzaal | 1 gast | 1 stapelbed |
| Bed in 6-persoons slaapzaal | 1 gast | 1 stapelbed |
| Bed in 4-persoons slaapzaal | 1 gast | 1 stapelbed |
| Bed in 4-persoons gemengde slaapzaal | 1 gast | 1 stapelbed |
- Slaapt
- 4 gasten
- Bedden
- 2 stapelbedden
- Slaapt
- 6 gasten
- Bedden
- 6 stapelbedden
- Slaapt
- 8 gasten
- Bedden
- 8 stapelbedden
- Slaapt
- 1 gast
- Bedden
- 1 stapelbed
- Slaapt
- 1 gast
- Bedden
- 1 stapelbed
- Slaapt
- 1 gast
- Bedden
- 1 stapelbed
- Slaapt
- 1 gast
- Bedden
- 1 stapelbed
Gastbeoordelingen
In 309 beoordelingen komen dezelfde punten steeds terug; de tabel vat ze samen. Gasten prijzen de locatie, het personeel en de netheid; de meningen zijn meer gemengd over de geluidsisolatie en de badkamer.
Wat gasten het meest noemen
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Dicht bij metrostations, supermarkten en op korte loopafstand van het stadscentrum. | 133 vermeldingen |
| Personeel | Vriendelijk, behulpzaam team biedt flexibel inchecken en bagageopslag. | 102 vermeldingen |
| Netheid | Opgeruimde, goed onderhouden ruimtes die dagelijks worden schoongemaakt. | 82 vermeldingen |
| Geluidsisolatie | Dunne muren laten geluid van buren, gangen en de straat binnen. | 55 vermeldingen (kritisch) |
| Badkamer | Gerenoveerd en ruim, maar soms zonder voorraden, privacy of werkende sloten. | 58 vermeldingen (gemengd) |
- Wat gasten zeggen
- Dicht bij metrostations, supermarkten en op korte loopafstand van het stadscentrum.
- Hoe vaak
- 133 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Vriendelijk, behulpzaam team biedt flexibel inchecken en bagageopslag.
- Hoe vaak
- 102 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Opgeruimde, goed onderhouden ruimtes die dagelijks worden schoongemaakt.
- Hoe vaak
- 82 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Dunne muren laten geluid van buren, gangen en de straat binnen.
- Hoe vaak
- 55 vermeldingen (kritisch)
- Wat gasten zeggen
- Gerenoveerd en ruim, maar soms zonder voorraden, privacy of werkende sloten.
- Hoe vaak
- 58 vermeldingen (gemengd)
Huisregels en tijden
Inchecken: van 15:00 tot 21:00. Uitchecken: van 06:00 tot 11:00.
Vergelijkbare plaatsen in de buurt
Vier dichtbijgelegen alternatieven in “Hostels in Porto”, die met tien of meer beoordelingen als eerste vermeld. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Verblijfplaats | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| O2 Hostel (dit hostel) | Hostel | - | 8,1 (2.155 recensies) | |
| Easy Host Porto | Hostel | 180 meter | 7,9 (2.480 recensies) | |
| CoolHostel | Hostel | 760 meter | 7,6 (1.561 recensies) | |
| Urban Garden Porto Central Hostel | Hostel | 780 meter | 8,8 (2.063 recensies) | |
| Change The World Hostels - Porto - Santa Catarina | Hostel | 830 meter | 8,0 (1.605 recensies) |
- Type
- Hostel
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 8,1 (2.155 recensies)
- Type
- Hostel
- Gebied
- Afstand
- 180 meter
- Gastenscore
- 7,9 (2.480 recensies)
- Type
- Hostel
- Gebied
- Afstand
- 760 meter
- Gastenscore
- 7,6 (1.561 recensies)
- Type
- Hostel
- Gebied
- Afstand
- 780 meter
- Gastenscore
- 8,8 (2.063 recensies)
- Type
- Hostel
- Gebied
- Afstand
- 830 meter
- Gastenscore
- 8,0 (1.605 recensies)
Hoe goed is het echt
2.155 recensies geven deze plek een 8,1 uit 10. Dat is een groot genoeg aantal dat een enkele lovende of klagende recensie de score nauwelijks beïnvloedt, dus het cijfer is betrouwbaar.
In ‘Hostels in Porto’ staat het op de 20e plaats van de 27, gesorteerd op score en aantal recensies samen, dus een perfecte 10 van één gast weegt niet zwaarder dan een 9,1 van tweeduizend.
Temperaturen in Porto door het jaar heen
Maandelijkse gemiddelden voor de maximum- en minimumtemperatuur overdag, zodat u een duidelijke indicatie hebt wanneer u het beste kunt komen.
Langjarige gemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximum overdag | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Minimum overdag | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer komen
Voor de warmste dagen kunt u het beste in augustus komen, dan liggen de gemiddelde maximumtemperaturen rond de 26 °C (78 °F); januari is de koelste maand, met maxima rond 14 °C (57 °F). Dit zijn langjarige gemiddelden, geen voorspelling, dus check de weekverwachting voordat u uw koffer pakt.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met de bron: de gegevens van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 170 rijen
Toon alle 170 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie25 | ||
| Naam | O2 Hostel | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 1427803 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Hostel | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua Ferreira Cardoso 66, Bonfim, 4300-096 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4300-096 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.1470579 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.59658300000001 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 1,2 km (0,8 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Richting vanuit het centrum | oost | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand tot het centrum | ongeveer 20 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 8,1 uit 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastrecensies | 2,155 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 21:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | van 06:00 tot 11:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 45 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens per | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Vierpersoonskamer met eigen badkamer, 4 gasten, 2 stapelbedden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | 6-persoons gemengde slaapzaal, 6 gasten, 6 stapelbedden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Familiekamer met eigen badkamer, 8 gasten, 8 stapelbedden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Bed in 8-persoons slaapzaal, 1 gast, 1 stapelbed | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Bed in 6-persoons slaapzaal, 1 gast, 1 stapelbed | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Bed in 4-persoons slaapzaal, 1 gast, 1 stapelbed | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Bed in 4-persoons gemengde slaapzaal, 1 gast, 1 stapelbed | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten45 | ||
| Hoogtepunt: gratis WiFi | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Familiekamers | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Rookvrije kamers | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Barbecuefaciliteiten | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Kroegentochten | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Bagageopslag | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Kluisjes | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Aangewezen rookruimte | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Picknickplaats | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Toiletpapier | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken/beddengoed (toeslag) | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Toilet | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Douche | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Slaapkamer: Beddengoed | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Buiten: Picknickplaats | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Buiten: Tuinmeubilair | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Buiten: Barbecuefaciliteiten | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Buiten: Terras | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Buiten: Tuin | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: Gedeelde keuken | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Stopcontact naast het bed | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Activiteiten: Kroegentochten | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Eten en drinken: Koffiehuis ter plaatse | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Eten en drinken: Wijn/champagne (toeslag) | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Internet: overzicht | Er is gratis wifi in alle ruimtes. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Internet: internetdiensten | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Er is geen parkeergelegenheid. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Receptiediensten: Factuur wordt verstrekt | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Receptiediensten: Kluisjes | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Receptiediensten: Bagageopslag | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Receptiediensten: Versneld in- en uitchecken | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Entertainment en familieservices: Bordspellen/puzzels | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Schoonmaakdiensten: Dagelijkse schoonmaak | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Zakelijke faciliteiten: Fax/fotokopieerapparaat | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Veiligheid en beveiliging: Brandblussers | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Veiligheid en beveiliging: Cameratoezicht in gemeenschappelijke ruimtes | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Veiligheid en beveiliging: Rookmelders | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Veiligheid en beveiliging: Inbraakalarm | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Algemeen: Automaat (snacks) | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Algemeen: Automaat (dranken) | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Algemeen: Aangewezen rookruimte | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Verwarming | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Familiekamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Niet-rokenkamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en zijn klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is bepalend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien geladen tegelijk geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van de luchthaven naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. De luchthaven ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (luchthaven naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als luchthavenvervoer tarief | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 incidenteel ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer; echt rijden op heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenkamers, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, vallen in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een luxe maaltijd per persoon, begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portkelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenkaart | 25 EUR · Audiogids met drie portwijnen, september 2026. | Taylor's |
| Budget autoverhuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen via een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autoverhuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autoverhuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autoverhuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Brandstofverbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik premium auto (middelgroot cijfer gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premium model gevonden; het middelgrote Captur-cijfer wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide- en Viator-lijsten |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron scheidt premium van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Soares dos Reis Nationaal Museum, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer kan ik in- en uitchecken?
Inchecken is mogelijk van 15:00 tot 21:00, uitchecken van 06:00 tot 11:00.
Is het stadscentrum op loopafstand?
Ja. Reken op ongeveer 20 minuten lopen, het centrum is 1,2 km (0,8 mijl) verwijderd.
Kan ik parkeren bij de accommodatie?
Kort gezegd: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Is er wifi?
Kort gezegd: “WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Is koken mogelijk in de accommodatie?
Een volledige keuken is niet beschikbaar; in plaats daarvan is er een gedeelde keuken.
Kan ik vertrouwen op de gastenscore?
Ja, die is betrouwbaar: 8,1 van de 10 uit 2.155 beoordelingen geeft een eerlijk beeld.

O2 Hostel
★ 8.1/10 · 2,155 reviewsVoor de kamers en de prijs, stel uw data in bij O2 Hostel.
Bronnen
Deze bronnen leveren elk cijfer hierboven, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Booking.com listing: O2 Hostel geraadpleegd op 2026-09-15Type accommodatie, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
