Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





Caldeira Guest House
- Beoordeeld met 7,9/10 in 1.267 beoordelingen
- Inchecken is van 14:00 tot 00:00
- Het centrum is 610 meter verderop
Redenen om te boeken
Gelegen aan Campo Mártires Da Pátria, 53, União de Freguesias do Centro, 4050-366 Porto, Portugal, is Caldeira Guest House een gastenverblijf. U bereikt het centrum te voet in ongeveer 10 minuten, 610 meter ten zuidwesten ervan.
Gasten geven het een 7,9 uit 10 op basis van 1.267 beoordelingen: degelijk, en het overwegen waard gezien de prijs. Met zoveel verblijven erachter is de score een bewezen staat van dienst, geen gelukkig begin.
Inchecken: van 14:00 tot 00:00. Uitchecken: op elk uur. Hoogtepunten: balkon, eigen badkamer, airconditioning, gratis wifi, terras en douche. De nachtprijs is afhankelijk van uw data; u ziet deze zodra u ze kiest.





Binnen in Caldeira Guest House.
- Type
- Gastenverblijf
- Adres
- Campo Mártires Da Pátria, 53, União de Freguesias do Centro, 4050-366 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 610 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 10 minuten
- Gastenscore
- 7,9 uit 10 op basis van 1.267 beoordelingen
- Inchecken
- Van 14:00 tot 00:00
- Uitchecken
- Op elk uur
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Locatie en omgeving
Het ligt aan Campo Mártires Da Pátria, 53, União de Freguesias do Centro, 4050-366 Porto, Portugal.
U kunt het lopen: het centrum is 610 meter naar het zuidwesten, ongeveer 10 minuten verwijderd. De locatie is een hoogtepunt: 9,2 uit 10 in gastenbeoordelingen.
Parkeergegevens: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als er iets ontbreekt dat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Balkon, Eigen badkamer, Airconditioning, Gratis WiFi, Terras, Douche, Kabelzenders |
| Badkamer | Toiletpapier, Handdoeken, Bad of douche, Eigen badkamer, Toilet, Gratis toiletartikelen, Haardroger, Douche |
| Slaapkamer | Linnengoed, Kledingkast of kleerkast |
| Uitzicht | Stadszicht, Uitzicht op bezienswaardigheden, Tuinzicht |
| Buiten | Terras, Balkon |
| Kamervoorzieningen | Kledingrek |
| Zitgedeelte | Bureau |
| Media & Technologie | Kabelzenders, Telefoon, TV |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Diensten | Wekdienst, 24-uursreceptie |
| Receptiediensten | Factuur verstrekt |
| Veiligheid & beveiliging | Brandblussers, Rookmelders |
| Algemeen | Airconditioning, Hardhouten of parketvloeren, Tegel-/marmeren vloer, Verwarming, Strijkijzer |
| Toegankelijkheid | Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen |
- Wat wordt aangeboden
- Balkon, Eigen badkamer, Airconditioning, Gratis WiFi, Terras, Douche, Kabelzenders
- Wat wordt aangeboden
- Toiletpapier, Handdoeken, Bad of douche, Eigen badkamer, Toilet, Gratis toiletartikelen, Haardroger, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed, Kledingkast of kleerkast
- Wat wordt aangeboden
- Stadszicht, Uitzicht op bezienswaardigheden, Tuinzicht
- Wat wordt aangeboden
- Terras, Balkon
- Wat wordt aangeboden
- Kledingrek
- Wat wordt aangeboden
- Bureau
- Wat wordt aangeboden
- Kabelzenders, Telefoon, TV
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- Wekdienst, 24-uursreceptie
- Wat wordt aangeboden
- Factuur verstrekt
- Wat wordt aangeboden
- Brandblussers, Rookmelders
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, Hardhouten of parketvloeren, Tegel-/marmeren vloer, Verwarming, Strijkijzer
- Wat wordt aangeboden
- Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen
Kamertypes en tarieven
Een zoekopdracht voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026 leverde 2 kamertypes op, weergegeven in de onderstaande tabel. De nachtelijke beschikbaarheid verandert, dus controleer uw data. Gratis annulering was van toepassing op 4 van de 4 gevonden tarieven, wat betekent dat flexibele opties vaak beschikbaar zijn.
Soorten kamers
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Tweepersoonskamer | 2 gasten | niet vermeld |
| Tweepersoonskamer met twee aparte bedden | 2 gasten | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- 2 gasten
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- 2 gasten
- Bedden
- niet vermeld
Gastfeedback
In 264 beoordelingen komen dezelfde punten steeds terug; de tabel vat ze samen. Lof gaat uit naar de locatie, het ontbijt en het personeel, terwijl de meningen verdeeld zijn over de rust in de omgeving en de omliggende bars.
Wat gasten het meest noemen
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Centrale ligging op loopafstand van de oude stad, restaurants en vervoersverbindingen. | 240 vermeldingen |
| Ontbijt | Continentaal ontbijt met verse broodjes, fruit, jam en hartige opties. | 101 vermeldingen |
| Personeel | Vriendelijk, familiebedrijf dat een warm, behulpzaam welkom biedt ondanks taalbarrières. | 88 vermeldingen |
| Rust in de omgeving | Luide muziek en straatlawaai van het nabijgelegen nachtleven verstoren de slaap tot in de vroege ochtend. | 55 vermeldingen (kritisch) |
| Omliggende bars | Nabijgelegen gelegenheden bieden handige drankjes en diner, maar veroorzaken aanzienlijk nachtlawaai. | 40 vermeldingen (gemengd) |
- Wat gasten zeggen
- Centrale ligging op loopafstand van de oude stad, restaurants en vervoersverbindingen.
- Hoe vaak
- 240 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Continentaal ontbijt met verse broodjes, fruit, jam en hartige opties.
- Hoe vaak
- 101 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Vriendelijk, familiebedrijf dat een warm, behulpzaam welkom biedt ondanks taalbarrières.
- Hoe vaak
- 88 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Luide muziek en straatlawaai van het nabijgelegen nachtleven verstoren de slaap tot in de vroege ochtend.
- Hoe vaak
- 55 vermeldingen (kritisch)
- Wat gasten zeggen
- Nabijgelegen gelegenheden bieden handige drankjes en diner, maar veroorzaken aanzienlijk nachtlawaai.
- Hoe vaak
- 40 vermeldingen (gemengd)
Inchecken, uitchecken en regels
Inchecken: van 14:00 tot 00:00. Uitchecken: op elk uur.
Vergelijkbare accommodaties in de buurt
Vier dichtbijgelegen alternatieven in “Gastenverblijven en B&B's in Porto”, die met tien of meer beoordelingen als eerste vermeld. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Accommodatie | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| Caldeira Guest House (deze) | Gastenverblijf | - | 7,9 (1.267 beoordelingen) | |
| Pensão França | Gastenverblijf | 140 meter | 7,7 (556 beoordelingen) | |
| ALIBI by YoursPorto | Gastenverblijf | 350 meter | 9,2 (714 beoordelingen) | |
| Grande Oceano Guest House | Gastenverblijf | 360 meter | 7,7 (869 beoordelingen) | |
| 100 Contos | Bed and breakfast | 400 meter | 8,8 (1.411 beoordelingen) |
- Type
- Gastenverblijf
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 7,9 (1.267 beoordelingen)
- Type
- Gastenverblijf
- Gebied
- Afstand
- 140 meter
- Gastenscore
- 7,7 (556 beoordelingen)
- Type
- Gastenverblijf
- Gebied
- Afstand
- 350 meter
- Gastenscore
- 9,2 (714 beoordelingen)
- Type
- Gastenverblijf
- Gebied
- Afstand
- 360 meter
- Gastenscore
- 7,7 (869 beoordelingen)
- Type
- Bed and breakfast
- Gebied
- Afstand
- 400 meter
- Gastenscore
- 8,8 (1.411 beoordelingen)
Hoe goed is het echt
7,9 van de 10, op basis van meer dan 1.267 beoordelingen. Eén goede of slechte nacht van een gast zal een gemiddelde van die omvang nauwelijks beïnvloeden, dus de score weerspiegelt de gebruikelijke ervaring.
In “Gastenhuizen en B&B's in Porto” staat het op plaats 46 van de 63, gesorteerd op score en aantal beoordelingen samen, dus een perfecte 10 van één gast telt niet zwaarder dan een 9,1 van tweeduizend gasten.
Temperaturen in Porto door het jaar heen
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperatuur per maand, om u te helpen kiezen wanneer u komt.
Langjarige gemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | Jan | Feb | Maa | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer uw bezoek plannen
De dagtemperaturen liggen gemiddeld rond 26 °C (78 °F) in augustus, de warmste maand, en rond 14 °C (57 °F) in januari, de koelste. De cijfers beschrijven een normaal jaar; een blik op de weersverwachting vóór vertrek bepaalt wat u inpakt.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de gegevens van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 162 rijen
Toon alle 162 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie21 | ||
| Naam | Caldeira Guest House | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 245027 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Gastenhuis | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Campo Mártires Da Pátria, 53, União de Freguesias do Centro, 4050-366 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4050-366 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.14658366855545 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.617032319307327 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 610 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41.1496 N, 8.6110 W |
| Richting vanuit het centrum | zuidwest | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand naar het centrum | ongeveer 10 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 7,9 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastbeoordelingen | 1,267 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Locatiescore | 9,2 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 14:00 tot 00:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | op elk uur | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 35 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens bijgewerkt tot | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Tweepersoonskamer, 2 gasten | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Tweepersoonskamer met twee aparte bedden, 2 gasten | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten41 | ||
| Hoogtepunt: Balkon | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Eigen badkamer | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Airconditioning | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Terras | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Kabelzenders | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Toiletpapier | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Bad of douche | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Eigen badkamer | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Toilet | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Gratis toiletartikelen | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Haardroger | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Douche | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Beddengoed | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Kledingkast of kleerkast | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitzicht: Stadszicht | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitzicht: Uitzicht op bezienswaardigheden | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitzicht: Tuinzicht | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Buiten: Terras | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Buiten: Balkon | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Kledingrek | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Zitgedeelte: Bureau | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: Kabelzenders | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: Telefoon | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: TV | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: Internetdiensten | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diensten: Wekdienst | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diensten: 24-uursreceptie | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Receptiediensten: Factuur verstrekt | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: Brandblussers | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: Rookmelders | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Airconditioning | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Hardhouten of parketvloeren | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Tegel-/marmeren vloer | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Verwarming | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Strijkijzer | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Toegankelijkheid: Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en het klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in februari | 129 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in maart | 192 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in april | 217 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in mei | 258 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in juni | 274 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in juli | 308 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in augustus | 295 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in september | 224 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in oktober | 184 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Hoogste gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagste gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximale toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is leidend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks tegelijk opgeladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (centrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor overstap van vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 incidenteel ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het volledige Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het volledige Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; werkelijk rijden in heuvelachtig gebied verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse EUR 5-10 | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, vallen in EUR 5-10, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse EUR 10-15 | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de prijsklasse EUR 50+ | 50 EUR · 9 restaurants publiceren EUR 50+. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portlodge met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde bedrag; geen seizoensgebonden uitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middensegment benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premiumauto (cijfer middensegment gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de Captur uit het middensegment wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Pils van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator aanbiedingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron splitst premiumtarieven van middensegmenttarieven. | Porto Tours (eigenaar cijfer) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde bedrag het hele jaar. | Porto Tours (eigenaar cijfer) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palácio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat zijn in- en uitchecken?
U kunt inchecken van 14:00 tot 00:00, en uitchecken kan op elk uur.
Is het centrum dicht genoeg om te lopen?
Ja. Het centrum ligt op 610 meter afstand, ongeveer 10 minuten lopen.
Is er parkeergelegenheid?
“Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Heeft de accommodatie wifi?
“WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Heeft de accommodatie toegankelijkheidsvoorzieningen?
De bovenste verdiepingen zijn alleen bereikbaar via trappen. Vraag de accommodatie naar andere toegankelijkheidsbehoeften voordat u boekt.
Is de gastenscore betrouwbaar?
Het is betrouwbaar: 1.267 beoordelingen hebben het een 7,9 uit 10 gegeven, voldoende voor een redelijk gemiddelde.

Caldeira Guest House
★ 7.9/10 · 1,267 reviewsKies uw data om de kamers en de prijs bij Caldeira Guest House te zien.
Bronnen
Deze bronnen leveren elk bovenstaand cijfer, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Booking.com listing: Caldeira Guest House geraadpleegd op 2026-09-15Type accommodatie, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
