Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





GuestReady - Crayon Walls Apartments
- Beoordeeld met 8,7/10 op basis van 71 beoordelingen
- Inchecken van 15:00 tot 00:00
- Het centrum is 890 meter verderop
Wat het verblijf biedt
399 Rua de Santo Ildefonso, Bonfim, 4000-466 Porto, Portugal is het adres van GuestReady - Crayon Walls Apartments, een appartement. U kunt naar het centrum lopen, 890 meter naar het oosten, in ongeveer 15 minuten.
Gasten beoordelen het met 8,7 van de 10 op basis van 71 beoordelingen, een zeer goede score. Gebaseerd op een bescheiden aantal verblijven, betekent de score iets maar kan nog veranderen.
Plan om in te checken van 15:00 tot 00:00 en uit te checken tot 11:00. U krijgt balkon, keuken, airconditioning, gratis wifi, rookvrije kamers en douche. Wat u betaalt volgt de kalender, dus het tarief voor uw nachten verschijnt bij het boeken.





Een blik binnen GuestReady - Crayon Walls Apartments.
- Type
- Appartement
- Adres
- 399 Rua de Santo Ildefonso, Bonfim, 4000-466 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 890 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 15 minuten
- Gastenscore
- 8,7 van de 10 op basis van 71 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 00:00
- Uitchecken
- Tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Waar u zult zijn
Het adres is 399 Rua de Santo Ildefonso, Bonfim, 4000-466 Porto, Portugal.
Het centrum ligt 890 meter naar het oosten, ongeveer 15 minuten lopen. Locatie is een hoogtepunt: 9,3 van de 10 in gastbeoordelingen.
Over parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als er iets ontbreekt dat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Balkon, Keuken, Airconditioning, Gratis WiFi, Rookvrije kamers, Douche, Koffiezetapparaat |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten |
| Keuken | Koffiezetapparaat, Broodrooster, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Vaatwasser, Magnetron, Koelkast |
| Slaapkamer | Linnengoed |
| Badkamer | Handdoeken, Toilet, Haardroger, Douche |
| Media & Technologie | TV |
| Kamervoorzieningen | Strijkfaciliteiten |
| Buiten | Balkon |
| Diversen | Airconditioning, Rookvrij in het hele pand, Rookvrije kamers |
| Veiligheid & beveiliging | Brandblussers |
- Wat wordt aangeboden
- Balkon, Keuken, Airconditioning, Gratis WiFi, Rookvrije kamers, Douche, Koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten
- Wat wordt aangeboden
- Koffiezetapparaat, Broodrooster, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Vaatwasser, Magnetron, Koelkast
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed
- Wat wordt aangeboden
- Handdoeken, Toilet, Haardroger, Douche
- Wat wordt aangeboden
- TV
- Wat wordt aangeboden
- Strijkfaciliteiten
- Wat wordt aangeboden
- Balkon
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, Rookvrij in het hele pand, Rookvrije kamers
- Wat wordt aangeboden
- Brandblussers
Kamertypes en tarieven
1 kamertype verscheen voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026, weergegeven in de tabel hieronder. Beschikbaarheid verandert per nacht, dus controleer uw eigen data. Gratis annulering was van toepassing op 2 van de 4 gevonden tarieven, wat betekent dat flexibele opties vaak beschikbaar zijn.
Kamercategorieën
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Appartement | 2 gasten | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- 2 gasten
- Bedden
- niet vermeld
Wat gasten zeggen
Op basis van 16 beoordelingen komen een paar thema's terug, weergegeven in de tabel. Lof gaat uit naar de locatie en het interieur, met gemengde meningen over de keuken en geluid.
Wat gasten het meest noemen
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Op loopafstand van het stadscentrum en 200 meter van een metrostation. | 12 vermeldingen |
| Interieur | Groot, comfortabel en smaakvol ingericht. | 5 vermeldingen |
| Keuken | Functionele indeling, maar heeft last van stroomuitval en mist basisbenodigdheden zoals theedoeken. | 7 vermeldingen (gemengd) |
| Geluid | Slaapkamers aan de binnenplaats zijn rustig, terwijl de straatzijde meer verkeer heeft. | 4 vermeldingen (gemengd) |
- Wat gasten zeggen
- Op loopafstand van het stadscentrum en 200 meter van een metrostation.
- Hoe vaak
- 12 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Groot, comfortabel en smaakvol ingericht.
- Hoe vaak
- 5 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Functionele indeling, maar heeft last van stroomuitval en mist basisbenodigdheden zoals theedoeken.
- Hoe vaak
- 7 vermeldingen (gemengd)
- Wat gasten zeggen
- Slaapkamers aan de binnenplaats zijn rustig, terwijl de straatzijde meer verkeer heeft.
- Hoe vaak
- 4 vermeldingen (gemengd)
Huisregels en tijden
Plan om in te checken van 15:00 tot 00:00 en uit te checken tot 11:00. Bij inchecken: “Gasten moeten bij inchecken een identiteitsbewijs met foto en een creditcard tonen. U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
De huisregels, duidelijk: “Voor uw inchecken sturen wij u uw ophaalsleutels en incheckopties. Houd er rekening mee dat persoonlijke incheck met een conciërge een kostprijs heeft van 10 euro, afhankelijk van beschikbaarheid. Houd er rekening mee dat alle speciale verzoeken onder voorbehoud van beschikbaarheid zijn en dat er extra kosten in rekening kunnen worden gebracht.
Informeer GuestReady - Crayon Walls Apartments vooraf over uw verwachte aankomsttijd. U kunt het vakje Speciale Verzoeken gebruiken bij het boeken, of rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie via de contactgegevens in uw bevestiging. Betaling voor aankomst via bankoverschrijving is vereist. De accommodatie neemt contact met u op na het boeken om instructies te geven.
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten of soortgelijke feesten.”
Vergelijkbare plaatsen in de buurt
Vier alternatieven in de buurt in “Appartementen in Porto”, die met tien of meer beoordelingen als eerste vermeld. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Verblijf | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| GuestReady - Crayon Walls Apartments (dit verblijf) | Appartement | - | 8,7 (71 beoordelingen) | |
| Flux Art Studio w/ AC & Balcony by LovelyStay | Appartement | 20 meter | 8,9 (15 beoordelingen) | |
| Oporto Center Studio | Appartement | 30 meter | 9,2 (16 beoordelingen) | |
| GuestReady - Comendador Sto Ildefonso | Appartement | 40 meter | 7,8 (553 beoordelingen) | |
| ON Apartments - Free Parking & Pet Friendly | Appartement | 50 meter | 8,4 (251 beoordelingen) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 8,7 (71 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 20 meter
- Gastenscore
- 8,9 (15 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 30 meter
- Gastenscore
- 9,2 (16 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 40 meter
- Gastenscore
- 7,8 (553 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 50 meter
- Gastenscore
- 8,4 (251 beoordelingen)
De gastenscore lezen
8,7 van de 10, op basis van 71 beoordelingen. Een goede of slechte nacht van één gast zal een gemiddelde van die omvang nauwelijks beïnvloeden, dus de score weerspiegelt de gebruikelijke ervaring.
Op basis van score en aantal beoordelingen samen, staat het op plaats 198 van 549 in “Appartementen in Porto”: een enkele 10 weegt minder dan een 9,1 van een paar duizend gasten.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
Gemiddelde dagelijkse hoogste en laagste temperaturen per maand, om u te helpen beslissen wanneer te reizen.
Langetermijngemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | jan | feb | mrt | apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daggemiddelde maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Daggemiddelde minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer reizen?
Kies augustus voor de warmste gemiddelde maxima, rond 26 °C (78 °F), en verwacht dat januari het koelst is, rond 14 °C (57 °F). De cijfers beschrijven een gemiddeld jaar; een blik op de weersverwachting voor vertrek bepaalt wat je inpakt.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met de bron: de gegevens van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 150 rijen
Toon alle 150 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie20 | ||
| Naam | GuestReady - Crayon Walls Apartments | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 2984049 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua de Santo Ildefonso 399, Bonfim, 4000-466 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4000-466 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.147565 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.600737 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 890 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Richting vanaf het centrum | oost | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand naar het centrum | ongeveer 15 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30%, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 8,7 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastenbeoordelingen | 71 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Locatiescore | 9,3 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 00:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | tot 11:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 45 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens bijgewerkt tot | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Appartement, 2 gasten | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten30 | ||
| Hoogtepunt: Balkon | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Keuken | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Airconditioning | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Rookvrije kamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Koffiezetapparaat | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetservices | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koffiezetapparaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Broodrooster | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keukengerei | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Waterkoker | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keuken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Vaatwasser | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Magnetron | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koelkast | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Linnen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Toilet | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Föhn | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Douche | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media & technologie: Tv | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Strijkfaciliteiten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Buiten: Balkon | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Airconditioning | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Roken niet toegestaan in het hele pand | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Niet-rokenkamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid & beveiliging: Brandblussers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en zijn klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | inschrijving 1996 · De lijst omvat het historische centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkele metro- en busrit, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks tegelijk geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele metro-rit, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele metro-rit, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele metro-rit, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor overstap van/naar vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 gelegenheidskaartje, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Metro- en buskaartje voor het centrum van Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,40 EUR · Andante-incidentekaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur geldig op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur geldig op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Huurauto in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen prijsopgave voor Porto en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (onderzoek DiscoverCars) |
| Huurauto in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (onderzoek DiscoverCars) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; de gereduceerde pompprijzen van de DGEG lagen 1 cent lager. | ERSE |
| Kleine benzineauto, verbruik, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Cijfer van de fabrikant; in de praktijk verbruikt u op heuvels meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzalen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 aanbiedingen in het centrum, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzalen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 aanbiedingen in het centrum, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en hotels van 1-2 sterren, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 aanbiedingen in het centrum, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en hotels van 1-2 sterren, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 aanbiedingen in het centrum, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: hotels van 3-4 sterren, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 aanbiedingen in het centrum, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: hotels van 3-4 sterren, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 aanbiedingen in het centrum, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: hotels van 5 sterren, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 aanbiedingen in het centrum, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: hotels van 5 sterren, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 aanbiedingen in het centrum, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de wisselkoers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse van 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een band publiceren zitten in de band van 5-10 EUR, de tweede meest voorkomende band. Banden zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een maaltijd in de middenklasse per persoon, bovenkant van de prijsklasse van 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende band. Banden zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een chique maaltijd per persoon, het begin van de band van 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Banden zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder de 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan een portkelder met proeverij, Taylor's ticket voor volwassenen | 25 EUR · Audiotour met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget huurauto in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (onderzoek DiscoverCars) |
| Budget huurauto in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (onderzoek DiscoverCars) |
| Middenklasse huurauto in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer geldt het hele jaar. | Booking.com Cars |
| Middenklasse huurauto in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensgebonden uitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Middenklasse benzineauto, verbruik, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Cijfer van de fabrikant. | Renault Portugal |
| Verbruik van een auto uit de hogere klasse (cijfer van middenklasse gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een model uit de hogere klasse gevonden; het cijfer van de Captur uit de middenklasse wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Kleine benzineauto, verbruik, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Cijfer van de fabrikant. | Renault Portugal |
| Nationaal tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Gemiddelde op basis van crowd-sourced gegevens, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privévervoer van de luchthaven naar het centrum van Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privévervoer van de luchthaven, beoordeeld in partners/transfers.json (17,00 tot 74,90 EUR), 16 september 2026. | Aanbiedingen van GetYourGuide en Viator |
| Huur van een auto uit de hogere klasse in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen tarieven voor auto's uit de hogere en middenklasse. | Porto Tours (cijfer van de eigenaar) |
| Huur van een auto uit de hogere klasse in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer van de eigenaar) |
| Historische tram, los kaartje aan boord gekocht | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief buiten het Andante-netwerk. | STCP-tarief historische tram, gerapporteerd door Portogidsen |
| Rondleiding door het Palácio da Bolsa, volwassene | 14 EUR · Alleen onder begeleiding, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00 uur; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat is het inchecken en hoe laat het uitchecken?
Inchecken van 15:00 tot 00:00 uur, uitchecken tot 11:00 uur, en een detail voor aankomst: “Gasten dienen bij het inchecken een identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen. U dient van tevoren aan te geven hoe laat u aankomt.”
Kan ik lopend bij het centrum komen?
Ja. Het centrum ligt op 890 meter afstand, ongeveer 15 minuten lopen.
Is er parkeergelegenheid?
Dit is van toepassing: “Geen parkeergelegenheid.”
Is er wifi?
Dit is van toepassing: “Er is overal gratis wifi.”
Zijn er kookfaciliteiten voor gasten?
Ja, u kunt koken: er is een keuken beschikbaar. Er is ook een koffiezetapparaat, broodrooster, keukengerei, waterkoker, vaatwasser, magnetron en koelkast.
Is de gastscore betrouwbaar?
De score weegt zwaar: 8,7 van de 10 op basis van 71 beoordelingen, een eerlijke indicatie na zo veel verblijven.

GuestReady - Crayon Walls Apartments
★ 8.7/10 · 71 reviewsVoor de kamers en de prijs, stel uw data in bij GuestReady - Crayon Walls Apartments.
Bronnen
Elk cijfer hierboven komt uit een van deze bronnen, en het gegevensblad noemt de bron van elke rij.
- 1Booking.com listing: GuestReady - Crayon Walls Apartments geraadpleegd op 2026-09-15Type accommodatie, adres, coördinaten, sterren, gastscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een zoekopdracht met datum.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41.1496 N, 8.6110 W; loop tijd geschat op die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
