Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





Lost Inn Porto Hostel
- Gastenscore 8,7/10, 2.083 beoordelingen
- Inchecken van 15:00 tot 23:30
- Centrum: 690 meter
Wat je krijgt
Rua Escura, 23, União de Freguesias do Centro, 4050-242 Porto, Portugal is het adres van Lost Inn Porto Hostel, een hostel. Het centrum is gemakkelijk te voet bereikbaar: 690 meter naar het zuiden, ongeveer 10 minuten lopen.
8,7 van de 10 op basis van 2.083 beoordelingen is een zeer goed resultaat. Een score opgebouwd uit honderden verblijven: het cijfer is bewezen, geen toevalstreffer.
Inchecken is van 15:00 tot 23:30 en uitchecken van 00:00 tot 11:00. Hoogtepunten: airconditioning, gratis wifi, familiekamers, rookvrije kamers, douche en kroegentochten. Prijzen variëren per datum: voer je nachten in om de geldende prijs te zien.





Binnen in Lost Inn Porto Hostel.
- Type
- Hostel
- Adres
- Rua Escura, 23, União de Freguesias do Centro, 4050-242 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 690 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 10 minuten
- Gastenscore
- 8,7 van de 10 op basis van 2.083 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 23:30
- Uitchecken
- Van 00:00 tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Waar het ligt
Het ligt aan Rua Escura, 23, União de Freguesias do Centro, 4050-242 Porto, Portugal.
Je kunt het lopen: het centrum is 690 meter naar het zuiden, ongeveer 10 minuten. De locatie krijgt een 9,4 van de 10 van gasten, een van de hoogste scores.
Wat je moet weten over parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als er iets ontbreekt wat je nodig hebt, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Airconditioning, Gratis WiFi, Familiekamers, Rookvrije kamers, Douche, Kroegentochten, Filmavonden, Bagageopslag, Kluisjes, Live sportevenementen (uitzending) |
| Badkamer | Toiletpapier, Handdoeken/lakens (toeslag), Toilet, Föhn, Douche |
| Slaapkamer | Linnengoed |
| Uitzicht | Stadszicht |
| Buiten | Picknickplek, Terras |
| Keuken | Gedeelde keuken |
| Kamervoorzieningen | Stopcontact bij het bed, Kledingrek |
| Activiteiten | Live sportevenementen (uitzending), Kookles (toeslag), Happy hour, Thematische dineravonden (toeslag), Fietstochten (toeslag), Wandeltochten, Filmavonden, Kroegentochten (toeslag), Darten |
| Eten & Drinken | Wijn/champagne (toeslag), Bar |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Diensten | Gedeelde lounge/tv-ruimte, Kluisjes, Bagageopslag, Wasserij (toeslag), 24-uursreceptie |
| Receptiediensten | Factuur verstrekt |
| Entertainment & familiediensten | Bordspellen/puzzels |
| Veiligheid & beveiliging | Brandblussers, Camerabewaking in gemeenschappelijke ruimtes, Rookmelders, Beveiligingsalarm, Toegang met sleutelkaart |
| Algemeen | Airconditioning, Rookvrij in het hele pand, Hardhouten of parketvloeren, Verwarming, Geluidsisolatie, Geluiddichte kamers, Lift, Familiekamers, Strijkfaciliteiten, Rookvrije kamers |
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, Gratis WiFi, Familiekamers, Rookvrije kamers, Douche, Kroegentochten, Filmavonden, Bagageopslag, Kluisjes, Live sportevenementen (uitzending)
- Wat wordt aangeboden
- Toiletpapier, Handdoeken/lakens (toeslag), Toilet, Föhn, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed
- Wat wordt aangeboden
- Stadszicht
- Wat wordt aangeboden
- Picknickplek, Terras
- Wat wordt aangeboden
- Gedeelde keuken
- Wat wordt aangeboden
- Stopcontact bij het bed, Kledingrek
- Wat wordt aangeboden
- Live sportevenementen (uitzending), Kookles (toeslag), Happy hour, Thematische dineravonden (toeslag), Fietstochten (toeslag), Wandeltochten, Filmavonden, Kroegentochten (toeslag), Darten
- Wat wordt aangeboden
- Wijn/champagne (toeslag), Bar
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- Gedeelde lounge/tv-ruimte, Kluisjes, Bagageopslag, Wasserij (toeslag), 24-uursreceptie
- Wat wordt aangeboden
- Factuur verstrekt
- Wat wordt aangeboden
- Bordspellen/puzzels
- Wat wordt aangeboden
- Brandblussers, Camerabewaking in gemeenschappelijke ruimtes, Rookmelders, Beveiligingsalarm, Toegang met sleutelkaart
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, Rookvrij in het hele pand, Hardhouten of parketvloeren, Verwarming, Geluidsisolatie, Geluiddichte kamers, Lift, Familiekamers, Strijkfaciliteiten, Rookvrije kamers
Kamers en prijzen
Op 10 tot 12 oktober 2026 konden twee volwassenen kiezen uit 6 kamertypes, hieronder vermeld; beschikbaarheid wisselt per nacht, dus controleer je eigen data. 6 van de 12 tarieven bij die zoekopdracht waren gratis annuleerbaar, dus flexibel boeken is meestal mogelijk. Ontbijt kan worden toegevoegd: de tarieven boden “Goed ontbijt US$6”.
Kamertypes
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Suite | 2 gasten | niet vermeld |
| Bed in gemengde slaapzaal met 10 bedden | 1 gast | niet vermeld |
| Bed in gemengde slaapzaal met 8 bedden | 1 gast | niet vermeld |
| Bed in gemengde slaapzaal met 12 bedden | 1 gast | niet vermeld |
| Bed in vrouwenslaapzaal met 12 bedden | 1 gast | niet vermeld |
| Bed in gemengde slaapzaal met 4 bedden | 1 gast | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- 2 gasten
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- 1 gast
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- 1 gast
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- 1 gast
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- 1 gast
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- 1 gast
- Bedden
- niet vermeld
Gastenfeedback
Uit 347 beoordelingen komen een paar thema's terug, weergegeven in de tabel. Gasten noemen de locatie, het personeel, de netheid en de bedden; de meningen over de geluidsisolatie zijn meer verdeeld.
Samenvatting gastenfeedback
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Centrale plek op loopafstand van de kathedraal en station São Bento. | 300 vermeldingen |
| Personeel | Vriendelijk en behulpzaam team heet je hartelijk welkom. | 134 vermeldingen |
| Netheid | Opgeruimde slaapzalen en gemeenschappelijke ruimtes met goed onderhouden faciliteiten. | 92 vermeldingen |
| Bedden | Comfortabele matrassen met privacygordijnen en veilige opbergkluisjes eronder. | 57 vermeldingen |
| Geluidsisolatie | Balkondeuren blokkeren straatgeluid, maar vloerplanken kraken en elektronische sloten piepen luid. | 72 vermeldingen (gemengd) |
- Wat gasten zeggen
- Centrale plek op loopafstand van de kathedraal en station São Bento.
- Hoe vaak
- 300 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Vriendelijk en behulpzaam team heet je hartelijk welkom.
- Hoe vaak
- 134 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Opgeruimde slaapzalen en gemeenschappelijke ruimtes met goed onderhouden faciliteiten.
- Hoe vaak
- 92 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Comfortabele matrassen met privacygordijnen en veilige opbergkluisjes eronder.
- Hoe vaak
- 57 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Balkondeuren blokkeren straatgeluid, maar vloerplanken kraken en elektronische sloten piepen luid.
- Hoe vaak
- 72 vermeldingen (gemengd)
Inchecken en huisregels
Inchecken is van 15:00 tot 23:30 en uitchecken van 00:00 tot 11:00. Incheckdetails: “Gasten moeten bij inchecken een identiteitsbewijs met foto en een creditcard tonen.”
Goed om te weten voor je boekt: “GROEPSBELEID: Houd er rekening mee dat groepsboekingen onder andere voorwaarden vallen. Wij accepteren geen groepsboekingen van meer dan 8 personen zonder voorafgaande bevestiging met de receptie via [email protected]. Houd er rekening mee dat alle speciale verzoeken onder voorbehoud van beschikbaarheid zijn en dat er extra kosten in rekening kunnen worden gebracht.
In verband met het coronavirus (COVID-19) zijn er extra veiligheids- en hygiënemaatregelen van kracht in deze accommodatie. Vanwege het coronavirus (COVID-19) is het dragen van een mondkapje verplicht in alle overdekte gemeenschappelijke ruimtes. Het is niet mogelijk om in deze accommodatie te verblijven voor quarantainedoeleinden in verband met het coronavirus (COVID-19).”
Vergelijkbare plekken in de buurt
Het vergelijken waard: vier andere uit “Hostels in Porto”, eerst de best beoordeelde en daarna de dichtstbijzijnde. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Accommodatie | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| Lost Inn Porto Hostel (deze) | Hostel | - | 8,7 (2.083 beoordelingen) | |
| Best Guest Porto Hostel | Hostel | 120 meter | 8,5 (2.722 beoordelingen) | |
| Onefam Ribeira | Hostel | 160 meter | 9,5 (714 beoordelingen) | |
| CATS Porto Hostel | Hostel | 240 meter | 8,2 (2.450 beoordelingen) | |
| The Central House Porto Ribeira | Hostel | 260 meter | 8,9 (5.297 beoordelingen) |
- Type
- Hostel
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 8,7 (2.083 beoordelingen)
- Type
- Hostel
- Gebied
- Afstand
- 120 meter
- Gastenscore
- 8,5 (2.722 beoordelingen)
- Type
- Hostel
- Gebied
- Afstand
- 160 meter
- Gastenscore
- 9,5 (714 beoordelingen)
- Type
- Hostel
- Gebied
- Afstand
- 240 meter
- Gastenscore
- 8,2 (2.450 beoordelingen)
- Type
- Hostel
- Gebied
- Afstand
- 260 meter
- Gastenscore
- 8,9 (5.297 beoordelingen)
Hoeveel de gastenscore waard is
8,7 van de 10, op basis van meer dan 2.083 beoordelingen. Een goede of slechte nacht van één gast zal een gemiddelde van die omvang nauwelijks beïnvloeden, dus de score weerspiegelt de gebruikelijke ervaring.
10 van de 27 in ‘Hostels in Porto’, gerangschikt op score en aantal beoordelingen samen, zodat een perfecte 10 van één gast niet hoger kan staan dan een 9,1 die is verdiend met meer dan tweeduizend beoordelingen.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperaturen per maand, die u helpen te beslissen wanneer u wilt reizen.
Langetermijngemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer te komen
Augustus kent de hoogste dagelijkse gemiddelden, rond 26 °C (78 °F), terwijl januari het koelst is, met ongeveer 14 °C (57 °F). Dit zijn langetermijngemiddelden, geen voorspelling, dus controleer de weersverwachting van de week voordat u uw koffer pakt.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de gegevens van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 183 rijen
Toon alle 183 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie25 | ||
| Naam | Lost Inn Porto Hostel | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 8323379 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Hostel | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua Escura, 23, União de Freguesias do Centro, 4050-242 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4050-242 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.143377 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.611618 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 690 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Richting vanaf het centrum | zuid | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand naar het centrum | ongeveer 10 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 8,7 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastenbeoordelingen | 2,083 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Locatiescore | 9,4 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 23:30 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | van 00:00 tot 11:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 45 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens bijgewerkt tot | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Suite, 2 gasten | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Bed in gemengde slaapzaal voor 10 personen, 1 gast | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Bed in gemengde slaapzaal voor 8 personen, 1 gast | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Bed in gemengde slaapzaal voor 12 personen, 1 gast | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Bed in vrouwenslaapzaal voor 12 personen, 1 gast | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Bed in gemengde slaapzaal voor 4 personen, 1 gast | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten58 | ||
| Hoogtepunt: Airconditioning | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Familiekamers | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Rookvrije kamers | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Kroegentochten | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Filmavonden | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Bagageopslag | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Kluisjes | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Live sportuitzendingen | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Toiletpapier | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken/beddengoed (toeslag) | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Toilet | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Föhn | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Douche | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Slaapkamer: Beddengoed | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Uitzicht: Stadszicht | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Buiten: Picknickplaats | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Buiten: Terras | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: Gedeelde keuken | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Stopcontact naast het bed | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Kledingrek | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Activiteiten: Live sportuitzendingen | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Activiteiten: Kookles (toeslag) | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Activiteiten: Happy hour | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Activiteiten: Thema-avonden met diner (toeslag) | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Activiteiten: Fietstochten (toeslag) | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Activiteiten: Wandeltochten | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Activiteiten: Filmavonden | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Activiteiten: Kroegentochten (toeslag) | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Activiteiten: Darten | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Eten en drinken: Wijn/champagne (toeslag) | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Eten en drinken: Bar | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is overal in het pand beschikbaar en is gratis. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Internet: Internetdiensten | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Er is geen parkeergelegenheid. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Diensten: Gedeelde lounge/tv-ruimte | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Diensten: Kluisjes | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Diensten: Bagageopslag | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Diensten: Wasserij (toeslag) | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Diensten: 24-uursreceptie | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Receptiediensten: Factuur op verzoek | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Entertainment en gezinsdiensten: Bordspellen/puzzels | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid en beveiliging: Brandblussers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid en beveiliging: CCTV in gemeenschappelijke ruimtes | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid en beveiliging: Rookmelders | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid en beveiliging: Inbraakalarm | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid en beveiliging: Toegang met sleutelkaart | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Airconditioning | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Rookvrij in het hele pand | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Hardhouten of parketvloeren | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Verwarming | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Geluidsisolatie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Geluiddichte kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Lift | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Gezinskamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Strijkfaciliteiten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: Rookvrije kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en zijn klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is gezaghebbend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zone Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentieel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks in één keer geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zone Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zone Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26–30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Metro enkele reis, zone Z4 (luchthaven naar het centrum) | 2,30 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Metro enkele reis, luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als luchthavenvervoer tarief | 2,30 EUR · Lijn E, Andante Z4 incidenteel ticket, tarief geldig vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Metro- en bus enkele reis in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,40 EUR · Andante incidenteel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingen aan de pomp waren 1 cent lager. | ERSE |
| Kleine benzineauto verbruik, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrikantcijfer; echt rijden in heuvelachtig gebied verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Hostel slaapzaalbed, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hostel slaapzaalbed, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Porto toeristenbelasting per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portwijnkelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenkaartje | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Middenklasse benzineauto verbruik, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrikantcijfer. | Renault Portugal |
| Premium auto verbruik (middenklasse cijfer gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het middenklasse Captur-cijfer wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Kleine benzineauto verbruik, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrikantcijfer. | Renault Portugal |
| Binnenlands tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthavenvervoer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthavenvervoerdiensten beoordeeld in partners/transfers.json (17,00 tot 74,90 EUR), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator aanbiedingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron splitst premium van middenklasse autotarieven. | Porto Tours (eigenaar cijfer) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (eigenaar cijfer) |
| Historische tram, enkele reis gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele reis en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer kan ik in- en uitchecken?
Inchecken van 15:00 tot 23:30, uitchecken van 00:00 tot 11:00, en een detail voor aankomst: “Gasten zijn verplicht een identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken”
Kan ik naar het stadscentrum lopen?
Ja, en het is een eenvoudige wandeling: 690 meter naar het centrum, ongeveer 10 minuten.
Kan ik parkeren bij de accommodatie?
“Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Heeft de accommodatie wifi?
“WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Serveert de accommodatie ontbijt?
U kunt ontbijt toevoegen aan uw tarief, met keuze uit “Goed ontbijt US$6”.
Kan ik daar koken?
U heeft geen volledige keuken, maar de accommodatie biedt een gedeelde keuken.
Kan ik de gastenscore vertrouwen?
Ja: die is 8,7 van de 10 op basis van 2.083 beoordelingen, voldoende verblijven om het gemiddelde een eerlijke indicatie te geven.

Lost Inn Porto Hostel
★ 8.7/10 · 2,083 reviewsKies uw data om te zien welke kamers beschikbaar zijn in Lost Inn Porto Hostel en tegen welke prijs.
Bronnen
Alle bovenstaande cijfers zijn afkomstig van deze bronnen, en het gegevensblad geeft per rij aan wat de bron is.
- 1Booking.com listing: Lost Inn Porto Hostel geraadpleegd op 2026-09-15Accommodatietype, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gezochte datum.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; geschatte loopafstand als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
