Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





Luxury Style 6 met airco in het centrum van Porto, vlak bij de metro
- Beoordeeld met 9,2/10 in 12 beoordelingen
- Inchecken van 15:00 tot 00:00
- 630 meter van het centrum
Wat je krijgt
Rua Entreparedes, 19, União de Freguesias do Centro, 4000-198 Porto, Portugal is het adres van Luxury Style 6 met airco in het centrum van Porto, vlak bij de metro, een appartement. Het centrum is gemakkelijk te voet bereikbaar: 630 meter naar het zuidoosten, ongeveer 10 minuten lopen.
9,2 uit 10 van 12 beoordelingen is een uitzonderlijke score, die maar weinig plekken halen. Het is gebaseerd op een kleiner aantal verblijven, dus het is een goede indicatie die nog een beetje kan verschuiven.
Inchecken: van 15:00 tot 00:00. Uitchecken: tot 11:00. Tot de faciliteiten behoren eigen badkamer, airconditioning, gratis wifi, keuken, rookvrije kamers en wasmachine. Wat je betaalt, volgt de kalender, dus het tarief voor jouw nachten verschijnt bij het boeken.





Kamers en ruimtes in Luxury Style 6 met airco in het centrum van Porto, vlak bij de metro.
- Type
- Appartement
- Adres
- Rua Entreparedes, 19, União de Freguesias do Centro, 4000-198 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 630 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 10 minuten
- Gastenscore
- 9,2 uit 10 van 12 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 00:00
- Uitchecken
- Tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Waar je zult zijn
Het ligt aan Rua Entreparedes, 19, União de Freguesias do Centro, 4000-198 Porto, Portugal.
Het centrum ligt 630 meter naar het zuidoosten, ongeveer 10 minuten lopen. De locatie scoort 10,0 uit 10 bij gasten, een van de hoogste cijfers die het krijgt.
Over parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als je iets mist, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Eigen badkamer, Airconditioning, Gratis WiFi, Keuken, Rookvrije kamers, Wasmachine, Douche, Koffiezetapparaat |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetservices |
| Keuken | Koffiezetapparaat, Broodrooster, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Wasmachine, Magnetron, Koelkast |
| Slaapkamer | Bedlinnen |
| Badkamer | Handdoeken, Bad of douche, Eigen badkamer, Haardroger, Douche |
| Media & Technologie | TV |
| Kamerfaciliteiten | Strijkfaciliteiten, Strijkijzer |
| Eten & Drinken | Thee-/koffiezetapparaat |
| Diversen | Airconditioning, Rookvrij in de gehele accommodatie, Rookvrije kamers |
- Wat wordt aangeboden
- Eigen badkamer, Airconditioning, Gratis WiFi, Keuken, Rookvrije kamers, Wasmachine, Douche, Koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetservices
- Wat wordt aangeboden
- Koffiezetapparaat, Broodrooster, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Wasmachine, Magnetron, Koelkast
- Wat wordt aangeboden
- Bedlinnen
- Wat wordt aangeboden
- Handdoeken, Bad of douche, Eigen badkamer, Haardroger, Douche
- Wat wordt aangeboden
- TV
- Wat wordt aangeboden
- Strijkfaciliteiten, Strijkijzer
- Wat wordt aangeboden
- Thee-/koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, Rookvrij in de gehele accommodatie, Rookvrije kamers
Kamers en prijzen
Op 10 tot 12 oktober 2026 konden twee volwassenen kiezen uit 1 kamertype, hieronder vermeld; de beschikbaarheid verschilt per nacht, dus controleer je eigen data. Geen gratis annulering bij de 1 geziene tarieven, dus het is de moeite waard om de voorwaarden voor jouw data te controleren.
Kamercategorieën
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Appartement | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Aankomst, vertrek en regels
Inchecken: van 15:00 tot 00:00. Uitchecken: tot 11:00. Wat je kunt verwachten bij het inchecken: “Je moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat je aankomt.”
Vergelijkbare plekken in de buurt
Vier andere opties in “Appartementen in Porto”, eerst de best beoordeelde, daarna de dichtstbijzijnde. Afstanden worden hemelsbreed gemeten.
| Verblijfplaats | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| Luxury Style 6 met airco in het centrum van Porto, vlak bij de metro (deze) | Appartement | - | 9,2 (12 beoordelingen) | |
| UMA Biscuit Factory Apartments Porto | Appartement | 10 meter | 8,8 (276 beoordelingen) | |
| Underground Batalha Studios | Appartement | 20 meter | 7,8 (141 beoordelingen) | |
| Luxury Style 7 met airco in het centrum van Porto, vlak bij de metro | Appartement | 30 meter | 8,8 (10 beoordelingen) | |
| Fashion Luxury House | Appartement | 60 meter | 8,8 (12 beoordelingen) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 9,2 (12 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 10 meter
- Gastenscore
- 8,8 (276 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 20 meter
- Gastenscore
- 7,8 (141 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 30 meter
- Gastenscore
- 8,8 (10 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 60 meter
- Gastenscore
- 8,8 (12 beoordelingen)
Wat de score en de beoordelingen je vertellen
12 beoordelingen hebben deze plek beoordeeld met 9,2 uit 10. Dat is een voldoende grote basis dat een enkele lovende of klagende recensie het nauwelijks verandert, dus het cijfer is betrouwbaar.
Op basis van score en aantal beoordelingen samen staat het op 244 van 549 in “Appartementen in Porto”: een enkele 10 weegt minder dan een 9,1 van een paar duizend gasten.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperaturen per maand, om je te helpen beslissen wanneer je te reizen.
Langetermijngemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | jan | feb | mrt | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer je je bezoek kunt plannen
Kies augustus voor de warmste gemiddelde maximumtemperaturen, ongeveer 26 °C (78 °F), en verwacht dat januari het koelst is, rond 14 °C (57 °F). Gemiddelden over vele jaren, geen voorspelling: de weersverwachting voor jouw data vertelt je meer zodra de reis dichterbij is.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met de bron: de details van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 152 rijen
Toon alle 152 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie20 | ||
| Naam | Luxury Style 6 met airco in het centrum van Porto, vlak bij de metro | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com accommodatienummer | 13928770 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua Entreparedes, 19, União de Freguesias do Centro, 4000-198 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4000-198 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.1454854 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.6057929 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 630 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Richting vanuit het centrum | zuidoost | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand naar het centrum | ongeveer 10 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 9,2 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastenbeoordelingen | 12 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Locatiescore | 10,0 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 00:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | tot 11:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 20 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens bijgewerkt tot | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Appartement | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten32 | ||
| Hoogtepunt: Eigen badkamer | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Airconditioning | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Keuken | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Rookvrije kamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Wasmachine | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Koffiezetapparaat | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetservices | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koffiezetapparaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Broodrooster | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keukengerei | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Waterkoker | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keuken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Wasmachine | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Magnetron | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koelkast | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Beddengoed | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Bad of douche | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Eigen badkamer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Föhn | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Douche | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: Tv | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Strijkfaciliteiten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Strijkijzer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Eten & Drinken: Koffie-/theezetapparaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Airconditioning | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Roken niet toegestaan in de gehele accommodatie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Roken niet toegestaan op de kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en zijn klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogste geregistreerde temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagste geregistreerde temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overzijde van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximale toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is bepalend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien keer opladen geeft één gratis rit. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van de luchthaven naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26–30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. De luchthaven ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (luchthaven naar het centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, van luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief voor de luchthaven | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 incidenteel ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het volledige Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het volledige Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot en met februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijsopgave en geen tarief voor 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot en met augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Euro 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; de afgeprijsde pompprijzen van DGEG waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; in de praktijk op heuvelachtig terrein is het verbruik hoger. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, vallen in de categorie 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Middelgrote maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Dure maaltijd per persoon, begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen jonger dan 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portwijnkelder met proeverij, Taylor's volwassenenkaartje | 25 EUR · Audiogids met drie portwijnen, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen via een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middelgrote auto in Porto, geraadpleegd op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, geraadpleegd op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | Aanbiedingen van GetYourGuide en Viator |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen premium en middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele reis en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP tarief historische tram, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Rondleiding Palácio da Bolsa, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00 uur; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wat zijn de in- en uitchecktijden?
Inchecken is van 15:00 tot 00:00 en uitchecken tot 11:00. Goed om te weten: “U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Kan ik naar het stadscentrum lopen?
Ja. Het centrum ligt op 630 meter afstand, ongeveer 10 minuten lopen.
Kan ik parkeren bij de accommodatie?
Kort gezegd: “Er is geen parkeergelegenheid.”
Heeft de accommodatie wifi?
Kort gezegd: “Wifi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Zijn er kookfaciliteiten voor gasten?
Ja, de accommodatie heeft een keuken. U vindt er ook een koffiezetapparaat, broodrooster, keukengerei, waterkoker, wasmachine, magnetron en koelkast.
Is de gastenscore een betrouwbare gids?
De score is veelzeggend: 9,2 van de 10 op basis van 12 beoordelingen, een redelijke gids na zoveel verblijven.

Luxury Style 6 met airco in het centrum van Porto vlakbij de metro
★ 9.2/10 · 12 reviewsKies uw data om de kamers en de prijs te zien van Luxury Style 6 met airco in het centrum van Porto vlakbij de metro.
Bronnen
Alle bovenstaande cijfers zijn afkomstig van deze bronnen, en het gegevensblad vermeldt de bron van elke rij.
- 1Booking.com listing: Luxury Style 6 with AC Downtown Porto near Metro geraadpleegd op 2026-09-15Accommodatietype, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41.1496 N, 8.6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
