Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Een snelle blik op Cantinho do 7
U vindt Cantinho do 7, een restaurant, in Porto op R. das Antas 254, 4350-307 Porto, Portugal. Op 1,9 km (1,2 mijl) ten noordoosten van het centrum, ongeveer 30 minuten te voet of een korte rit met metro of bus. Een uitstekende 4,8 uit 5 komt van 439 recensies. Reken op €10–15 per persoon.
Cantinho do 7.- Type
- Restaurant
- Vermeld als
- Restaurant
- Keuken
- Restaurant
- Adres
- R. das Antas 254, 4350-307 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 1,9 km (1,2 mijl) in vogelvlucht
- Te voet
- ongeveer 30 minuten
- Beoordeling
- 4,8 uit 5 op basis van 439 recensies
- Prijs per persoon
- €10–15
- Openingstijden
- varieert per dag, zie hieronder
- Rolstoeltoegankelijke ingang
- ja
- Reserveringen
- geaccepteerd
- Website
- https://novaera360.pt/360/restaurante-rustico-cantinho-do-7-porto/
- Telefoon
- +351 932 712 807
Waarom gaan en hoe u het inpast
Cantinho do 7 serveert Portugese gerechten in een gezellige ruimte, met een houtoven die francesinha bereidt. Dat gerecht wordt het meest genoemd, en de sfeer en gezellige ruimte komen ook vaak ter sprake. Picanha, pica pau en andere Portugese gerechten vullen de menukaart aan. Het is een restaurant met bediening aan tafel, en het zal aantrekkelijk zijn voor mensen die Portugese gerechten willen in een gezellige setting.
Lunch wordt geserveerd van 12 tot 15 uur op maandag en woensdag tot en met zaterdag, en tot 15:30 uur op zondag. Diner loopt van 19 tot 22 uur op maandag en woensdag tot en met zaterdag. Het is gesloten op dinsdag, dus plan daaromheen. Het sluit tussen lunch en diner. Zondag is alleen lunch.
Verschillende andere restaurants zijn dichtbij. A Casa da Picanha is 122 m verderop, DOGUE DAS ANTAS 138 m, en Churrasqueira das Antas 145 m. A Casa da Picanha is het dichtstbijzijnde alternatief als u in plaats daarvan een Braziliaanse steakhouse-maaltijd wilt.
Openingstijden
Het blijft gesloten op dinsdag. Controleer op de dag zelf, want feestdagen en speciale evenementen kunnen de tijden wijzigen.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | 12–15 uur, 19–22 uur |
| Dinsdag | Gesloten |
| Woensdag | 12–15 uur, 19–22 uur |
| Donderdag | 12–15 uur, 19–22 uur |
| Vrijdag | 12–15 uur, 19–22 uur |
| Zaterdag | 12–15 uur, 19–22 uur |
| Zondag | 12–15:30 uur |
- Uren
- 12–15 uur, 19–22 uur
- Uren
- Gesloten
- Uren
- 12–15 uur, 19–22 uur
- Uren
- 12–15 uur, 19–22 uur
- Uren
- 12–15 uur, 19–22 uur
- Uren
- 12–15 uur, 19–22 uur
- Uren
- 12–15:30 uur
Wat Cantinho do 7 biedt
Dit zijn de toegang, diensten en betaalmogelijkheden gegroepeerd. Als u iets nodig heeft dat niet wordt getoond, vraag dan van tevoren, want niet alles wordt vermeld.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | Rolstoeltoegankelijke ingang; niet: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats |
| Serviceopties | Dineren ter plaatse; niet: bezorging |
| Aanbod | Alcohol, Bier, Koffie, Sterke drank, Laat op de avond eten, Kleine gerechten, Veganistische opties, Vegetarische opties, Wijn |
| Eetopties | Lunch, Diner, Baliebediening, Dessert, Zitplaatsen |
| Voorzieningen | Bar aanwezig, Genderneutraal toilet, Toilet, Wi-Fi, Gratis Wi-Fi |
| Publiek | Gezinsvriendelijk, LGBTQ+ vriendelijk |
| Planning | Accepteert reserveringen |
| Betalingen | NFC mobiele betalingen |
| Kinderen | Geschikt voor kinderen, Kinderstoelen, Kindermenu |
| Parkeren | Gratis straatparkeren, Meestal enigszins moeilijk om een plek te vinden |
| Hoogtepunten | Open haard, Sport |
- Rolstoeltoegankelijke ingang; niet: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
- Dineren ter plaatse; niet: bezorging
- Alcohol, Bier, Koffie, Sterke drank, Laat op de avond eten, Kleine gerechten, Veganistische opties, Vegetarische opties, Wijn
- Lunch, Diner, Baliebediening, Dessert, Zitplaatsen
- Bar aanwezig, Genderneutraal toilet, Toilet, Wi-Fi, Gratis Wi-Fi
- Gezinsvriendelijk, LGBTQ+ vriendelijk
- Accepteert reserveringen
- NFC mobiele betalingen
- Geschikt voor kinderen, Kinderstoelen, Kindermenu
- Gratis straatparkeren, Meestal enigszins moeilijk om een plek te vinden
- Open haard, Sport
Waar de beoordeling uit bestaat
Op basis van 439 recensies staat de score op 4,8 uit 5: 89 procent van de gasten geeft vijf sterren, 1 procent één of twee. Het aantal recensies is nog klein, dus elke nieuwe score verschuift het gemiddelde.
Hoe de recensies zijn verdeeld
Aantal recensies per sterrenbeoordeling.
Per september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Recensies | 389 | 38 | 7 | 3 | 2 |
In de buurt
Begin met A Casa da Picanha - Best Rodizio Brazilian Steakhouse Porto Restaurant, 120 meter van Cantinho do 7, en bekijk dan de tabel voor meer.
Cantinho do 7 en wat eromheen ligt
- Cantinho do 741,1588° N, 8,5915° W · Open in Google Maps
- A Casa da Picanha - Best Rodizio Brazilian Steakhouse Porto Restaurant 120 meter41,1591° N, 8,5929° W · Open in Google Maps
- Pão Quente O Mundo | Padaria, Pastelaria e Almoços Económicos. 200 meter41,1575° N, 8,5929° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (recensies) |
|---|---|---|---|
| A Casa da Picanha - Best Rodizio Brazilian Steakhouse Porto Restaurant | restaurant | 120 meter | 4.5 (1,104) |
| DOGUE DAS ANTAS | restaurant | 140 meter | 4.5 (580) |
| Churrasqueira das Antas | restaurant | 150 meter | 4.3 (1,942) |
| Caetano | restaurant | 150 meter | 4.3 (2,078) |
| Domino's Pizza | restaurant | 180 meter | 3.4 (372) |
| Pão Quente O Mundo | Padaria, Pastelaria e Almoços Económicos. | restaurant | 200 meter | 4.5 (8) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 120 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.5 (1,104)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 140 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.5 (580)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 150 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.3 (1,942)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 150 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.3 (2,078)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 180 meter
- Beoordeling (recensies)
- 3.4 (372)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 200 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.5 (8)
Het volledige gegevensblad
Cijfers en bronnen doorheen, gedateerd september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 162 rijen
Toon alle 162 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Cantinho do 766 | ||
| Naam | Cantinho do 7 | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | R. das Antas 254, 4350-307 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | R. das Antas 254 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4350-307 | Google Maps-vermelding |
| Plaats | Porto | Google Maps-vermelding |
| Plus code | 5C55+GC Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 932 712 807 | Google Maps-vermelding |
| Prijs per persoon | €10–15 | Google Maps-vermelding |
| Website | https://novaera360.pt/360/restaurante-rustico-cantinho-do-7-porto/ | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.15882 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.59146 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 1,9 km (1,2 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | noordoost | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand | ongeveer 30 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,8 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 439 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 389 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 38 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 7 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 3 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 2 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 383 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | 12–15 uur, 19–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 12–15 uur, 19–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 12–15 uur, 19–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 12–15 uur, 19–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 12–15 uur, 19–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | 12–15:30 uur | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke ingang | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats | nee | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: ter plaatse eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: bezorging | nee | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: alcohol | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: bier | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: sterke drank | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: laat op de avond eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: kleine gerechten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: veganistische opties | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: vegetarische opties | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: wijn | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: balieservice | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: bar aanwezig | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: genderneutraal toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: wifi | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: gratis wifi | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: gezinsvriendelijk | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: lhbtiq+-vriendelijk | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: reserveringen mogelijk | ja | Google Maps-vermelding |
| Betaling: mobiel betalen via NFC | ja | Google Maps-vermelding |
| Kinderen: geschikt voor kinderen | ja | Google Maps-vermelding |
| Kinderen: kinderstoelen | ja | Google Maps-vermelding |
| Kinderen: kindermenu | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: gratis parkeren op straat | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: meestal enigszins moeilijk een plek te vinden | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: open haard | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: sport | ja | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · per 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is gezaghebbend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien tegelijk geladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor vliegveldvervoer | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidentekaartje, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; werkelijk rijden op heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Middelgrote maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Luxe maaltijd per persoon, het begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portwijnkelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenkaartje | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik luxe auto (cijfer middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een luxemodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé vliegveldvervoer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé vliegveldvervoerdiensten beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator-aanbiedingen |
| Luxe autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen luxe en middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Luxe autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele reis en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer is Cantinho do 7 geopend?
Maandag 12–15 uur, 19–22 uur; dinsdag gesloten; woensdag 12–15 uur, 19–22 uur; donderdag 12–15 uur, 19–22 uur; vrijdag 12–15 uur, 19–22 uur; zaterdag 12–15 uur, 19–22 uur; zondag 12–15:30 uur. Feestdagen kunnen deze tijden wijzigen.
Ligt Cantinho do 7 ver van het centrum van Porto?
Hemelsbreed 1,9 km, een wandeling van ongeveer 30 minuten.
Is Cantinho do 7 rolstoeltoegankelijk?
De ingang is rolstoeltoegankelijk, dus ja; informeer vooraf naar de rest van het gebouw.
Is het mogelijk om een tafel te reserveren bij Cantinho do 7?
Ja, er worden reserveringen aangenomen.
Hoe beoordelen bezoekers Cantinho do 7?
Een beoordeling van 4,8 uit 5 op basis van 439 recensies.
Hoeveel kost een maaltijd bij Cantinho do 7?
€10–15 per persoon.
Bronnen
Elk cijfer hierboven is afkomstig uit een van deze bronnen, waarbij het gegevensblad de bron van elke rij vermeldt.
- 1Google Maps listing: Cantinho do 7 geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; geschatte wandeltijd als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Cantinho do 7: official website geraadpleegd op 2026-09-15De eigen site van de plek, voor actuele openingstijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

