Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





GuestReady - Innvict Residences
- Beoordeeld met 7,6/10 op basis van 610 beoordelingen
- Inchecktijden: van 15:00 tot 00:00
- Stadscentrum op 1,1 km afstand
Wat het verblijf biedt
U vindt GuestReady - Innvict Residences, een hotel, op 7 Rua de São Francisco, União de Freguesias do Centro, 4050-548 Porto, Portugal. U kunt naar het centrum lopen, 1,1 km naar het zuidwesten, in ongeveer 15 minuten.
7,6 van de 10 op basis van 610 beoordelingen is een redelijk resultaat, dus vergelijk het met het tarief voor uw nachten. Een record opgebouwd over honderden verblijven: de score is bewezen, geen toevallig resultaat.
Inchecken: van 15:00 tot 00:00. Uitchecken: van 08:00 tot 11:00. Hoogtepunten zijn onder meer eigen badkamer, gratis wifi, rookvrije kamers, douche en kabelzenders. Prijzen variëren per datum: voer uw nachten in om het toepasselijke tarief te zien.





Een blik binnen GuestReady - Innvict Residences.
- Type
- Hotel
- Adres
- 7 Rua de São Francisco, União de Freguesias do Centro, 4050-548 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 1,1 km (hemelsbreed)
- Te voet
- ongeveer 15 minuten
- Gastenscore
- 7,6 van de 10 op basis van 610 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 00:00
- Uitchecken
- Van 08:00 tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
De locatie
U vindt het op 7 Rua de São Francisco, União de Freguesias do Centro, 4050-548 Porto, Portugal.
Het centrum ligt op 1,1 km naar het zuidwesten, ongeveer 15 minuten lopen. Met 9,3 van de 10 voor locatie noemen gasten het als reden om te boeken.
Parkeren: 'Geen parkeergelegenheid beschikbaar.'
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als er iets ontbreekt wat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Eigen badkamer, gratis WiFi, rookvrije kamers, douche, kabelzenders |
| Badkamer | Toiletpapier, handdoeken, eigen badkamer, haardroger, douche |
| Slaapkamer | Linnengoed |
| Keuken | Waterkoker, koelkast |
| Media & Technologie | Kabelzenders, tv |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetservices |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Algemeen | Airconditioning, rookvrij in het hele pand, rookvrije kamers |
- Wat wordt aangeboden
- Eigen badkamer, gratis WiFi, rookvrije kamers, douche, kabelzenders
- Wat wordt aangeboden
- Toiletpapier, handdoeken, eigen badkamer, haardroger, douche
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed
- Wat wordt aangeboden
- Waterkoker, koelkast
- Wat wordt aangeboden
- Kabelzenders, tv
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetservices
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, rookvrij in het hele pand, rookvrije kamers
Kamers en tarieven
Voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026 waren er 2 kamertypes beschikbaar, hieronder vermeld. Beschikbaarheid verandert per nacht, dus controleer uw eigen data. Er zijn flexibele tarieven: 2 van de 4 konden gratis worden geannuleerd, maar het is de moeite waard om dit voor uw data te controleren.
Kamercategorieën
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Deluxe Suite | niet vermeld | niet vermeld |
| Suite | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Gastenfeedback
Uit 130 beoordelingen komen dezelfde punten steeds terug; de tabel vat ze samen. Gasten noemen de locatie en ruimte; de meningen zijn meer verdeeld over de netheid, geluidsisolatie en badkamer.
Samenvatting gastenfeedback
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Centrale ligging vlakbij de rivier, restaurants en openbaar vervoer. | 115 vermeldingen |
| Ruimte | Ruime interieurs met hoge plafonds en veel vloeroppervlak. | 28 vermeldingen |
| Netheid | Opgeruimde oppervlakken in sommige units, terwijl andere stof, insecten en haar bevatten. | 39 vermeldingen (gemengd) |
| Geluidsisolatie | Straatverkeer, trams en interne geluiden zijn hoorbaar door dunne muren en oude ramen. | 31 vermeldingen (kritisch) |
| Badkamer | Verouderde voorzieningen met afbladderende verf, lekkages, kapotte houders en versleten douchegordijnen. | 31 vermeldingen (kritisch) |
- Wat gasten zeggen
- Centrale ligging vlakbij de rivier, restaurants en openbaar vervoer.
- Hoe vaak
- 115 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Ruime interieurs met hoge plafonds en veel vloeroppervlak.
- Hoe vaak
- 28 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Opgeruimde oppervlakken in sommige units, terwijl andere stof, insecten en haar bevatten.
- Hoe vaak
- 39 vermeldingen (gemengd)
- Wat gasten zeggen
- Straatverkeer, trams en interne geluiden zijn hoorbaar door dunne muren en oude ramen.
- Hoe vaak
- 31 vermeldingen (kritisch)
- Wat gasten zeggen
- Verouderde voorzieningen met afbladderende verf, lekkages, kapotte houders en versleten douchegordijnen.
- Hoe vaak
- 31 vermeldingen (kritisch)
Inchecken en huisregels
Inchecken: van 15:00 tot 00:00. Uitchecken: van 08:00 tot 11:00. Bij inchecken: 'Gasten zijn verplicht een identiteitsbewijs met foto en creditcard te tonen bij het inchecken. U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.'
Goed om te weten voor het boeken: 'Deze accommodatie is een self-check-in accommodatie en u wordt gevraagd uw identiteit te verifiëren voordat u het appartement kunt betreden. Inchecken kan vanaf 14:00 uur, onder voorbehoud van beschikbaarheid en bevestiging. Er is een zero-tolerancebeleid voor roken op het terrein.
Als ons team bewijs vindt dat deze regel is overtreden (bijv. rookgeur, as, peuken, enz.), behouden wij ons het recht voor om een minimumboete van € 200 voor roken in rekening te brengen. Houd er rekening mee dat voor verblijven langer dan 30 nachten een redelijk gebruiksbeleid voor nutsvoorzieningen geldt met een limiet van € 80. Voor de eerste dagen verstrekken wij de basisbenodigdheden: monsters van douchegel, shampoo, zeep, toiletpapier, keukenrol, spons, afwasmiddel en vuilniszakken.
Extra sleutels: € 20 (extra set sleutels indien beschikbaar, verloren sleutels of service om de deur te openen tijdens uw verblijf). Extra schoonmaak met linnengoed: de prijs van een schoonmaakvergoeding.'
Vergelijkbare accommodaties in de buurt
Vier alternatieven uit 'Hotels in Porto': eerst de best beoordeelde, daarna de dichtstbijzijnde. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Accommodatie | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| GuestReady - Innvict Residences (deze) | Hotel | - | 7,6 (610 beoordelingen) | |
| Memoria Porto FLH Hotels | Hotel | 20 meter | 9,3 (1.489 beoordelingen) | |
| Ribeira Douro Hotel | Hotel | 120 meter | 9,6 (1.983 beoordelingen) | |
| Porto River Infante | Hotel | 210 meter | 9,3 (1.203 beoordelingen) | |
| The Editory House Ribeira Porto Hotel | Hotel | 220 meter | 8,6 (866 beoordelingen) |
- Type
- Hotel
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 7,6 (610 beoordelingen)
- Type
- Hotel
- Gebied
- Afstand
- 20 meter
- Gastenscore
- 9,3 (1.489 beoordelingen)
- Type
- Hotel
- Gebied
- Afstand
- 120 meter
- Gastenscore
- 9,6 (1.983 beoordelingen)
- Type
- Hotel
- Gebied
- Afstand
- 210 meter
- Gastenscore
- 9,3 (1.203 beoordelingen)
- Type
- Hotel
- Gebied
- Afstand
- 220 meter
- Gastenscore
- 8,6 (866 beoordelingen)
Hoe goed is het echt
610 beoordelingen hebben deze accommodatie een score van 7,6 van de 10 gegeven. Dat is een groot genoeg aantal dat een enkele lovende of klagende recensie het nauwelijks verandert, dus het cijfer is betrouwbaar.
Zijn plaats in 'Hotels in Porto' is 81 van de 87, gerangschikt op score en beoordelingen samen, dus een enkele perfecte 10 verslaat geen 9,1 van tweeduizend gasten.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
Maandelijkse gemiddelden voor dagelijkse maximum- en minimumtemperatuur, zodat u een duidelijke gids heeft voor wanneer u moet komen.
Langjarige gemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer te komen
Kies augustus voor de warmste gemiddelde maxima, ongeveer 26 °C (78 °F), en verwacht dat januari het koelst is, rond 14 °C (57 °F). Gemiddelden over vele jaren, geen voorspelling: de weersverwachting voor uw data vertelt u meer zodra de reis dichterbij komt.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de details van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 142 rijen
Toon alle 142 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie21 | ||
| Naam | GuestReady - Innvict Residences | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 4697649 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Hotel | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua de São Francisco 7, União de Freguesias do Centro, 4050-548 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4050-548 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.1408665 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.6166541 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 1,1 km (0,7 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Richting vanuit het centrum | zuidwest | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand naar het centrum | ongeveer 15 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 7,6 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastrecensies | 610 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Locatiescore | 9,3 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 00:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | van 08:00 tot 11:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 37 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens bijgewerkt tot | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Deluxe Suite | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Suite | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten21 | ||
| Hoogtepunt: Eigen badkamer | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Rookvrije kamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Kabelzenders | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Toiletpapier | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Eigen badkamer | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Föhn | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Douche | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Beddengoed | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Waterkoker | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koelkast | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: Kabelzenders | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & Technologie: TV | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is overal in het hotel beschikbaar en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetdiensten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: airconditioning | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: rookvrij in het hele pand | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: rookvrije kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en het klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt-nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is gezaghebbend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentieel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks in één keer geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26–30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor overstap van vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidentieel ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentieel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7–13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingen aan de pomp waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; werkelijk rijden op heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen gesampled door Porto Tours |
| Hostel-slaapzaalbed, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, vallen in de categorie 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantendatabase |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantendatabase |
| Een luxe maaltijd per persoon, begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantendatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen jonger dan 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portwijnkelder met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie portwijnen, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen via een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Brandstofverbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik premium auto (cijfer middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide- en Viator-aanbiedingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen premium en middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP tarief historische tram, gerapporteerd door Portogidsen |
| Palácio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandagen en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat zijn in- en uitchecken?
U kunt inchecken van 15:00 tot 00:00 en uitchecken van 08:00 tot 11:00. Bij het inchecken is het handig om dit bij de hand te hebben: “Gasten moeten bij het inchecken een identiteitsbewijs met foto en een creditcard tonen. U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Kan ik naar het stadscentrum lopen?
Ja. Reken op ongeveer 15 minuten lopen, het centrum is 1,1 km (0,7 mijl) verwijderd.
Is er parkeergelegenheid?
De details: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Heeft de accommodatie wifi?
De details: “WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Zijn er kookfaciliteiten voor gasten?
Koken in de accommodatie is beperkt tot waterkoker en koelkast; er is geen volledige keuken.
Kan ik de gastenscore vertrouwen?
De score is veelzeggend: 7,6 van de 10 op basis van 610 beoordelingen, een redelijke indicatie na zoveel verblijven.

GuestReady - Innvict Residences
★ 7.6/10 · 610 reviewsVoeg uw data toe bij GuestReady - Innvict Residences om de kamers en de prijs voor uw nachten te zien.
Bronnen
Deze bronnen leveren elk cijfer hierboven, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Booking.com listing: GuestReady - Innvict Residences geraadpleegd op 2026-09-15Type accommodatie, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
