Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Wat u moet weten
Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos is een restaurant in Porto, gevestigd aan R. Nova do Seixo 1, 4460-383 Sra. da Hora, Portugal. Het ligt 3,7 km (2,3 mijl) ten noordwesten van het centrum, ongeveer 58 minuten lopen, dus de metro, bus of auto is gemakkelijker. Een score van 3,7 uit 5 van 881 recensies betekent dat de meningen verdeeld zijn. Reken op €10–15 per persoon.
Bij Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos.- Type
- Restaurant
- Vermeld als
- Restaurant
- Keuken
- Restaurant
- Adres
- R. Nova do Seixo 1, 4460-383 Sra. da Hora, Portugal
- Naar het centrum
- 3,7 km (2,3 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 58 minuten
- Beoordeling
- 3,7 van de 5 uit 881 recensies
- Prijs per persoon
- €10–15
- Openingstijden
- varieert per dag, zie onder
- Rolstoeltoegang
- ja
- Reserveringen
- geaccepteerd
- Website
- https://www.facebook.com/churrasqueiramontedosburgos
- Telefoon
- +351 22 954 5732
Waarom gaan en hoe het in te passen
Bij deze churrasqueira is de grill de trekpleister. Bezoekers praten het meest over de francesinha, daarna biefstuk, barbecue, gegrilde gerechten en picanha, en ook het personeel en de gezellige ruimte worden vaak genoemd. U komt voor een maaltijd rond gegrild vlees, en de francesinha is de andere veelgenoemde optie.
Het is geschikt voor vleeseters en iedereen die een lunch of diner wil voor €10-15 per persoon. Op een typische maandag is 10:00 het rustigste open uur en 13:00 het drukst. Zondag sluit om 15:00, dus die dag is het beste voor lunch in plaats van diner, terwijl de rest van de week tot 22:00 open is.
Andere restaurants liggen op een paar minuten lopen: Restaurante Asiático op 45 m, Essência das Tapas op 56 m, Loureiro op 57 m en GARAGEM CERVEJARIA E PIZZARIA op 187 m. Cidade do Pão is 28 m verderop als u een tweede optie wilt zonder ver te gaan.
Openingstijden
Het is dagelijks geopend. Speciale evenementen en feestdagen kunnen de openingstijden beïnvloeden, dus bevestig dit voor u gaat.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | 10:00–22:00 |
| Dinsdag | 10:00–22:00 |
| Woensdag | 10:00–22:00 |
| Donderdag | 10:00–22:00 |
| Vrijdag | 10:00–22:00 |
| Zaterdag | 10:00–22:00 |
| Zondag | 10:00–15:00 |
- Uren
- 10:00–22:00
- Uren
- 10:00–22:00
- Uren
- 10:00–22:00
- Uren
- 10:00–22:00
- Uren
- 10:00–22:00
- Uren
- 10:00–22:00
- Uren
- 10:00–15:00
Wat u kunt verwachten
Toegankelijkheid, diensten, betalingen en meer zijn gegroepeerd. Vraag vooraf of iets wat u nodig hebt ontbreekt, want niet alles wordt vermeld.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | Rolstoeltoegankelijke ingang, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen |
| Serviceopties | Bezorging, Afhaal, Ter plaatse eten |
| Aanbod | Alcohol, Bier, Koffie, Sterke drank, Snelle hap, Kleine gerechten, Wijn |
| Eetopties | Lunch, Diner, Dessert, Bediening aan tafel |
| Voorzieningen | Toilet |
| Sfeer | Casual, Gezellig, Rustig |
| Publiek | Groepen |
| Planning | Reserveringen mogelijk |
| Betalingen | Creditcards, Pinpassen, Contactloze betalingen via mobiel |
| Kinderen | Geschikt voor kinderen |
| Parkeren | Gratis parkeerterrein, Gratis straatparkeren |
| Hoogtepunten | Uitstekende koffie, Uitstekend dessert |
| Populair voor | Lunch, Diner, Alleen eten |
- Rolstoeltoegankelijke ingang, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
- Bezorging, Afhaal, Ter plaatse eten
- Alcohol, Bier, Koffie, Sterke drank, Snelle hap, Kleine gerechten, Wijn
- Lunch, Diner, Dessert, Bediening aan tafel
- Toilet
- Casual, Gezellig, Rustig
- Groepen
- Reserveringen mogelijk
- Creditcards, Pinpassen, Contactloze betalingen via mobiel
- Geschikt voor kinderen
- Gratis parkeerterrein, Gratis straatparkeren
- Uitstekende koffie, Uitstekend dessert
- Lunch, Diner, Alleen eten
Waar de beoordeling uit bestaat
881 recensies geven gemiddeld 3,7 van de 5: 35 procent geeft vijf sterren en 17 procent één of twee. Met zoveel recensies verandert één slechte dag het gemiddelde nauwelijks.
Hoe de recensies zijn verdeeld
Aantal recensies per sterbeoordeling.
Per september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Recensies | 307 | 238 | 184 | 69 | 83 |
Drukke tijden
Op een maandag piekt de drukte om 13:00; 10:00 is het rustigste uur. De schaal loopt tot 100 op het drukste punt, dus ga vroeg of laat op de dag om de piek te vermijden.
Hoe druk het is op een typische maandag
Relatief aantal bezoekers per uur; 100 is het drukste uur van de week.
Typische bezoekersaantallen; deze variëren per seizoen.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Relatieve drukte | 38 | 61 | 88 | 95 | 68 | 50 | 38 | 40 | 50 | 68 | 65 | 56 |
Wat er in de buurt is
Cidade do Pão is het dichtstbijzijnde, op 30 meter van Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos, gevolgd door de plaatsen in de tabel hieronder.
Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos en wat eromheen ligt
- Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos41,1797° N, 8,6298° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (recensies) |
|---|---|---|---|
| Cidade do Pão | restaurant | 30 meter | 4.2 (1,172) |
| Restaurante Asiático | restaurant | 40 meter | 4.0 (463) |
| Essência das Tapas | restaurant | 60 meter | 4.1 (266) |
| Loureiro | restaurant | 60 meter | 4.5 (486) |
| GARAGEM CERVEJARIA E PIZZARIA | restaurant | 190 meter | 4.6 (7) |
| Trattoria Romana | restaurant | 210 meter | 4.2 (883) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 30 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.2 (1,172)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 40 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.0 (463)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 60 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.1 (266)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 60 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.5 (486)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 190 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.6 (7)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 210 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.2 (883)
Het volledige gegevensblad
Elk cijfer is voorzien van de bron, actueel per september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 163 rijen
Toon alle 163 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos67 | ||
| Naam | Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos | Google Maps-vermelding |
| Lokale naam | Churrasqueira Monte dos Burgos | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | R. Nova do Seixo 1, 4460-383 Sra. da Hora, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | R. Nova do Seixo 1 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4460-383 | Google Maps-vermelding |
| Plaats | Senhora da Hora | Google Maps-vermelding |
| Plus code | 59HC+V3 Senhora da Hora, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 22 954 5732 | Google Maps-vermelding |
| Prijs per persoon | €10–15 | Google Maps-vermelding |
| Website | https://www.facebook.com/churrasqueiramontedosburgos | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.17966 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.62977 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 3,7 km (2,3 mijl) | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | noordwest | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Geschatte loopafstand | ongeveer 58 minuten | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Beoordeling | 3,7 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 881 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 307 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 238 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 184 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 69 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 83 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 92 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | 10:00–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 10:00–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 10:00–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 10:00–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 10:00–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 10:00–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | 10:00–15:00 | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke ingang | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: bezorging | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: afhaal | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: ter plaatse eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: alcohol | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Bier | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Koffie | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Sterke drank | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Snelle hap | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Kleine gerechten | ja | Google Maps-lijst |
| Aanbod: Wijn | ja | Google Maps-lijst |
| Eetgelegenheden: Lunch | ja | Google Maps-lijst |
| Eetgelegenheden: Diner | ja | Google Maps-lijst |
| Eetgelegenheden: Dessert | ja | Google Maps-lijst |
| Eetgelegenheden: Bediening aan tafel | ja | Google Maps-lijst |
| Voorzieningen: Toilet | ja | Google Maps-lijst |
| Sfeer: Casual | ja | Google Maps-lijst |
| Sfeer: Gezellig | ja | Google Maps-lijst |
| Sfeer: Rustig | ja | Google Maps-lijst |
| Publiek: Groepen | ja | Google Maps-lijst |
| Planning: Accepteert reserveringen | ja | Google Maps-lijst |
| Betalingen: Creditcards | ja | Google Maps-lijst |
| Betalingen: Pinpassen | ja | Google Maps-lijst |
| Betalingen: NFC-mobiele betalingen | ja | Google Maps-lijst |
| Kinderen: Geschikt voor kinderen | ja | Google Maps-lijst |
| Parkeren: Gratis parkeerterrein | ja | Google Maps-lijst |
| Parkeren: Gratis parkeren op straat | ja | Google Maps-lijst |
| Hoogtepunten: Geweldige koffie | ja | Google Maps-lijst |
| Hoogtepunten: Geweldig dessert | ja | Google Maps-lijst |
| Populair voor: Lunch | ja | Google Maps-lijst |
| Populair voor: Diner | ja | Google Maps-lijst |
| Populair voor: Alleen eten | ja | Google Maps-lijst |
| Tafelreservering via | Eveve | Google Maps-lijst |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in februari | 129,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in maart | 192,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in april | 217,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in september | 224,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in november | 139,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is bepalend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien tegelijk geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidentekaartje, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs toezichthouder met belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; echt rijden op heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de klasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portokelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenkaartje | 25 EUR · Audiogids met drie Ports, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé vliegveldtransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé vliegveldtransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator-aanbiedingen |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen premium en middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer van de eigenaar) |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer van de eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief ten opzichte van het Andante-netwerk. | STCP-tarief voor historische trams, vermeld door Portogidsen |
| Rondleiding Paleis van de Beurs, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Paleis van de Beurs |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00 uur; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Musea en Monumenten van Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer is Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos geopend?
Maandag 10:00–22:00 uur; dinsdag 10:00–22:00 uur; woensdag 10:00–22:00 uur; donderdag 10:00–22:00 uur; vrijdag 10:00–22:00 uur; zaterdag 10:00–22:00 uur; zondag 10:00–15:00 uur, de hele week. Op feestdagen kunnen de tijden afwijken.
Wat is de afstand van het centrum van Porto tot Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos?
Hemelsbreed 3,7 km (2,3 mijl), een wandeling van ongeveer 58 minuten.
Kunnen rolstoelgebruikers bij Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos naar binnen?
Ja, de ingang is rolstoeltoegankelijk; vraag van tevoren naar de rest van het gebouw.
Kan men bij Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos een tafel reserveren?
Ja, er kunnen tafels worden gereserveerd.
Hoe beoordelen bezoekers Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos?
3,7 van de 5 op basis van 881 beoordelingen.
Hoeveel kost een maaltijd bij Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos?
Budget €10–15 per persoon.
Bronnen
Elk cijfer hierboven is afkomstig uit een van deze bronnen, en het gegevensblad vermeldt bij elke rij de bron.
- 1Google Maps listing: Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal beoordelingen, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand vanaf 41.1496 N, 8.6110 W; wandeltijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Churrasco & CPa - Churrasqueira Monte dos Burgos: official website geraadpleegd op 2026-09-15De eigen site van de plek, voor actuele openingstijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

