Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Wat u moet weten over O Manel
O Manel is een restaurant in Porto, gevestigd aan Av. Serpa Pinto 424, 4450-159 Matosinhos, Portugal. Het ligt 7,8 km (4,9 mijl) ten noordwesten van het centrum, dus reken op metro, bus of auto in plaats van lopen. Een zeer goede 4,5 van de 5 komt uit 857 beoordelingen.
O Manel.- Type
- Restaurant
- Vermeld als
- Restaurant, Portugees restaurant, Visrestaurant
- Keuken
- Restaurant
- Adres
- Av. Serpa Pinto 424, 4450-159 Matosinhos, Portugal
- Naar het centrum
- 7,8 km (4,9 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 122 minuten
- Beoordeling
- 4,5 van de 5 uit 857 beoordelingen
- Openingstijden
- varieert per dag, zie onderstaand
- Rolstoeltoegang
- nee
- Telefoon
- +351 22 935 0477
Waarom gaan en hoe het in te passen
Portugese zeevruchten staan hier centraal, met schelpdieren, verse vis en kabeljauw als de gerechten die bezoekers het meest noemen. Sardines, gegrilde vis, inktvis en garnalenspies, en zeeduivelrijst komen ook voorbij. Een familiale sfeer wordt ook vaak genoemd, dus dit is een plek voor een ontspannen maaltijd met familie of vrienden, niet voor een snelle hap. Liefhebbers van zeevruchten en gezinnen halen het meeste uit een maaltijd hier, vooral voor een lange lunch of diner.
Kom dinsdag tot en met vrijdag voor zowel lunch (12.00 tot 15.00 uur) als diner (19.00 tot 23.00 uur). Lunch en diner zijn aparte services, dus plan rond de pauzes. Zaterdag is er diner tot 23.30 uur, zondag alleen lunch tot 15.30 uur. Maandag gesloten. Een lunch doordeweeks laat de middag en avond vrij; diner begint om 19.00 uur. Als u een ander tafeltje in de buurt wilt, is A Chalandra op 95 m, Meia-Nau Matosinhos op 100 m en São Valentim op 116 m.
Openingstijden
U kunt niet op maandag komen. Controleer op de dag zelf, want feestdagen en speciale evenementen kunnen de tijden wijzigen.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 12.00–15.00 uur, 19.00–23.00 uur |
| Woensdag | 12.00–15.00 uur, 19.00–23.00 uur |
| Donderdag | 12.00–15.00 uur, 19.00–23.00 uur |
| Vrijdag | 12.00–15.00 uur, 19.00–23.00 uur |
| Zaterdag | 12.00–15.00 uur, 19.00–23.30 uur |
| Zondag | 12.00–15.30 uur |
- Uren
- Gesloten
- Uren
- 12.00–15.00 uur, 19.00–23.00 uur
- Uren
- 12.00–15.00 uur, 19.00–23.00 uur
- Uren
- 12.00–15.00 uur, 19.00–23.00 uur
- Uren
- 12.00–15.00 uur, 19.00–23.00 uur
- Uren
- 12.00–15.00 uur, 19.00–23.30 uur
- Uren
- 12.00–15.30 uur
Wat u kunt verwachten bij O Manel
Dit zijn de toegang, diensten en betalingsgegevens gegroepeerd. Als u iets nodig heeft dat niet wordt getoond, vraag het dan van tevoren, want niet alles staat vermeld.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats, rolstoeltoegankelijk toilet; niet: rolstoeltoegankelijke ingang |
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats, rolstoeltoegankelijk toilet; niet: rolstoeltoegankelijke ingang
Waar de beoordeling uit bestaat
857 beoordelingen geven gemiddeld 4,5 van de 5: 64 procent geeft vijf sterren en 4 procent één of twee. Zoveel gasten hebben hun mening gegeven dat een slechte dag de gemiddelde score nauwelijks beïnvloedt.
Hoe de beoordelingen zijn verdeeld
Aantal beoordelingen per sterrenwaardering.
Per september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Beoordelingen | 552 | 203 | 65 | 21 | 16 |
Nabijgelegen plekken
A Chalandra is het dichtstbijzijnde, op 90 meter van O Manel, gevolgd door de plaatsen in de tabel hieronder.
O Manel en wat eromheen ligt
- O Manel41,1827° N, 8,6933° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (beoordelingen) |
|---|---|---|---|
| A Chalandra | restaurant | 90 meter | 4.6 (982) |
| Meia-Nau Matosinhos | restaurant | 100 meter | 4.7 (1,966) |
| São Valentim | restaurant | 120 meter | 4.4 (2,235) |
| Tito 2 | restaurant | 140 meter | 4.6 (4,243) |
| A Peixaria II | restaurant | 140 meter | 4.6 (1,109) |
| Restaurante Tito I | restaurant | 180 meter | 4.5 (2,656) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 90 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.6 (982)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 100 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.7 (1,966)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 120 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.4 (2,235)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 140 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.6 (4,243)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 140 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.6 (1,109)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 180 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.5 (2,656)
Het volledige gegevensblad
Alle cijfers en hun bronnen, per september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 129 rijen
Toon alle 129 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| O Manel33 | ||
| Naam | O Manel | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Restaurant, Portugees restaurant, Visrestaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | Av. Serpa Pinto 424, 4450-159 Matosinhos, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | Av. Serpa Pinto 424 | Google Maps-lijst |
| Plaats | Matosinhos | Google Maps-lijst |
| Pluscode | 58M4+3M Matosinhos, Portugal | Google Maps-lijst |
| Telefoon | +351 22 935 0477 | Google Maps-lijst |
| Breedtegraad | 41.18268 | Google Maps-lijst |
| Lengtegraad | -8.69332 | Google Maps-lijst |
| Afstand van het centrum, hemelsbreed | 7,8 km (4,9 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | noordwest | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Loopafstand, geschat | ongeveer 122 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,5 van 5 | Google Maps-lijst |
| Recensies | 857 | Google Maps-lijst |
| Recensies met 5 sterren | 552 | Google Maps-lijst |
| Recensies met 4 sterren | 203 | Google Maps-lijst |
| Recensies met 3 sterren | 65 | Google Maps-lijst |
| Recensies met 2 sterren | 21 | Google Maps-lijst |
| Recensies met 1 ster | 16 | Google Maps-lijst |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 299 | Google Maps-lijst |
| Openingstijden, maandag | Gesloten | Google Maps-lijst |
| Openingstijden, dinsdag | 12–15 uur, 19–23 uur | Google Maps-lijst |
| Openingstijden, woensdag | 12–15 uur, 19–23 uur | Google Maps-lijst |
| Openingstijden, donderdag | 12–15 uur, 19–23 uur | Google Maps-lijst |
| Openingstijden, vrijdag | 12–15 uur, 19–23 uur | Google Maps-lijst |
| Openingstijden, zaterdag | 12–15 uur, 19–23:30 uur | Google Maps-lijst |
| Openingstijden, zondag | 12–15:30 uur | Google Maps-lijst |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats | ja | Google Maps-lijst |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijk toilet | ja | Google Maps-lijst |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke ingang | nee | Google Maps-lijst |
| Tafel reserveren via | DISH | Google Maps-lijst |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Inwonertal van Porto | 231800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogste gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagste gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO-werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien tegelijk geladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor vliegveldvervoer | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 incidenteel ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-pompprijzen met korting waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; werkelijk verbruik op heuvels is hoger. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse EUR 5-10 | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in EUR 5-10, de op een na meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Middelgrote maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse EUR 10-15 | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Dure maaltijd per persoon, begin van de prijsklasse EUR 50+ | 50 EUR · 9 restaurants publiceren EUR 50+. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portkelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensgebonden uitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (middelgroot cijfer gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het middelgrote Captur-cijfer wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé vliegveldvervoer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé vliegveldvervoerdiensten beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator-aanbiedingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron onderscheidt premium van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; zelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele reis en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Rondleiding Palacio da Bolsa, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | € 10 · Geopend dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wat zijn de openingstijden van O Manel?
Per dag: Maandag gesloten; dinsdag 12–15 uur, 19–23 uur; woensdag 12–15 uur, 19–23 uur; donderdag 12–15 uur, 19–23 uur; vrijdag 12–15 uur, 19–23 uur; zaterdag 12–15 uur, 19–23:30 uur; zondag 12–15:30 uur. Op feestdagen kunnen deze tijden afwijken.
Hoe ver ligt O Manel van het centrum van Porto?
7,8 km (4,9 mijl) hemelsbreed, ongeveer 122 minuten te voet.
Heeft O Manel rolstoeltoegang?
Rolstoeltoegang bij de ingang is niet beschikbaar; informeer vooraf naar alternatieven.
Welke score heeft O Manel gekregen?
Een beoordeling van 4,5 uit 5 komt van 857 recensies.
Bronnen
Alle bovenstaande cijfers zijn afkomstig van deze bronnen, en het gegevensblad geeft per regel de bron aan.
- 1Google Maps listing: O Manel geraadpleegd op 2026-09-16Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, aanbod en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496° N, 8,6110° W; de geschatte loopafstand is die afstand plus 30%, bij 5 km/u.
- 3
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 11
- 12
- 13Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 19
- 20

