Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Een snelle blik op Chafariz do Cais das Pedras
Gelegen in Porto, is Chafariz do Cais das Pedras een monumentmaker aan Cais das Pedras, 4050-499 Porto, Portugal. Het ligt 1,7 km (1,1 mijl) ten westen van het centrum, ongeveer 27 minuten te voet of een korte rit met de metro of bus. Het heeft een score van 4,5 van de 5 uit 4 recensies, een score die kan verschuiven met één extra recensie.
Zicht op Chafariz do Cais das Pedras.- Type
- Monument
- Geklasseerd als
- Monumentmaker
- Adres
- Cais das Pedras, 4050-499 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 1,7 km (1,1 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 27 minuten
- Beoordeling
- 4,5 van de 5 uit 4 recensies
Waarom gaan en hoe het in te passen
Een monument en fontein, de Chafariz do Cais das Pedras is een bezienswaardigheid om op te merken tijdens een bezoek aan de omgeving. De fontein is waar bezoekers het meest over praten. Het zal mensen aanspreken die van lokale monumenten houden en het kenmerk willen zien dat hier de aandacht trekt. De ervaring is eenvoudig: naar de fontein kijken en het gebruiken als een punt om te pauzeren tijdens een wandeling.
Restaurants in de buurt maken het vanzelfsprekend om een blik op de fontein te combineren met een maaltijd. Ocaso Mozzarella ligt op 26 m, CAYO op 30 m, O Caseirinho op 32 m en Soul Senses op 40 m. Het Núcleo Museológico da Confraria das Almas do Corpo Santo de Massarelos ligt op 58 m, dus een museumbezoek kan samengaan met het bezoek. De nabijgelegen restaurants en het museum geven het bezoek enige vorm. Kom wanneer u al in dit deel van Porto bent voor eten of een wandeling, en laat het monument deel uitmaken van die tijd.
Binnen de beoordeling
4 recensies geven gemiddeld 4,5 van de 5: 50 procent geeft vijf sterren en 0 procent één of twee. Het aantal recensies is nog klein, dus elke nieuwe score verschuift het gemiddelde.
Hoe de recensies zijn verdeeld
Aantal recensies per sterbeoordeling.
Vanaf september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Recensies | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
In de buurt
Het dichtstbijzijnde is Ocaso Mozzarella bar&restaurante, 30 meter van Chafariz do Cais das Pedras; de tabel vermeldt de andere.
Chafariz do Cais das Pedras en wat eromheen ligt
- Chafariz do Cais das Pedras41,1462° N, 8,6311° W · Open in Google Maps
- Núcleo Museológico da Confraria das Almas do Corpo Santo de Massarelos 60 meter41,1462° N, 8,6304° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (recensies) |
|---|---|---|---|
| Ocaso Mozzarella bar&restaurante | restaurant | 30 meter | 4.9 (1,906) |
| CAYO | restaurant | 30 meter | 5.0 (68) |
| O Caseirinho | restaurant | 30 meter | 4.5 (1,264) |
| Soul Senses | restaurant | 40 meter | 4.8 (344) |
| Núcleo Museológico da Confraria das Almas do Corpo Santo de Massarelos | museum | 60 meter | 4.3 (7) |
| Éter Restaurante & Wine Bar | restaurant | 80 meter | 4.9 (541) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 30 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.9 (1,906)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 30 meter
- Beoordeling (recensies)
- 5.0 (68)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 30 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.5 (1,264)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 40 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.8 (344)
- Soort
- museum
- Afstand
- 60 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.3 (7)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 80 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.9 (541)
Het volledige gegevensblad
Cijfers en bronnen doorlopend, gedateerd september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 117 rijen
Toon alle 117 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Chafariz do Cais das Pedras21 | ||
| Naam | Chafariz do Cais das Pedras | Google Maps-vermelding |
| Database | Monumenten | Eigen directory |
| Categorieën | Monumentmaker | Google Maps-vermelding |
| Adres | Cais das Pedras, 4050-499 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | Cais das Pedras | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4050-499 | Google Maps-vermelding |
| Plaats | Porto | Google Maps-vermelding |
| Plus code | 49W9+FG Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.14618 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.63114 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 1,7 km (1,1 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanaf het centrum | west | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Loopafstand, geschat | ongeveer 27 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,5 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 4 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 2 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 2 | Google Maps-vermelding |
| Beoordelingen met 3 sterren | 0 | Google Maps-vermelding |
| Beoordelingen met 2 sterren | 0 | Google Maps-vermelding |
| Beoordelingen met 1 ster | 0 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 9 | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en Klooster van Serra do Pilar | inschrijving 1996 · De lijst omvat het historisch centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is leidend. | Which? |
| Enkel ticket metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidsticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks tegelijk geladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkel ticket metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26–30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkel ticket metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkel ticket metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 gelegenheidsticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkel ticket metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidsticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het volledige Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het volledige Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7–13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingen aan de pomp waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; werkelijk verbruik op heuvels is hoger. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en 1–2-sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3–4-sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Door Porto Tours geselecteerde Booking.com-lijsten |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, vallen in de categorie 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende prijsklasse. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een gemiddelde maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende prijsklasse. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen jonger dan 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portwijnkelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie portwijnen, september 2026. | Taylor's |
| Budgetautohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen via een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Budgetautohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars-gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, geraadpleegd op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen uitsplitsing per seizoen gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Brandstofverbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik premiumauto (cijfer middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00-4,50 EUR, geraadpleegd op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide- en Viator-lijsten |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen premium en middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP-tarief historische tram, gerapporteerd door Portogidsen |
| Palácio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00 uur; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe ver ligt Chafariz do Cais das Pedras van het centrum van Porto?
1,7 km (1,1 mijl) in een rechte lijn, wat neerkomt op ongeveer 27 minuten lopen.
Welke beoordeling heeft Chafariz do Cais das Pedras?
Een beoordeling van 4,5 uit 5 komt van 4 recensies.
Bronnen
Elk bovenstaand cijfer is afkomstig uit een van deze bronnen, waarbij het gegevensblad de bron van elke rij vermeldt.
- 1Google Maps listing: Chafariz do Cais das Pedras geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, met 5 km/u.
- 3
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 11
- 12
- 13Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 19
- 20

