Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Wat u moet weten over Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks
U vindt Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks, een Amerikaans restaurant, in Porto aan de Rua da Picaria 110, 4050-478 Porto, Portugal. Het is op loopafstand van het centrum: 170 meter naar het westen, ongeveer 3 minuten. Bezoekers geven het een zeer goede 4,6 uit 5 op basis van 1.115 recensies. Nu gesloten. Controleer voordat u erheen reist. Reken op €15–25 per persoon.
Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks.- Type
- Restaurant
- Genoteerd als
- Amerikaans restaurant
- Keuken
- Amerikaans restaurant
- Adres
- Rua da Picaria 110, 4050-478 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 170 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 3 minuten
- Beoordeling
- 4,6 uit 5 op basis van 1.115 recensies
- Prijs per persoon
- €15–25
- Rolstoeltoegankelijk
- nee
- Reserveringen
- geaccepteerd
- Website
- https://negocios.watson.app/business/ruta9
- Telefoon
- +351 22 116 3627
- Status
- tijdelijk gesloten
Waarom gaan en hoe het in te passen
Hamburgers worden het meest genoemd door bezoekers van dit Amerikaanse restaurant, en ze komen veel vaker voor dan wat dan ook. Kippenvleugels, churros, cheesecake en sangria komen ook ter sprake, met knoflooksaus die minder vaak wordt genoemd. De gezellige ruimte en het vriendelijke personeel maken de ervaring compleet. Het is geschikt voor een informele maaltijd met vrienden, een date of voor iedereen die zin heeft in Amerikaans comfortfood tijdens een verblijf in het centrum van Porto. De prijsklasse van €15 tot €25 per persoon maakt het gemakkelijk om het in te passen zonder grote verplichtingen.
Het is tijdelijk gesloten, dus de beste tijd om te komen is nadat het weer opengaat. Controleer voordat u vertrekt. De gezellige ruimte en het vriendelijke personeel maken het een plek voor een ontspannen zitmaaltijd, niet voor een snelle hap. Hamburgers zijn de grootste trekpleister, dus iedereen die op zoek is naar een eenvoudige Amerikaanse maaltijd, haalt er het meeste uit.
Nabijgelegen opties maken het gemakkelijk om de avond te verlengen. Yard Tapas & Cocktail Garden ligt op 10 m afstand, Espécie - Restaurante Vegetariano op 20 m en Salve Simpatia Porto op 22 m. The Door en Batango liggen ook op een paar minuten lopen. Yard is het dichtstbijzijnd als u na het eten nog een drankje wilt.
Wat u kunt verwachten bij Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks
Dit zijn de toegang, diensten en betalingsgegevens gegroepeerd. Als u iets nodig heeft dat niet wordt vermeld, vraag het dan van tevoren, want niet alles staat vermeld.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | niet: assistieve hoorlus, rolstoeltoegankelijke ingang, rolstoeltoegankelijke parkeerplaats, rolstoeltoegankelijk toilet |
| Serviceopties | Contactloze bezorging, Bezorging, Afhaal, Ter plaatse eten |
| Aanbod | Alcohol, Bier, Cocktails, Koffie, Happy hour drankjes, Happy hour eten, Sterke drank, Laat op de avond eten, Kleine gerechten, Vegetarische opties, Wijn |
| Eetopties | Lunch, Diner, Balieservice, Dessert, Zitplaatsen |
| Voorzieningen | Bar aanwezig, Toilet, Wi-Fi, Gratis Wi-Fi |
| Publiek | Gezinsvriendelijk, LGBTQ+-vriendelijk, Transgender veilige ruimte |
| Planning | Accepteert reserveringen |
| Betalingen | Pinpassen, NFC mobiele betalingen, Creditcards |
| Kinderen | Geschikt voor kinderen, Kinderstoelen, Kindermenu |
| Parkeren | Gratis straatparkeren, Betaald straatparkeren |
| Hoogtepunten | Sport |
- niet: assistieve hoorlus, rolstoeltoegankelijke ingang, rolstoeltoegankelijke parkeerplaats, rolstoeltoegankelijk toilet
- Contactloze bezorging, Bezorging, Afhaal, Ter plaatse eten
- Alcohol, Bier, Cocktails, Koffie, Happy hour drankjes, Happy hour eten, Sterke drank, Laat op de avond eten, Kleine gerechten, Vegetarische opties, Wijn
- Lunch, Diner, Balieservice, Dessert, Zitplaatsen
- Bar aanwezig, Toilet, Wi-Fi, Gratis Wi-Fi
- Gezinsvriendelijk, LGBTQ+-vriendelijk, Transgender veilige ruimte
- Accepteert reserveringen
- Pinpassen, NFC mobiele betalingen, Creditcards
- Geschikt voor kinderen, Kinderstoelen, Kindermenu
- Gratis straatparkeren, Betaald straatparkeren
- Sport
Binnen de beoordeling
1.115 recensies geven gemiddeld 4,6 uit 5: 81 procent geeft vijf sterren en 6 procent één of twee. Een enkele mindere dag verandert nauwelijks een score die is opgebouwd uit zoveel recensies.
Hoe de recensies zijn verdeeld
Aantal recensies per sterbeoordeling.
Per september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Recensies | 899 | 102 | 43 | 16 | 55 |
In de buurt
Het dichtstbijzijnde is Yard Tapas & Cocktail Garden, 10 meter van Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks; de tabel vermeldt de andere.
Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks en wat eromheen ligt
- Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks41,1498° N, 8,6130° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (recensies) |
|---|---|---|---|
| Yard Tapas & Cocktail Garden | restaurant | 10 meter | 4.8 (210) |
| Espécie - Restaurante Vegetariano | restaurant | 20 meter | 4.7 (1,193) |
| Salve Simpatia Porto | restaurant | 20 meter | 4.6 (2,257) |
| The Door | restaurant | 70 meter | 4.8 (2,401) |
| Batango | restaurant | 70 meter | 4.7 (655) |
| Sıla Paris Turco Cafe | restaurant | 80 meter | 4.5 (2) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 10 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.8 (210)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 20 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.7 (1,193)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 20 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.6 (2,257)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 70 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.8 (2,401)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 70 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.7 (655)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 80 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.5 (2)
Het volledige gegevensblad
Cijfers en bronnen doorlopend, gedateerd september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 163 rijen
Toon alle 163 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks67 | ||
| Naam | Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Amerikaans restaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Amerikaans restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | Rua da Picaria 110, 4050-478 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | Rua da Picaria 110 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4050-478 | Google Maps-vermelding |
| Stad | Porto | Google Maps-vermelding |
| Pluscode | 49XP+WQ Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 22 116 3627 | Google Maps-vermelding |
| Prijs per persoon | €15–25 | Google Maps-vermelding |
| Website | https://negocios.watson.app/business/ruta9 | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.14983 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.61303 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 170 meter | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | west | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Geschatte loopafstand | ongeveer 3 minuten | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Beoordeling | 4,6 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 1,115 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 899 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 102 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 43 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 16 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 55 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 815 | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: Hulplijn voor slechthorenden | nee | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: Rolstoeltoegankelijke ingang | nee | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats | nee | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: Rolstoeltoegankelijk toilet | nee | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Contactloze bezorging | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Bezorging | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Afhaal | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Ter plaatse eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Alcohol | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Bier | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Cocktails | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Happy hour-drankjes | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Happy hour-eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Gedistilleerde dranken | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Laat avondeten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Kleine gerechten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Vegetarische opties | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Wijn | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Baliebediening | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetgelegenheden: Zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: Bar aanwezig | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: Toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: Wi-Fi | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: Gratis Wi-Fi | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: Gezinsvriendelijk | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: LGBTQ+-vriendelijk | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: Transgender-veilige ruimte | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: Accepteert reserveringen | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: Pinpassen | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: NFC-mobiele betalingen | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: Creditcards | ja | Google Maps-vermelding |
| Kinderen: Geschikt voor kinderen | ja | Google Maps-vermelding |
| Kinderen: Kinderstoelen | ja | Google Maps-vermelding |
| Kinderen: Kindermenu | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: Gratis straatparkeren | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: Betaald straatparkeren | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Sport | ja | Google Maps-vermelding |
| Status | tijdelijk gesloten | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO-werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximale toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zone Z2 (centraal Porto), 1 uur geldig | 1,40 EUR · Andante-incidenteele ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien geladen tegelijk geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zone Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zone Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van de luchthaven naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen rijden elke 20 minuten. De luchthaven bevindt zich in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (luchthaven naar centrum) | 2,30 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als luchthaventransfertarief | 2,30 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidenteele ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zone Z2), 1 uur geldig | 1,40 EUR · Andante-incidenteele ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het gehele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumtoegang of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het gehele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Euro 95, efficiënte prijs per liter, week 7 tot 13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingen aan de pomp waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; werkelijk rijden op heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor een slaapzaalbed. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollar tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldigen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en 1-2-sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollar tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldigen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4-sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollar tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldigen bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollar tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldigen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in de band van 5-10 EUR, de op één na meest voorkomende prijsklasse. De prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsramingen per persoon; 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Databank restaurants van Porto Tours |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende prijsklasse. De prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsramingen per persoon; 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Databank restaurants van Porto Tours |
| Een luxe maaltijd per persoon, begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. De prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsramingen per persoon; 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Databank restaurants van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Tot zeven nachten; kinderen onder de 13 jaar zijn vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portwijnkelder met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiotour met drie portwijnen, september 2026. | Taylor's |
| Budget autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van boekingen bij een verhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse autoverhuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middenklasse autoverhuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensgebonden uitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middenklasse benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer voor middenklasse gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middenklasse Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,00 EUR · Door gebruikers verzameld gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | Vermeldingen GetYourGuide en Viator |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; geen openbare bron scheidt premium van middenklasse autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis aan boord gekocht | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP tarief historische tram, gemeld door Porto-gidsen |
| Begeleid bezoek Palácio da Bolsa, volwassene | 14 EUR · Alleen begeleide bezoeken, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholen of senioren. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wat is de afstand van het centrum van Porto tot Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks?
170 meter in een rechte lijn, wat neerkomt op ongeveer 3 minuten lopen.
Kunnen rolstoelgebruikers binnenkomen bij Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks?
Nee, de ingang is niet drempelloos voor rolstoelen; informeer vooraf naar alternatieven.
Is het mogelijk om een tafel te reserveren bij Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks?
Ja, er kunnen tafels worden gereserveerd.
Welke score heeft Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks ontvangen?
Het heeft een waardering van 4,6 uit 5, met 1.115 beoordelingen.
Hoeveel kost een maaltijd bij Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks?
Budget €15–25 per persoon.
Bronnen
Elk cijfer hierboven komt van een van deze bronnen, en het gegevensblad noemt per rij de bron.
- 1Google Maps listing: Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal beoordelingen, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41.1496 N, 8.6110 W; wandeltijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Ruta 9 RestoBar | Ribs - Drinks: official website geraadpleegd op 2026-09-15De eigen site van de plek, voor actuele tijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

