Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





ML Apartments Charming Rooms
- Beoordeeld met 7,0/10 op basis van 291 beoordelingen
- Inchecktijden: van 16:00 tot 19:30
- Centrum: 520 meter
Redenen om te boeken
Gelegen aan Rua Santa Catarina 574, 4 Esquerdo, União de Freguesias do Centro, 4000-226 Porto, Portugal, is ML Apartments Charming Rooms een gastenverblijf. U bereikt het centrum te voet in ongeveer 10 minuten, 520 meter ten oosten ervan.
De score staat op 7,0 van de 10 op basis van 291 beoordelingen: redelijk, en de prijs is hier belangrijk. Er hebben genoeg gasten verbleven om de score betrouwbaar te maken, niet slechts een momentopname.
Inchecken: van 16:00 tot 19:30. Uitchecken: tot 11:00. Hoogtepunten: parkeren, bad, gratis wifi, familiekamers, keuken en luchthavenshuttle. Tarieven variëren per datum, dus controleer de prijs voor uw eigen nachten op de boekingspagina.





Binnen in ML Apartments Charming Rooms.
- Type
- Gastenverblijf
- Adres
- Rua Santa Catarina 574, 4 Esquerdo, União de Freguesias do Centro, 4000-226 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 520 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 10 minuten
- Gastenscore
- 7,0 van de 10 op basis van 291 beoordelingen
- Inchecken
- Van 16:00 tot 19:30
- Uitchecken
- Tot 11:00
- Parkeren
- Openbaar parkeren is mogelijk in de buurt en er kunnen kosten van toepassing zijn
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Waar het ligt
Het adres is Rua Santa Catarina 574, 4 Esquerdo, União de Freguesias do Centro, 4000-226 Porto, Portugal.
U kunt het lopen: het centrum ligt 520 meter naar het oosten, ongeveer 10 minuten lopen. Met een 9,1 van de 10 voor de locatie noemen gasten dit als reden om te boeken.
Parkeren: “Openbaar parkeren is mogelijk in de buurt (reservering is nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als iets ontbreekt wat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Parkeren, Bad, Gratis wifi, Familiekamers, Keuken, Luchthavenshuttle, Rookvrije kamers, Flatscreen-tv, Straatparkeren, Koffiezetapparaat |
| Badkamer | Toiletpapier, Handdoeken, Bidet, Bad of douche, Gratis toiletartikelen, Haardroger, Bad |
| Slaapkamer | Linnengoed, Kleerkast of kledingkast |
| Keuken | Gedeelde keuken, Eettafel, Koffiezetapparaat, Schoonmaakproducten, Broodrooster, Kookplaat, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Magnetron, Koelkast |
| Kamervoorzieningen | Stopcontact naast het bed, Kledingrek |
| Zitgedeelte | Eethoek, Zithoek |
| Media & Technologie | Flatscreen-tv, Kabelzenders, Satellietzenders, Cd-speler, Radio, Tv |
| Eten & Drinken | Thee-/koffiezetapparaat |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten |
| Parkeren | Openbaar parkeren is mogelijk in de buurt (reservering is nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn. Straatparkeren |
| Diensten | Shuttleservice (toeslag), Privé in- en uitchecken, Luchthavenshuttle (toeslag) |
| Receptiediensten | Factuur verstrekt |
| Veiligheid & beveiliging | Brandblussers, CCTV buiten het pand, CCTV in gemeenschappelijke ruimtes, Rookmelders, Toegang met sleutel |
| Algemeen | Koolmonoxidemelder, Hypoallergeen, Rookvrij in het hele pand, Hardhouten of parketvloeren, Verwarming, Geluidsisolatie, Privé-ingang, Geluiddichte kamers, Familiekamers, Strijkfaciliteiten, Rookvrije kamers, Strijkijzer |
| Toegankelijkheid | Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen |
| Gebouwkenmerken | Privé-appartement in gebouw |
- Wat wordt aangeboden
- Parkeren, Bad, Gratis wifi, Familiekamers, Keuken, Luchthavenshuttle, Rookvrije kamers, Flatscreen-tv, Straatparkeren, Koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Toiletpapier, Handdoeken, Bidet, Bad of douche, Gratis toiletartikelen, Haardroger, Bad
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed, Kleerkast of kledingkast
- Wat wordt aangeboden
- Gedeelde keuken, Eettafel, Koffiezetapparaat, Schoonmaakproducten, Broodrooster, Kookplaat, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Magnetron, Koelkast
- Wat wordt aangeboden
- Stopcontact naast het bed, Kledingrek
- Wat wordt aangeboden
- Eethoek, Zithoek
- Wat wordt aangeboden
- Flatscreen-tv, Kabelzenders, Satellietzenders, Cd-speler, Radio, Tv
- Wat wordt aangeboden
- Thee-/koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten
- Wat wordt aangeboden
- Openbaar parkeren is mogelijk in de buurt (reservering is nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn. Straatparkeren
- Wat wordt aangeboden
- Shuttleservice (toeslag), Privé in- en uitchecken, Luchthavenshuttle (toeslag)
- Wat wordt aangeboden
- Factuur verstrekt
- Wat wordt aangeboden
- Brandblussers, CCTV buiten het pand, CCTV in gemeenschappelijke ruimtes, Rookmelders, Toegang met sleutel
- Wat wordt aangeboden
- Koolmonoxidemelder, Hypoallergeen, Rookvrij in het hele pand, Hardhouten of parketvloeren, Verwarming, Geluidsisolatie, Privé-ingang, Geluiddichte kamers, Familiekamers, Strijkfaciliteiten, Rookvrije kamers, Strijkijzer
- Wat wordt aangeboden
- Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen
- Wat wordt aangeboden
- Privé-appartement in gebouw
Kamertypes en tarieven
Er waren 2 kamertypes beschikbaar voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026, weergegeven in de tabel hieronder. Beschikbaarheid varieert per nacht, dus controleer uw eigen data. Van de 4 tarieven bij die zoekopdracht waren er 4 met gratis annulering, dus u kunt meestal boeken met ruimte om te wijzigen.
Kamertypes
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Tweepersoonskamer met eigen badkamer | niet vermeld | niet vermeld |
| Standaard tweepersoonskamer met gedeelde badkamer | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Gastenfeedback
62 beoordelingen wijzen op dezelfde handvol thema's, verzameld in de tabel. Gasten noemen de locatie, netheid en keuken; de meningen zijn meer verdeeld over de badkamer en geluidsisolatie.
Waar gasten over praten
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Centrale ligging aan een voetgangersstraat vlakbij de metro, de markt van Bolhão en winkels. | 48 vermeldingen |
| Netheid | Opgeruimd, georganiseerd en gedurende het hele verblijf op een hoog niveau onderhouden. | 23 vermeldingen |
| Keuken | Gedeelde ruimte uitgerust met noodzakelijke apparaten en schoon gehouden voor gastgebruik. | 12 vermeldingen |
| Badkamer | Ruime eenheden beschikbaar, hoewel gedeelde faciliteiten vaak kampen met netheid, schimmel en warm water. | 20 vermeldingen (gemengd) |
| Geluidsisolatie | Dunne muren laten geluid van de straat, gangdeuren en naburige gasten door. | 12 vermeldingen (kritisch) |
- Wat gasten zeggen
- Centrale ligging aan een voetgangersstraat vlakbij de metro, de markt van Bolhão en winkels.
- Hoe vaak
- 48 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Opgeruimd, georganiseerd en gedurende het hele verblijf op een hoog niveau onderhouden.
- Hoe vaak
- 23 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Gedeelde ruimte uitgerust met noodzakelijke apparaten en schoon gehouden voor gastgebruik.
- Hoe vaak
- 12 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Ruime eenheden beschikbaar, hoewel gedeelde faciliteiten vaak kampen met netheid, schimmel en warm water.
- Hoe vaak
- 20 vermeldingen (gemengd)
- Wat gasten zeggen
- Dunne muren laten geluid van de straat, gangdeuren en naburige gasten door.
- Hoe vaak
- 12 vermeldingen (kritisch)
Huisregels en tijden
Inchecken: van 16:00 tot 19:30. Uitchecken: tot 11:00. Wat u kunt verwachten bij het inchecken: “Gasten zijn verplicht een identiteitsbewijs met foto en creditcard te tonen bij het inchecken. U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
De huisregels, duidelijk: “Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken onder voorbehoud van beschikbaarheid zijn en dat er extra kosten in rekening kunnen worden gebracht. Informeer ML Apartments Charming Rooms voorafgaand aan uw verwachte aankomsttijd. U kunt het vakje Speciale Verzoeken gebruiken bij het boeken, of rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie via de contactgegevens in uw bevestiging.
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten of soortgelijke feesten. Rusttijden zijn tussen 22:00:00 en 09:00:00. In overeenstemming met de richtlijnen van de overheid om de overdracht van het Coronavirus (COVID-19) te minimaliseren, accepteert deze accommodatie momenteel geen gasten uit bepaalde landen, tijdens data waarop dergelijke richtlijnen van toepassing zijn. In reactie op het Coronavirus (COVID-19) zijn er extra veiligheids- en hygiënemaatregelen van kracht in deze accommodatie.
Eet- en drinkgelegenheden in deze accommodatie kunnen beperkt of niet beschikbaar zijn vanwege het Coronavirus (COVID-19).”
Vergelijkbare accommodaties in de buurt
Het vergelijken waard: vier andere uit “Gastenverblijven en B&B's in Porto”, eerst de goed beoordeelde en daarna de dichtstbijzijnde. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Verblijfplaats | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| ML Apartments Charming Rooms (deze) | Gastenverblijf | - | 7,0 (291 beoordelingen) | |
| Santa Clara Porto | Gastenverblijf | 90 meter | 7,0 (947 beoordelingen) | |
| Dear Porto By Hosty | Gastenverblijf | 170 meter | 8,0 (1.860 beoordelingen) | |
| Porto Essence | Gastenverblijf | 280 meter | 8,2 (458 beoordelingen) | |
| Gardenia Urban Retreat | Gastenverblijf | 310 meter | 8,0 (489 beoordelingen) |
- Type
- Gastenverblijf
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 7,0 (291 beoordelingen)
- Type
- Gastenverblijf
- Gebied
- Afstand
- 90 meter
- Gastenscore
- 7,0 (947 beoordelingen)
- Type
- Gastenverblijf
- Gebied
- Afstand
- 170 meter
- Gastenscore
- 8,0 (1.860 beoordelingen)
- Type
- Gastenverblijf
- Gebied
- Afstand
- 280 meter
- Gastenscore
- 8,2 (458 beoordelingen)
- Type
- Gastenverblijf
- Gebied
- Afstand
- 310 meter
- Gastenscore
- 8,0 (489 beoordelingen)
Hoe goed is het echt
Een score van 7,0/10, gebaseerd op 291 beoordelingen. Met zoveel verblijven heeft geen enkele gast veel invloed op het gemiddelde, wat het een betrouwbare gids maakt.
Zijn plek in “Gastenverblijven en B&B’s in Porto” is 58 van de 63, gerangschikt op score en beoordelingen samen, dus een perfecte 10 verslaat geen 9,1 van tweeduizend gasten.
Temperaturen in Porto door het jaar heen
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperaturen per maand, zodat u kunt bepalen wanneer u wilt reizen.
Langjarige gemiddelden van het nationale weerstation, geen weersverwachting.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer komen
Augustus heeft de hoogste gemiddelde dagtemperaturen, rond de 26 °C (78 °F), terwijl januari het koelst is, met ongeveer 14 °C (57 °F). Dit zijn langjarige gemiddelden, geen weersverwachting, dus raadpleeg de weekverwachting voor u inhaakt.
De volledige gegevenskaart
Elk feit met zijn bron: de details van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanuit de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 189 rijen
Toon alle 189 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie21 | ||
| Naam | ML Apartments Charming Rooms | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 3804437 | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Type accommodatie | Gastenverblijf | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Adres | Rua Santa Catarina 574, 4 Esquerdo, União de Freguesias do Centro, 4000-226 Porto, Portugal | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Postcode | 4000-226 | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.151203 | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.605126 | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 520 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 NB, 8,6110 WL |
| Richting vanaf het centrum | oost | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand tot het centrum | ongeveer 10 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastscore | 7,0 van de 10 | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Aantal gastenbeoordelingen | 291 | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Locatiescore | 9,1 van de 10 | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Inchecken | van 16:00 tot 19:30 | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Uitchecken | tot 11:00 | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Parkeren | Openbaar parkeren is mogelijk op een nabijgelegen locatie (reservering is vereist) en er kunnen kosten van toepassing zijn. | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Foto's | 45 foto's | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Gegevens per | september 2026 | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Tweepersoonskamer met eigen badkamer | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Standaard tweepersoonskamer met gedeelde badkamer | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Faciliteiten68 | ||
| Hoogtepunt: parkeren | ja | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: bad | ja | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: gratis WiFi | ja | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: familiekamers | ja | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: keuken | ja | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: luchthavenvervoer | ja | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: rookvrije kamers | ja | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: flatscreen-tv | ja | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: straatparkeren | ja | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: koffiezetapparaat | ja | Partnercatalogus Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Toiletpapier | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Bidet | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Bad of douche | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Gratis toiletartikelen | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Haardroger | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Bad | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Beddengoed | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Kleerkast of kast | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Gedeelde keuken | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Eettafel | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koffiezetapparaat | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Schoonmaakproducten | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Broodrooster | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Kookplaat | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keukengerei | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Waterkoker | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keuken | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Magnetron | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koelkast | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Stopcontact naast het bed | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Kledingrek | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Zitgedeelte: Eethoek | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Zitgedeelte: Zithoek | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: Flatscreen-tv | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: Kabelzenders | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: Satellietzenders | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: Cd-speler | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: Radio | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: Tv | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Eten & Drinken: Thee-/koffiezetapparaat | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetdiensten | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Openbaar parkeren is mogelijk op een nabijgelegen locatie (reservering is nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: Parkeren op straat | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diensten: Pendeldienst (toeslag) | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diensten: Privé in- en uitchecken | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diensten: Luchthavenvervoer (toeslag) | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Receptiediensten: Factuur verstrekt | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: Brandblussers | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: CCTV buiten het pand | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: CCTV in gemeenschappelijke ruimtes | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: Rookmelders | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: Sleuteltoegang | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Koolmonoxidemelder | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Hypoallergeen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Roken niet toegestaan in het hele pand | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Houten of parketvloeren | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Verwarming | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Geluidsisolatie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Privé-ingang | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Geluiddichte kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Gezinskamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Strijkfaciliteiten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Niet-roken kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Strijkijzer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Toegankelijkheid: Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gebouwkenmerken: Privé-appartement in gebouw | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en zijn klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is gezaghebbend. | Which? |
| Metro- en bus enkele reis, zone Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks in één keer geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zone Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Metro enkel ticket, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van de luchthaven naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); elke 20 minuten een trein. De luchthaven ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Metro enkel ticket, zone Z4 (luchthaven naar het centrum) | 2,30 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Metro enkel ticket, luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als luchthavenvervoer tarief | 2,30 EUR · Lijn E, Andante Z4 incidenteel ticket, tarief geldig vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Metro- en bus enkel ticket in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,40 EUR · Andante incidenteel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen lagen 1 cent lager. | ERSE |
| Kleine benzineauto verbruik, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer; echt rijden in de heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzalen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzalen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Bovenklasse tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Bovenklasse tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse EUR 5-10 | 10 EUR · 31 van de restaurants die een band publiceren zitten in EUR 5-10, de tweede meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse EUR 10-15 | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een luxe maaltijd per persoon, het begin van de band EUR 50+ | 50 EUR · 9 restaurants publiceren EUR 50+. Banden zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portkelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiotour met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de boekingen van een verhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Het gemiddelde van Booking.com Cars voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Middenklasse benzineauto verbruik, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Premium auto verbruik (middenklasse cijfer gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het middenklasse Captur-cijfer wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Kleine benzineauto verbruik, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Binnenlands tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthavenvervoer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthavenvervoeren beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator-aanbiedingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron scheidt premium van middelzware autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; het hele jaar hetzelfde cijfer. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkel rit aan boord gekocht | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams zijn een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Portogidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandagen en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer kan ik in- en uitchecken?
U kunt inchecken van 16:00 tot 19:30 en uitchecken tot 11:00. Bij het inchecken is dit handig om bij de hand te hebben: “Gasten dienen bij het inchecken een foto-identificatie en creditcard te tonen. U dient de accommodatie van tevoren op de hoogte te stellen van uw aankomsttijd.”
Kan ik te voet naar het centrum?
Ja: het centrum ligt op 520 meter afstand, ongeveer 10 minuten lopen.
Heeft de accommodatie parkeergelegenheid?
Kortom: “Openbaar parkeren is mogelijk op een nabijgelegen locatie (reserveren is nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn.”
Heeft de accommodatie wifi?
Kortom: “WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Kan ik daar koken?
Ja, de accommodatie heeft een keuken. De keuken beschikt ook over een gedeelde keuken, eettafel, koffiezetapparaat, schoonmaakproducten, broodrooster, kookplaat, keukengerei en waterkoker.
Zijn er toegankelijke voorzieningen in de accommodatie?
Toegankelijkheidskenmerken zijn onder andere dat de bovenste verdiepingen alleen met de trap bereikbaar zijn. Als u iets nodig heeft dat niet vermeld staat, neem dan contact op met de accommodatie voordat u boekt.
Is de gastenscore betrouwbaar?
Hij is betrouwbaar: 291 beoordelingen hebben hem een 7,0 van de 10 gegeven, genoeg voor een redelijk gemiddelde.

ML Apartments Charming Rooms
★ 7.0/10 · 291 reviewsKies uw data om de kamers en de prijs bij ML Apartments Charming Rooms te zien.
Bronnen
Elk cijfer hierboven is afkomstig uit een van deze bronnen, waarbij het gegevensblad de bron van elke rij vermeldt.
- 1Booking.com listing: ML Apartments Charming Rooms geraadpleegd op 2026-09-15Accommodatietype, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41.1496 N, 8.6110 W; de geschatte looptijd is die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
