Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





Liiiving in Porto - Blue Stylish Studio
- Beoordeeld met 8,7/10 op basis van 11 beoordelingen
- Inchecken van 15:30 tot 00:00
- Centrum: 750 meter
Wat u krijgt
Rua de Dom João IV 390, 4000-415 Porto, Portugal is het adres van Liiiving in Porto - Blue Stylish Studio, een appartement. Het centrum is op loopafstand: 750 meter naar het oosten, ongeveer 10 minuten lopen.
Gasten beoordelen het met 8,7 van de 10 op basis van 11 beoordelingen, een zeer goede score. De score is gebaseerd op een bescheiden aantal verblijven: een goede indicatie, hoewel deze nog kan veranderen.
U kunt inchecken van 15:30 tot 00:00, en uitchecken tot 10:30. Hoogtepunten: eigen badkamer, gratis wifi, keuken, flatscreen-tv en kabelzenders. Prijzen variëren per datum: voer uw nachten in om het geldende tarief te zien.





Kamers en ruimtes in Liiiving in Porto - Blue Stylish Studio.
- Type
- Appartement
- Adres
- Rua de Dom João IV 390, 4000-415 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 750 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 10 minuten
- Gastenscore
- 8,7 van de 10 op basis van 11 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:30 tot 00:00
- Uitchecken
- Tot 10:30
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in openbare ruimtes en is gratis
Locatie en omgeving
Het adres is Rua de Dom João IV 390, 4000-415 Porto, Portugal.
Het centrum ligt 750 meter naar het oosten, ongeveer 10 minuten lopen.
Over parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als iets ontbreekt wat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Eigen badkamer, gratis WiFi, keuken, flatscreen-tv, kabelzenders |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Internet | WiFi is beschikbaar in openbare ruimtes en is gratis. Internetdiensten, draadloos internet |
| Keuken | Eettafel, broodrooster, kookplaat, keukengerei, waterkoker, keuken, magnetron, koelkast |
| Slaapkamer | Linnengoed |
| Badkamer | Handdoeken, eigen badkamer, gratis toiletartikelen, haardroger |
| Zitgedeelte | Eethoek |
| Media en technologie | Flatscreen-tv, kabelzenders, tv |
| Kamervoorzieningen | Strijkijzer |
| Eten en drinken | Thee-/koffiezetapparaat |
| Buiten en uitzicht | Stadszicht |
| Diversen | Roken niet toegestaan in de gehele accommodatie, verwarming |
- Wat wordt aangeboden
- Eigen badkamer, gratis WiFi, keuken, flatscreen-tv, kabelzenders
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in openbare ruimtes en is gratis. Internetdiensten, draadloos internet
- Wat wordt aangeboden
- Eettafel, broodrooster, kookplaat, keukengerei, waterkoker, keuken, magnetron, koelkast
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed
- Wat wordt aangeboden
- Handdoeken, eigen badkamer, gratis toiletartikelen, haardroger
- Wat wordt aangeboden
- Eethoek
- Wat wordt aangeboden
- Flatscreen-tv, kabelzenders, tv
- Wat wordt aangeboden
- Strijkijzer
- Wat wordt aangeboden
- Thee-/koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Stadszicht
- Wat wordt aangeboden
- Roken niet toegestaan in de gehele accommodatie, verwarming
Kamers en tarieven
Er is 1 kamertype gevonden voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026, weergegeven in de tabel hieronder. Beschikbaarheid varieert per nacht, dus controleer uw eigen data. Gratis annuleren was van toepassing op 1 van de 2 gevonden tarieven, wat betekent dat flexibele opties vaak beschikbaar zijn.
Kamertypes
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Appartement | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Inchecken en huisregels
U kunt inchecken van 15:30 tot 00:00, en uitchecken tot 10:30. Wat u kunt verwachten bij het inchecken: “U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Goed om te weten voordat u boekt: “Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten of soortgelijke evenementen.”
Vergelijkbare accommodaties in de buurt
Vier alternatieven uit “Appartementen in Porto”: eerst de best beoordeelde, daarna de dichtstbijzijnde. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Accommodatie | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| Liiiving in Porto - Blue Stylish Studio (deze) | Appartement | - | 8,7 (11 beoordelingen) | |
| Garden Loft | Appartement | 20 meter | 9,4 (13 beoordelingen) | |
| ON Apartments - Palace - Free Parking | Appartement | 60 meter | 8,4 (200 beoordelingen) | |
| So Truly Porto | Appartement | 130 meter | 7,8 (10 beoordelingen) | |
| Alvarinho Apartment for 4, VB flats in Bolhão | Appartement | 140 meter | 8,4 (68 beoordelingen) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 8,7 (11 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 20 meter
- Gastenscore
- 9,4 (13 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 60 meter
- Gastenscore
- 8,4 (200 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 130 meter
- Gastenscore
- 7,8 (10 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 140 meter
- Gastenscore
- 8,4 (68 beoordelingen)
Hoe goed is het echt
11 beoordelingen hebben deze accommodatie een score van 8,7 van de 10 gegeven. Dat is een voldoende grote basis zodat een enkele lovende of klagende recensie het nauwelijks verandert, dus het cijfer is betrouwbaar.
Op basis van score en aantal beoordelingen samen staat het op plaats 347 van 549 in “Appartementen in Porto”: een enkele 10 weegt minder dan een 9,1 van een paar duizend gasten.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
De maandelijkse gemiddelde maximum- en minimumtemperatuur, zodat u de juiste reistijd kunt kiezen.
Langjarige gemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | jan | feb | mrt | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer u uw bezoek plant
Augustus kent de hoogste dagelijkse gemiddelden, rond 26 °C (78 °F), terwijl januari het koelst is, met ongeveer 14 °C (57 °F). Dit zijn langjarige gemiddelden, geen voorspelling, dus controleer de weersverwachting van de week voordat u gaat inpakken.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met de bron: de gegevens van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 150 rijen
Toon alle 150 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie19 | ||
| Naam | Liiiving in Porto - Blue Stylish Studio | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 16437379 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua de Dom João IV 390, 4000-415 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4000-415 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.1500071 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.602086 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 750 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Richting vanaf het centrum | oost | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand tot het centrum | ongeveer 10 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 8,7 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastenrecensies | 11 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 15:30 tot 00:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | tot 10:30 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in de openbare ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 25 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens per | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Appartement | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten31 | ||
| Hoogtepunt: Eigen badkamer | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Keuken | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Flatscreen-tv | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Kabelzenders | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in de openbare ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetdiensten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: draadloos internet | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: eettafel | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: broodrooster | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: kookplaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: keukengerei | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: waterkoker | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: keuken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: magnetron | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: koelkast | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: beddengoed | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: handdoeken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: eigen badkamer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: gratis toiletartikelen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: haardroger | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Zitgedeelte: eethoek | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & technologie: flatscreen-tv | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & technologie: kabelzenders | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & technologie: tv | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: strijkijzer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Eten & drinken: theekoffiezetapparaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Buiten & uitzicht: uitzicht op de stad | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: niet-roken in de hele accommodatie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: verwarming | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en zijn klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is bepalend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks in één keer geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidentekaartje, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; echt rijden in heuvelachtig gebied verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Luxe maaltijd per persoon, begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portkelderbezoek met proeverij, volwassenenticket Taylor's | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Goedkope autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen via een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Goedkope autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensopsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premiumauto (middelgroot cijfer gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (17,00 tot 74,90 EUR), 16 september 2026. | Aanbiedingen van GetYourGuide en Viator |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron onderscheidt premium van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP tarief historische tram, gerapporteerd door Portogidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer kan ik in- en uitchecken?
Inchecken van 15:30 tot 00:00 en uitchecken tot 10:30. Iets dat belangrijk is bij aankomst: 'U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u arriveert.'
Kan ik naar het stadscentrum lopen?
Ja. Reken op ongeveer 10 minuten lopen, met het centrum op 750 meter afstand.
Heeft de accommodatie parkeergelegenheid?
Kort gezegd: 'Geen parkeergelegenheid beschikbaar.'
Is er wifi?
Kort gezegd: 'Wifi is beschikbaar in openbare ruimtes en is gratis.'
Is koken mogelijk in de accommodatie?
Ja, de accommodatie heeft een keuken. De keuken is ook uitgerust met eettafel, broodrooster, kookplaat, keukengerei, waterkoker, magnetron en koelkast.
Is de gastenscore een betrouwbare gids?
Ja: deze is 8,7 van de 10 op basis van 11 beoordelingen, voldoende verblijven om het gemiddelde een eerlijke gids te laten zijn.

Liiiving in Porto - Blue Stylish Studio
★ 8.7/10 · 11 reviewsVoeg uw data toe bij Liiiving in Porto - Blue Stylish Studio om de kamers en de prijs voor uw nachten te zien.
Bronnen
Deze bronnen leveren elk cijfer hierboven, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Booking.com listing: Liiiving in Porto - Blue Stylish Studio geraadpleegd op 2026-09-15Accommodatietype, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
