Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





Fashion Luxury House
- 8,8/10 uit 12 beoordelingen
- Inchecktijden: van 15:00 tot 00:00
- Het centrum is 570 meter verderop
Waarom hier verblijven
Gelegen aan de Rua de Santo Ildefonso 2, 2FR, União de Freguesias do Centro, 4000-385 Porto, Portugal, is Fashion Luxury House een appartement. Het stadscentrum ligt op slechts 570 meter naar het zuidoosten, een wandeling van ongeveer 10 minuten.
De gastenscore is 8,8 uit 10 op basis van 12 beoordelingen, wat zeer goed is. Achter deze score schuilt een klein aantal verblijven, dus beschouw het als een goede indicatie en niet als een definitief cijfer.
Plan om in te checken van 15:00 tot 00:00 en uit te checken tot 11:00. Hoogtepunten: eigen badkamer, airconditioning, gratis wifi, keuken, rookvrije kamers en douche. Prijzen variëren per datum: voer uw nachten in om het geldende tarief te zien.





Een blik binnen Fashion Luxury House.
- Type
- Appartement
- Adres
- Rua de Santo Ildefonso 2, 2FR, União de Freguesias do Centro, 4000-385 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 570 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 10 minuten
- Gastenscore
- 8,8 uit 10 uit 12 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 00:00
- Uitchecken
- Tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
De locatie
Ga naar Rua de Santo Ildefonso 2, 2FR, União de Freguesias do Centro, 4000-385 Porto, Portugal.
Het centrum ligt 570 meter naar het zuidoosten, ongeveer 10 minuten lopen. Gasten beoordelen de locatie met 9,7 uit 10, een van de sterkste punten.
Parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als iets ontbreekt dat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Eigen badkamer, Airconditioning, Gratis WiFi, Keuken, Rookvrije kamers, Douche, Lift, Koffiezetapparaat |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten |
| Keuken | Koffiezetapparaat, Broodrooster, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Vaatwasser, Magnetron, Koelkast |
| Slaapkamer | Linnengoed |
| Badkamer | Handdoeken, Bad of douche, Eigen badkamer, Haardroger, Douche |
| Media & Technologie | Satellietzenders, TV |
| Kamervoorzieningen | Strijkfaciliteiten, Strijkijzer |
| Eten & Drinken | Thee-/koffiezetapparaat |
| Diversen | Airconditioning, Rookvrij in de gehele accommodatie, Lift, Rookvrije kamers |
- Wat wordt aangeboden
- Eigen badkamer, Airconditioning, Gratis WiFi, Keuken, Rookvrije kamers, Douche, Lift, Koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten
- Wat wordt aangeboden
- Koffiezetapparaat, Broodrooster, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Vaatwasser, Magnetron, Koelkast
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed
- Wat wordt aangeboden
- Handdoeken, Bad of douche, Eigen badkamer, Haardroger, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Satellietzenders, TV
- Wat wordt aangeboden
- Strijkfaciliteiten, Strijkijzer
- Wat wordt aangeboden
- Thee-/koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, Rookvrij in de gehele accommodatie, Lift, Rookvrije kamers
Kamers en tarieven
Een zoekopdracht voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026 leverde 1 kamertype op, weergegeven in de onderstaande tabel. De beschikbaarheid per nacht varieert, dus controleer uw data. De 1 tarieven bij die zoekopdracht waren allemaal zonder gratis annulering, dus lees de voorwaarden voor uw eigen data.
Soorten kamers
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Appartement | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Inchecken en huisregels
Plan om in te checken van 15:00 tot 00:00 en uit te checken tot 11:00. Bij inchecken: “U dient de accommodatie van tevoren te laten weten hoe laat u aankomt.”
Vergelijkbare accommodaties in de buurt
Vier alternatieven uit “Appartementen in Porto”: eerst de best beoordeelde, daarna de dichtstbijzijnde. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Accommodatie | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| Fashion Luxury House (deze) | Appartement | - | 8,8 (12 beoordelingen) | |
| Oporto Mezzanine - by ML Apartments | Appartement | 40 meter | 8,4 (95 beoordelingen) | |
| GuestReady - Dolce experience in Porto | Appartement | 40 meter | 8,2 (23 beoordelingen) | |
| Heritage Oporto Downtown | Appartement | 40 meter | 7,8 (30 beoordelingen) | |
| Aposentus -Romantic Mezzanine Apartment With a Balcony | Appartement | 40 meter | 8,5 (57 beoordelingen) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 8,8 (12 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 40 meter
- Gastenscore
- 8,4 (95 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 40 meter
- Gastenscore
- 8,2 (23 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 40 meter
- Gastenscore
- 7,8 (30 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 40 meter
- Gastenscore
- 8,5 (57 beoordelingen)
Wat de score en de beoordelingen u vertellen
8,8 uit 10 uit 12 beoordelingen. Met zoveel verblijven erachter verplaatst één ontevreden of verrukte gast het gemiddelde nauwelijks, dus het is een eerlijk beeld van wat u kunt verwachten.
Zijn plaats in “Appartementen in Porto” is 325 van 549, gerangschikt op score en beoordelingen samen, dus een enkele perfecte 10 verslaat geen 9,1 van tweeduizend gasten.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperatuur per maand, om u te helpen kiezen wanneer u komt.
Langjarige gemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | jan | feb | mrt | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer te komen
Augustus brengt de hoogste dagelijkse gemiddelden, rond 26 °C (78 °F), terwijl januari het koelst is, met ongeveer 14 °C (57 °F). De cijfers beschrijven een typisch jaar; een blik op de weersverwachting voor vertrek bepaalt wat u in moet pakken.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de gegevens van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 154 rijen
Toon alle 154 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie20 | ||
| Naam | Fashion Luxury House | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com accommodatienummer | 6730567 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua de Santo Ildefonso 2, 2FR, União de Freguesias do Centro, 4000-385 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4000-385 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.1459926 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.6061454 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 570 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496° N, 8,6110° W |
| Richting vanaf het centrum | zuidoost | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand tot het centrum | ongeveer 10 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30%, bij 5 km/u |
| Gastbeoordeling | 8,8 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastenrecensies | 12 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Locatiescore | 9,7 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 00:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | tot 11:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 29 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens van | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Appartement | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten34 | ||
| Hoogtepunt: Eigen badkamer | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Airconditioning | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Keuken | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Rookvrije kamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Lift | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Koffiezetapparaat | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetdiensten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koffiezetapparaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Broodrooster | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keukengerei | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Waterkoker | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keuken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Vaatwasser | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Magnetron | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koelkast | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Beddengoed | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Bad of douche | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Eigen badkamer | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Haardroger | aanwezig | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Douche | aanwezig | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: Satellietzenders | aanwezig | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: Tv | aanwezig | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Strijkfaciliteiten | aanwezig | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Strijkijzer | aanwezig | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Eten & Drinken: Waterkoker/koffiezetapparaat | aanwezig | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Airconditioning | aanwezig | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Roken niet toegestaan in de gehele accommodatie | aanwezig | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Lift | aanwezig | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Rookvrije kamers | aanwezig | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en haar klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Peildatum 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks in één keer geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief van/naar het vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 gelegenheidskaartje, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; de gereduceerde pomp prijzen van DGEG waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; werkelijk rijden in heuvelachtig terrein verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Hostel slaapzaalbed, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hostel slaapzaalbed, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in de klasse 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantendatabase |
| Middelgrote maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantendatabase |
| Dure maaltijd per persoon, begin van de klasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantendatabase |
| Porto toeristenbelasting per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portokelder bezoek met proeverij, Taylor's volwassenen ticket | 25 EUR · Audiogids met drie Ports, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen via een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (middelgroot cijfer gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premium model gevonden; het middelgrote Captur-cijfer wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator aanbiedingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron onderscheidt premium van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (eigenaar cijfer) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; zelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (eigenaar cijfer) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Soares dos Reis Nationaal Museum, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot zondag 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat zijn incheck en uitcheck?
Incheck van 15:00 tot 00:00, uitcheck tot 11:00, en een detail voor aankomst: “U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Kan ik te voet naar het centrum?
Ja: het centrum is 570 meter verderop, ongeveer 10 minuten lopen.
Is er parkeergelegenheid?
Dit is van toepassing: “Er is geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Is er wifi?
Dit is van toepassing: “WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Zijn er kookfaciliteiten voor gasten?
Koken is mogelijk, met een keuken. Er is ook een koffiezetapparaat, broodrooster, keukengerei, waterkoker, vaatwasser, magnetron en koelkast.
Is de gastscore betrouwbaar?
Het is betrouwbaar: 12 beoordelingen hebben het een 8,8 van de 10 gegeven, genoeg voor een redelijk gemiddelde.

Fashion Luxury House
★ 8.8/10 · 12 reviewsKies uw data om de kamers en de prijs bij Fashion Luxury House te zien.
Bronnen
Deze bronnen leveren elk cijfer hierboven, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Booking.com listing: Fashion Luxury House geraadpleegd op 2026-09-15Type accommodatie, adres, coördinaten, sterren, gastscore en beoordelingen, incheck en uitcheck, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
