Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





Grande Oceano Guest House
- Score van 7,7/10 op basis van 869 beoordelingen
- Inchecktijden: van 16:00 tot 00:00 uur
- Stadscentrum op 290 meter afstand
Wat u krijgt
Rua Da Fábrica, 45, União de Freguesias do Centro, 4050-247 Porto, Portugal is het adres van Grande Oceano Guest House, een gastenverblijf. U kunt naar het centrum lopen, 290 meter naar het zuidwesten, in ongeveer 5 minuten.
Gasten geven het een 7,7 uit 10 op basis van 869 beoordelingen: redelijk, en het overwegen waard tegen de prijs. Met zoveel verblijven erachter is de score een bewezen staat van dienst in plaats van een gelukkig begin.
Plan om in te checken van 16:00 tot 00:00 uur en uit te checken van 06:00 tot 12:00 uur. Hoogtepunten zijn onder meer gratis wifi, familiekamers, rookvrije kamers en bagageopslag. De prijs per nacht hangt af van uw data; u ziet deze zodra u ze kiest.





Een blik binnen Grande Oceano Guest House.
- Type
- Gastenverblijf
- Adres
- Rua Da Fábrica, 45, União de Freguesias do Centro, 4050-247 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 290 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 5 minuten
- Gastenscore
- 7,7 uit 10 op basis van 869 beoordelingen
- Inchecken
- Van 16:00 tot 00:00 uur
- Uitchecken
- Van 06:00 tot 12:00 uur
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Locatie en omgeving
Het adres is Rua Da Fábrica, 45, União de Freguesias do Centro, 4050-247 Porto, Portugal.
Een wandeling van ongeveer 5 minuten brengt u naar het centrum, 290 meter naar het zuidwesten.
Parkeren: "Geen parkeergelegenheid beschikbaar."
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als iets ontbreekt dat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Gratis wifi, familiekamers, rookvrije kamers, bagageopslag |
| Badkamer | Toiletpapier, handdoeken, handdoeken/beddengoed (toeslag), gratis toiletartikelen, haardroger |
| Slaapkamer | Linnengoed, kledingkast of kast |
| Media en technologie | Tv |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetservices |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Diensten | Bagageopslag |
| Receptiediensten | Factuur wordt verstrekt |
| Veiligheid en beveiliging | Brandblussers, cameratoezicht in gemeenschappelijke ruimtes, rookmelders, beveiligingsalarm, toegang met sleutelkaart |
| Algemeen | Airconditioning, rookvrij in de gehele accommodatie, hardhouten of parketvloeren, verwarming, familiekamers, rookvrije kamers |
| Toegankelijkheid | Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen |
- Wat wordt aangeboden
- Gratis wifi, familiekamers, rookvrije kamers, bagageopslag
- Wat wordt aangeboden
- Toiletpapier, handdoeken, handdoeken/beddengoed (toeslag), gratis toiletartikelen, haardroger
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed, kledingkast of kast
- Wat wordt aangeboden
- Tv
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetservices
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- Bagageopslag
- Wat wordt aangeboden
- Factuur wordt verstrekt
- Wat wordt aangeboden
- Brandblussers, cameratoezicht in gemeenschappelijke ruimtes, rookmelders, beveiligingsalarm, toegang met sleutelkaart
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, rookvrij in de gehele accommodatie, hardhouten of parketvloeren, verwarming, familiekamers, rookvrije kamers
- Wat wordt aangeboden
- Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen
Kamertypes en tarieven
Voor twee volwassenen van 10 tot en met 12 oktober 2026 waren er 5 kamertypes beschikbaar, hieronder vermeld. De beschikbaarheid verandert per nacht, dus controleer uw eigen data. De 5 tarieven bij die zoekopdracht waren allemaal zonder gratis annulering, dus lees de voorwaarden voor uw eigen data.
Kamercategorieën
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Tweepersoonskamer | niet vermeld | niet vermeld |
| Superior tweepersoonskamer of kamer met twee aparte bedden | niet vermeld | niet vermeld |
| Tweepersoonskamer met panoramisch uitzicht | niet vermeld | niet vermeld |
| Driepersoonskamer | niet vermeld | niet vermeld |
| Familiekamer | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Wat gasten noemen
125 beoordelingen wijzen op dezelfde paar thema's, verzameld in de tabel. Lof gaat naar de locatie, netheid en prijs-kwaliteitverhouding, met gemengde meningen over de toegang en kamergrootte.
Waar gasten over praten
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Centrale ligging op loopafstand van belangrijke bezienswaardigheden, restaurants en openbaar vervoer. | 121 vermeldingen |
| Netheid | Opgeruimde kamers en badkamers, onderhouden met dagelijkse schoonmaak en frisse handdoeken. | 42 vermeldingen |
| Prijs-kwaliteitverhouding | Betaalbare tarieven geschikt voor korte verblijven en reizigers met een budget. | 22 vermeldingen |
| Toegang | Geen lift beschikbaar, met steile, smalle en lawaaierige houten trappen naar de bovenverdiepingen. | 25 vermeldingen (kritisch) |
| Kamergrootte | Hoge plafonds in sommige kamers, maar andere zijn krap met kleine badkamers en beperkte opbergruimte. | 26 vermeldingen (gemengd) |
- Wat gasten zeggen
- Centrale ligging op loopafstand van belangrijke bezienswaardigheden, restaurants en openbaar vervoer.
- Hoe vaak
- 121 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Opgeruimde kamers en badkamers, onderhouden met dagelijkse schoonmaak en frisse handdoeken.
- Hoe vaak
- 42 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Betaalbare tarieven geschikt voor korte verblijven en reizigers met een budget.
- Hoe vaak
- 22 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Geen lift beschikbaar, met steile, smalle en lawaaierige houten trappen naar de bovenverdiepingen.
- Hoe vaak
- 25 vermeldingen (kritisch)
- Wat gasten zeggen
- Hoge plafonds in sommige kamers, maar andere zijn krap met kleine badkamers en beperkte opbergruimte.
- Hoe vaak
- 26 vermeldingen (gemengd)
Inchecken, uitchecken en regels
Plan om in te checken van 16:00 tot 00:00 uur en uit te checken van 06:00 tot 12:00 uur.
De huisregels, duidelijk: "Houd er rekening mee dat de betaling bij het inchecken plaatsvindt."
Vergelijkbare accommodaties in de buurt
Vier andere opties in "Gastenverblijven en B&B's in Porto", eerst de best beoordeelde, daarna de dichtstbijzijnde. Afstanden worden hemelsbreed gemeten.
| Accommodatie | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| Grande Oceano Guest House (deze) | Gastenverblijf | - | 7,7 (869 beoordelingen) | |
| Alojamento centro do Porto -Almada | Homestay | 230 meter | 7,0 (381 beoordelingen) | |
| ALIBI by YoursPorto | Gastenverblijf | 240 meter | 9,2 (714 beoordelingen) | |
| Pensão França | Gastenverblijf | 240 meter | 7,7 (556 beoordelingen) | |
| Alojamento centro Porto-Almada 2 | Homestay | 240 meter | 7,0 (461 beoordelingen) |
- Type
- Gastenverblijf
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 7,7 (869 beoordelingen)
- Type
- Homestay
- Gebied
- Afstand
- 230 meter
- Gastenscore
- 7,0 (381 beoordelingen)
- Type
- Gastenverblijf
- Gebied
- Afstand
- 240 meter
- Gastenscore
- 9,2 (714 beoordelingen)
- Type
- Gastenverblijf
- Gebied
- Afstand
- 240 meter
- Gastenscore
- 7,7 (556 beoordelingen)
- Type
- Homestay
- Gebied
- Afstand
- 240 meter
- Gastenscore
- 7,0 (461 beoordelingen)
Hoe goed is het echt
869 beoordelingen geven deze plek een 7,7 van de 10. Dat is een voldoende grote basis dat een enkele jubel- of klaagstem het nauwelijks verandert, dus het cijfer is betrouwbaar.
In ‘Gastenverblijven en B&B’s in Porto’ staat het op plaats 50 van de 63, gesorteerd op score en aantal beoordelingen samen, dus een perfecte 10 van één gast weegt niet zwaarder dan een 9,1 van tweeduizend.
Temperaturen in Porto door het jaar heen
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperatuur per maand, om u te helpen kiezen wanneer u komt.
Langetermijngemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | jan | feb | mrt | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer te komen
Augustus kent de hoogste dagelijkse gemiddelden, rond 26 °C (78 °F), terwijl januari het koelst is, met ongeveer 14 °C (57 °F). Beschouw ze als langetermijngemiddelden en niet als een voorspelling, en bekijk de weersverwachting een paar dagen voor uw reis.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de details van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 151 rijen
Toon alle 151 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie22 | ||
| Naam | Grande Oceano Guest House | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 239807 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Gastenverblijf | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua Da Fábrica, 45, União de Freguesias do Centro, 4050-247 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4050-247 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.14744105968407 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.612913116812706 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 290 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Geschatte loopafstand tot het centrum | ongeveer 5 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 7,7 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastenbeoordelingen | 869 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 16:00 tot 00:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | van 06:00 tot 12:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 45 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens per | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Tweepersoonskamer | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Superior tweepersoons- of tweepersoonskamer met twee aparte bedden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Tweepersoonskamer met panoramisch uitzicht | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Driepersoonskamer | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Familiekamer | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten29 | ||
| Hoogtepunt: gratis WiFi | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: familiekamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: rookvrije kamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: bagageopslag | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: toiletpapier | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: handdoeken | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: handdoeken/lakens (toeslag) | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: gratis toiletartikelen | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: haardroger | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: beddengoed | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: kast of inbouwkast | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & technologie: tv | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetdiensten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diensten: bagageopslag | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Receptiediensten: factuur verstrekt | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: brandblussers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: cameratoezicht in gemeenschappelijke ruimtes | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: rookmelders | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: beveiligingsalarm | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: toegang met sleutelkaart | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: airconditioning | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: niet-roken in de gehele accommodatie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: hardhouten of parketvloeren | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: verwarming | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: familiekamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: niet-roken kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Toegankelijkheid: hogere verdiepingen alleen bereikbaar via trappen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en het klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO-werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · Maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is leidend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,40 EUR · Andante-incidentieel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien tegelijk geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van de luchthaven naar Trindade (centrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. De luchthaven ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (luchthaven naar centrum) | 2,30 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor luchthavenvervoer | 2,30 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidentieel ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,40 EUR · Andante-incidentieel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het volledige Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het volledige Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingen aan de pomp waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrikantcijfer; echt rijden in heuvelachtig gebied verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Middenklasse maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Luxe maaltijd per persoon, het begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portokelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrikantcijfer. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrikantcijfer. | Renault Portugal |
| Nationaal tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthavenvervoer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthavenvervoerdiensten beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide- en Viator-aanbiedingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron splitst premium van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele reis en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP tarief historische tram, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat zijn in- en uitchecken?
U kunt inchecken van 16:00 tot 00:00 uur, en uitchecken is van 06:00 tot 12:00 uur.
Kan ik te voet naar het centrum?
Ja. Reken op ongeveer 5 minuten lopen, met het centrum op 290 meter afstand.
Kan ik parkeren bij de accommodatie?
Dit is van toepassing: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Kan ik wifi krijgen bij de accommodatie?
Dit is van toepassing: “Wifi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Is de accommodatie toegankelijk voor gasten met beperkte mobiliteit?
Tot de toegankelijkheidskenmerken behoort dat de bovenste verdiepingen alleen bereikbaar zijn via de trap. Als u iets nodig heeft dat niet wordt vermeld, neem dan vóór uw boeking contact op met de accommodatie.
Is de gastscore een betrouwbare leidraad?
Het is betrouwbaar: 869 beoordelingen hebben het een 7,7 uit 10 gegeven, genoeg voor een redelijk gemiddelde.

Grande Oceano Guest House
★ 7.7/10 · 869 reviewsVoeg uw datums toe bij Grande Oceano Guest House om de kamers en de prijs voor uw nachten te zien.
Bronnen
Elk cijfer hierboven is afkomstig uit een van deze bronnen, en het gegevensblad noemt de bron van elke rij.
- 1Booking.com listing: Grande Oceano Guest House geraadpleegd op 2026-09-15Accommodatietype, adres, coördinaten, sterren, gastscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesRechte lijn afstand vanaf 41.1496 N, 8.6110 W; wandeltijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
