Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





Miragaia Studio w Patio by LovelyStay
- 7,8/10 van 29 beoordelingen
- Inchecken van 16:00 tot 23:00
- 1,0 km (0,6 mijl) van het centrum
Waarom hier verblijven
U vindt Miragaia Studio w Patio by LovelyStay, een appartement, aan de Rua do Monte dos Judeus 26 2J, União de Freguesias do Centro, 4050-412 Porto, Portugal. Het centrum is gemakkelijk te voet bereikbaar: 1,0 km (0,6 mijl) naar het zuidwesten, ongeveer 15 minuten lopen.
Gasten geven het een 7,8 van de 10 op basis van 29 beoordelingen: redelijk, en de moeite waard om af te wegen tegen de prijs. Gebaseerd op een bescheiden aantal verblijven, betekent de score iets, maar kan nog steeds veranderen.
Plan om in te checken van 16:00 tot 23:00 en uit te checken van 00:00 tot 11:00. Prijzen variëren per datum: voer uw nachten in om het toepasselijke tarief te zien.





Kamers en ruimtes in Miragaia Studio w Patio by LovelyStay.
- Type
- Appartement
- Adres
- Rua do Monte dos Judeus 26 2J, União de Freguesias do Centro, 4050-412 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 1,0 km (0,6 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 15 minuten
- Gastenscore
- 7,8 van de 10 van 29 beoordelingen
- Inchecken
- Van 16:00 tot 23:00
- Uitchecken
- Van 00:00 tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Locatie en omgeving
Ga naar Rua do Monte dos Judeus 26 2J, União de Freguesias do Centro, 4050-412 Porto, Portugal.
Het centrum ligt 1,0 km (0,6 mijl) naar het zuidwesten, ongeveer 15 minuten lopen.
Parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als iets wat u nodig heeft ontbreekt, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetservices |
| Keuken | Koffiezetapparaat, Kookplaat, Oven, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Wasmachine, Vaatwasser, Magnetron, Koelkast, Kookhoek |
| Slaapkamer | Linnengoed |
| Badkamer | Toiletpapier, Handdoeken, Eigen badkamer, Toilet, Föhn, Douche |
| Woonruimte | Eethoek |
| Media & Technologie | TV |
| Kamervoorzieningen | Kledingrek, Strijkfaciliteiten, Strijkijzer |
| Toegankelijkheid | Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen |
| Buiten | Patio |
| Eten & Drinken | Thee-/koffiezetapparaat |
| Buiten & Uitzicht | Uitzicht |
| Gebouwkenmerken | Privé-appartement in gebouw |
| Diversen | Airconditioning, Rookvrij in de gehele accommodatie, Rookvrije kamers |
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetservices
- Wat wordt aangeboden
- Koffiezetapparaat, Kookplaat, Oven, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Wasmachine, Vaatwasser, Magnetron, Koelkast, Kookhoek
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed
- Wat wordt aangeboden
- Toiletpapier, Handdoeken, Eigen badkamer, Toilet, Föhn, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Eethoek
- Wat wordt aangeboden
- TV
- Wat wordt aangeboden
- Kledingrek, Strijkfaciliteiten, Strijkijzer
- Wat wordt aangeboden
- Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen
- Wat wordt aangeboden
- Patio
- Wat wordt aangeboden
- Thee-/koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Uitzicht
- Wat wordt aangeboden
- Privé-appartement in gebouw
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, Rookvrij in de gehele accommodatie, Rookvrije kamers
Kamertypes en tarieven
Een zoekopdracht voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026 leverde 1 kamertype op, weergegeven in de onderstaande tabel. De nachtelijke beschikbaarheid verandert, dus controleer uw data. 1 van de 2 tarieven bij die zoekopdracht kon gratis worden geannuleerd, dus flexibel boeken is meestal mogelijk.
Kamertypes
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Studio met Terras | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Inchecken, uitchecken en regels
Plan om in te checken van 16:00 tot 23:00 en uit te checken van 00:00 tot 11:00. Bij inchecken: “U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Voordat u boekt, de regels in het kort: “Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten of soortgelijke evenementen.”
Vergelijkbare accommodaties in de buurt
Vier andere opties in “Appartementen in Porto”, eerst de best beoordeelde, daarna de dichtstbijzijnde. Afstanden worden hemelsbreed gemeten.
| Accommodatie | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| Miragaia Studio w Patio by LovelyStay (deze) | Appartement | - | 7,8 (29 beoordelingen) | |
| Wonderful Flat Near River w/ AC by LovelyStay | Appartement | 10 meter | 7,9 (37 beoordelingen) | |
| Fabulous Dúplex Apartment | Appartement | 40 meter | 7,6 (69 beoordelingen) | |
| Bridge Apartment | Appartement | 50 meter | 8,2 (129 beoordelingen) | |
| Cozy Miragaia | Appartement | 70 meter | 7,0 (68 beoordelingen) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 7,8 (29 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 10 meter
- Gastenscore
- 7,9 (37 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 40 meter
- Gastenscore
- 7,6 (69 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 50 meter
- Gastenscore
- 8,2 (129 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 70 meter
- Gastenscore
- 7,0 (68 beoordelingen)
De gastenscore lezen
7,8 van de 10, op basis van 29 beoordelingen. Een goede of slechte nacht van één gast zal een gemiddelde van die omvang nauwelijks beïnvloeden, dus de score weerspiegelt de gebruikelijke ervaring.
Op basis van score en aantal beoordelingen samen, staat het op plaats 467 van 549 in “Appartementen in Porto”: een enkele 10 weegt minder dan een 9,1 van een paar duizend gasten.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperaturen per maand, om u te helpen beslissen wanneer te reizen.
Langjarige gemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer te bezoeken
Augustus kent de hoogste gemiddelde dagtemperaturen, rond 26 °C (78 °F), terwijl januari het koelst is, met ongeveer 14 °C (57 °F). Beschouw deze als gemiddelden op lange termijn, niet als een voorspelling, en bekijk de weersverwachting een paar dagen voor uw reis.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de gegevens van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 153 rijen
Toon alle 153 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie19 | ||
| Naam | Miragaia Studio w Patio by LovelyStay | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Accommodatienummer bij Booking.com | 13776496 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Adres | Rua do Monte dos Judeus 26 2J, União de Freguesias do Centro, 4050-412 Porto, Portugal | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Postcode | 4050-412 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.1443109 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.6209269 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 1,0 km (0,6 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41.1496 N, 8.6110 W |
| Richting vanaf het centrum | zuidwest | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand naar het centrum | ongeveer 15 minuten | Eigen schatting: rechte lijn plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastbeoordeling | 7,8 van 10 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Aantal gastrecensies | 29 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Inchecken | van 16:00 tot 23:00 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Uitchecken | van 00:00 tot 11:00 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Internet | WiFi is in alle ruimtes beschikbaar en is gratis. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Foto's | 26 foto's | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Gegevens bijgewerkt op | september 2026 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Studio met terras | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Faciliteiten34 | ||
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is in alle ruimtes beschikbaar en is gratis. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Internet: internetservices | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: koffiezetapparaat | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: kookplaat | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: oven | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: keukengerei | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: waterkoker | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: keuken | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: wasmachine | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: vaatwasser | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: magnetron | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: koelkast | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: kitchenette | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Slaapkamer: beddengoed | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: toiletpapier | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: handdoeken | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: eigen badkamer | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: toilet | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: föhn | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: douche | aangeboden | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Woonkamer: Eethoek | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: TV | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamerfaciliteiten: Kledingrek | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamerfaciliteiten: Strijkfaciliteiten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamerfaciliteiten: Strijkijzer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Toegankelijkheid: Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Buiten: Patio | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Eten & Drinken: Theekoffiezetapparaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Buiten & Uitzicht: Uitzicht | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gebouwkenmerken: Privéappartement in gebouw | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Airconditioning | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Roken niet toegestaan in de gehele accommodatie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Rookvrije kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en het klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks in één keer geladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-uurskaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar het centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 incidenteel ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Huurauto in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (onderzoek DiscoverCars) |
| Huurauto in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (onderzoek DiscoverCars) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-pompprijzen met korting lagen 1 cent lager. | ERSE |
| Kleine benzineauto, verbruik, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Cijfer van de fabrikant; echt rijden in heuvelachtig gebied verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaal in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzalen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend vanaf Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaal in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzalen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend vanaf Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en hotels van 1-2 sterren, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend vanaf Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en hotels van 1-2 sterren, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend vanaf Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: hotels van 3-4 sterren, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend vanaf Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: hotels van 3-4 sterren, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend vanaf Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: hotels van 5 sterren, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend vanaf Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: hotels van 5 sterren, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend vanaf Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse van 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een band publiceren zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende band. Banden zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse van 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende band. Banden zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Luxe maaltijd per persoon, het begin van de band van 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Banden zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portkelder met proeverij, Taylor's ticket voor volwassenen | 25 EUR · Audiotour met drie ports, september 2026. | Taylor's |
| Budget huurauto in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de boekingen van een verhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (onderzoek DiscoverCars) |
| Budget huurauto in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (onderzoek DiscoverCars) |
| Middenklasse huurauto in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middenklasse huurauto in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensgebonden uitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Middenklasse benzineauto, verbruik, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Cijfer van de fabrikant. | Renault Portugal |
| Verbruik luxe auto (cijfer middenklasse gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een luxe model gevonden; het cijfer van de middenklasse Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Kleine benzineauto, verbruik, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Cijfer van de fabrikant. | Renault Portugal |
| Nationaal tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privévervoer van luchthaven naar centrum van Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privévervoer van luchthaven beoordeeld in partners/transfers.json (17,00 tot 74,90 EUR), 16 september 2026. | Aanbiedingen van GetYourGuide en Viator |
| Premium huurauto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen premium en middelzware autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium huurauto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP-tarief historische tram, gerapporteerd door Portogidsen |
| Rondleiding Paleis van de Beurs, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Paleis van de Beurs |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Musea en Monumenten van Portugal |
Veelgestelde vragen
Wat zijn de in-- en uitchecktijden?
U kunt inchecken van 16:00 tot 23:00 en uitchecken van 00:00 tot 11:00. Bij het inchecken is dit handig om bij de hand te hebben: “U dient van tevoren aan de accommodatie door te geven hoe laat u arriveert.”
Is het centrum dicht genoeg om te lopen?
Ja, en het is een eenvoudige wandeling: 1,0 km (0,6 mijl) naar het centrum, ongeveer 15 minuten.
Is er parkeergelegenheid?
De details: “Er is geen parkeergelegenheid.”
Heeft de accommodatie wifi?
De details: “WiFi is in alle ruimtes beschikbaar en is gratis.”
Zijn er kookfaciliteiten voor gasten?
Ja, de accommodatie heeft een keuken. U vindt er ook koffiezetapparaat, kookplaat, oven, keukengerei, waterkoker, wasmachine, vaatwasser en magnetron.
Zijn er toegankelijke voorzieningen in de accommodatie?
U vindt bovenverdiepingen die alleen bereikbaar zijn via trappen. Vraag de accommodatie naar andere toegankelijkheidsbehoeften voordat u boekt.
Kan ik vertrouwen op de gastscore?
Ja, die is betrouwbaar: 7,8 van de 10 uit 29 beoordelingen geeft een eerlijk beeld.

Miragaia Studio w Patio by LovelyStay
★ 7.8/10 · 29 reviewsVoor de kamers en het tarief, stel uw data in bij Miragaia Studio w Patio by LovelyStay.
Bronnen
Elk cijfer hierboven is afkomstig uit een van deze bronnen, met het gegevensblad dat voor elke rij de bron vermeldt.
- 1Booking.com listing: Miragaia Studio w Patio by LovelyStay geraadpleegd op 2026-09-15Type woning, adres, coördinaten, sterren, gastscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, voorzieningen, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een zoekopdracht met datum.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41.1496 N, 8.6110 W; de geschatte wandeltijd is die afstand plus 30%, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
