Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Churrasqueira de Serralves in één oogopslag
Churrasqueira de Serralves is een grillrestaurant in Porto, aan de R. de Serralves 583, 4150-086 Lordelo do Ouro, Portugal. Vanuit het centrum reis je 3,6 km (2,2 mijl) westwaarts; openbaar vervoer of de auto is handiger. Het scoort een goede 4,3 van de 5 uit 832 beoordelingen. Reken op €10–15 per persoon.
Een glimp van Churrasqueira de Serralves.- Type
- Restaurant
- Genoteerd als
- Grill, Kiprestaurant, Eetcafé
- Keuken
- Grill
- Adres
- R. de Serralves 583, 4150-086 Lordelo do Ouro, Portugal
- Naar het centrum
- 3,6 km (2,2 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 56 minuten
- Beoordeling
- 4,3 van de 5 uit 832 beoordelingen
- Prijs per persoon
- €10–15
- Openingstijden
- varieert per dag, zie onder
- Rolstoeltoegang
- ja
- Reserveringen
- geaccepteerd
- Website
- http://facebook.com/ChurrasqueiradeSerralves
- Telefoon
- +351 22 618 9672
Waarom gaan en hoe het in te passen
Een grillhuis en kiprestaurant dat ook dienstdoet als Portugees eetcafé, familierestaurant en afhaalpunt, Churrasqueira de Serralves serveert gegrilde maaltijden die €10-15 per persoon kosten. Portugese keuken en afhaal zijn waar bezoekers het meest over praten, gevolgd door barbecuekip, spareribs, picanha, rotisseriekip, goed bereid eten en zelfgemaakte desserts. Gezinnen, groepen en iedereen die een informele afhaalmaaltijd of een diner aan tafel wil, voelt zich hier thuis.
Kom om 18:00 uur voor het rustigste openingsuur op een typische vrijdag; 12:00 uur is het drukst. Het is gesloten op maandag, geopend van 11:00 tot 15:00 en van 18:00 tot 22:00 uur van dinsdag tot zaterdag, en alleen lunch op zondag.
Na het eten is het Huis van de Cinema Manoel de Oliveira 284 m verderop en Casa de Serralves 416 m, dus een museumbezoek is gemakkelijk toe te voegen. Restaurante Oito Oitenta is 379 m verderop als je een ander restaurant in de buurt wilt.
Wanneer te bezoeken
Het blijft gesloten op maandag. De openingstijden kunnen afwijken op feestdagen of tijdens speciale evenementen, dus controleer dit op de dag zelf.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 11:00–15:00, 18:00–22:00 |
| Woensdag | 11:00–15:00, 18:00–22:00 |
| Donderdag | 11:00–15:00, 18:00–22:00 |
| Vrijdag | 11:00–15:00, 18:00–22:00 |
| Zaterdag | 11:00–15:00, 18:00–22:00 |
| Zondag | 11:00–15:00 |
- Uren
- Gesloten
- Uren
- 11:00–15:00, 18:00–22:00
- Uren
- 11:00–15:00, 18:00–22:00
- Uren
- 11:00–15:00, 18:00–22:00
- Uren
- 11:00–15:00, 18:00–22:00
- Uren
- 11:00–15:00, 18:00–22:00
- Uren
- 11:00–15:00
Wat te verwachten bij Churrasqueira de Serralves
Dit zijn de toegang, diensten en betalingsgegevens samengevoegd. Als je iets nodig hebt dat niet wordt getoond, vraag het dan van tevoren, want niet alles staat vermeld.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | Rolstoeltoegankelijke ingang, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen; niet: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats |
| Serviceopties | Bezorging, Afhaal, Dineren ter plaatse |
| Aanbod | Alcohol, Onbeperkt eten, Bier, Koffie, Sterke drank, Snelle hap, Kleine gerechten, Wijn |
| Eetopties | Lunch, Diner, Balieservice, Dessert, Zitplaatsen, Bediening aan tafel |
| Voorzieningen | Toilet |
| Sfeer | Informeel, Gezellig, Rustig |
| Publiek | Gezinsvriendelijk, Groepen, LGBTQ+-vriendelijk, Transgender veilige ruimte |
| Planning | Dinerreservering aanbevolen, Accepteert reserveringen |
| Betalingen | Creditcards, Pinpassen, NFC mobiele betalingen |
| Kinderen | Geschikt voor kinderen |
| Parkeren | Gratis straatparkeren |
| Hoogtepunten | Uitstekende koffie, Uitstekend dessert, Uitstekende wijnkaart, Sport |
| Populair voor | Lunch, Diner, Alleen eten |
- Rolstoeltoegankelijke ingang, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen; niet: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
- Bezorging, Afhaal, Dineren ter plaatse
- Alcohol, Onbeperkt eten, Bier, Koffie, Sterke drank, Snelle hap, Kleine gerechten, Wijn
- Lunch, Diner, Balieservice, Dessert, Zitplaatsen, Bediening aan tafel
- Toilet
- Informeel, Gezellig, Rustig
- Gezinsvriendelijk, Groepen, LGBTQ+-vriendelijk, Transgender veilige ruimte
- Dinerreservering aanbevolen, Accepteert reserveringen
- Creditcards, Pinpassen, NFC mobiele betalingen
- Geschikt voor kinderen
- Gratis straatparkeren
- Uitstekende koffie, Uitstekend dessert, Uitstekende wijnkaart, Sport
- Lunch, Diner, Alleen eten
Wat de score bepaalt
Uit 832 beoordelingen staat de score op 4,3 van de 5: 57 procent van de gasten geeft vijf sterren, 4 procent één of twee. Zoveel gasten hebben hun stem laten horen dat één slechte dag het gemiddelde nauwelijks beïnvloedt.
Hoe de beoordelingen zijn verdeeld
Aantal beoordelingen per sterrenwaardering.
Per september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Beoordelingen | 473 | 233 | 89 | 15 | 22 |
Drukte
Vrijdag is het drukst om 12:00 uur en het rustigst om 18:00 uur. De cijfers zijn relatief, waarbij 100 het drukste moment van de week is, dus mik op de kortere balken om de drukte te vermijden.
Hoe druk het is op een typische vrijdag
Relatieve bezoekersaantallen per uur; 100 is het drukste uur van de week.
Typische bezoekersaantallen; deze variëren per seizoen.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Relatieve drukte | 68 | 100 | 88 | 64 | 0 | 0 | 0 | 49 | 72 | 86 | 73 |
In de buurt
Begin met het Huis van de Cinema Manoel de Oliveira, 280 meter van Churrasqueira de Serralves, en bekijk dan de tabel voor meer.
Churrasqueira de Serralves en wat eromheen ligt
- Churrasqueira de Serralves41,1575° N, 8,6525° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plekken
| Plek | Soort | Afstand | Beoordeling (beoordelingen) |
|---|---|---|---|
| Huis van de Cinema Manoel de Oliveira | museum | 280 meter | 4.5 (74) |
| Restaurante Oito Oitenta | restaurant | 380 meter | 4.5 (276) |
| Bmacro | restaurant | 390 meter | 4.8 (73) |
| GALERIA50 - Bistro - Restaurante | restaurant | 400 meter | 4.5 (652) |
| Casa de Serralves | museum | 420 meter | 4.5 (1,646) |
| Parque de Serralves | park of tuin | 500 meter | 4.7 (12,301) |
- Soort
- museum
- Afstand
- 280 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.5 (74)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 380 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.5 (276)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 390 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.8 (73)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 400 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.5 (652)
- Soort
- museum
- Afstand
- 420 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.5 (1,646)
- Soort
- park of tuin
- Afstand
- 500 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.7 (12,301)
Het volledige gegevensblad
Elk cijfer heeft een bron, actueel tot september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 170 rijen
Toon alle 170 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Churrasqueira de Serralves74 | ||
| Naam | Churrasqueira de Serralves | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Grill, Kiprestaurant, Eetcafé, Familierestaurant, Afhaalrestaurant, Portugees restaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Grill | Google Maps-vermelding |
| Adres | R. de Serralves 583, 4150-086 Lordelo do Ouro, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | R. de Serralves 583 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4150-086 | Google Maps-vermelding |
| Plaats | Lordelo do Ouro | Google Maps-vermelding |
| Plus code | 585X+22 Lordelo do Ouro, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 22 618 9672 | Google Maps-vermelding |
| Prijs per persoon | €10–15 | Google Maps-vermelding |
| Website | http://facebook.com/ChurrasqueiradeSerralves | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.15753 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.65248 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 3,6 km (2,2 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | west | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand | ongeveer 56 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,3 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 832 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 473 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 233 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 89 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 15 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 22 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 256 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 11:00–15:00, 18:00–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 11:00–15:00, 18:00–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 11:00–15:00, 18:00–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 11:00–15:00, 18:00–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 11:00–15:00, 18:00–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | 11:00–15:00 | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke ingang | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats | nee | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: bezorging | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: afhaal | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: ter plaatse eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: alcohol | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Onbeperkt eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Bier | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Sterke drank | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Snelle hap | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Kleine gerechten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Wijn | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetgelegenheden: Lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetgelegenheden: Diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetgelegenheden: Baliebediening | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetgelegenheden: Dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetgelegenheden: Zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetgelegenheden: Bediening aan tafel | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: Toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Informeel | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Gezellig | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Rustig | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: Kindvriendelijk | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: Groepen | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: LGBTQ+-vriendelijk | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: Transgender-veilige ruimte | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: Dinerreservering aanbevolen | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: Accepteert reserveringen | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: Creditcards | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: Pinpassen | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: NFC-mobiele betalingen | ja | Google Maps-vermelding |
| Kinderen: Geschikt voor kinderen | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: Gratis straatparkeren | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Uitstekende koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Uitstekend dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Uitstekende wijnkaart | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Sport | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Alleen eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is leidend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien tegelijk geladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor vervoer van/naar het vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 incidenteel ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-pompprijzen met korting waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; werkelijk verbruik op heuvels is hoger. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzalen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een maaltijd in het middensegment per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portwijnkelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Huur van een middenklasse auto in Porto, gemiddelde prijs per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middenklasse auto in Porto, geraadpleegd op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Huur van een middenklasse auto in Porto, gemiddelde prijs per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensgebonden uitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middenklasse benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middenklasse gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middenklasse Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00–4,50 EUR, geraadpleegd op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privévervoer van luchthaven naar centrum Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privévervoeropties van luchthaven beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | Vermeldingen GetYourGuide en Viator |
| Huur van een premium auto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron splitst premium- van middenklasse autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Huur van een premium auto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief, los van het Andante-netwerk. | STCP tarief historische tram, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Rondleiding Palácio da Bolsa, volwassene | 14 EUR · Alleen onder begeleiding, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wat zijn de openingstijden van Churrasqueira de Serralves?
De openingstijden zijn: maandag gesloten; dinsdag 11:00–15:00, 18:00–22:00; woensdag 11:00–15:00, 18:00–22:00; donderdag 11:00–15:00, 18:00–22:00; vrijdag 11:00–15:00, 18:00–22:00; zaterdag 11:00–15:00, 18:00–22:00; zondag 11:00–15:00; op feestdagen kunnen de tijden afwijken.
Wat is de afstand van het centrum van Porto naar Churrasqueira de Serralves?
3,6 km (2,2 mijl) hemelsbreed, ongeveer 56 minuten lopen.
Kunnen rolstoelgebruikers bij Churrasqueira de Serralves naar binnen?
De ingang is rolstoeltoegankelijk, dus ja; vraag vooraf naar de rest van het gebouw.
Kan ik bij Churrasqueira de Serralves een tafel reserveren?
Ja, reserveringen zijn mogelijk.
Welke score heeft Churrasqueira de Serralves gekregen?
Het heeft een beoordeling van 4,3 uit 5, met 832 recensies.
Wat is de prijs van een maaltijd bij Churrasqueira de Serralves?
€10–15 per persoon.
Bronnen
Elk bovenstaand cijfer is afkomstig uit een van deze bronnen, waarbij het gegevensblad de bron van elke rij vermeldt.
- 1Google Maps listing: Churrasqueira de Serralves geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Churrasqueira de Serralves: official website geraadpleegd op 2026-09-15De eigen site van de plek, voor actuele openingstijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

