Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





GuestReady - Mezuzah Yellow
- Beoordeeld met 8,9/10 op basis van 19 recensies
- Incheckvenster: van 15:00 tot 00:00
- Centrum: 860 meter
Waarom hier verblijven
GuestReady - Mezuzah Yellow is een appartement aan de Rua dos Mercadores 113, União de Freguesias do Centro, 4050-375 Porto, Portugal. Het stadscentrum ligt op slechts 860 meter naar het zuiden, een wandeling van ongeveer 15 minuten.
Gasten beoordelen het met een 8,9 uit 10 op basis van 19 recensies, een zeer goede score. Gebaseerd op een bescheiden aantal verblijven, betekent de score iets maar kan nog steeds veranderen.
Inchecken is van 15:00 tot 00:00 en uitchecken tot 11:00. Hoogtepunten zijn eigen badkamer, gratis wifi, keuken, rookvrije kamers, douche en wandelen. De prijs per nacht hangt af van uw data; u ziet deze zodra u ze kiest.





Een rondleiding door GuestReady - Mezuzah Yellow in beeld.
- Type
- Appartement
- Adres
- Rua dos Mercadores 113, União de Freguesias do Centro, 4050-375 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 860 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 15 minuten
- Gastenscore
- 8,9 uit 10 van 19 recensies
- Inchecken
- Van 15:00 tot 00:00
- Uitchecken
- Tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Locatie en omgeving
U vindt het aan de Rua dos Mercadores 113, União de Freguesias do Centro, 4050-375 Porto, Portugal.
Het centrum is 860 meter naar het zuiden: ongeveer 15 minuten te voet. De locatie scoort een 9,6 uit 10 bij gasten, een van de hoogste cijfers die het krijgt.
Wat u moet weten over parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als iets wat u nodig heeft ontbreekt, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Eigen badkamer, Gratis WiFi, Keuken, Rookvrije kamers, Douche, Wandelen, Lift, Koffiezetapparaat |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten |
| Keuken | Koffiezetapparaat, Keukengerei, Keuken |
| Slaapkamer | Bedlinnen |
| Badkamer | Handdoeken, Eigen badkamer, Toilet, Haardroger, Douche |
| Woonruimte | Bureau |
| Media en technologie | TV |
| Kamervoorzieningen | Strijkfaciliteiten |
| Activiteiten | Fietsen, Wandelen |
| Diversen | Overal rookvrij, Verwarming, Lift, Rookvrije kamers |
| Veiligheid en beveiliging | Brandblussers |
- Wat wordt aangeboden
- Eigen badkamer, Gratis WiFi, Keuken, Rookvrije kamers, Douche, Wandelen, Lift, Koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten
- Wat wordt aangeboden
- Koffiezetapparaat, Keukengerei, Keuken
- Wat wordt aangeboden
- Bedlinnen
- Wat wordt aangeboden
- Handdoeken, Eigen badkamer, Toilet, Haardroger, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Bureau
- Wat wordt aangeboden
- TV
- Wat wordt aangeboden
- Strijkfaciliteiten
- Wat wordt aangeboden
- Fietsen, Wandelen
- Wat wordt aangeboden
- Overal rookvrij, Verwarming, Lift, Rookvrije kamers
- Wat wordt aangeboden
- Brandblussers
Kamers en tarieven
Op 10 tot 12 oktober 2026 konden twee volwassenen kiezen uit 1 kamertype, hieronder vermeld; beschikbaarheid varieert per nacht, dus controleer uw eigen data. De 1 tarieven bij die zoekopdracht waren allemaal zonder gratis annulering, dus lees de voorwaarden voor uw eigen data.
Kamers
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Studio | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Inchecken, uitchecken en regels
Inchecken is van 15:00 tot 00:00 en uitchecken tot 11:00. Bij inchecken: “Gasten zijn verplicht een identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij inchecken. U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Voordat u boekt, de regels in het kort: “Houd er rekening mee dat alle speciale verzoeken onder voorbehoud van beschikbaarheid zijn en dat er extra kosten in rekening kunnen worden gebracht. Informeer GuestReady - Mezuzah Yellow van tevoren over uw verwachte aankomsttijd. U kunt het vakje ‘Speciale verzoeken’ gebruiken bij het boeken, of rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie via de contactgegevens in uw bevestiging.
Betaling voor aankomst via bankoverschrijving is vereist. De accommodatie neemt na het boeken contact met u op om instructies te geven. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten of soortgelijke feesten. In verband met het coronavirus (COVID-19) zijn er extra veiligheids- en hygiënemaatregelen van kracht in deze accommodatie.
Als u tijdens uw verblijf schade aan de accommodatie veroorzaakt, kunt u na het uitchecken worden gevraagd om tot € 500 te betalen, volgens het schadebeleid van deze accommodatie.”
Vergelijkbare verblijfplaatsen in de buurt
Vier andere opties in “Appartementen in Porto”, eerst best beoordeeld, daarna dichtstbijzijnd. Afstanden worden hemelsbreed gemeten.
| Verblijfplaats | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| GuestReady - Mezuzah Yellow (deze) | Appartement | - | 8,9 (19 recensies) | |
| GuestReady - Mercadores 150 | Appartement | 20 meter | 8,1 (138 recensies) | |
| São João Boutique Apartment | Appartement | 20 meter | 9,1 (52 recensies) | |
| Casa Farrapos | Appartement | 20 meter | 9,3 (123 recensies) | |
| Herança dos Mercadores | Appartement | 30 meter | 8,7 (29 recensies) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 8,9 (19 recensies)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 20 meter
- Gastenscore
- 8,1 (138 recensies)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 20 meter
- Gastenscore
- 9,1 (52 recensies)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 20 meter
- Gastenscore
- 9,3 (123 recensies)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 30 meter
- Gastenscore
- 8,7 (29 recensies)
Wat de score en de recensies u vertellen
8,9 uit 10, op basis van 19 recensies. Een goede of slechte nacht van één gast zal een gemiddelde van die omvang nauwelijks beïnvloeden, dus de score weerspiegelt de gebruikelijke ervaring.
In “Appartementen in Porto” staat het op plaats 251 van 549, gesorteerd op score en aantal recensies samen, dus een perfecte 10 van één gast weegt niet zwaarder dan een 9,1 van tweeduizend.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperaturen per maand, om u te helpen beslissen wanneer u wilt reizen.
Langetermijngemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | jan | feb | mrt | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer te komen
De dagelijkse maximumtemperaturen liggen gemiddeld rond 26 °C (78 °F) in augustus, de warmste maand, en rond 14 °C (57 °F) in januari, de koelste. De cijfers beschrijven een gemiddeld jaar; een blik op de weersverwachting voordat u vertrekt, bepaalt wat u inpakt.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met de bron: de gegevens van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 150 rijen
Toon alle 150 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie20 | ||
| Naam | GuestReady - Mezuzah Yellow | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 7547887 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua dos Mercadores 113, União de Freguesias do Centro, 4050-375 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4050-375 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.1421201 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.6134705 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 860 meter | Eigen berekening op basis van coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Richting vanuit het centrum | zuid | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Geschatte loopafstand naar het centrum | ongeveer 15 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30%, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 8,9 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastrecensies | 19 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Locatiescore | 9,6 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 00:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | tot 11:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 21 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens per | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Studio | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten30 | ||
| Hoogtepunt: Eigen badkamer | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Keuken | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Rookvrije kamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Wandelen | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Lift | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Koffiezetapparaat | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetdiensten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koffiezetapparaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keukengerei | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keuken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Beddengoed | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Eigen badkamer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Toilet | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Föhn | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Douche | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Woonruimte: Bureau | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: TV | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Strijkfaciliteiten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Activiteiten: Fietsen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Activiteiten: Wandelen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Roken niet toegestaan in de gehele accommodatie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Verwarming | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Lift | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Niet-rokenkamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: Brandblussers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en het klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is gezaghebbend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidenteele ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks in één keer geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor overstap van vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidenteele ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidenteele ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; de afgeprijsde pomp prijzen van DGEG waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; in de praktijk op heuvelachtig terrein hoger. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hoogwaardige tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hoogwaardige tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, vallen in de klasse 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Middelgrote maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Exclusieve maaltijd per persoon, begin van de klasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portkelderbezoek met proeverij, volwassenenticket Taylor's | 25 EUR · Audiogids met drie ports, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Nationaal tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide- en Viator-vermeldingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron onderscheidt premium van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief, los van het Andante-netwerk. | STCP tarief historische tram, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Rondleiding Palácio da Bolsa, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer kan ik in- en uitchecken?
Inchecken van 15:00 tot 00:00 en uitchecken tot 11:00. Een belangrijk punt bij aankomst: “Gasten zijn verplicht een identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Is het centrum dichtbij genoeg om te voet te gaan?
Ja, en het is een eenvoudige wandeling: 860 meter naar het centrum, ongeveer 15 minuten.
Heeft de accommodatie parkeergelegenheid?
De details: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Heeft de accommodatie wifi?
De details: “WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Kunnen gasten hun eigen maaltijden bereiden?
Ja, er is een keuken. Deze heeft ook een koffiezetapparaat en keukengerei.
Is de gastenscore een betrouwbare gids?
Ja: deze is 8,9 van de 10 op basis van 19 beoordelingen, voldoende verblijven om het gemiddelde als een eerlijke gids te beschouwen.

GuestReady - Mezuzah Yellow
★ 8.9/10 · 19 reviewsVoeg uw data toe bij GuestReady - Mezuzah Yellow om de kamers en de prijs voor uw nachten te zien.
Bronnen
Elk cijfer hierboven is afkomstig van een van deze bronnen, waarbij het gegevensblad de bron van elke rij vermeldt.
- 1Booking.com listing: GuestReady - Mezuzah Yellow geraadpleegd op 2026-09-15Type accommodatie, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41.1496 N, 8.6110 W; geschatte wandeltijd als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
