Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Wat u moet weten over Restaurante Tito I
Restaurante Tito I is een visrestaurant in Porto, gevestigd aan R. Heróis de França 279, 4450-000 Matosinhos, Portugal. Het ligt 8,0 km (5,0 mijl) ten noordwesten van het centrum, ongeveer 125 minuten lopen, dus de metro, bus of auto is gemakkelijker. Met 2.656 beoordelingen scoort het een zeer goede 4,5 van de 5.
Restaurante Tito I.- Type
- Restaurant
- Vermeld als
- Visrestaurant, Mediterraan restaurant, Restaurant
- Keuken
- Visrestaurant
- Adres
- R. Heróis de França 279, 4450-000 Matosinhos, Portugal
- Naar het centrum
- 8,0 km (5,0 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 125 minuten
- Beoordeling
- 4,5 van de 5 uit 2.656 beoordelingen
- Openingstijden
- varieert per dag, zie onderstaand
- Telefoon
- +351 22 938 0692
Waarom gaan en hoe het in te passen
Gegrilde vis staat centraal in dit vis- en mediterrane restaurant. Bezoekers praten het meest over sardines, gegrilde vis, inktvis, octopus, arroz de marisco en batatas a murro, waarbij gegrilde sardines en buitenzitplaatsen ook ter sprake komen. Iedereen die een maaltijd met zeevruchten wil, vooral vis en schaaldieren, zal er het meeste aan hebben.
Kom tijdens de lunch of het diner van dinsdag tot en met zaterdag, wanneer beide services lopen van 12 tot 15 uur en van 19 tot 22 uur. Zondag is alleen lunch van 12 tot 15 uur en maandag is gesloten. De sluiting om 15 uur betekent dat een late lunch wat planning vereist.
Een tafel buiten is een van de dingen die bezoekers noemen, dus het is een optie voor de lunch of een vroege diner. Andere restaurants zijn dichtbij: Tito 2 op 41 m, Dom Peixe op 43 m, A Peixaria II op 63 m, São Valentim op 66 m en Meia-Nau Matosinhos op 94 m.
Openingstijden
De zaak is gesloten op maandag. Speciale evenementen en feestdagen kunnen de openingstijden beïnvloeden, dus bevestig dit voor uw bezoek.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 12–15 uur, 19–22 uur |
| Woensdag | 12–15 uur, 19–22 uur |
| Donderdag | 12–15 uur, 19–22 uur |
| Vrijdag | 12–15 uur, 19–22 uur |
| Zaterdag | 12–15 uur, 19–22 uur |
| Zondag | 12–15 uur |
- Uren
- Gesloten
- Uren
- 12–15 uur, 19–22 uur
- Uren
- 12–15 uur, 19–22 uur
- Uren
- 12–15 uur, 19–22 uur
- Uren
- 12–15 uur, 19–22 uur
- Uren
- 12–15 uur, 19–22 uur
- Uren
- 12–15 uur
Wat te verwachten bij Restaurante Tito I
Dit zijn de toegankelijkheids-, service- en betalingsgegevens samengevoegd. Als u iets nodig heeft dat niet wordt getoond, vraag het dan van tevoren, want niet alles staat vermeld.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | Rolstoeltoegankelijk toilet, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen |
- Rolstoeltoegankelijk toilet, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
Hoe de beoordeling is opgebouwd
De 4,5 van de 5 is gebaseerd op 2.656 beoordelingen: 64 procent vijf sterren, 4 procent een of twee sterren. Deze hoeveelheid beoordelingen houdt het gemiddelde stabiel, zelfs als een dag slecht verloopt.
Hoe de beoordelingen zijn verdeeld
Aantal beoordelingen per sterrenwaardering.
Per september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Beoordelingen | 1,693 | 692 | 174 | 44 | 53 |
In de buurt
Het dichtstbijzijnde is Tito 2, 40 meter van Restaurante Tito I; de tabel vermeldt de andere.
Restaurante Tito I en wat eromheen ligt
- Restaurante Tito I41,1835° N, 8,6951° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (beoordelingen) |
|---|---|---|---|
| Tito 2 | restaurant | 40 meter | 4.6 (4,243) |
| Dom Peixe | restaurant | 40 meter | 4.3 (2,370) |
| A Peixaria II | restaurant | 60 meter | 4.6 (1,109) |
| São Valentim | restaurant | 70 meter | 4.4 (2,235) |
| Meia-Nau Matosinhos | restaurant | 90 meter | 4.7 (1,966) |
| Sempre Assar I | restaurant | 100 meter | 4.3 (1,796) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 40 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.6 (4,243)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 40 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.3 (2,370)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 60 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.6 (1,109)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 70 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.4 (2,235)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 90 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.7 (1,966)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 100 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.3 (1,796)
Het volledige gegevensblad
Elk cijfer met de bron, per september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 129 rijen
Toon alle 129 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Restaurante Tito I33 | ||
| Naam | Restaurante Tito I | Google Maps-vermelding |
| Lokale naam | Restaurante Tito 1 | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Visrestaurant, Mediterraan restaurant, Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Visrestaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | R. Heróis de França 279, 4450-000 Matosinhos, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | R. Heróis de França 279 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4450-000 | Google Maps-vermelding |
| Plaats | Matosinhos | Google Maps-vermelding |
| Pluscode | 58M3+9W Matosinhos, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 22 938 0692 | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.18346 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.69515 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 8,0 km (5,0 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | noordwest | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte looptijd | ongeveer 125 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,5 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 2,656 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 1,693 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 692 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 174 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 44 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 53 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 1,688 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 12–15 uur, 19–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 12–15 uur, 19–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 12–15 uur, 19–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 12–15 uur, 19–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 12–15 uur, 19–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | 12–15 uur | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijk toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · per 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Laagste geregistreerde temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historisch centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO-werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt-nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · Maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is bepalend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentieel ticket; tarief geldig vanaf 1 januari 2024. Tien opgeladen tickets geven één gratis rit. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van de luchthaven naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen rijden elke 20 minuten. De luchthaven ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (luchthaven naar het centrum) | 2,3 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als luchthavenvervoerprijs | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidentieel ticket, tarief geldig vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentieel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Huurauto in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Huurauto in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-pompprijzen met korting waren 1 cent lager. | ERSE |
| Kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; in de praktijk op heuvels ligt het verbruik hoger. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en hotels van 1-2 sterren, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: hotels van 3-4 sterren, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse van 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een band publiceren zitten in de categorie 5-10 EUR, de tweede meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Maaltijd in de middenklasse per persoon, bovenkant van de prijsklasse van 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Luxe maaltijd per persoon, begin van de band van 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Banden zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder de 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portkelder met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiotour met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget huurauto in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de boekingen van een verhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget huurauto in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse huurauto in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Het gemiddelde van Booking.com Cars voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer geldt het hele jaar. | Booking.com Cars |
| Middenklasse huurauto in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Middenklasse benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik luxe auto (cijfer middenklasse gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een luxe model gevonden; het cijfer van de Captur uit de middenklasse wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Nationaal tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privévervoer van luchthaven naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé-luchthavenvervoerdiensten beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide- en Viator-aanbiedingen |
| Luxe huurauto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen luxe en middenklasse autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Luxe huurauto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele reis en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief buiten het Andante-netwerk. | STCP-tarief historische tram, vermeld door Porto-gidsen |
| Rondleiding Paleis van de Beurs, volwassene | 14 EUR · Alleen onder begeleiding, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat is Restaurante Tito I geopend?
Dag per dag: Maandag gesloten; Dinsdag 12–15 uur, 19–22 uur; Woensdag 12–15 uur, 19–22 uur; Donderdag 12–15 uur, 19–22 uur; Vrijdag 12–15 uur, 19–22 uur; Zaterdag 12–15 uur, 19–22 uur; Zondag 12–15 uur. Feestdagen kunnen deze tijden wijzigen.
Wat is de afstand van het centrum van Porto tot Restaurante Tito I?
Ongeveer 8,0 km (5,0 mijl) in vogelvlucht, ruwweg 125 minuten lopen.
Hoe wordt Restaurante Tito I beoordeeld?
Het heeft een beoordeling van 4,5 van de 5, met 2.656 recensies.
Bronnen
Elk cijfer hierboven is afkomstig uit een van deze bronnen, waarbij het gegevensblad de bron van elke rij vermeldt.
- 1Google Maps listing: Restaurante Tito I geraadpleegd op 2026-09-16Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesVogelvluchtafstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 11
- 12
- 13Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 19
- 20

