Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





Host Wise - Marquesa Palace
- Beoordeeld met 8,8/10 op basis van 86 beoordelingen
- Inchecken is van 15:00 tot 23:00
- Het centrum is 600 meter verderop
Wat het verblijf biedt
Host Wise - Marquesa Palace is een appartement aan de Rua de Cimo de Vila 23, União de Freguesias do Centro, 4000-169 Porto, Portugal. Het centrum is gemakkelijk te voet bereikbaar: 600 meter naar het zuiden, ongeveer 10 minuten lopen.
8,8 van de 10 op basis van 86 beoordelingen is een zeer goed resultaat. Een kleinere set verblijven staat achter de score, dus beschouw het als een goede leidraad, niet als een vaststaand cijfer.
Plan om in te checken van 15:00 tot 23:00 en uit te checken van 00:00 tot 11:00. Huisdieren toegestaan, eigen badkamer, gratis wifi, familiekamers en rookvrije kamers. Prijzen variëren per datum: voer uw nachten in om het toepasselijke tarief te zien.





Kamers en ruimtes in Host Wise - Marquesa Palace.
- Type
- Appartement
- Adres
- Rua de Cimo de Vila 23, União de Freguesias do Centro, 4000-169 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 600 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 10 minuten
- Gastenscore
- 8,8 van de 10 op basis van 86 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 23:00
- Uitchecken
- Van 00:00 tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Waar het ligt
U vindt het aan de Rua de Cimo de Vila 23, União de Freguesias do Centro, 4000-169 Porto, Portugal.
Een wandeling van ongeveer 10 minuten brengt u naar het centrum, 600 meter naar het zuiden. De locatie is een hoogtepunt: 9,4 van de 10 in gastbeoordelingen.
Wat u moet weten over parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als er iets ontbreekt dat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Huisdieren toegestaan, Eigen badkamer, Gratis WiFi, Familiekamers, Rookvrije kamers |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten |
| Badkamer | Eigen badkamer |
| Huisdieren | Huisdieren zijn toegestaan. Er kunnen kosten van toepassing zijn. |
| Buiten | Terras |
| Wellness | Hot tub/Jacuzzi (toeslag) |
| Receptiediensten | Factuur verstrekt |
| Diversen | Airconditioning, Rookvrij in het hele pand, Familiekamers, Rookvrije kamers |
- Wat wordt aangeboden
- Huisdieren toegestaan, Eigen badkamer, Gratis WiFi, Familiekamers, Rookvrije kamers
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten
- Wat wordt aangeboden
- Eigen badkamer
- Wat wordt aangeboden
- Huisdieren zijn toegestaan. Er kunnen kosten van toepassing zijn.
- Wat wordt aangeboden
- Terras
- Wat wordt aangeboden
- Hot tub/Jacuzzi (toeslag)
- Wat wordt aangeboden
- Factuur verstrekt
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, Rookvrij in het hele pand, Familiekamers, Rookvrije kamers
Kamers en tarieven
Voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026 was 1 kamertype beschikbaar, hieronder vermeld. Beschikbaarheid varieert per nacht, dus controleer uw eigen data. Er bestaan flexibele tarieven: 1 van de 2 kon gratis worden geannuleerd, maar het is de moeite waard om voor uw data te controleren.
Kamertypes
| Kamertype | Slaapt | Bedden |
|---|---|---|
| Appartement met Terras | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapt
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Wat gasten zeggen
In 21 beoordelingen komen dezelfde punten steeds terug; de tabel vat ze samen. Gasten prijzen de locatie en de netheid van de unit; de meningen over de service, geluidsisolatie en badkamer zijn meer verdeeld.
Wat gasten het meest noemen
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Centrale ligging nabij station São Bento, de kathedraal en de rivier. | 19 vermeldingen |
| Netheid van de unit | Consistent omschreven als brandschoon, netjes en goed onderhouden. | 8 vermeldingen |
| Service | Over het algemeen netjes, maar gasten merken een gebrek aan tussentijdse schoonmaak en benodigdheden op. | 8 vermeldingen (gemengd) |
| Geluidsisolatie | Dunne muren zorgen ervoor dat geluiden en gesprekken uit naburige appartementen duidelijk hoorbaar zijn. | 4 vermeldingen (kritisch) |
| Badkamer | Gasten melden onaangename rioollucht, een tekort aan handdoeken en ontbrekende haken. | 3 vermeldingen (kritisch) |
- Wat gasten zeggen
- Centrale ligging nabij station São Bento, de kathedraal en de rivier.
- Hoe vaak
- 19 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Consistent omschreven als brandschoon, netjes en goed onderhouden.
- Hoe vaak
- 8 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Over het algemeen netjes, maar gasten merken een gebrek aan tussentijdse schoonmaak en benodigdheden op.
- Hoe vaak
- 8 vermeldingen (gemengd)
- Wat gasten zeggen
- Dunne muren zorgen ervoor dat geluiden en gesprekken uit naburige appartementen duidelijk hoorbaar zijn.
- Hoe vaak
- 4 vermeldingen (kritisch)
- Wat gasten zeggen
- Gasten melden onaangename rioollucht, een tekort aan handdoeken en ontbrekende haken.
- Hoe vaak
- 3 vermeldingen (kritisch)
Inchecken en huisregels
Plan om in te checken van 15:00 tot 23:00 en uit te checken van 00:00 tot 11:00. Incheckgegevens: “U dient de accommodatie van tevoren op de hoogte te stellen van uw aankomsttijd.”
Huisdieren: “Huisdieren zijn toegestaan. Er kunnen kosten van toepassing zijn.”
De huisregels, kort en bondig: “Deze accommodatie verwelkomt geen vrijgezellenfeesten of soortgelijke evenementen. Hot tub/Jacuzzi is gesloten van do 1 okt 2026 tot wo 31 mrt 2027. Als u tijdens uw verblijf schade aan de accommodatie veroorzaakt, kunt u na het uitchecken een boete krijgen van maximaal € 300, volgens het schadebeleid van deze accommodatie.”
Vergelijkbare verblijven in de buurt
De moeite waard om te vergelijken: vier andere uit “Appartementen in Porto”, eerst de best beoordeelde en daarna de dichtstbijzijnde. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Verblijf | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| Host Wise - Marquesa Palace (dit verblijf) | Appartement | - | 8,8 (86 beoordelingen) | |
| Modern Cativo Apartment by LovelyStay | Appartement | 40 meter | 8,2 (38 beoordelingen) | |
| D&S - Crocodile House S. Bento Apartments | Appartement | 40 meter | 7,9 (286 beoordelingen) | |
| MyStay Porto São Bento | Appartement | 60 meter | 7,5 (3.480 beoordelingen) | |
| Pateo Loft | Appartement | 60 meter | 7,4 (76 beoordelingen) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 8,8 (86 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 40 meter
- Gastenscore
- 8,2 (38 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 40 meter
- Gastenscore
- 7,9 (286 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 60 meter
- Gastenscore
- 7,5 (3.480 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 60 meter
- Gastenscore
- 7,4 (76 beoordelingen)
De gastenscore lezen
Een score van 8,8/10, gebaseerd op 86 beoordelingen. Met zoveel verblijven geteld, kan geen enkele gast het gemiddelde veel beïnvloeden, wat het een betrouwbare leidraad maakt.
Op basis van score en aantal beoordelingen samen, staat het op 157 van de 549 in “Appartementen in Porto”: een enkele 10 weegt minder dan een 9,1 van een paar duizend gasten.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
De maandelijkse gemiddelde maximum- en minimumtemperatuur, zodat u de juiste tijd kunt kiezen om te bezoeken.
Langjarige gemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer plannen
Voor de warmste dagen kiest u augustus, met gemiddelde maxima rond 26 °C; januari is de koelste maand, met maxima rond 14 °C. Dit zijn langjarige gemiddelden, geen voorspelling, dus check de weekverwachting voordat u inpakt.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de gegevens van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 138 rijen
Toon alle 138 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie21 | ||
| Naam | Host Wise - Marquesa Palace | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 14606745 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua de Cimo de Vila 23, União de Freguesias do Centro, 4000-169 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4000-169 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.1443752 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.609046 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 600 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Richting vanuit het centrum | zuid | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Loopafstand tot het centrum, geschat | ongeveer 10 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 8,8 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastrecensies | 86 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Locatiescore | 9,4 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 23:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | van 00:00 tot 11:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Huisdieren | Huisdieren zijn toegestaan. Er kunnen kosten in rekening worden gebracht. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 27 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens per | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Appartement met terras | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten17 | ||
| Hoogtepunt: Huisdieren toegestaan | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Eigen badkamer | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gezins kamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Rookvrije kamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetservices | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Eigen badkamer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Huisdieren: overzicht | Huisdieren zijn toegestaan. Er kunnen kosten in rekening worden gebracht. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Buiten: Terras | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Wellness: Hot tub/Jacuzzi (toeslag) | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Receptiediensten: Factuur verstrekt | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Airconditioning | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Rookvrij in de gehele accommodatie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Gezins kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Rookvrije kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en zijn klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is gezaghebbend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje; tarief geldig vanaf 1 januari 2024. Tien stuks in één keer geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor overstap van vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 gelegenheidskaartje, tarief geldig vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingen aan de pomp waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; echt rijden in heuvelachtig terrein verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per accommodatie voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale accommodaties, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-accommodaties geselecteerd door Porto Tours |
| Hogere tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per accommodatie voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale accommodaties, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-accommodaties geselecteerd door Porto Tours |
| Hogere tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per accommodatie voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale accommodaties, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-accommodaties geselecteerd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in de band 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Gemiddelde maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Luxe maaltijd per persoon, begin van de band 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Banden zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen jonger dan 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portwijnkelderbezoek met proeverij, volwassenenticket Taylor's | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Goedkope autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Goedkope autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars-gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Brandstofverbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik premium auto (cijfer middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (17,00 tot 74,90 EUR), 16 september 2026. | Vermeldingen van GetYourGuide en Viator |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron onderscheidt premium van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP-tarief historische tram, gerapporteerd door Portogidsen |
| Rondleiding Palácio da Bolsa, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat zijn in- en uitchecken?
Inchecken is van 15:00 tot 23:00 en uitchecken van 00:00 tot 11:00. Goed om te weten: “U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Is het centrum dicht genoeg om te lopen?
Ja, en het is een eenvoudige wandeling: 600 meter naar het centrum, ongeveer 10 minuten.
Is er parkeergelegenheid?
“Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Heeft de accommodatie wifi?
“WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Zijn huisdieren welkom in de accommodatie?
“Huisdieren zijn toegestaan. Er kunnen kosten van toepassing zijn.”
Kan ik de gastenscore vertrouwen?
Ja: die is 8,8 van de 10 op basis van 86 beoordelingen, voldoende verblijven om het gemiddelde een eerlijke indicatie te laten zijn.

Host Wise - Marquesa Palace
★ 8.8/10 · 86 reviewsVoeg uw data toe bij Host Wise - Marquesa Palace om de kamers en de prijs voor uw nachten te zien.
Bronnen
Elk cijfer hierboven komt van een van deze bronnen, en het gegevensblad vermeldt de bron van elke rij.
- 1Booking.com listing: Host Wise - Marquesa Palace geraadpleegd op 2026-09-15Accommodatietype, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
