Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





Alojamento centro Porto-Almada 2
- Beoordeeld met 7,0/10 in 461 beoordelingen
- Incheckvenster: van 15:00 tot 00:00
- 90 meter van het centrum
Redenen om te boeken
U vindt Alojamento centro Porto-Almada 2, een homestay, aan Rua do Almada, 332, 2º, União de Freguesias do Centro, 4050-033 Porto, Portugal. U kunt naar het centrum lopen, 90 meter naar het westen, in ongeveer 5 minuten.
7,0 uit 10 uit 461 beoordelingen is een redelijk resultaat, dus vergelijk het met het tarief voor uw nachten. Veel gasten staan erachter, dus de score is een betrouwbare gids.
Inchecken is van 15:00 tot 00:00 en uitchecken van 09:00 tot 10:00. Tot de faciliteiten behoren gratis wifi en een aangewezen rookruimte. Tarieven veranderen met de data, dus controleer de prijs voor uw eigen nachten op de boekingspagina.





Een rondleiding door Alojamento centro Porto-Almada 2 in foto's.
- Type
- Homestay
- Adres
- Rua do Almada, 332, 2º, União de Freguesias do Centro, 4050-033 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 90 meter in vogelvlucht
- Te voet
- ongeveer 5 minuten
- Gastenscore
- 7,0 uit 10 uit 461 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 00:00
- Uitchecken
- Van 09:00 tot 10:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- Snel gratis wifi 204 Mbps. Geschikt voor het streamen van 4K-content en het voeren van videogesprekken op meerdere apparaten. Snelheidstest uitgevoerd door de host
Waar u zult zijn
Het ligt aan Rua do Almada, 332, 2º, União de Freguesias do Centro, 4050-033 Porto, Portugal.
Het centrum ligt 90 meter naar het westen, ongeveer 5 minuten te voet.
Wat u moet weten over parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als iets dat u nodig heeft ontbreekt, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Gratis wifi, Aangewezen rookruimte |
| Badkamer | Toiletpapier, Handdoeken, Gedeeld toilet, Gratis toiletartikelen, Gedeelde badkamer, Haardroger |
| Slaapkamer | Linnen, Kledingkast of kleerkast |
| Keuken | Gedeelde keuken |
| Kamerfaciliteiten | Stopcontact bij het bed, Kledingrek |
| Woonruimte | Bureau |
| Internet | Snel gratis wifi 204 Mbps. Geschikt voor het streamen van 4K-content en het voeren van videogesprekken op meerdere apparaten. Snelheidstest uitgevoerd door de host. Internetdiensten |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Diensten | Privé in- en uitchecken |
| Veiligheid | Brandblussers, camerabewaking in gemeenschappelijke ruimtes, sleuteltoegang |
| Algemeen | Aangewezen rookruimte, Rookvrij in het hele pand, Hardhouten of parketvloeren, Verwarming, Ventilator |
| Toegankelijkheid | Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trap |
- Wat wordt aangeboden
- Gratis wifi, Aangewezen rookruimte
- Wat wordt aangeboden
- Toiletpapier, Handdoeken, Gedeeld toilet, Gratis toiletartikelen, Gedeelde badkamer, Haardroger
- Wat wordt aangeboden
- Linnen, Kledingkast of kleerkast
- Wat wordt aangeboden
- Gedeelde keuken
- Wat wordt aangeboden
- Stopcontact bij het bed, Kledingrek
- Wat wordt aangeboden
- Bureau
- Wat wordt aangeboden
- Snel gratis wifi 204 Mbps. Geschikt voor het streamen van 4K-content en het voeren van videogesprekken op meerdere apparaten. Snelheidstest uitgevoerd door de host. Internetdiensten
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- Privé in- en uitchecken
- Wat wordt aangeboden
- Brandblussers, camerabewaking in gemeenschappelijke ruimtes, sleuteltoegang
- Wat wordt aangeboden
- Aangewezen rookruimte, Rookvrij in het hele pand, Hardhouten of parketvloeren, Verwarming, Ventilator
- Wat wordt aangeboden
- Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trap
Kamers en tarieven
Voor twee volwassenen op 10 tot 12 oktober 2026 was 1 kamertype beschikbaar, hieronder vermeld. Beschikbaarheid varieert per nacht, dus controleer uw eigen data. 2 van de 2 tarieven in die zoekopdracht konden gratis worden geannuleerd, dus flexibel boeken is meestal mogelijk.
Kamers
| Kamertype | Slaapt | Bedden |
|---|---|---|
| Tweepersoonskamer met gedeelde badkamer | 2 gasten | niet vermeld |
- Slaapt
- 2 gasten
- Bedden
- niet vermeld
Wat gasten zeggen
Uit 74 beoordelingen komen een paar thema's terug, weergegeven in de tabel. Gasten prijzen de locatie, het personeel en de prijs-kwaliteitverhouding; de meningen over de geluidsisolatie en netheid zijn gemengder.
Wat gasten het meest noemen
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Centrale ligging vlakbij metrolijnen, supermarkten en restaurants, op loopafstand van bezienswaardigheden. | 53 vermeldingen |
| Personeel | Vriendelijk team verwelkomt gasten met portwijn, hoewel het Engels beperkt is. | 18 vermeldingen |
| Prijs-kwaliteitverhouding | Betaalbare tarieven maken dit een budgetvriendelijke keuze voor korte verblijven. | 14 vermeldingen |
| Geluidsisolatie | Dunne muren en krakerige houten vloeren dragen geluid over van de gang en andere gasten. | 18 vermeldingen (kritisch) |
| Netheid | Voor sommigen netjes, maar anderen melden stof, sigarettengeur en vochtigheid. | 21 vermeldingen (gemengd) |
- Wat gasten zeggen
- Centrale ligging vlakbij metrolijnen, supermarkten en restaurants, op loopafstand van bezienswaardigheden.
- Hoe vaak
- 53 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Vriendelijk team verwelkomt gasten met portwijn, hoewel het Engels beperkt is.
- Hoe vaak
- 18 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Betaalbare tarieven maken dit een budgetvriendelijke keuze voor korte verblijven.
- Hoe vaak
- 14 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Dunne muren en krakerige houten vloeren dragen geluid over van de gang en andere gasten.
- Hoe vaak
- 18 vermeldingen (kritisch)
- Wat gasten zeggen
- Voor sommigen netjes, maar anderen melden stof, sigarettengeur en vochtigheid.
- Hoe vaak
- 21 vermeldingen (gemengd)
Aankomst, vertrek en regels
Inchecken is van 15:00 tot 00:00 en uitchecken van 09:00 tot 10:00. De accommodatie vraagt bij het inchecken: “U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Enkele dingen om te regelen voor aankomst: “Informeer Alojamento centro Porto-Almada 2 van tevoren over uw verwachte aankomsttijd. U kunt het vakje Speciale verzoeken gebruiken bij het boeken, of neem rechtstreeks contact op met de accommodatie via de contactgegevens in uw bevestiging. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten of vergelijkbare evenementen.
Stille uren zijn tussen 22:00:00 en 09:00:00. Naar aanleiding van het Coronavirus (COVID-19) zijn er extra veiligheids- en hygiënemaatregelen van kracht in deze accommodatie. In overeenstemming met overheidsrichtlijnen om verspreiding van het Coronavirus (COVID-19) te minimaliseren, kan deze accommodatie tijdens data waarop dergelijke richtlijnen van toepassing zijn, extra documentatie van gasten vragen om identiteit, reisroute en andere relevante informatie te valideren.
Vanwege het Coronavirus (COVID-19), zorg ervoor dat u deze accommodatie alleen boekt in overeenstemming met de lokale overheidsrichtlijnen van de bestemming, inclusief maar niet beperkt tot het doel van de reis en de maximaal toegestane groepsgrootte. Vanwege het Coronavirus (COVID-19) is het dragen van een mondmasker verplicht in alle overdekte gemeenschappelijke ruimtes.”
Vergelijkbare plaatsen in de buurt
Vier andere opties in “Gastenverblijven en B&B's in Porto”, eerst de best beoordeelde, dan de dichtstbijzijnde. Afstanden worden gemeten in vogelvlucht.
| Verblijfplaats | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| Alojamento centro Porto-Almada 2 (deze) | Homestay | - | 7,0 (461 beoordelingen) | |
| Alojamento centro do Porto -Almada | Homestay | 10 meter | 7,0 (381 beoordelingen) | |
| Almadina Smart Luxury | Bed and breakfast | 50 meter | 9,1 (614 beoordelingen) | |
| Dormitorio no Porto | Gastenverblijf | 170 meter | 7,8 (58 beoordelingen) | |
| The PortoBello - Charming Guest House | Gastenverblijf | 220 meter | 9,0 (171 beoordelingen) |
- Type
- Homestay
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 7,0 (461 beoordelingen)
- Type
- Homestay
- Gebied
- Afstand
- 10 meter
- Gastenscore
- 7,0 (381 beoordelingen)
- Type
- Bed and breakfast
- Gebied
- Afstand
- 50 meter
- Gastenscore
- 9,1 (614 beoordelingen)
- Type
- Gastenverblijf
- Gebied
- Afstand
- 170 meter
- Gastenscore
- 7,8 (58 beoordelingen)
- Type
- Gastenverblijf
- Gebied
- Afstand
- 220 meter
- Gastenscore
- 9,0 (171 beoordelingen)
De gastenscore lezen
Een score van 7,0/10, gebaseerd op 461 beoordelingen. Met zoveel verblijven geteld, kan geen enkele gast het gemiddelde veel beïnvloeden, wat het een betrouwbare gids maakt.
60 van 63 in “Gastenverblijven en B&B's in Porto”, gerangschikt op score en aantal beoordelingen samen, zodat een perfecte 10 van één gast geen 9,1 kan overtreffen die is verdiend met tweeduizend beoordelingen.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
De maandelijkse gemiddelde maximum- en minimumtemperatuur, zodat u de juiste tijd voor uw bezoek kunt kiezen.
Langjarige gemiddelden van het nationale weerbureau, geen weersverwachting.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | jan | feb | mrt | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daggemiddelde maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Daggemiddelde minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer reizen?
Kies augustus voor de warmste gemiddelde maximumtemperaturen, ongeveer 26 °C (78 °F), en verwacht dat januari het koelst is, rond 14 °C (57 °F). Dit zijn langjarige gemiddelden, geen weersverwachting, dus check de weekverwachting voordat je je koffer pakt.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de details van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 145 rijen
Toon alle 145 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie18 | ||
| Naam | Alojamento centro Porto-Almada 2 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 7312329 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Homestay | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua do Almada, 332, 2º, União de Freguesias do Centro, 4050-033 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4050-033 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.14951407281786 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.61204947437538 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 90 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Geschatte loopafstand tot het centrum | ongeveer 5 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 7,0 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastrecensies | 461 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 00:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | van 09:00 tot 10:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | Snel gratis wifi 204 Mbps. Geschikt voor het streamen van 4K-content en het voeren van videogesprekken op meerdere apparaten. Snelheidstest uitgevoerd door de host. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 45 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens bijgewerkt tot | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Tweepersoonskamer met gedeelde badkamer, 2 gasten | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten27 | ||
| Hoogtepunt: gratis wifi | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: aangewezen rookruimte | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: toiletpapier | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: handdoeken | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: gedeeld toilet | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: gratis toiletartikelen | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: gedeelde badkamer | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: haardroger | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: beddengoed | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: kledingkast | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: gedeelde keuken | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: stopcontact naast het bed | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: kledingrek | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Woonruimte: bureau | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | Snel gratis wifi 204 Mbps. Geschikt voor het streamen van 4K-content en het voeren van videogesprekken op meerdere apparaten. Snelheidstest uitgevoerd door de host. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetservices | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diensten: Privé in- en uitchecken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: Brandblussers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: CCTV in gemeenschappelijke ruimtes | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: Sleuteltoegang | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Aangewezen rookruimte | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Rookvrij in het hele pand | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Hardhouten of parketvloeren | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Verwarming | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Ventilator | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Toegankelijkheid: Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en het klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Hoogste gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Laagste gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien tegelijk geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor overstap van vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 incidenteel ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief voor 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; de gereduceerde pomp prijzen van DGEG waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; echt rijden in heuvelachtig terrein verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de klasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting van Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portkelder met proeverij, volwassenenticket van Taylor's | 25 EUR · Audiogids met drie portwijnen, september 2026. | Taylor's |
| Budget autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse autoverhuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middenklasse autoverhuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (middelgroot cijfer gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Lokaal tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar het centrum van Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (17,00 tot 74,90 EUR), 16 september 2026. | GetYourGuide- en Viator-vermeldingen |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; geen openbare bron scheidt premium van middenklasse autotarieven. | Porto Tours (cijfer van de eigenaar) |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer van de eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP-tarief voor historische trams, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Rondleiding door het Palácio da Bolsa, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandagen en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer kan ik in- en uitchecken?
U kunt inchecken van 15:00 tot 00:00 en uitchecken van 09:00 tot 10:00. Bij het inchecken is dit handig om bij de hand te hebben: “U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Kan ik naar het stadscentrum lopen?
Ja: het centrum ligt op 90 meter afstand, ongeveer 5 minuten lopen.
Heeft de accommodatie parkeergelegenheid?
Dit is wat van toepassing is: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Heeft de accommodatie wifi?
Dit is wat van toepassing is: “Snel gratis wifi 204 Mbps. Geschikt voor het streamen van 4K-content en het voeren van videogesprekken op meerdere apparaten. Snelheidstest uitgevoerd door de gastheer.”
Kunnen gasten zelf maaltijden bereiden?
U heeft geen volledige keuken, maar de accommodatie biedt wel een gedeelde keuken.
Zijn er toegankelijke voorzieningen in de accommodatie?
Bovenverdiepingen zijn alleen bereikbaar via trappen. Vraag de accommodatie naar andere toegankelijkheidsbehoeften voordat u boekt.
Is de gastbeoordeling betrouwbaar?
Die is betrouwbaar: 461 beoordelingen hebben een score van 7,0 op 10 gegeven, genoeg voor een redelijk gemiddelde.

Alojamento centro Porto-Almada 2
★ 7.0/10 · 461 reviewsKies uw data om de kamers en het tarief te zien bij Alojamento centro Porto-Almada 2.
Bronnen
Elk cijfer hierboven is afkomstig uit een van deze bronnen, en het gegevensblad vermeldt de bron van elke rij.
- 1Booking.com listing: Alojamento centro Porto-Almada 2 geraadpleegd op 2026-09-15Accommodatietype, adres, coördinaten, sterren, gastscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, voorzieningen, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41.1496 N, 8.6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
