Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





GuestReady - Picaria Graffiti
- Beoordeeld met 8,4/10 in 42 recensies
- Inchecken van 15:00 tot 23:00
- 190 meter van het centrum
Wat het verblijf biedt
U vindt GuestReady - Picaria Graffiti, een appartement, op Rua da Picaria 21, União de Freguesias do Centro, 4000-407 Porto, Portugal. U kunt naar het centrum lopen, 190 meter naar het zuidwesten, in ongeveer 5 minuten.
Gasten geven het een goede 8,4 van de 10, uit 42 beoordelingen. Een kleinere set verblijven staat achter de score, dus beschouw het als een goede indicatie in plaats van een vaststaand cijfer.
U kunt inchecken van 15:00 tot 23:00, en uitchecken is mogelijk tot 11:00. Tot de faciliteiten behoren eigen badkamer, airconditioning, bad, gratis wifi, keuken en rookvrije kamers. Wat u betaalt, volgt de kalender, dus de prijs voor uw nachten verschijnt bij het boeken.





Kamers en ruimtes bij GuestReady - Picaria Graffiti.
- Type
- Appartement
- Adres
- Rua da Picaria 21, União de Freguesias do Centro, 4000-407 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 190 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 5 minuten
- Gastenscore
- 8,4 van de 10 uit 42 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 23:00
- Uitchecken
- Tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Waar u zult zijn
Het ligt aan Rua da Picaria 21, União de Freguesias do Centro, 4000-407 Porto, Portugal.
U kunt het lopen: het centrum is 190 meter naar het zuidwesten, ongeveer 5 minuten lopen. Met een 9,8 van de 10 voor de locatie, noemen gasten dit als reden om te boeken.
Wat u moet weten over parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als iets ontbreekt wat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Eigen badkamer, Airconditioning, Bad, Gratis WiFi, Keuken, Rookvrije kamers, Spa-faciliteiten, Douche, Wandelen, Koffiezetapparaat |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten |
| Keuken | Koffiezetapparaat, Broodrooster, Oven, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Magnetron, Koelkast, Kitchenette |
| Slaapkamer | Linnengoed |
| Badkamer | Handdoeken, Eigen badkamer, Toilet, Föhn, Bad, Douche |
| Woonruimte | Bureau |
| Media & Technologie | TV |
| Wellness | Spa-faciliteiten |
| Activiteiten | Fietsen, Wandelen |
| Buiten & Uitzicht | Rivierzicht |
| Receptiediensten | Conciërgeservice, 24-uursreceptie |
| Diversen | Airconditioning, Rookvrij in het hele pand, Rookvrije kamers |
| Veiligheid & beveiliging | Brandblussers |
- Wat wordt aangeboden
- Eigen badkamer, Airconditioning, Bad, Gratis WiFi, Keuken, Rookvrije kamers, Spa-faciliteiten, Douche, Wandelen, Koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten
- Wat wordt aangeboden
- Koffiezetapparaat, Broodrooster, Oven, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Magnetron, Koelkast, Kitchenette
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed
- Wat wordt aangeboden
- Handdoeken, Eigen badkamer, Toilet, Föhn, Bad, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Bureau
- Wat wordt aangeboden
- TV
- Wat wordt aangeboden
- Spa-faciliteiten
- Wat wordt aangeboden
- Fietsen, Wandelen
- Wat wordt aangeboden
- Rivierzicht
- Wat wordt aangeboden
- Conciërgeservice, 24-uursreceptie
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, Rookvrij in het hele pand, Rookvrije kamers
- Wat wordt aangeboden
- Brandblussers
Kamers en prijzen
Op 10 tot 12 oktober 2026 konden twee volwassenen kiezen uit 1 kamertype, hieronder vermeld; beschikbaarheid varieert per nacht, dus controleer uw eigen data. De 1 tarieven bij die zoekopdracht waren allemaal zonder gratis annulering, dus lees de voorwaarden voor uw eigen data.
Soorten kamers
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Appartement | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Aankomst, vertrek en regels
U kunt inchecken van 15:00 tot 23:00, en uitchecken is mogelijk tot 11:00. Bij inchecken: “Gasten zijn verplicht een identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. U moet de accommodatie van tevoren op de hoogte stellen van uw aankomsttijd.”
De huisregels, duidelijk: “Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken onder voorbehoud van beschikbaarheid zijn en dat er extra kosten in rekening kunnen worden gebracht. Informeer GuestReady - Picaria Graffiti vooraf over uw verwachte aankomsttijd. U kunt het vak Speciale Verzoeken gebruiken bij het boeken, of neem rechtstreeks contact op met de accommodatie via de contactgegevens in uw bevestiging.
Betaling voor aankomst via bankoverschrijving is vereist. De accommodatie neemt contact met u op na het boeken om instructies te geven. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten of soortgelijke feesten. Stille uren zijn tussen 22:00:00 en 08:00:00.
In reactie op het Coronavirus (COVID-19) zijn er extra veiligheids- en hygiënemaatregelen van kracht in deze accommodatie.”
Vergelijkbare accommodaties in de buurt
Vier andere opties in “Appartementen in Porto”, eerst de best beoordeelde, daarna de dichtstbijzijnde. Afstanden worden hemelsbreed gemeten.
| Accommodatie | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| GuestReady - Picaria Graffiti (deze) | Appartement | - | 8,4 (42 beoordelingen) | |
| Aspasios Picaria Apartments | Appartement | 20 meter | 9,0 (883 beoordelingen) | |
| I Loft Porto | Appartement | 60 meter | 8,5 (1.011 beoordelingen) | |
| Almada Story Apartments by Porto City Hosts | Appartement | 70 meter | 9,0 (108 beoordelingen) | |
| Aposentus - Premium Central Apartment 1BR | Appartement | 80 meter | 8,6 (41 beoordelingen) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 8,4 (42 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 20 meter
- Gastenscore
- 9,0 (883 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 60 meter
- Gastenscore
- 8,5 (1.011 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 70 meter
- Gastenscore
- 9,0 (108 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 80 meter
- Gastenscore
- 8,6 (41 beoordelingen)
Hoeveel de gastenscore waard is
8,4 van de 10 uit 42 beoordelingen. Met zoveel verblijven erachter, verplaatst één ontevreden of blije gast het gemiddelde nauwelijks, dus het is een eerlijk beeld van wat u kunt verwachten.
In “Appartementen in Porto” staat het op plaats 322 van 549, gesorteerd op score en aantal beoordelingen samen, dus een perfecte 10 van één gast weegt niet zwaarder dan een 9,1 van tweeduizend.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
De maandelijkse gemiddelde maximum- en minimumtemperatuur, zodat u de juiste tijd kunt kiezen om te bezoeken.
Langjarige gemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | jan | feb | mrt | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Kiezen wanneer te komen
Augustus heeft de hoogste gemiddelde dagtemperaturen, rond de 26 °C, terwijl januari het koelst is, met ongeveer 14 °C. Beschouw deze als gemiddelden op lange termijn, niet als een weersverwachting, en bekijk de verwachting een paar dagen voor je reis.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de details van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 160 rijen
Toon alle 160 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie19 | ||
| Naam | GuestReady - Picaria Graffiti | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 12918444 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua da Picaria 21, União de Freguesias do Centro, 4000-407 Porto, Portugal | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4000-407 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.1488472 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.6129866 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 190 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Geschatte loopafstand tot het centrum | ongeveer 5 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30%, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 8,4 van de 10 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastenbeoordelingen | 42 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Locatiescore | 9,8 van de 10 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 23:00 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | tot 11:00 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 29 foto's | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens bijgewerkt tot | september 2026 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Appartement | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten41 | ||
| Hoogtepunt: Eigen badkamer | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Airconditioning | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Bad | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Keuken | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Rookvrije kamers | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Spafaciliteiten | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Wandelen | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Koffiezetapparaat | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetdiensten | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koffiezetapparaat | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Broodrooster | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Oven | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keukengerei | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Waterkoker | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keuken | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Magnetron | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koelkast | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Kitchenette | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Beddengoed | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Eigen badkamer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Toilet | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Föhn | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Bad | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Douche | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Zitgedeelte: Bureau | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: TV | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Wellness: Spafaciliteiten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Activiteiten: Fietsen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Activiteiten: Wandelen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Buiten & Uitzicht: Rivierzicht | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Receptiediensten: Conciërgeservice | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Receptiediensten: 24-uursreceptie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Airconditioning | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Roken niet toegestaan in de gehele accommodatie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Rookvrije kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: Brandblussers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en het klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO-werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt-nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · Maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf in rekening gebracht, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is bepalend. | Welke? |
| Enkele reis metro en bus, zone Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,40 EUR · Andante-incidentekaartje; tarief geldig vanaf 1 januari 2024. Tien geladen tegelijk geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zone Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zone Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van de luchthaven naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. De luchthaven ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (luchthaven naar het centrum) | 2,30 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als luchthavenvervoertarief | 2,30 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidentekaartje, tarief geldig vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zone Z2), geldig één uur | 1,40 EUR · Andante-incidentekaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen lagen 1 cent lager. | ERSE |
| Kleine benzineauto verbruik, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer; echt rijden in de heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen gesampled door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse EUR 5-10 | 10 EUR · 31 van de restaurants die een band publiceren, zitten in EUR 5-10, de tweede meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse EUR 10-15 | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de band EUR 50+ | 50 EUR · 9 restaurants publiceren EUR 50+. Banden zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portkelder met proeverij, Taylor's ticket voor volwassenen | 25 EUR · Audiotour met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de boekingen van een verhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer geldt het hele jaar. | Booking.com Cars |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensgebonden uitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Middenklasse benzineauto verbruik, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Verbruik luxe auto (middenklasse cijfer gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een luxe model gevonden; het cijfer van de middenklasse Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Kleine benzineauto verbruik, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Nationaal tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthavenvervoer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthavenvervoeren beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide- en Viator-aanbiedingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; geen openbare bron scheidt premium van middenklasse autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis aan boord gekocht | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele reis en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief buiten het Andante-netwerk. | STCP historische tram, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen onder begeleiding, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wat zijn de in- en uitchecktijden?
Inchecken van 15:00 tot 23:00 en uitchecken tot 11:00. Een belangrijk punt bij aankomst: “Gasten zijn verplicht een identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Ligt het stadscentrum op loopafstand?
Ja, en het is een eenvoudige wandeling: 190 meter naar het centrum, ongeveer 5 minuten.
Is er parkeergelegenheid?
De details: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Is er wifi?
De details: “WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Kan ik er koken?
Koken is mogelijk, er is een keuken aanwezig. Ook aanwezig: koffiezetapparaat, broodrooster, oven, keukengerei, waterkoker, magnetron en koelkast.
Is de gastenscore betrouwbaar?
Ja: deze is 8,4 van de 10 op basis van 42 beoordelingen, voldoende verblijven om het gemiddelde een eerlijke indicatie te laten zijn.

GuestReady - Picaria Graffiti
★ 8.4/10 · 42 reviewsKies uw data om te zien welke kamers beschikbaar zijn bij GuestReady - Picaria Graffiti en tegen welk tarief.
Bronnen
Alle bovenstaande cijfers zijn afkomstig van deze bronnen, en het gegevensblad geeft per rij aan wat de bron is.
- 1Booking.com listing: GuestReady - Picaria Graffiti geraadpleegd op 2026-09-15Type accommodatie, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; de loopafstand is geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
