Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Sushi in Sushi - Circunvalação: de essentie
U vindt Sushi in Sushi - Circunvalação, een Japans restaurant, in Porto aan de Estr. da Circunvalação 12468, 4460-282 Porto, Portugal. Op 4,8 km (3,0 mijl) ten noordwesten van het centrum is het het makkelijkst te bereiken met de metro, bus of auto. Het krijgt een zeer goede 4,5 uit 5 van 536 recensies. Reken op €15–25 per persoon.
Zicht op Sushi in Sushi - Circunvalação.- Type
- Restaurant
- Vermeld als
- Japans restaurant
- Keuken
- Japans restaurant
- Adres
- Estr. da Circunvalação 12468, 4460-282 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 4,8 km (3,0 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 75 minuten
- Beoordeling
- 4,5 uit 5 van 536 recensies
- Prijs per persoon
- €15–25
- Openingstijden
- varieert per dag, zie hieronder
- Rolstoeltoegang
- ja
- Reserveringen
- geaccepteerd
- Website
- https://linktr.ee/sushinsushipt
- Telefoon
- +351 912 348 545
Waarom gaan en hoe het in te passen
Dit Japanse restaurant draait om sushi en de rodizio is waar bezoekers het meest over praten. Verse vis, temaki, een brede sushiselectie en knapperige warme broodjes komen ook vaak ter sprake. De prijs per persoon is €15-25, dus het werkt goed voor hongerige groepen en sushiliefhebbers die een gevarieerde maaltijd willen. De aantrekkingskracht zit in de variatie, niet zozeer in één gerecht, dus kom met eetlust.
Dinsdag tot en met zaterdag loopt de lunch van 12-3 en het diner van 6-10. Maandag en zondag zijn gesloten. Op zaterdag is 18:00 het rustigste open uur, terwijl 21:00 het drukst is; een vroeg diner geeft u een rustiger begin. Een weekendlunch vermijdt ook de avondspits.
In de buurt ligt Cantinho do Viajante op 8 m, Lar do Motorista op 61 m en Santa Francesinha by Cufra op 231 m. Steak & Beer House en daTerra bevinden zich in Norte Shopping, op respectievelijk 234 m en 237 m. Als u een tweede restaurant binnen handbereik wilt, is Cantinho do Viajante het dichtstbij.
Openingstijden
Het is gesloten op maandag en zondag. Feestdagen en speciale evenementen kunnen de tijden wijzigen, dus controleer op de dag zelf.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 12–3 uur 's middags, 6–10 uur 's avonds |
| Woensdag | 12–3 uur 's middags, 6–10 uur 's avonds |
| Donderdag | 12–3 uur 's middags, 6–10 uur 's avonds |
| Vrijdag | 12–3 uur 's middags, 6–10 uur 's avonds |
| Zaterdag | 12–3 uur 's middags, 6–10 uur 's avonds |
| Zondag | Gesloten |
- Uren
- Gesloten
- Uren
- 12–3 uur 's middags, 6–10 uur 's avonds
- Uren
- 12–3 uur 's middags, 6–10 uur 's avonds
- Uren
- 12–3 uur 's middags, 6–10 uur 's avonds
- Uren
- 12–3 uur 's middags, 6–10 uur 's avonds
- Uren
- 12–3 uur 's middags, 6–10 uur 's avonds
- Uren
- Gesloten
Sushi in Sushi - Circunvalação: wat er beschikbaar is
Toegankelijkheid, diensten, betalingen en meer, gegroepeerd. Als iets wat u nodig heeft ontbreekt, vraag het dan vooraf: niet alles wordt vermeld.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | Rolstoeltoegankelijke ingang, Rolstoeltoegankelijk toilet, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen |
| Serviceopties | Contactloze bezorging, Bezorging, Diensten ter plaatse, Afhaal, Ter plekke eten |
| Aanbod | Alcohol, Bier, Koffie, Kleine gerechten, Vegetarische opties, Wijn |
| Eetopties | Lunch, Diner, Catering, Buffet, Dessert, Zitplaatsen, Bediening aan tafel |
| Voorzieningen | Bar aanwezig, Toilet, Wi-Fi, Gratis Wi-Fi |
| Sfeer | Casual, Gezellig, Rustig, Trendy |
| Publiek | Gezinsvriendelijk, Groepen, LGBTQ+-vriendelijk, Transgender veilige ruimte |
| Planning | Dinerreservering aanbevolen, Accepteert reserveringen |
| Betalingen | Creditcards, Pinpassen, NFC mobiele betalingen |
| Kinderen | Geschikt voor kinderen, Kinderstoelen |
| Parkeren | Gratis parkeerterrein, Gratis straatparkeren, Meestal voldoende parkeergelegenheid |
| Populair voor | Lunch, Diner, Alleen eten |
- Rolstoeltoegankelijke ingang, Rolstoeltoegankelijk toilet, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
- Contactloze bezorging, Bezorging, Diensten ter plaatse, Afhaal, Ter plekke eten
- Alcohol, Bier, Koffie, Kleine gerechten, Vegetarische opties, Wijn
- Lunch, Diner, Catering, Buffet, Dessert, Zitplaatsen, Bediening aan tafel
- Bar aanwezig, Toilet, Wi-Fi, Gratis Wi-Fi
- Casual, Gezellig, Rustig, Trendy
- Gezinsvriendelijk, Groepen, LGBTQ+-vriendelijk, Transgender veilige ruimte
- Dinerreservering aanbevolen, Accepteert reserveringen
- Creditcards, Pinpassen, NFC mobiele betalingen
- Geschikt voor kinderen, Kinderstoelen
- Gratis parkeerterrein, Gratis straatparkeren, Meestal voldoende parkeergelegenheid
- Lunch, Diner, Alleen eten
Binnen de beoordeling
Van 536 recensies staat de score op 4,5 uit 5: 81 procent van de gasten geeft vijf sterren, 9 procent één of twee. Dit aantal recensies houdt het gemiddelde stabiel, zelfs als een dag slecht verloopt.
Hoe de recensies zijn verdeeld
Aantal recensies per sterbeoordeling.
Per september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Recensies | 434 | 37 | 17 | 13 | 35 |
De drukste uren
Op een typische zaterdag is het drukste uur 21:00 en het rustigste 18:00. De schaal loopt tot 100 op het drukste punt, dus ga vroeg of laat op de dag om de piek te vermijden.
Hoe druk het is op een typische zaterdag
Relatief aantal bezoekers per uur; 100 is het drukste uur van de week.
Typische bezoekersaantallen; deze veranderen met het seizoen.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Relatieve drukte | 60 | 69 | 51 | 0 | 0 | 0 | 35 | 65 | 87 | 100 |
Nabijgelegen plekken
Begin met Cantinho do Viajante, 10 meter van Sushi in Sushi - Circunvalação, en bekijk dan de tabel voor meer.
Sushi in Sushi - Circunvalação en wat eromheen ligt
- Sushi in Sushi - Circunvalação41,1797° N, 8,6517° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plekken
| Plek | Soort | Afstand | Beoordeling (recensies) |
|---|---|---|---|
| Cantinho do Viajante | restaurant | 10 meter | 4.0 (228) |
| Lar do Motorista | restaurant | 60 meter | 3.7 (715) |
| Santa Francesinha by Cufra | restaurant | 230 meter | 4.7 (1,381) |
| Steak & Beer House (Norte Shopping) | restaurant | 230 meter | 3.9 (121) |
| daTerra Norteshopping | restaurant | 240 meter | 4.6 (233) |
| Fnac Café Norte Shopping | restaurant | 240 meter | 2.7 (6) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 10 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.0 (228)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 60 meter
- Beoordeling (recensies)
- 3.7 (715)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 230 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.7 (1,381)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 230 meter
- Beoordeling (recensies)
- 3.9 (121)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 240 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.6 (233)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 240 meter
- Beoordeling (recensies)
- 2.7 (6)
Het volledige gegevensblad
Elk cijfer met de bron, zoals in september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 174 rijen
Toon alle 174 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Sushi in Sushi - Circunvalação78 | ||
| Naam | Sushi in Sushi - Circunvalação | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen gids |
| Categorieën | Japans restaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Japans restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | Estr. da Circunvalação 12468, 4460-282 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | Estr. da Circunvalação 12468 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4460-282 | Google Maps-vermelding |
| Stad | Porto | Google Maps-vermelding |
| Plus code | 58HX+V8 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 912 348 545 | Google Maps-vermelding |
| Prijs per persoon | €15–25 | Google Maps-vermelding |
| Website | https://linktr.ee/sushinsushipt | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.17974 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.65172 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 4,8 km (3,0 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | noordwest | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Loopafstand, geschat | ongeveer 75 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,5 van 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 536 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 434 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 37 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 17 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 13 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 35 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 604 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 12–15 uur, 18–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 12–15 uur, 18–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 12–15 uur, 18–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 12–15 uur, 18–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 12–15 uur, 18–22 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke ingang | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijk toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: contactloze bezorging | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: bezorging | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: ter plaatse | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: afhaal | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: ter plaatse eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: alcohol | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: bier | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: kleine gerechten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: vegetarische opties | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: wijn | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: catering | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: toonbankbediening | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: bediening aan tafel | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: bar aanwezig | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: wifi | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: gratis wifi | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: informeel | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: gezellig | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: rustig | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: trendy | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: kindvriendelijk | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: groepen | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: LHBTIQ+-vriendelijk | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: transgender-veilige ruimte | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: reserveren voor diner aanbevolen | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: accepteert reserveringen | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: creditcards | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: pinpassen | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: NFC-mobiele betalingen | ja | Google Maps-vermelding |
| Kinderen: geschikt voor kinderen | ja | Google Maps-vermelding |
| Kinderen: kinderstoelen | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: gratis parkeerterrein | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: gratis straatparkeren | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: meestal voldoende parkeergelegenheid | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: alleen eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogste gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagste gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Metro- en bus-enkeltje, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien in één keer geladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Metro-enkeltje, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Metro-enkeltje, zone Z4 (vliegveld naar het centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Metro-enkeltje, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief van het vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 gelegenheidskaartje, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Metro- en bus-enkeltje in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-pompprijzen met korting waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer; werkelijk rijden in heuvelachtig terrein verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Hostel-slaapzaalbed, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de klasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Porto toeristenbelasting per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan een portokelder met proeverij, volwassenenticket Taylor's | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Goedkope huurauto in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen via een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Goedkope huurauto in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse huurauto in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middenklasse auto in Porto, geraadpleegd op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer geldt het hele jaar. | Booking.com Cars |
| Middenklasse huurauto in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensgebonden uitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik van een middenklasse benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Cijfer van de fabrikant. | Renault Portugal |
| Verbruik van een premium auto (cijfer van middenklasse gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premium model gevonden; het cijfer van de Captur (middenklasse) wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik van een kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Cijfer van de fabrikant. | Renault Portugal |
| Nationaal vatbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Gemiddelde op basis van gebruikersbijdragen, range 2,00-4,50 EUR, geraadpleegd op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privévervoer van de luchthaven naar het centrum van Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privévervoeropties van de luchthaven, beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | Vermeldingen van GetYourGuide en Viator |
| Premium huurauto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen premium en middenklasse tarieven. | Porto Tours (cijfer van de eigenaar) |
| Premium huurauto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer van de eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit aan boord gekocht | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief naast het Andante-netwerk. | STCP-tarief voor historische trams, vermeld door Portogidsen |
| Rondleiding door het Palácio da Bolsa, volwassenen | 14 EUR · Alleen onder begeleiding, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassenen | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00 uur; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat opent Sushi in Sushi - Circunvalação?
Maandag gesloten; dinsdag 12–15 uur, 18–22 uur; woensdag 12–15 uur, 18–22 uur; donderdag 12–15 uur, 18–22 uur; vrijdag 12–15 uur, 18–22 uur; zaterdag 12–15 uur, 18–22 uur; zondag de hele week gesloten. Op feestdagen kunnen de tijden afwijken.
Wat is de afstand van het centrum van Porto tot Sushi in Sushi - Circunvalação?
4,8 km (3,0 mijl) in vogelvlucht, ongeveer 75 minuten lopen.
Heeft Sushi in Sushi - Circunvalação rolstoeltoegang?
Ja, de ingang is rolstoeltoegankelijk; vraag van tevoren naar de rest van het gebouw.
Is het mogelijk om een tafel te reserveren bij Sushi in Sushi - Circunvalação?
Ja, reserveren is mogelijk.
Welke beoordeling heeft Sushi in Sushi - Circunvalação?
Een beoordeling van 4,5 uit 5 op basis van 536 recensies.
Hoeveel kost een maaltijd bij Sushi in Sushi - Circunvalação?
Budget €15–25 per persoon.
Bronnen
Elk cijfer hierboven komt uit een van deze bronnen, en het gegevensblad vermeldt de bron van elke rij.
- 1Google Maps listing: Sushi in Sushi - Circunvalação geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesRechte lijn afstand vanaf 41.1496 N, 8.6110 W; wandeltijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Sushi in Sushi - Circunvalação: official website geraadpleegd op 2026-09-15De eigen website van de plek, voor actuele tijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

