Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Salve Simpatia Porto: de essentie
Salve Simpatia Porto is een restaurant in Porto, aan de Rua da Picaria 89, 4050-478 Porto, Portugal. Het is goed beloopbaar vanuit het centrum: 170 meter naar het westen, ongeveer 3 minuten. Met 2.257 recensies scoort het een zeer goede 4,6 van de 5. Reken op €15–25 per persoon.
Een glimp van Salve Simpatia Porto.- Type
- Restaurant
- Genoteerd als
- Restaurant, Braziliaans restaurant, Evenementenlocatie
- Keuken
- Restaurant
- Adres
- Rua da Picaria 89, 4050-478 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 170 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 3 minuten
- Beoordeling
- 4,6 van de 5 van 2.257 recensies
- Prijs per persoon
- €15–25
- Openingstijden
- varieert per dag, zie hieronder
- Reserveringen
- geaccepteerd
- Website
- https://salvesimpatiaporto.eatbu.com/
- Telefoon
- +351 960 374 589
Waarom gaan en hoe het in te passen
De Braziliaanse keuken is de grote trekpleister, met picanha, feijoada, carne-de-sol, rodizio, moqueca en varkenshuid als de gerechten waar het meest over wordt gesproken. De zaak werkt als Braziliaans restaurant, lunchrestaurant, tapasbar en gastropub, en Braziliaanse muziek komt vaak voorbij. Groepen en evenementenboekingen hebben een aparte ruimte, terwijl kleinere gezelschappen een maaltijd kunnen samenstellen uit tapas. Reken op €15-25 per persoon.
Zaterdag bepaalt het ritme. Twaalf uur is het rustigste openingsuur, dus lunch is de rustigere keuze; 21:00 uur is het drukst. Maandag tot en met vrijdag serveert de keuken van 12-15 uur en van 19-00 uur, zaterdag van 12-00 uur en zondag van 12-23 uur, dus de avondservice duurt het grootste deel van de week tot middernacht. In de buurt is Yard Tapas & Cocktail Garden op 12 m voor een drankje, met Espécie - Restaurante Vegetariano, Ruta 9 RestoBar, Maria Laura Tua Alma(da) Transmontana en Sıla Paris Turco Cafe ook binnen 74 m.
Openingstijden
Het is dagelijks geopend. Feestdagen en speciale evenementen kunnen de tijden wijzigen, dus controleer dit op de dag zelf.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | 12–15 uur, 19–00 uur |
| Dinsdag | 12–15 uur, 19–00 uur |
| Woensdag | 12–15 uur, 19–00 uur |
| Donderdag | 12–15 uur, 19–00 uur |
| Vrijdag | 12–15 uur, 19–00 uur |
| Zaterdag | 12–00 uur |
| Zondag | 12–23 uur |
- Uren
- 12–15 uur, 19–00 uur
- Uren
- 12–15 uur, 19–00 uur
- Uren
- 12–15 uur, 19–00 uur
- Uren
- 12–15 uur, 19–00 uur
- Uren
- 12–15 uur, 19–00 uur
- Uren
- 12–00 uur
- Uren
- 12–23 uur
Salve Simpatia Porto: wat er beschikbaar is
Toegankelijkheid, diensten, betalingen en andere details zijn gegroepeerd. Als een functie die u nodig hebt ontbreekt, vraag het dan van tevoren, want de lijst is niet uitputtend.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | Rolstoeltoegankelijk toilet, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen; niet: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats |
| Serviceopties | Bezorging, Diensten ter plaatse, Afhaal, Ter plaatse eten |
| Aanbod | Alcohol, Bier, Cocktails, Koffie, Sterke drank, Eten laat op de avond, Privé-eetkamer, Snelle hap, Kleine gerechten, Vegetarische opties, Wijn |
| Eetopties | Lunch, Diner, Dessert, Zitplaatsen, Bediening aan tafel |
| Voorzieningen | Bar ter plaatse, Toilet, Wi-Fi, Gratis Wi-Fi |
| Sfeer | Casual, Gezellig, Rustig, Trendy |
| Publiek | Studenten, Gezinsvriendelijk, Groepen, Toeristen |
| Planning | Dinerreservering aanbevolen, Accepteert reserveringen |
| Betalingen | Creditcards, Pinpassen, NFC mobiele betalingen |
| Kinderen | Geschikt voor kinderen |
| Parkeren | Betaalde parkeerplaats, Meestal moeilijk een plek te vinden |
| Hoogtepunten | Geweldige cocktails, Geweldige koffie, Geweldig dessert, Geweldige wijnkaart, Sport |
| Populair voor | Lunch, Diner, Alleen eten |
- Rolstoeltoegankelijk toilet, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen; niet: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
- Bezorging, Diensten ter plaatse, Afhaal, Ter plaatse eten
- Alcohol, Bier, Cocktails, Koffie, Sterke drank, Eten laat op de avond, Privé-eetkamer, Snelle hap, Kleine gerechten, Vegetarische opties, Wijn
- Lunch, Diner, Dessert, Zitplaatsen, Bediening aan tafel
- Bar ter plaatse, Toilet, Wi-Fi, Gratis Wi-Fi
- Casual, Gezellig, Rustig, Trendy
- Studenten, Gezinsvriendelijk, Groepen, Toeristen
- Dinerreservering aanbevolen, Accepteert reserveringen
- Creditcards, Pinpassen, NFC mobiele betalingen
- Geschikt voor kinderen
- Betaalde parkeerplaats, Meestal moeilijk een plek te vinden
- Geweldige cocktails, Geweldige koffie, Geweldig dessert, Geweldige wijnkaart, Sport
- Lunch, Diner, Alleen eten
Binnen de beoordeling
Gasten beoordelen het met 4,6 van de 5 van 2.257 recensies, met 77 procent vijfsterrenbeoordelingen en 6 procent met één of twee sterren. Een enkele mindere dag verandert een score die op zoveel recensies is gebouwd nauwelijks.
Hoe de recensies zijn verdeeld
Aantal recensies per sterrenbeoordeling.
Vanaf september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Recensies | 1,749 | 250 | 115 | 44 | 99 |
Drukte
Het drukste uur op een typische zaterdag valt om 21:00 uur, het rustigste om 12:00 uur. Deze cijfers zijn relatief, met 100 als het drukst, dus kies de rustigere uren om de drukte te vermijden.
Hoe druk het is op een typische zaterdag
Relatief aantal bezoekers per uur; 100 is het drukste uur van de week.
Typisch aantal bezoekers; dit verandert met het seizoen.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Relatieve drukte | 17 | 28 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 | 91 | 100 | 88 | 63 |
Plaatsen in de buurt
Yard Tapas & Cocktail Garden is het dichtstbijzijnd, 10 meter van Salve Simpatia Porto, gevolgd door de plaatsen in de tabel hieronder.
Salve Simpatia Porto en wat eromheen ligt
- Salve Simpatia Porto41,1496° N, 8,6130° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (recensies) |
|---|---|---|---|
| Yard Tapas & Cocktail Garden | restaurant | 10 meter | 4.8 (210) |
| Espécie - Restaurante Vegetariano | restaurant | 10 meter | 4.7 (1,193) |
| Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks | restaurant | 20 meter | 4.6 (1,115) |
| Maria Laura Tua Alma(da) Transmontana | restaurant | 70 meter | 4.8 (6) |
| Sıla Paris Turco Cafe | restaurant | 70 meter | 4.5 (2) |
| The Door | restaurant | 80 meter | 4.8 (2,401) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 10 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.8 (210)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 10 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.7 (1,193)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 20 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.6 (1,115)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 70 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.8 (6)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 70 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.5 (2)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 80 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.8 (2,401)
Het volledige gegevensblad
Elk cijfer wordt geleverd met de bron, actueel per september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 179 rijen
Toon alle 179 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Salve Simpatia Porto83 | ||
| Naam | Salve Simpatia Porto | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Restaurant, Braziliaans restaurant, evenementenlocatie, ruimte voor feesten, gastropub, lunchrestaurant, tapasbar | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | Rua da Picaria 89, 4050-478 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | Rua da Picaria 89 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4050-478 | Google Maps-vermelding |
| Stad | Porto | Google Maps-vermelding |
| Plus code | 49XP+VQ Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 960 374 589 | Google Maps-vermelding |
| Prijs per persoon | €15–25 | Google Maps-vermelding |
| Website | https://salvesimpatiaporto.eatbu.com/ | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.14963 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.61304 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 170 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanaf het centrum | west | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand | ongeveer 3 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,6 van 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 2,257 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 1,749 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 250 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 115 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 44 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 99 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 1,140 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | 12–15 uur, 19–24 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 12–15 uur, 19–24 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 12–15 uur, 19–24 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 12–15 uur, 19–24 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 12–15 uur, 19–24 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 12–24 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | 12–23 uur | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijk toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats | nee | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: bezorging | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: diensten ter plaatse | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: afhaal | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: ter plaatse eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Alcohol | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Bier | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Cocktails | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Koffie | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Sterke drank | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Laat op de avond eten | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Privé-eetkamer | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Snelle hap | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Kleine gerechten | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Vegetarische opties | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Wijn | ja | Google Maps-lijst |
| Eetopties: Lunch | ja | Google Maps-lijst |
| Eetopties: Diner | ja | Google Maps-lijst |
| Eetopties: Dessert | ja | Google Maps-lijst |
| Eetopties: Zitplaatsen | ja | Google Maps-lijst |
| Eetopties: Bediening aan tafel | ja | Google Maps-lijst |
| Voorzieningen: Bar aanwezig | ja | Google Maps-lijst |
| Voorzieningen: Toilet | ja | Google Maps-lijst |
| Voorzieningen: Wi-Fi | ja | Google Maps-lijst |
| Voorzieningen: Gratis Wi-Fi | ja | Google Maps-lijst |
| Sfeer: Informeel | ja | Google Maps-lijst |
| Sfeer: Gezellig | ja | Google Maps-lijst |
| Sfeer: Rustig | ja | Google Maps-lijst |
| Sfeer: Trendy | ja | Google Maps-lijst |
| Publiek: Studenten | ja | Google Maps-lijst |
| Publiek: Gezinsvriendelijk | ja | Google Maps-lijst |
| Publiek: Groepen | ja | Google Maps-lijst |
| Publiek: Toeristen | ja | Google Maps-lijst |
| Planning: Reserveren voor diner aanbevolen | ja | Google Maps-lijst |
| Planning: Accepteert reserveringen | ja | Google Maps-lijst |
| Betalingen: Creditcards | ja | Google Maps-lijst |
| Betalingen: Pinpassen | ja | Google Maps-lijst |
| Betalingen: NFC-mobiel betalen | ja | Google Maps-lijst |
| Kinderen: Geschikt voor kinderen | ja | Google Maps-lijst |
| Parkeren: Betaalde parkeerplaats | ja | Google Maps-lijst |
| Parkeren: Meestal moeilijk een plek te vinden | ja | Google Maps-lijst |
| Hoogtepunten: Uitstekende cocktails | ja | Google Maps-lijst |
| Hoogtepunten: Uitstekende koffie | ja | Google Maps-lijst |
| Hoogtepunten: Uitstekend dessert | ja | Google Maps-lijst |
| Hoogtepunten: Uitstekende wijnkaart | ja | Google Maps-lijst |
| Hoogtepunten: Sport | ja | Google Maps-lijst |
| Populair voor: Lunch | ja | Google Maps-lijst |
| Populair voor: Diner | ja | Google Maps-lijst |
| Populair voor: Alleen dineren | ja | Google Maps-lijst |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogste geregistreerde temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagste geregistreerde temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerblok citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkele metro- en busrit, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien tegelijk geladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele metrorit, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (centrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele metrorit, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele metrorit, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 gelegenheidskaartje, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele metro- en busrit in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingsprijzen aan de pomp waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer; echt rijden op heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten bemonsterd door Porto Tours |
| Bovenste tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse EUR 5-10 | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, vallen in EUR 5-10, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een gemiddelde maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse EUR 10-15 | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, begin van de prijsklasse EUR 50+ | 50 EUR · 9 restaurants publiceren EUR 50+. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portwijnkelder met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie portwijnen, september 2026. | Taylor's |
| Goedkope autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen via een autoverhuurbroker, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Goedkope autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Brandstofverbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik premium auto (gebruikt cijfer middelgrote auto) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Nationaal tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centrum Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide- en Viator-lijsten |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron onderscheidt premium van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP tarief historische tram, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer is Salve Simpatia Porto geopend?
Maandag 12–15 uur, 19–0 uur; dinsdag 12–15 uur, 19–0 uur; woensdag 12–15 uur, 19–0 uur; donderdag 12–15 uur, 19–0 uur; vrijdag 12–15 uur, 19–0 uur; zaterdag 12–0 uur; zondag 12–23 uur door de week. Feestdagen kunnen deze tijden wijzigen.
Wat is de afstand van het centrum van Porto tot Salve Simpatia Porto?
170 meter in een rechte lijn, wat neerkomt op ongeveer 3 minuten lopen.
Kan Salve Simpatia Porto tafelreserveringen accepteren?
Ja, het accepteert reserveringen.
Welke beoordeling heeft Salve Simpatia Porto?
4,6 van de 5 uit 2.257 beoordelingen.
Hoeveel kost een maaltijd bij Salve Simpatia Porto?
Reken op €15–25 per persoon.
Bronnen
Elk bovenstaand cijfer komt uit een van deze bronnen, en het gegevensblad noemt de bron van elke rij.
- 1Google Maps listing: Salve Simpatia Porto geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal beoordelingen, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41.1496 N, 8.6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Salve Simpatia Porto: official website geraadpleegd op 2026-09-15De eigen site van de plaats, voor actuele openingstijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

