Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Restaurante 2 Irmãos in één oogopslag
U vindt Restaurante 2 Irmãos, een restaurant, in Porto op R. São Roque da Lameira 2358, 4350-307 Porto, Portugal. Het ligt 1,9 km (1,2 mijl) ten noordoosten van het centrum, ongeveer 30 minuten te voet of een korte rit met metro of bus. Vroege bezoekers beoordelen het met 4,1 van de 5 uit 8 beoordelingen; met zo weinig beoordelingen kan één mening het gemiddelde nog beïnvloeden. U betaalt naar verwachting €5–10 per persoon.
Bij Restaurante 2 Irmãos.- Type
- Restaurant
- Vermeld als
- Restaurant
- Keuken
- Restaurant
- Adres
- R. São Roque da Lameira 2358, 4350-307 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 1,9 km (1,2 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 30 minuten
- Beoordeling
- 4,1 van de 5 uit 8 beoordelingen
- Prijs per persoon
- €5–10
- Openingstijden
- varieert per dag, zie hieronder
Waarom gaan en hoe u het inpast
Een alledaags buurtrestaurant, Restaurante 2 Irmãos serveert maaltijden voor €5-10 per persoon. Wat bezoekers het meest noemen is het buurtkarakter. Het is een algemeen restaurant en geen gespecialiseerde keuken, dus kom voor een eenvoudige, betaalbare maaltijd. De prijs houdt het in het alledaagse segment. Wie op zijn budget let of op zoek is naar een gewoon lokaal restaurant, zit hier goed.
Op weekdagen zijn de openingstijden van 8.00 tot 19.00 uur, dus lunch of een vroege avondmaaltijd is gemakkelijk te regelen. Zaterdag sluit om 18.00 uur en zondag is gesloten, dus een bezoek op een weekdag is de veiligere keuze. Wilt u meer uit de buurt halen, dan is Fontanário da Praça das Flores 211 m verderop, terwijl Pão Quente O Mundo, Cantinho do 7 en Arepa LAB binnen een paar minuten liggen voor gebak of een andere maaltijd.
Best Pizza & kebab ligt op 16 m afstand, dus er is ook een tweede optie direct naast de deur.
Openingstijden
Het is gesloten op zondag. De tijden kunnen afwijken op feestdagen of tijdens speciale evenementen, dus controleer dit op de dag zelf.
Openingstijden
| Dag | Tijden |
|---|---|
| Maandag | 8.00–19.00 uur |
| Dinsdag | 8.00–19.00 uur |
| Woensdag | 8.00–19.00 uur |
| Donderdag | 8.00–19.00 uur |
| Vrijdag | 8.00–19.00 uur |
| Zaterdag | 8.00–18.00 uur |
| Zondag | Gesloten |
- Tijden
- 8.00–19.00 uur
- Tijden
- 8.00–19.00 uur
- Tijden
- 8.00–19.00 uur
- Tijden
- 8.00–19.00 uur
- Tijden
- 8.00–19.00 uur
- Tijden
- 8.00–18.00 uur
- Tijden
- Gesloten
Wat Restaurante 2 Irmãos biedt
Toegankelijkheid, diensten, betaalmogelijkheden en andere details zijn gegroepeerd. Als een functie die u nodig heeft ontbreekt, vraag dan van tevoren, want de lijst is niet uitputtend.
Wat het biedt
| Serviceopties | Ter plaatse eten |
| Aanbod | Alcohol, Bier, Koffie, Sterke drank, Wijn |
| Eetopties | Lunch, Diner, Dessert, Bediening aan tafel |
| Voorzieningen | Toilet |
| Sfeer | Casual, Gezellig |
| Kinderen | Geschikt voor kinderen |
| Hoogtepunten | Uitstekende koffie, Heerlijk dessert |
| Populair voor | Lunch, Alleen eten |
- Ter plaatse eten
- Alcohol, Bier, Koffie, Sterke drank, Wijn
- Lunch, Diner, Dessert, Bediening aan tafel
- Toilet
- Casual, Gezellig
- Geschikt voor kinderen
- Uitstekende koffie, Heerlijk dessert
- Lunch, Alleen eten
Hoe de beoordeling is opgebouwd
De 4,1 van de 5 is gebaseerd op 8 beoordelingen: 75 procent vijf sterren, 25 procent één of twee. Een kortere beoordelingsgeschiedenis, waarbij een enkele nieuwe beoordeling het gemiddelde nog kan beïnvloeden.
Hoe de beoordelingen zijn verdeeld
Aantal beoordelingen per sterwaardering.
Vanaf september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Beoordelingen | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Nabijgelegen plekken
Begin met Best Pizza & kebab 🍕, op 20 meter van Restaurante 2 Irmãos, en bekijk dan de tabel voor meer.
Restaurante 2 Irmãos en wat eromheen ligt
- Restaurante 2 Irmãos41,1569° N, 8,5902° W · Open in Google Maps
- Pão Quente O Mundo | Padaria, Pastelaria e Almoços Económicos. 230 meter41,1575° N, 8,5929° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plekken
| Plek | Soort | Afstand | Beoordeling (beoordelingen) |
|---|---|---|---|
| Best Pizza & kebab 🍕 | restaurant | 20 meter | 4.9 (151) |
| Fontanário da Praça das Flores | monument | 210 meter | 3.9 (33) |
| Pão Quente O Mundo | Padaria, Pastelaria e Almoços Económicos. | restaurant | 230 meter | 4.5 (8) |
| Cantinho do 7 | restaurant | 240 meter | 4.8 (439) |
| Arepa LAB | restaurant | 240 meter | niet beoordeeld |
| Parque de São Roque | park of tuin | 270 meter | 4.6 (4,880) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 20 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.9 (151)
- Soort
- monument
- Afstand
- 210 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 3.9 (33)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 230 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.5 (8)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 240 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.8 (439)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 240 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- niet beoordeeld
- Soort
- park of tuin
- Afstand
- 270 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.6 (4,880)
Het volledige gegevensblad
Elk cijfer met de bron, vanaf september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 144 rijen
Toon alle 144 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Restaurante 2 Irmãos48 | ||
| Naam | Restaurante 2 Irmãos | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | R. São Roque da Lameira 2358, 4350-307 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | R. São Roque da Lameira 2358 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4350-307 | Google Maps-vermelding |
| Plaats | Porto | Google Maps-vermelding |
| Plus code | 5C45+QW Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Prijs per persoon | €5–10 | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.15692 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.59023 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 1,9 km (1,2 mijl) | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | noordoosten | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Loopafstand, geschat | ongeveer 30 minuten | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Beoordeling | 4,1 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 8 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 6 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 0 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 0 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 1 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 1 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 7 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | 8:00–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 8:00–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 8:00–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 8:00–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 8:00–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 8:00–18:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: ter plaatse eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: alcohol | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: bier | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: sterke drank | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: wijn | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: bediening aan tafel | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: informeel | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: gezellig | ja | Google Maps-vermelding |
| Kinderen: geschikt voor kinderen | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: uitstekende koffie | ja | Google Maps-lijst |
| Hoogtepunten: Heerlijk dessert | ja | Google Maps-lijst |
| Populair voor: Lunch | ja | Google Maps-lijst |
| Populair voor: Alleen eten | ja | Google Maps-lijst |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Dom Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (nieuws op porto.pt; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro opgehaald in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkeltje metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), één uur geldig | 1,4 EUR · Andante-occasioneel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien keer opladen geeft één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkeltje metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (centrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkeltje metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkeltje metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-occasioneel ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkeltje metro en bus in centraal Porto (zones Z2), één uur geldig | 1,4 EUR · Andante-occasioneel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autoverhuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (studie DiscoverCars) |
| Autoverhuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (studie DiscoverCars) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder met belastingen; de kortingsprijzen van DGEG bij de pomp waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrikantcijfer; echt rijden in de heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Bovendeks dubbel: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse van 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een band publiceren, zitten in de band van 5-10 EUR, de op één na meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een maaltijd in het middensegment per persoon, bovenkant van de prijsklasse van 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de band van 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Banden zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder de 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portkelder met proeverij, Taylor's ticket voor volwassenen | 25 EUR · Audiotour met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Goedkope autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Goedkope autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensgebonden uitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzinemotor, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Cijfer van de fabrikant. | Renault Portugal |
| Verbruik premiumauto (middelgroot cijfer gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur geldt als vervanging. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzinemotor, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Cijfer van de fabrikant. | Renault Portugal |
| Nationaal tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privévervoer van luchthaven naar centrum van Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privévervoer van de luchthaven beoordeeld in partners/transfers.json (17,00 tot 74,90 EUR), 16 september 2026. | GetYourGuide- en Viator-vermeldingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; geen openbare bron scheidt premium van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; het hele jaar hetzelfde cijfer. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis aan boord gekocht | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele reis en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief naast het Andante-netwerk. | STCP-tarief historische tram, gerapporteerd door Portogidsen |
| Rondleiding Paleis van de Beurs, volwassene | 14 EUR · Alleen onder begeleiding, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Paleis van de Beurs |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Musea en Monumenten van Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat gaat Restaurante 2 Irmãos open?
Per dag: maandag 8:00–19:00; dinsdag 8:00–19:00; woensdag 8:00–19:00; donderdag 8:00–19:00; vrijdag 8:00–19:00; zaterdag 8:00–18:00; zondag gesloten. Op feestdagen kunnen de tijden afwijken.
Hoe ver is Restaurante 2 Irmãos van het centrum van Porto?
1,9 km (1,2 mijl) in een rechte lijn, wat neerkomt op ongeveer 30 minuten lopen.
Welke beoordeling heeft Restaurante 2 Irmãos?
4,1 van de 5 op basis van 8 beoordelingen.
Hoeveel kost een maaltijd bij Restaurante 2 Irmãos?
Budget 5–10 EUR per persoon.
Bronnen
Elk cijfer hierboven komt uit een van deze bronnen, en het gegevensblad noemt de bron van elke rij.
- 1Google Maps listing: Restaurante 2 Irmãos geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal beoordelingen, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41.1496 N, 8.6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 11
- 12
- 13Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 19
- 20

