Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Een snelle blik op Éter Restaurante & Wine Bar
In Porto is Éter Restaurante & Wine Bar een restaurant aan Cais das Pedras 33, 4050-465 Porto, Portugal. Het ligt 1,7 km (1,0 mijl) ten westen van het centrum, ongeveer 26 minuten lopen of een korte rit met metro of bus. Het scoort een uitstekende 4,9 van de 5 uit 541 beoordelingen.
Éter Restaurante & Wine Bar.- Type
- Restaurant
- Vermeld als
- Restaurant
- Keuken
- Restaurant
- Adres
- Cais das Pedras 33, 4050-465 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 1,7 km (1,0 mijl) in vogelvlucht
- Te voet
- ongeveer 26 minuten
- Beoordeling
- 4,9 van de 5 uit 541 beoordelingen
- Openingstijden
- varieert per dag, zie hieronder
- Reserveringen
- geaccepteerd
- Website
- https://www.eter-porto.pt/
- Telefoon
- +351 915 724 510
Waarom gaan en hoe het in te passen
Het uitzicht op de rivier en de wijnkaart zijn waar mensen het meest over praten, samen met rundercarpaccio, tonijn-tataki en een koekjescheesecake. Er is buitenzitplaatsen. Het diner loopt dinsdag tot en met donderdag van 18.00 tot 23.00 uur. Op vrijdag en zaterdag is er ook lunch van 12.00 tot 15.00 uur, daarna diner van 18.00 tot 23.00 uur. Het is gesloten op zondag en maandag.
Als wijnbar en restaurant trekt het wijnliefhebbers en iedereen die een maaltijd met uitzicht op de rivier wil. Probeer de rundercarpaccio of tonijn-tataki en bewaar ruimte voor de koekjescheesecake. De buitenzitplaatsen en het rivierzicht bepalen de sfeer. Voor of erna is het Núcleo Museológico da Confraria das Almas do Corpo Santo de Massarelos 47 m verderop en de Chafariz do Cais das Pedras 82 m, dus de buurt kan een avond vullen.
Kom rond openingstijd als het rivierzicht belangrijk voor u is. Soul Senses ligt op slechts 43 m afstand.
Openingstijden
U kunt niet op maandag en zondag terecht. De tijden kunnen verschuiven op feestdagen of tijdens speciale evenementen, dus controleer het op de dag zelf.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18.00–23.00 uur |
| Woensdag | 18.00–23.00 uur |
| Donderdag | 18.00–23.00 uur |
| Vrijdag | 12.00–15.00 uur, 18.00–23.00 uur |
| Zaterdag | 12.00–15.00 uur, 18.00–23.00 uur |
| Zondag | Gesloten |
- Uren
- Gesloten
- Uren
- 18.00–23.00 uur
- Uren
- 18.00–23.00 uur
- Uren
- 18.00–23.00 uur
- Uren
- 12.00–15.00 uur, 18.00–23.00 uur
- Uren
- 12.00–15.00 uur, 18.00–23.00 uur
- Uren
- Gesloten
Wat u kunt verwachten bij Éter Restaurante & Wine Bar
Toegankelijkheid, diensten, betaalmogelijkheden en meer zijn gegroepeerd. Vraag van tevoren als iets ontbreekt dat u nodig heeft, want niet alles wordt vermeld.
Wat het biedt
| Serviceopties | Buitenzitplaatsen, Diensten ter plaatse, Ter plaatse eten |
| Aanbod | Alcohol, Bier, Cocktails, Koffie, Sterke drank, Kleine gerechten, Vegetarische opties, Wijn |
| Eetopties | Lunch, Diner, Dessert, Zitplaatsen, Bediening aan tafel |
| Voorzieningen | Bar ter plaatse, Toilet |
| Sfeer | Casual, Gezellig, Romantisch, Trendy |
| Publiek | Groepen, Toeristen |
| Planning | Dinerreservering aanbevolen, Accepteert reserveringen |
| Betalingen | Creditcards, Pinpassen, NFC-mobiele betalingen |
| Parkeren | Gratis parkeren op straat |
| Hoogtepunten | Geweldige cocktails, Geweldige koffie, Geweldig dessert, Geweldige wijnkaart |
| Populair voor | Lunch, Diner, Alleen eten |
- Buitenzitplaatsen, Diensten ter plaatse, Ter plaatse eten
- Alcohol, Bier, Cocktails, Koffie, Sterke drank, Kleine gerechten, Vegetarische opties, Wijn
- Lunch, Diner, Dessert, Zitplaatsen, Bediening aan tafel
- Bar ter plaatse, Toilet
- Casual, Gezellig, Romantisch, Trendy
- Groepen, Toeristen
- Dinerreservering aanbevolen, Accepteert reserveringen
- Creditcards, Pinpassen, NFC-mobiele betalingen
- Gratis parkeren op straat
- Geweldige cocktails, Geweldige koffie, Geweldig dessert, Geweldige wijnkaart
- Lunch, Diner, Alleen eten
Hoe de beoordeling is opgebouwd
Uit 541 beoordelingen ligt de score op 4,9 van de 5: 95 procent van de gasten geeft vijf sterren, 1 procent één of twee. Dit aantal beoordelingen houdt het gemiddelde stabiel, zelfs als een dag slecht verloopt.
Hoe de beoordelingen verdeeld zijn
Aantal beoordelingen per sterrenwaardering.
Per september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Beoordelingen | 514 | 20 | 3 | 4 | 0 |
In de buurt
Soul Senses is het dichtstbijzijnde, 40 meter van Éter Restaurante & Wine Bar, gevolgd door de plaatsen in de onderstaande tabel.
Éter Restaurante & Wine Bar en wat eromheen ligt
- Éter Restaurante & Wine Bar41,1457° N, 8,6303° W · Open in Google Maps
- Núcleo Museológico da Confraria das Almas do Corpo Santo de Massarelos 50 meter41,1462° N, 8,6304° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (beoordelingen) |
|---|---|---|---|
| Soul Senses | restaurant | 40 meter | 4.8 (344) |
| Núcleo Museológico da Confraria das Almas do Corpo Santo de Massarelos | museum | 50 meter | 4.3 (7) |
| O Caseirinho | restaurant | 50 meter | 4.5 (1,264) |
| Ocaso Mozzarella bar&restaurante | restaurant | 60 meter | 4.9 (1,906) |
| Chafariz do Cais das Pedras | monument | 80 meter | 4.5 (4) |
| CAYO | restaurant | 90 meter | 5.0 (68) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 40 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.8 (344)
- Soort
- museum
- Afstand
- 50 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.3 (7)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 50 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.5 (1,264)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 60 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.9 (1,906)
- Soort
- monument
- Afstand
- 80 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.5 (4)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 90 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 5.0 (68)
Het volledige gegevensblad
Elk cijfer is voorzien van de bron, actueel per september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 165 rijen
Toon alle 165 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Éter Restaurante & Wine Bar69 | ||
| Naam | Éter Restaurante & Wine Bar | Google Maps-vermelding |
| Databank | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | Cais das Pedras 33, 4050-465 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | Cais das Pedras 33 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4050-465 | Google Maps-vermelding |
| Plaats | Porto | Google Maps-vermelding |
| Pluscode | 49W9+7V Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 915 724 510 | Google Maps-vermelding |
| Website | https://www.eter-porto.pt/ | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.14574 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.63035 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 1,7 km (1,0 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | west | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand | ongeveer 26 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,9 van 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 541 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 514 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 20 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 3 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 4 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 0 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 477 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 18:00–23:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 18:00–23:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 18:00–23:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 12:00–15:00, 18:00–23:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 12:00–15:00, 18:00–23:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Buitenzitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Diensten ter plaatse | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Dine-in | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Alcohol | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Bier | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Cocktails | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Gedistilleerde dranken | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Kleine gerechten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Vegetarische opties | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Wijn | ja | Google Maps-vermelding |
| Dineropties: Lunch | ja | Google Maps-lijst |
| Dineropties: Diner | ja | Google Maps-lijst |
| Dineropties: Dessert | ja | Google Maps-lijst |
| Dineropties: Zitplaatsen | ja | Google Maps-lijst |
| Dineropties: Bediening aan tafel | ja | Google Maps-lijst |
| Voorzieningen: Bar aanwezig | ja | Google Maps-lijst |
| Voorzieningen: Toilet | ja | Google Maps-lijst |
| Sfeer: Informeel | ja | Google Maps-lijst |
| Sfeer: Gezellig | ja | Google Maps-lijst |
| Sfeer: Romantisch | ja | Google Maps-lijst |
| Sfeer: Trendy | ja | Google Maps-lijst |
| Publiek: Groepen | ja | Google Maps-lijst |
| Publiek: Toeristen | ja | Google Maps-lijst |
| Planning: Reserveren voor het diner aanbevolen | ja | Google Maps-lijst |
| Planning: Accepteert reserveringen | ja | Google Maps-lijst |
| Betalingen: Creditcards | ja | Google Maps-lijst |
| Betalingen: Bankpassen | ja | Google Maps-lijst |
| Betalingen: NFC mobiele betalingen | ja | Google Maps-lijst |
| Parkeren: Gratis parkeren op straat | ja | Google Maps-lijst |
| Hoogtepunten: Uitstekende cocktails | ja | Google Maps-lijst |
| Hoogtepunten: Uitstekende koffie | ja | Google Maps-lijst |
| Hoogtepunten: Uitstekend dessert | ja | Google Maps-lijst |
| Hoogtepunten: Uitstekende wijnkaart | ja | Google Maps-lijst |
| Populair voor: Lunch | ja | Google Maps-lijst |
| Populair voor: Diner | ja | Google Maps-lijst |
| Populair voor: Alleen eten | ja | Google Maps-lijst |
| Tafel reserveren via | TheFork | Google Maps-lijst |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, 1981–2010 normalen, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, 1981–2010 normalen, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, 1981–2010 normalen, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, 1981–2010 normalen, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, 1981–2010 normalen, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, 1981–2010 normalen, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, 1981–2010 normalen, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zon & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zon & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Hoogste gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zon & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Laagste gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zon & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks in één keer geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26–30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor vliegveldvervoer | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 gelegenheidskaartje, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7–13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; werkelijk verbruik op heuvels is hoger. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1–2-sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3–4-sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5–10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in 5–10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Middelgrote maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10–15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Luxe maaltijd per persoon, begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portkelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenkaartje | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00–4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé vliegveldvervoer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé vliegveldvervoer beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator aanbiedingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron onderscheidt premium van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (eigenaar figuur) |
| Historische tram, enkele rit aan boord gekocht | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams vallen buiten het Andante-netwerktarief. | STCP tarief historische tram, vermeld door Portogidsen |
| Palácio da Bolsa, rondleiding, volwassenen | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of 65-plussers. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal museum Soares dos Reis, volwassenen | 10 EUR · Geopend dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandagen en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wat zijn de openingstijden van Éter Restaurante & Wine Bar?
Maandag gesloten; dinsdag 18:00–23:00; woensdag 18:00–23:00; donderdag 18:00–23:00; vrijdag 12:00–15:00, 18:00–23:00; zaterdag 12:00–15:00, 18:00–23:00; zondag gesloten. Op feestdagen kunnen ze afwijken.
Ligt Éter Restaurante & Wine Bar ver van het centrum van Porto?
1,7 km in vogelvlucht, wat neerkomt op ongeveer 26 minuten lopen.
Kan ik een tafel reserveren bij Éter Restaurante & Wine Bar?
Ja, er kunnen tafels gereserveerd worden.
Hoe wordt Éter Restaurante & Wine Bar beoordeeld?
Het krijgt een beoordeling van 4,9 uit 5, op basis van 541 recensies.
Bronnen
Elk cijfer hierboven is afkomstig van een van de volgende bronnen. Het gegevensblad vermeldt per regel de gebruikte bron.
- 1Google Maps listing: Éter Restaurante & Wine Bar geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, aanbod en drukke tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesVogelvluchtafstand vanaf 41,1496° N, 8,6110° W; de looptijd is berekend als die afstand plus 30% extra, bij 5 km/u.
- 3Éter Restaurante & Wine Bar: official website geraadpleegd op 2026-09-15De eigen site van de locatie, voor actuele openingstijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

