Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





GuestReady - Caldeireiros Studios
- Beoordeeld met 8,0/10 op basis van 136 beoordelingen
- Incheckvenster: van 15:00 tot 22:00
- Het centrum ligt op 490 meter afstand
Wat je krijgt
Gelegen aan de Rua dos Caldeireiros 86, União de Freguesias do Centro, 4050-137 Porto, Portugal, is GuestReady - Caldeireiros Studios een appartement. Het stadscentrum ligt op slechts 490 meter naar het zuiden, een wandeling van ongeveer 10 minuten.
Gasten geven het een goede 8,0 van de 10, op basis van 136 beoordelingen. Veel gasten staan erachter, dus de score is een betrouwbare gids.
Je kunt inchecken van 15:00 tot 22:00, en uitchecken tot 11:00. Hoogtepunten zijn onder meer parkeergelegenheid, eigen badkamer, airconditioning, gratis wifi, keuken en rookvrije kamers. De nachtprijs is afhankelijk van je data; je ziet deze zodra je ze kiest.





Een kijkje binnen GuestReady - Caldeireiros Studios.
- Type
- Appartement
- Adres
- Rua dos Caldeireiros 86, União de Freguesias do Centro, 4050-137 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 490 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 10 minuten
- Gastenscore
- 8,0 van de 10 op basis van 136 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 22:00
- Uitchecken
- Tot 11:00
- Parkeren
- Openbaar parkeren is mogelijk op een nabijgelegen locatie en er kunnen kosten van toepassing zijn
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Locatie en omgeving
Je vindt het aan de Rua dos Caldeireiros 86, União de Freguesias do Centro, 4050-137 Porto, Portugal.
Je kunt het lopen: het centrum ligt 490 meter naar het zuiden, ongeveer 10 minuten. De locatie is een hoogtepunt: 9,6 van de 10 in gastbeoordelingen.
Parkeren: “Openbaar parkeren is mogelijk op een nabijgelegen locatie (reserveren is niet nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als er iets ontbreekt dat je nodig hebt, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Parkeren, Eigen badkamer, Airconditioning, Gratis WiFi, Keuken, Rookvrije kamers, Parkeren op straat, Douche, Wandelen, Koffiezetapparaat |
| Parkeren | Openbaar parkeren is mogelijk op een nabijgelegen locatie (reserveren is niet nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn. Parkeren op straat |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten |
| Keuken | Koffiezetapparaat, Broodrooster, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Vaatwasser, Magnetron, Koelkast |
| Slaapkamer | Linnengoed |
| Badkamer | Handdoeken, Eigen badkamer, Toilet, Föhn, Douche |
| Leefruimte | Bureau |
| Media & Technologie | Streamingdienst (zoals Netflix), Kabelzenders, TV |
| Activiteiten | Fietsen, Wandelen |
| Receptiediensten | 24-uurs receptie |
| Diversen | Airconditioning, Overal rookvrij, Verwarming, Rookvrije kamers |
| Veiligheid & beveiliging | Brandblussers, Toegang met sleutel |
- Wat wordt aangeboden
- Parkeren, Eigen badkamer, Airconditioning, Gratis WiFi, Keuken, Rookvrije kamers, Parkeren op straat, Douche, Wandelen, Koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Openbaar parkeren is mogelijk op een nabijgelegen locatie (reserveren is niet nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn. Parkeren op straat
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten
- Wat wordt aangeboden
- Koffiezetapparaat, Broodrooster, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Vaatwasser, Magnetron, Koelkast
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed
- Wat wordt aangeboden
- Handdoeken, Eigen badkamer, Toilet, Föhn, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Bureau
- Wat wordt aangeboden
- Streamingdienst (zoals Netflix), Kabelzenders, TV
- Wat wordt aangeboden
- Fietsen, Wandelen
- Wat wordt aangeboden
- 24-uurs receptie
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, Overal rookvrij, Verwarming, Rookvrije kamers
- Wat wordt aangeboden
- Brandblussers, Toegang met sleutel
Kamertypes en tarieven
Op 10 tot 12 oktober 2026 kunnen twee volwassenen kiezen uit 1 kamertype, hieronder vermeld; de beschikbaarheid varieert per nacht, dus controleer je eigen data. Gratis annulering was van toepassing op 1 van de 1 gevonden tarieven, wat betekent dat flexibele opties vaak beschikbaar zijn.
Kamermogelijkheden
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Studio | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Wat gasten noemen
Dezelfde punten komen terug in 44 beoordelingen, en de tabel hieronder verzamelt ze. Lof gaat uit naar de locatie en netheid, terwijl de meningen verdeeld zijn over de geluidsisolatie, bedden en straatlawaai.
Meest genoemd door gasten
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Centrale ligging op loopafstand van de historische wijk, metro en restaurants. | 39 keer genoemd |
| Netheid | Opgeruimd en goed onderhouden interieur met fris linnengoed en handdoeken. | 15 keer genoemd |
| Geluidsisolatie | Dunne muren en losse ramen laten geluid van buren en de straat binnen. | 17 keer genoemd (kritisch) |
| Bedden | Sommige matrassen zijn comfortabel, terwijl andere worden gemeld als kapot, krakend of doorgezakt. | 15 keer genoemd (gemengd) |
| Straatlawaai | Luide geluiden van nabijgelegen bars, restaurants, bouwwerkzaamheden en vroege ochtendreiniging. | 12 keer genoemd (kritisch) |
- Wat gasten zeggen
- Centrale ligging op loopafstand van de historische wijk, metro en restaurants.
- Hoe vaak
- 39 keer genoemd
- Wat gasten zeggen
- Opgeruimd en goed onderhouden interieur met fris linnengoed en handdoeken.
- Hoe vaak
- 15 keer genoemd
- Wat gasten zeggen
- Dunne muren en losse ramen laten geluid van buren en de straat binnen.
- Hoe vaak
- 17 keer genoemd (kritisch)
- Wat gasten zeggen
- Sommige matrassen zijn comfortabel, terwijl andere worden gemeld als kapot, krakend of doorgezakt.
- Hoe vaak
- 15 keer genoemd (gemengd)
- Wat gasten zeggen
- Luide geluiden van nabijgelegen bars, restaurants, bouwwerkzaamheden en vroege ochtendreiniging.
- Hoe vaak
- 12 keer genoemd (kritisch)
Inchecken en huisregels
Je kunt inchecken van 15:00 tot 22:00, en uitchecken tot 11:00. Wat je kunt verwachten bij het inchecken: “Gasten zijn verplicht een identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Je moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat je aankomt.”
Een paar dingen om voor aankomst te regelen: “Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken onder voorbehoud van beschikbaarheid zijn en dat er extra kosten van toepassing kunnen zijn. Informeer GuestReady - Caldeireiros Studios van tevoren over je verwachte aankomsttijd. Je kunt het vak Speciale Verzoeken gebruiken bij het boeken, of neem rechtstreeks contact op met de accommodatie via de contactgegevens in je bevestiging.
Betaling voor aankomst via bankoverschrijving is vereist. De accommodatie neemt contact met je op na het boeken om instructies te geven. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten of soortgelijke feesten. In reactie op het Coronavirus (COVID-19) zijn er extra veiligheids- en hygiënemaatregelen van kracht in deze accommodatie.
In overeenstemming met de richtlijnen van de overheid om de verspreiding van het Coronavirus (COVID-19) te minimaliseren, kan deze accommodatie alleen boekingen accepteren van essentiële werknemers/toegestane reizigers, tijdens data waar dergelijke richtlijnen van toepassing zijn.”
Vergelijkbare verblijven in de buurt
Vier dichtbijgelegen alternatieven in “Appartementen in Porto”, die met tien of meer beoordelingen als eerste vermeld. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Verblijf | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| GuestReady - Caldeireiros Studios (dit verblijf) | Appartement | - | 8,0 (136 beoordelingen) | |
| Lóios Flat | Appartement | 30 meter | 8,2 (43 beoordelingen) | |
| Clérigos City Heart Flat | Appartement | 30 meter | 8,3 (72 beoordelingen) | |
| Babel | Appartement | 40 meter | 8,6 (266 beoordelingen) | |
| Porto Emotions - Caldeireiros | Appartement | 40 meter | 7,7 (31 beoordelingen) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 8,0 (136 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 30 meter
- Gastenscore
- 8,2 (43 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 30 meter
- Gastenscore
- 8,3 (72 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 40 meter
- Gastenscore
- 8,6 (266 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 40 meter
- Gastenscore
- 7,7 (31 beoordelingen)
Wat de score en de beoordelingen je vertellen
136 beoordelingen hebben deze plek beoordeeld met 8,0 van de 10. Dat is een groot genoeg aantal dat een enkele lovende of klagende beoordeling het nauwelijks verandert, dus het cijfer is betrouwbaar.
Zijn plaats in “Appartementen in Porto” is 396 van de 549, gerangschikt op score en beoordelingen samen, dus een enkele perfecte 10 verslaat geen 9,1 van tweeduizend gasten.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperatuur per maand, om je te helpen kiezen wanneer je komt.
Langjarige gemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daggemiddelde hoog | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Daggemiddelde laag | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer reizen?
Augustus kent de hoogste daggemiddelden, rond 26 °C (78 °F), terwijl januari het koelst is, met ongeveer 14 °C (57 °F). Gemiddelden over vele jaren, geen voorspelling: de weersverwachting voor uw data geeft meer duidelijkheid zodra de reis dichterbij komt.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de eigenschappen van het pand zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 161 rijen
Toon alle 161 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Het pand20 | ||
| Naam | GuestReady - Caldeireiros Studios | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com pandnummer | 10997987 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua dos Caldeireiros 86, União de Freguesias do Centro, 4050-137 Porto, Portugal | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4050-137 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.1454444 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.6130083 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 490 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Richting vanuit het centrum | zuid | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Loopafstand naar het centrum, geschat | ongeveer 10 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30%, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 8,0 van de 10 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastenbeoordelingen | 136 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Locatiescore | 9,6 van de 10 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 22:00 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | tot 11:00 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Openbaar parkeren is mogelijk op een nabijgelegen locatie (reserveren is niet nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn. | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 45 foto's | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens bijgewerkt tot | september 2026 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Studio | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten41 | ||
| Hoogtepunt: Parkeren | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Eigen badkamer | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Airconditioning | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Keuken | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Rookvrije kamers | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Parkeren op straat | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Wandelen | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Koffiezetapparaat | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Openbaar parkeren is mogelijk op een nabijgelegen locatie (reserveren is niet nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn. | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: Parkeren op straat | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: Internetdiensten | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koffiezetapparaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Broodrooster | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keukengerei | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Waterkoker | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keuken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Vaatwasser | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Magnetron | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koelkast | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Beddengoed | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Eigen badkamer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Toilet | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Föhn | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Douche | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Zitgedeelte: Bureau | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & technologie: Streamingdienst (zoals Netflix) | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & technologie: Kabelzenders | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & technologie: Tv | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Activiteiten: Fietsen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Activiteiten: Wandelen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Receptiediensten: 24-uursreceptie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Airconditioning | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Roken niet toegestaan in de gehele accommodatie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Verwarming | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Rookvrije kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: Brandblussers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: Toegang met sleutel | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en het klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historisch centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentieel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien tegelijk geladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overzetprijs van het vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidentieel ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentieel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het volledige Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het volledige Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer; echt rijden op heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een klasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de klasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portokelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middenklasse benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middenklasse gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middenklasse Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator-lijsten |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron scheidt premium van medium autotarieven. | Porto Tours (eigenaar cijfer) |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (eigenaar cijfer) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Soares dos Reis Nationaal Museum, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat zijn in- en uitchecktijden?
Inchecken van 15:00 tot 22:00, uitchecken tot 11:00, en een detail voor aankomst: “Gasten moeten bij het inchecken een identiteitsbewijs met foto en een creditcard tonen. U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Is het centrum dicht genoeg om te lopen?
Ja. Reken op ongeveer 10 minuten lopen, met het centrum op 490 meter afstand.
Is er parkeergelegenheid?
De details: “Openbare parkeergelegenheid is mogelijk op een nabijgelegen locatie (reserveren is niet nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn.”
Kan ik wifi krijgen in de accommodatie?
De details: “WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Kan ik er koken?
Ja, de accommodatie heeft een keuken. U vindt er ook een koffiezetapparaat, broodrooster, keukengerei, waterkoker, vaatwasser, magnetron en koelkast.
Is de gastscore een betrouwbare gids?
De score heeft gewicht: 8,0 van de 10 uit 136 beoordelingen, een redelijke gids na zoveel verblijven.

GuestReady - Caldeireiros Studios
★ 8.0/10 · 136 reviewsVoeg uw data toe bij GuestReady - Caldeireiros Studios om de kamers en de prijs voor uw nachten te zien.
Bronnen
Elk cijfer hierboven komt van een van deze bronnen, en het gegevensblad noemt de bron van elke rij.
- 1Booking.com listing: GuestReady - Caldeireiros Studios geraadpleegd op 2026-09-15Type accommodatie, adres, coördinaten, sterren, gastscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
