Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





Clérigos City Heart Flat
- Beoordeeld met 8,3/10 op basis van 72 beoordelingen
- Inchecktijden: van 15:00 tot 22:00 uur
- 460 meter van het centrum
Waarom hier verblijven
Gelegen aan de Rua de Trás, União de Freguesias do Centro, 4050-453 Porto, Portugal, is Clérigos City Heart Flat een appartement. Het centrum is gemakkelijk te voet bereikbaar: 460 meter naar het zuiden, ongeveer 5 minuten lopen.
72 beoordelingen leveren een score op van 8,3 uit 10, een goed resultaat. Gebaseerd op een bescheiden aantal verblijven, betekent de score iets, maar kan nog steeds veranderen.
Plan om in te checken van 15:00 tot 22:00 uur en uit te checken van 00:00 tot 11:00 uur. Hoogtepunten zijn onder andere balkon, eigen badkamer, gratis wifi, kitchenette, luchthavenshuttle en wasmachine. Wat u betaalt, volgt de kalender, dus het tarief voor uw nachten verschijnt bij het boeken.





Een rondleiding door Clérigos City Heart Flat in beeld.
- Type
- Appartement
- Adres
- Rua de Trás, União de Freguesias do Centro, 4050-453 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 460 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 5 minuten
- Gastenscore
- 8,3 uit 10 op basis van 72 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 22:00 uur
- Uitchecken
- Van 00:00 tot 11:00 uur
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Waar het ligt
U vindt het aan de Rua de Trás, União de Freguesias do Centro, 4050-453 Porto, Portugal.
Het centrum ligt op 460 meter afstand naar het zuiden: ongeveer 5 minuten lopen. De locatie is een hoogtepunt: 9,8 uit 10 in gastbeoordelingen.
Over parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als iets ontbreekt dat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Balkon, Eigen badkamer, Gratis WiFi, Kitchenette, Luchthavenshuttle, Wasmachine, Aangewezen rookruimte |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten |
| Keuken | Wasmachine, Kitchenette |
| Badkamer | Eigen badkamer |
| Kamervoorzieningen | Slaapbank, Droogrek voor kleding, Ventilator |
| Buiten | Balkon |
| Vervoer | Luchthavenshuttle (toeslag) |
| Receptiediensten | Factuur verstrekt |
| Diversen | Aangewezen rookruimte, Rookvrij in de gehele accommodatie, Verwarming |
| Veiligheid & beveiliging | Brandblussers |
- Wat wordt aangeboden
- Balkon, Eigen badkamer, Gratis WiFi, Kitchenette, Luchthavenshuttle, Wasmachine, Aangewezen rookruimte
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten
- Wat wordt aangeboden
- Wasmachine, Kitchenette
- Wat wordt aangeboden
- Eigen badkamer
- Wat wordt aangeboden
- Slaapbank, Droogrek voor kleding, Ventilator
- Wat wordt aangeboden
- Balkon
- Wat wordt aangeboden
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Wat wordt aangeboden
- Factuur verstrekt
- Wat wordt aangeboden
- Aangewezen rookruimte, Rookvrij in de gehele accommodatie, Verwarming
- Wat wordt aangeboden
- Brandblussers
Kamers en prijzen
Een zoekopdracht voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026 leverde 1 kamertype op, weergegeven in de onderstaande tabel. De nachtelijke beschikbaarheid verandert, dus controleer uw data. Flexibele tarieven bestaan: 1 van de 1 kon kosteloos worden geannuleerd, hoewel het de moeite waard is om voor uw data te controleren.
Kamertypes
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Appartement met één slaapkamer | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Gastfeedback
18 beoordelingen wijzen op dezelfde handvol thema's, verzameld in de tabel. Gasten prijzen de locatie, gastheer en netheid; de meningen over de keuken en het lawaai zijn meer gemengd.
Wat gasten het meest noemen
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Centrale plek nabij de Clérigostoren, op loopafstand van belangrijke bezienswaardigheden en vervoersverbindingen. | 19 vermeldingen |
| Gastheer | Marilia biedt een persoonlijk welkom, hulp bij bagage en behulpzame lokale tips. | 7 vermeldingen |
| Netheid | Opgeruimde, vlekkeloze en goed onderhouden woonruimtes. | 6 vermeldingen |
| Keuken | Bevat een wasmachine, hoewel gescheiden van de slaapruimte door een gedeelde openbare trap. | 7 vermeldingen (gemengd) |
| Lawaai | Luide verstoringen door bouwwerkzaamheden, straatdrukte en bovenburen bereiken het interieur. | 3 vermeldingen (kritisch) |
- Wat gasten zeggen
- Centrale plek nabij de Clérigostoren, op loopafstand van belangrijke bezienswaardigheden en vervoersverbindingen.
- Hoe vaak
- 19 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Marilia biedt een persoonlijk welkom, hulp bij bagage en behulpzame lokale tips.
- Hoe vaak
- 7 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Opgeruimde, vlekkeloze en goed onderhouden woonruimtes.
- Hoe vaak
- 6 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Bevat een wasmachine, hoewel gescheiden van de slaapruimte door een gedeelde openbare trap.
- Hoe vaak
- 7 vermeldingen (gemengd)
- Wat gasten zeggen
- Luide verstoringen door bouwwerkzaamheden, straatdrukte en bovenburen bereiken het interieur.
- Hoe vaak
- 3 vermeldingen (kritisch)
Inchecken en huisregels
Plan om in te checken van 15:00 tot 22:00 uur en uit te checken van 00:00 tot 11:00 uur. De accommodatie vraagt bij inchecken: “Gasten zijn verplicht een identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. U moet de accommodatie van tevoren op de hoogte stellen van uw aankomsttijd.”
Goed om te weten voordat u boekt: “Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken onder voorbehoud van beschikbaarheid zijn en dat er extra kosten in rekening kunnen worden gebracht. Informeer Clérigos City Heart Flat voorafgaand aan uw verwachte aankomsttijd. U kunt het vakje Speciale Verzoeken gebruiken bij het boeken, of rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie via de contactgegevens in uw bevestiging.
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten of vergelijkbare evenementen. Rustige uren zijn tussen 21:00:00 en 08:00:00. Gasten jonger dan 18 jaar kunnen alleen inchecken met een ouder of officiële voogd. In verband met het Coronavirus (COVID-19) zijn er extra veiligheids- en hygiënemaatregelen van kracht in deze accommodatie.
Als u schade toebrengt aan de accommodatie tijdens uw verblijf, kunt u worden gevraagd om tot € 300 te betalen na het uitchecken, volgens het schadebeleid van deze accommodatie.”
Vergelijkbare plaatsen in de buurt
Vier alternatieven uit “Appartementen in Porto”: eerst de best beoordeelde, daarna de dichtstbijzijnde. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Verblijfplaats | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| Clérigos City Heart Flat (deze) | Appartement | - | 8,3 (72 beoordelingen) | |
| Lóios Flat | Appartement | 10 meter | 8,2 (43 beoordelingen) | |
| Clerigos Loft by Hosty | Appartement | 30 meter | 8,6 (45 beoordelingen) | |
| GuestReady - Caldeireiros Studios | Appartement | 30 meter | 8,0 (136 beoordelingen) | |
| Babel | Appartement | 40 meter | 8,6 (266 beoordelingen) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 8,3 (72 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 10 meter
- Gastenscore
- 8,2 (43 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 30 meter
- Gastenscore
- 8,6 (45 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 30 meter
- Gastenscore
- 8,0 (136 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 40 meter
- Gastenscore
- 8,6 (266 beoordelingen)
De gastenscore lezen
8,3 uit 10 op basis van 72 beoordelingen. Met zoveel verblijven erachter, verplaatst één ontevreden of verrukte gast het gemiddelde nauwelijks, dus het is een eerlijk beeld van wat u kunt verwachten.
Op basis van score en aantal beoordelingen samen, staat het op 327 van 549 in “Appartementen in Porto”: een eenzame 10 weegt minder dan een 9,1 van een paar duizend gasten.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperatuur voor elke maand, om u te helpen kiezen wanneer u komt.
Gemiddelden over lange termijn van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | Jan | feb | mrt | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer te bezoeken
Augustus kent de hoogste dagtemperaturen, rond 26 °C (78 °F), terwijl januari het koelst is, met ongeveer 14 °C (57 °F). Gemiddelden over vele jaren, geen voorspelling: de weersverwachting voor uw data vertelt u meer zodra de reis dichtbij is.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de gegevens van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 143 rijen
Toon alle 143 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie20 | ||
| Naam | Clérigos City Heart Flat | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Accommodatienummer bij Booking.com | 8344701 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Adres | Rua de Trás, União de Freguesias do Centro, 4050-453 Porto, Portugal | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Postcode | 4050-453 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.145749196132 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.612928397484 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Afstand van het centrum, hemelsbreed | 460 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41.1496 N, 8.6110 W |
| Richting vanuit het centrum | zuid | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand naar het centrum | ongeveer 5 minuten | Eigen schatting: rechte lijn plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastbeoordeling | 8,3 van 10 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Aantal gastrecensies | 72 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Locatiescore | 9,8 van 10 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 22:00 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Uitchecken | van 00:00 tot 11:00 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Foto's | 10 foto's | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Gegevens bijgewerkt tot | september 2026 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Appartement met één slaapkamer | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Faciliteiten23 | ||
| Hoogtepunt: Balkon | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Eigen badkamer | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis wifi | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Kitchenette | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Luchthavenvervoer | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Wasmachine | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Aangewezen rookruimte | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Internet: internetdiensten | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: Wasmachine | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: Kitchenette | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Eigen badkamer | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Slaapbank | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Droogrek voor kleding | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Ventilator | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Buiten: balkon | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Vervoer: luchthavenshuttle (extra kosten) | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Receptiediensten: factuur verstrekt | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: aangewezen rookruimte | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: rookvrij in het hele pand | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: verwarming | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid en beveiliging: brandblussers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en het klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is gezaghebbend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks in één keer geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 incidenteel ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; in de praktijk op heuvelachtig terrein hoger. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van de laagste prijs per accommodatie voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten, bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van de laagste prijs per accommodatie voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten, bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per accommodatie voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten, bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per accommodatie voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten, bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per accommodatie voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten, bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per accommodatie voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten, bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per accommodatie voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten, bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per accommodatie voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten, bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, vallen in de klasse 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Middelgrote maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Dure maaltijd per persoon, begin van de klasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portlodge met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middelgrote auto in Porto, geraadpleegd op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer voor een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Nationaal tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00-4,50 EUR, geraadpleegd op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centrum Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | Lijsten van GetYourGuide en Viator |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron onderscheidt premium van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; zelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Portogidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer kan ik in- en uitchecken?
Inchecken is van 15:00 tot 22:00 en uitchecken van 00:00 tot 11:00. Goed om te weten: “Guests are required to show a photo identification and credit card upon check-in. You'll need to let the property know in advance what time you'll arrive.”
Kan ik naar het stadscentrum lopen?
Ja, en het is een eenvoudige wandeling: 460 meter naar het centrum, ongeveer 5 minuten.
Kan ik parkeren bij de accommodatie?
De details: “No parking available.”
Heeft de accommodatie wifi?
De details: “WiFi is available in all areas and is free of charge.”
Is koken mogelijk in de accommodatie?
Ja, de accommodatie heeft een kitchenette. Ook is er een wasmachine.
Kan ik vertrouwen op de gastenscore?
Ja: die is 8,3 van de 10 op basis van 72 beoordelingen, voldoende verblijven om het gemiddelde een eerlijke indicatie te laten zijn.

Clérigos City Heart Flat
★ 8.3/10 · 72 reviewsKies uw data om de kamers en de prijs van Clérigos City Heart Flat te zien.
Bronnen
Elk cijfer hierboven komt uit een van deze bronnen, en het gegevensblad noemt de bron van elke rij.
- 1Booking.com listing: Clérigos City Heart Flat geraadpleegd op 2026-09-15Accommodatietype, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
