Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
In één oogopslag
Mask Porto - Nachtleven, Cabaret & Italiaans dineren in Porto is een nachtclubrestaurant aan de Av. Fontes Pereira de Melo 449 457, 4100-259 Porto, Portugal. Op 4,5 km (2,8 mijl) ten noordwesten van het centrum is het het makkelijkst te bereiken per metro, bus of auto. Het heeft een goede 4,3 van de 5 sterren uit 188 recensies. De kosten per persoon bedragen ongeveer €50+.
Een glimp van Mask Porto - Nachtleven, Cabaret & Italiaans dineren.- Type
- Restaurant
- Genoteerd als
- Nachtclub, Restaurant
- Keuken
- Nachtclub
- Adres
- Av. Fontes Pereira de Melo 449 457, 4100-259 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 4,5 km (2,8 mijl) in vogelvlucht
- Te voet
- ongeveer 71 minuten
- Waardering
- 4,3 uit 5 van 188 recensies
- Prijs per persoon
- €50+
- Openingstijden
- varieert per dag, zie hieronder
- Rolstoelingang
- ja
- Reserveringen
- geaccepteerd
- Website
- https://maskporto.com/home/
- Telefoon
- +351 932 722 910
Waarom gaan en hoe het in te passen
Cabaret, dansers en een clubatmosfeer maken de avond bij Mask Porto, dat ook fungeert als restaurant met Italiaans dineren. De shows zijn waar bezoekers het meest over praten, gevolgd door de sfeer, dansers en vrijgezellenfeesten. Lapdances en een prettige, luxe ruimte komen ook ter sprake. Dit is dus geen stille dinerbestemming. Groepen die een vrijgezellenfeest vieren en iedereen die een door shows geleide avond wil, zullen er het meeste uithalen. Met €50+ per persoon plan je een volledige avond uit in plaats van een snelle maaltijd.
Geopend van dinsdag tot zondag van 21:00 uur tot 5:00 uur, gesloten op maandag. Op zaterdag is het drukste uur 22:00 uur, dus 21:00 uur is het rustigste openingsuur als je vóór de piek wilt arriveren. Een latere aankomst brengt je midden in de drukte.
Ninki Porto ligt op 12 meter afstand voor het dineren vóór de start om 21:00 uur, met Sushi in Sushi en Cantinho do Viajante iets verderop.
Wanneer te bezoeken
Je kunt niet op maandag komen. Speciale evenementen en feestdagen kunnen de openingstijden beïnvloeden. Controleer daarom voor vertrek.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 21:00–5:00 |
| Woensdag | 21:00–5:00 |
| Donderdag | 21:00–5:00 |
| Vrijdag | 21:00–5:00 |
| Zaterdag | 21:00–5:00 |
| Zondag | 21:00–5:00 |
- Uren
- Gesloten
- Uren
- 21:00–5:00
- Uren
- 21:00–5:00
- Uren
- 21:00–5:00
- Uren
- 21:00–5:00
- Uren
- 21:00–5:00
- Uren
- 21:00–5:00
Wat er beschikbaar is
Toegankelijkheid, diensten, betalingen en meer, gegroepeerd. Als iets dat je nodig hebt ontbreekt, vraag het dan vooraf: niet alles wordt vermeld.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | Rolstoeltoegankelijke ingang |
| Service-opties | Ter plekke eten; niet: bezorging, afhaal |
| Aanbod | Alcohol, Bier, Cocktails, Dansen, Eten, Eten aan de bar, Sterke drank, Wijn |
| Eetopties | Bediening aan tafel |
| Voorzieningen | Toilet |
| Sfeer | Trendy |
| Publiek | Groepen, Toeristen |
| Planning | Reserveringen mogelijk |
| Betalingen | Creditcards, Pinpassen, NFC mobiele betalingen |
| Parkeren | Gratis parkeerterrein, meestal voldoende parkeergelegenheid |
| Hoogtepunten | Uitstekende cocktails, Live optredens |
- Rolstoeltoegankelijke ingang
- Ter plekke eten; niet: bezorging, afhaal
- Alcohol, Bier, Cocktails, Dansen, Eten, Eten aan de bar, Sterke drank, Wijn
- Bediening aan tafel
- Toilet
- Trendy
- Groepen, Toeristen
- Reserveringen mogelijk
- Creditcards, Pinpassen, NFC mobiele betalingen
- Gratis parkeerterrein, meestal voldoende parkeergelegenheid
- Uitstekende cocktails, Live optredens
Wat de score bepaalt
Gasten beoordelen het met 4,3 van de 5 uit 188 recensies, met 75 procent vijfsterrenbeoordelingen en 15 procent met één of twee sterren. Tot nu toe zijn er weinig recensies, waardoor elke nieuwe het gemiddelde merkbaar beïnvloedt.
Hoe de recensies zijn verdeeld
Aantal recensies per sterwaardering.
Per september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Recensies | 141 | 13 | 5 | 5 | 24 |
Wanneer het druk is
Op zaterdag piekt de drukte rond 22:00 uur; 21:00 uur is het rustigste uur. De cijfers zijn relatief, waarbij 100 de drukste tijd is die de locatie kent. Mik dus op de kortere balken om de drukte te vermijden.
Hoe druk het wordt op een typische zaterdag
Relatieve bezoekersaantallen per uur; 100 is het drukste uur van de week.
Typische bezoekersaantallen; deze veranderen met het seizoen.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
|---|---|---|---|
| Relatieve drukte | 73 | 90 | 90 |
Wat er in de buurt is
Het dichtstbijzijnde is Ninki Porto, 10 meter van Mask Porto - Nachtleven, Cabaret & Italiaans dineren; de tabel vermeldt de overige.
Mask Porto - Nachtleven, Cabaret & Italiaans dineren en wat eromheen ligt
- Mask Porto - Nachtleven, Cabaret & Italiaans dineren41,1786° N, 8,6493° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Waardering (recensies) |
|---|---|---|---|
| Ninki Porto | restaurant | 10 meter | 4.8 (115) |
| Sushi in Sushi - Circunvalação | restaurant | 240 meter | 4.5 (536) |
| Cantinho do Viajante | restaurant | 250 meter | 4.0 (228) |
| Abbitus | restaurant | 250 meter | 4.3 (34) |
| Via Sabores | restaurant | 270 meter | niet beoordeeld |
| Lar do Motorista | restaurant | 270 meter | 3.7 (715) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 10 meter
- Waardering (recensies)
- 4.8 (115)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 240 meter
- Waardering (recensies)
- 4.5 (536)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 250 meter
- Waardering (recensies)
- 4.0 (228)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 250 meter
- Waardering (recensies)
- 4.3 (34)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 270 meter
- Waardering (recensies)
- niet beoordeeld
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 270 meter
- Waardering (recensies)
- 3.7 (715)
Het volledige gegevensblad
Cijfers en bronnen doorlopend, gedateerd september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 153 rijen
Toon alle 153 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Mask Porto - Nachtleven, Cabaret & Italiaans dineren57 | ||
| Naam | Mask Porto - Nachtleven, Cabaret & Italiaans dineren | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen gids |
| Categorieën | Nachtclub, restaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Nachtclub | Google Maps-vermelding |
| Adres | Av. Fontes Pereira de Melo 449 457, 4100-259 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | Av. Fontes Pereira de Melo 449 457 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4100-259 | Google Maps-vermelding |
| Stad | Porto | Google Maps-vermelding |
| Pluscode | 59H2+C7 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 932 722 910 | Google Maps-vermelding |
| Prijs per persoon | €50+ | Google Maps-vermelding |
| Website | https://maskporto.com/home/ | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.17860 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.64926 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 4,5 km (2,8 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | noordwest | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Loopafstand, geschat | ongeveer 71 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,3 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 188 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 141 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 13 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 24 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 328 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 21.00–05.00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 21.00–05.00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 21.00–05.00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 21.00–05.00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 21.00–05.00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | 21.00–05.00 | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke ingang | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: ter plaatse eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: bezorging | nee | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: afhaal | nee | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: alcohol | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: bier | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: cocktails | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: dansen | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Eten | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Eten aan de bar | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Sterke drank | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Wijn | ja | Google Maps-lijst |
| Dineropties: Bediening aan tafel | ja | Google Maps-lijst |
| Voorzieningen: Toilet | ja | Google Maps-lijst |
| Sfeer: Trendy | ja | Google Maps-lijst |
| Publiek: Groepen | ja | Google Maps-lijst |
| Publiek: Toeristen | ja | Google Maps-lijst |
| Planning: Reserveren mogelijk | ja | Google Maps-lijst |
| Betalingen: Creditcards | ja | Google Maps-lijst |
| Betalingen: Bankpassen | ja | Google Maps-lijst |
| Betalingen: NFC mobiel betalen | ja | Google Maps-lijst |
| Parkeren: Gratis parkeerterrein | ja | Google Maps-lijst |
| Parkeren: Meestal voldoende parkeergelegenheid | ja | Google Maps-lijst |
| Hoogtepunten: Uitstekende cocktails | ja | Google Maps-lijst |
| Hoogtepunten: Live-optredens | ja | Google Maps-lijst |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is gezaghebbend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zone Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidenteele ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks in één keer geladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zone Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Metro enkele reis, zone Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van de luchthaven naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen rijden elke 20 minuten. De luchthaven ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Metro enkele reis, zone Z4 (luchthaven naar het centrum) | 2,3 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Metro enkele reis, luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als luchthaventransfertarief | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 incidenteel ticket, tarief geldig vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Metro- en buskaartje voor één rit in centraal Porto (zones Z2), één uur geldig | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Kleine benzineauto verbruik, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer; echt rijden in de heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse van 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een band publiceren zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een maaltijd in de middenklasse per persoon, bovenkant van de prijsklasse van 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een chique maaltijd per persoon, het begin van de band van 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Banden zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portkelderbezoek met proeverij, Taylor's ticket voor volwassenen | 25 EUR · Audiotour met drie ports, september 2026. | Taylor's |
| Budget autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de boekingen van een verhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse autoverhuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen opgegeven, dus hetzelfde cijfer geldt het hele jaar. | Booking.com Cars |
| Middenklasse autoverhuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensgebonden uitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Middenklasse benzineauto verbruik, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Verbruik luxe auto (cijfer middenklasse gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een luxe model gevonden; het cijfer van de middenklasse Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Kleine benzineauto verbruik, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Nationaal tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (17,00 tot 74,90 EUR), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator-aanbiedingen |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen premium en middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis aan boord gekocht | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele reis en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief buiten het Andante-netwerk. | STCP-tarief historische tram, gerapporteerd door Portogidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer is Mask Porto - Nightlife, Cabaret & Italian Dining geopend?
De openingstijden zijn maandag gesloten; dinsdag 21:00–05:00; woensdag 21:00–05:00; donderdag 21:00–05:00; vrijdag 21:00–05:00; zaterdag 21:00–05:00; zondag 21:00–05:00; feestdagen kunnen afwijken.
Hoe ver is Mask Porto - Nightlife, Cabaret & Italian Dining van centraal Porto?
Ongeveer 4,5 km (2,8 mijl) in een rechte lijn, ongeveer 71 minuten lopen.
Heeft Mask Porto - Nightlife, Cabaret & Italian Dining rolstoeltoegang?
Ja. De ingang is drempelloos voor rolstoelen; informeer van tevoren naar de rest van het gebouw.
Kan ik een tafel reserveren bij Mask Porto - Nightlife, Cabaret & Italian Dining?
Ja, tafels kunnen worden gereserveerd.
Hoe wordt Mask Porto - Nightlife, Cabaret & Italian Dining beoordeeld?
Het wordt beoordeeld met 4,3 van de 5, met 188 recensies.
Hoeveel kost een maaltijd bij Mask Porto - Nightlife, Cabaret & Italian Dining?
Budget €50+ per persoon.
Bronnen
Deze bronnen leveren elk bovenstaand cijfer, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Google Maps listing: Mask Porto - Nightlife, Cabaret & Italian Dining geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41.1496 N, 8.6110 W; loopafstand geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Mask Porto - Nightlife, Cabaret & Italian Dining: official website geraadpleegd op 2026-09-15De eigen site van de plek, voor actuele tijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

