Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Restaurante Oito Oitenta: de essentie
In Porto is Restaurante Oito Oitenta een restaurant aan de R. de Ciríaco Cardoso 473, 4150-211 Porto, Portugal. 3,6 km (2,2 mijl) ten westen van het centrum, ongeveer 56 minuten lopen, dus metro, bus of auto is gemakkelijker. Het krijgt een zeer goede beoordeling van 4,5 uit 5 op basis van 276 recensies.
Aanzicht van Restaurante Oito Oitenta.- Type
- Restaurant
- Vermeld als
- Restaurant
- Keuken
- Restaurant
- Adres
- R. de Ciríaco Cardoso 473, 4150-211 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 3,6 km (2,2 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 56 minuten
- Beoordeling
- 4,5 uit 5 op basis van 276 recensies
- Openingstijden
- varieert per dag, zie hieronder
- Rolstoelingang
- ja
- Website
- https://www.facebook.com/80.OitoOitenta/
- Telefoon
- +351 22 616 0071
Waarom gaan en hoe het in te passen
Braziliaanse gerechten trekken mensen naar Oito Oitenta, met picanha en feijoada die het vaakst worden genoemd. Desserts en veganistische opties krijgen ook aandacht, en de prettige ruimte, vriendelijke bediening en zelfgemaakt eten maken de ervaring compleet. Verwacht een ontspannen restaurantmaaltijd in plaats van een snelle hap, en een tafel voor iedereen die op zoek is naar Braziliaans eten, veganistische opties of een prettige ruimte.
De lunch doordeweeks is gemakkelijk te plannen, maar maandag tot en met woensdag sluiten ze om 19:00 uur, dus kom eerder als je wilt dineren. Donderdag- en vrijdagavond zijn ze open tot 22:00 uur. Zaterdag opent om 9:00 uur en blijft open tot 22:00 uur, dus het kan een late lunch of diner aan. Zondag sluit om 16:00 uur, dus een vroege maaltijd is dan de beste keuze. Houd ruimte over voor dessert.
Dit westelijke deel van Porto heeft verschillende andere restaurants in de buurt. Als je toch in de buurt bent, past het gemakkelijk in een middag of vroege avond. NOOK restaurante ligt op 132 m, Onsen House op 145 m en Li-Jin op 152 m.
Openingstijden
Het is elke dag van de week geopend. De tijden kunnen afwijken op feestdagen of tijdens speciale evenementen, dus controleer het op de dag zelf.
Openingstijden
| Dag | Tijden |
|---|---|
| Maandag | 8:00–19:00 |
| Dinsdag | 8:00–19:00 |
| Woensdag | 8:00–19:00 |
| Donderdag | 8:00–22:00 |
| Vrijdag | 8:00–22:00 |
| Zaterdag | 9:00–22:00 |
| Zondag | 9:00–16:00 |
- Tijden
- 8:00–19:00
- Tijden
- 8:00–19:00
- Tijden
- 8:00–19:00
- Tijden
- 8:00–22:00
- Tijden
- 8:00–22:00
- Tijden
- 9:00–22:00
- Tijden
- 9:00–16:00
Restaurante Oito Oitenta: wat er beschikbaar is
Dit zijn de toegang, diensten en betalingsgegevens gegroepeerd. Als je iets nodig hebt dat niet wordt vermeld, vraag het dan van tevoren, want niet alles staat vermeld.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | Rolstoeltoegankelijke ingang, Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats, Rolstoeltoegankelijk toilet, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen |
- Rolstoeltoegankelijke ingang, Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats, Rolstoeltoegankelijk toilet, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
Hoe de beoordeling is opgebouwd
276 recensies geven gemiddeld 4,5 uit 5: 64 procent geeft vijf sterren en 1 procent één of twee. Er zijn nog relatief weinig recensies, dus elke nieuwe beïnvloedt het gemiddelde merkbaar.
Hoe de recensies zijn verdeeld
Aantal recensies per sterbeoordeling.
Per september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Recensies | 177 | 74 | 21 | 3 | 1 |
Wat er in de buurt is
NOOK restaurante is het dichtstbijzijnde, op 130 meter van Restaurante Oito Oitenta, gevolgd door de plaatsen in de tabel hieronder.
Restaurante Oito Oitenta en wat eromheen ligt
- Restaurante Oito Oitenta41,1608° N, 8,6511° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (recensies) |
|---|---|---|---|
| NOOK restaurante | restaurant | 130 meter | 4.4 (681) |
| Onsen House | restaurant | 140 meter | niet beoordeeld |
| Li-Jin | restaurant | 150 meter | 4.2 (844) |
| Restaurante CUFRA | restaurant | 200 meter | 4.2 (4,536) |
| Mikyo | restaurant | 220 meter | 5.0 (109) |
| Bmacro | restaurant | 320 meter | 4.8 (73) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 130 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.4 (681)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 140 meter
- Beoordeling (recensies)
- niet beoordeeld
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 150 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.2 (844)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 200 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.2 (4,536)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 220 meter
- Beoordeling (recensies)
- 5.0 (109)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 320 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.8 (73)
Het volledige gegevensblad
Cijfers en bronnen doorlopend, gedateerd september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 133 rijen
Toon alle 133 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Restaurante Oito Oitenta37 | ||
| Naam | Restaurante Oito Oitenta | Google Maps-vermelding |
| Lokale naam | 8Oitenta | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Restaurant | Google Maps-lijst |
| Adres | R. de Ciríaco Cardoso 473, 4150-211 Porto, Portugal | Google Maps-lijst |
| Straat | R. de Ciríaco Cardoso 473 | Google Maps-lijst |
| Postcode | 4150-211 | Google Maps-lijst |
| Plaats | Porto | Google Maps-lijst |
| Pluscode | 586X+8H Porto, Portugal | Google Maps-lijst |
| Telefoon | +351 22 616 0071 | Google Maps-lijst |
| Website | https://www.facebook.com/80.OitoOitenta/ | Google Maps-lijst |
| Breedtegraad | 41.16078 | Google Maps-lijst |
| Lengtegraad | -8.65110 | Google Maps-lijst |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 3,6 km (2,2 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | west | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte wandeltijd | ongeveer 56 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,5 van de 5 | Google Maps-lijst |
| Recensies | 276 | Google Maps-lijst |
| Recensies met 5 sterren | 177 | Google Maps-lijst |
| Recensies met 4 sterren | 74 | Google Maps-lijst |
| Recensies met 3 sterren | 21 | Google Maps-lijst |
| Recensies met 2 sterren | 3 | Google Maps-lijst |
| Recensies met 1 ster | 1 | Google Maps-lijst |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 153 | Google Maps-lijst |
| Openingstijden, maandag | 8:00–19:00 | Google Maps-lijst |
| Openingstijden, dinsdag | 8:00–19:00 | Google Maps-lijst |
| Openingstijden, woensdag | 8:00–19:00 | Google Maps-lijst |
| Openingstijden, donderdag | 8:00–22:00 | Google Maps-lijst |
| Openingstijden, vrijdag | 8:00–22:00 | Google Maps-lijst |
| Openingstijden, zaterdag | 9:00–22:00 | Google Maps-lijst |
| Openingstijden, zondag | 9:00–16:00 | Google Maps-lijst |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke ingang | ja | Google Maps-lijst |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats | ja | Google Maps-lijst |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijk toilet | ja | Google Maps-lijst |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke zitplaatsen | ja | Google Maps-lijst |
| Tafelreservering via | Mygon | Google Maps-lijst |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde minimum in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde maximum in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde minimum in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde maximum in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde minimum in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde maximum in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde minimum in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde maximum in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde minimum in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde maximum in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde minimum in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde maximum in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde minimum in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde maximum in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde minimum in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde maximum in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde minimum in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde maximum in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde minimum in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld daggemiddelde maximum in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De lijst omvat het historische centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien tegelijk geladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (centrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor vliegveldvervoer | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidentekaartje, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; echt rijden in de heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Hostelslaapzaalbed, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Een maaltijd in het middensegment per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portolodgebezoek met proeverij, Taylor's volwassenenkaartje | 25 EUR · Audiogids met drie Ports, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen opgegeven, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé vliegveldvervoer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé vliegveldvervoerdiensten beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator-vermeldingen |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen premium- en middenklasse autotarieven. | Porto Tours (eigenaar figuur) |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde bedrag het hele jaar. | Porto Tours (eigenaar figuur) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer is Restaurante Oito Oitenta geopend?
Maandag 8:00–19:00; dinsdag 8:00–19:00; woensdag 8:00–19:00; donderdag 8:00–22:00; vrijdag 8:00–22:00; zaterdag 9:00–22:00; zondag 9:00–16:00 gedurende de week. Feestdagen kunnen deze tijden wijzigen.
Hoe ver is Restaurante Oito Oitenta van het centrum van Porto?
Ongeveer 3,6 km (2,2 mijl) in een rechte lijn, ongeveer 56 minuten lopen.
Is er rolstoeltoegang bij Restaurante Oito Oitenta?
Ja, de ingang is rolstoeltoegankelijk; vraag vooraf naar de rest van het gebouw.
Hoe beoordelen bezoekers Restaurante Oito Oitenta?
Een beoordeling van 4,5 uit 5 komt van 276 recensies.
Bronnen
Elk cijfer hierboven komt uit een van deze bronnen, en het gegevensblad noemt de bron van elke rij.
- 1Google Maps listing: Restaurante Oito Oitenta geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesRechte lijn afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Restaurante Oito Oitenta: official website geraadpleegd op 2026-09-15De eigen site van de plek, voor actuele openingstijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

