Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





GuestReady - CastleRock Pub & Hotel
- Beoordeeld met 7,5/10 op basis van 290 beoordelingen
- Inchecktijden: van 15:00 tot 00:00
- 330 meter van het centrum
Wat je krijgt
114 Rua Conde de Vizela, União de Freguesias do Centro, Porto, Portugal is het adres van GuestReady - CastleRock Pub & Hotel, een hotel. Je bereikt het centrum te voet in ongeveer 5 minuten, 330 meter ten zuidwesten ervan.
Een behoorlijke 7,5 van de 10 op basis van 290 beoordelingen, het beste af te wegen tegen wat je verblijf kost. Er zijn genoeg gasten geweest om de score betrouwbaar te maken, niet slechts een momentopname.
Inchecken is van 15:00 tot 00:00 en uitchecken van 05:00 tot 11:00. Hoog op de lijst: parkeergelegenheid, balkon, eigen badkamer, airconditioning, gratis wifi en douche. Wat je betaalt volgt de kalender, dus het tarief voor jouw nachten verschijnt bij het boeken.





Binnen in GuestReady - CastleRock Pub & Hotel.
- Type
- Hotel
- Adres
- 114 Rua Conde de Vizela, União de Freguesias do Centro, Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 330 meter in vogelvlucht
- Te voet
- ongeveer 5 minuten
- Gastenscore
- 7,5 van de 10 op basis van 290 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 00:00
- Uitchecken
- Van 05:00 tot 11:00
- Parkeren
- Er is mogelijk openbare parkeergelegenheid in de buurt en er kunnen kosten van toepassing zijn
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Waar het ligt
Je vindt het op 114 Rua Conde de Vizela, União de Freguesias do Centro, Porto, Portugal.
Het centrum ligt 330 meter naar het zuidwesten, ongeveer 5 minuten te voet. De locatie is een hoogtepunt: 9,0 van de 10 in gastbeoordelingen.
Parkeerdetails: “Er is mogelijk openbare parkeergelegenheid in de buurt (reserveren is niet nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als iets ontbreekt dat je nodig hebt, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Parkeergelegenheid, Balkon, Eigen badkamer, Airconditioning, Gratis WiFi, Douche |
| Badkamer | Handdoeken, Eigen badkamer, Toilet, Haardroger, Douche |
| Slaapkamer | Bedlinnen |
| Buiten | Balkon, Tuin |
| Keuken | Keukengerei |
| Zitgedeelte | Bureau |
| Media en technologie | TV |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetservices |
| Parkeren | Er is mogelijk openbare parkeergelegenheid in de buurt (reserveren is niet nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn. Parkeren (buiten de accommodatie) |
| Diensten | Conciërgeservice, 24-uursreceptie |
| Algemeen | Roken niet toegestaan in de hele accommodatie, Airconditioning |
- Wat wordt aangeboden
- Parkeergelegenheid, Balkon, Eigen badkamer, Airconditioning, Gratis WiFi, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Handdoeken, Eigen badkamer, Toilet, Haardroger, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Bedlinnen
- Wat wordt aangeboden
- Balkon, Tuin
- Wat wordt aangeboden
- Keukengerei
- Wat wordt aangeboden
- Bureau
- Wat wordt aangeboden
- TV
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetservices
- Wat wordt aangeboden
- Er is mogelijk openbare parkeergelegenheid in de buurt (reserveren is niet nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn. Parkeren (buiten de accommodatie)
- Wat wordt aangeboden
- Conciërgeservice, 24-uursreceptie
- Wat wordt aangeboden
- Roken niet toegestaan in de hele accommodatie, Airconditioning
Kamertypes en tarieven
Voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026 was er 1 kamertype beschikbaar, hieronder vermeld. Beschikbaarheid verandert per nacht, dus controleer je eigen data. Er zijn flexibele tarieven: 1 van de 2 kon gratis worden geannuleerd, maar het is de moeite waard om voor jouw data te controleren.
Kamercategorieën
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Suite met balkon | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Wat gasten noemen
Dezelfde punten komen terug in 41 beoordelingen, en de onderstaande tabel verzamelt ze. De locatie wordt geprezen, terwijl de meningen verdeeld zijn over het straatlawaai, het nachtleven, de geluidsisolatie en de pub.
Wat gasten het meest noemen
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Centrale ligging nabij de Clérigostoren, restaurants en openbaar vervoer. | 32 vermeldingen |
| Straatlawaai | Luidruchtige straatactiviteit en drukte verstoren de omgeving tot laat in de nacht. | 18 vermeldingen (kritisch) |
| Nachtleven | Directe toegang tot clubs en feesten, hoewel de omringende activiteit voor verstoring zorgt. | 11 vermeldingen (gemengd) |
| Geluidsisolatie | Dunne muren en vloeren laten geluid en trillingen doordringen in het interieur. | 20 vermeldingen (kritisch) |
| Pub | Live muziek en evenementen beneden veroorzaken hard geluid tot in de vroege ochtend. | 13 vermeldingen (kritisch) |
- Wat gasten zeggen
- Centrale ligging nabij de Clérigostoren, restaurants en openbaar vervoer.
- Hoe vaak
- 32 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Luidruchtige straatactiviteit en drukte verstoren de omgeving tot laat in de nacht.
- Hoe vaak
- 18 vermeldingen (kritisch)
- Wat gasten zeggen
- Directe toegang tot clubs en feesten, hoewel de omringende activiteit voor verstoring zorgt.
- Hoe vaak
- 11 vermeldingen (gemengd)
- Wat gasten zeggen
- Dunne muren en vloeren laten geluid en trillingen doordringen in het interieur.
- Hoe vaak
- 20 vermeldingen (kritisch)
- Wat gasten zeggen
- Live muziek en evenementen beneden veroorzaken hard geluid tot in de vroege ochtend.
- Hoe vaak
- 13 vermeldingen (kritisch)
Inchecken en huisregels
Inchecken is van 15:00 tot 00:00 en uitchecken van 05:00 tot 11:00. Wat je kunt verwachten bij het inchecken: “Gasten moeten bij het inchecken een identiteitsbewijs met foto en een creditcard tonen. Je moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat je aankomt.”
Goed om te weten voordat je boekt: “Voor je inchecken sturen we je je sleutels en incheckopties. Houd er rekening mee dat persoonlijk inchecken met een conciërge 10 euro kost, afhankelijk van de beschikbaarheid. Houd er rekening mee dat alle speciale verzoeken onder voorbehoud van beschikbaarheid zijn en dat er extra kosten in rekening kunnen worden gebracht.
Informeer GuestReady - CastleRock Pub & Hotel van tevoren over je verwachte aankomsttijd. Je kunt het vakje Speciale verzoeken gebruiken bij het boeken, of contact opnemen met de accommodatie via de contactgegevens in je bevestiging. Betaling voor aankomst via bankoverschrijving is vereist.
De accommodatie neemt na je boeking contact met je op om instructies te geven. Deze accommodatie is niet geschikt voor vrijgezellenfeesten of soortgelijke feesten.”
Vergelijkbare plaatsen in de buurt
Vier alternatieven in de buurt in “Hotels in Porto”, die met tien of meer beoordelingen eerst vermeld. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Accommodatie | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| GuestReady - CastleRock Pub & Hotel (deze) | Hotel | - | 7,5 (290 beoordelingen) | |
| Akeah Porto Centro | Hotel | 50 meter | 8,9 (684 beoordelingen) | |
| GRANDE HOTEL PARIS by STAY HOTELS | Hotel | 60 meter | 8,2 (3.741 beoordelingen) | |
| Infante Sagres - Small Luxury Hotels Of The World | Hotel | 90 meter | 8,8 (687 beoordelingen) | |
| Hotel Internacional Porto | Hotel | 110 meter | 8,5 (4.909 beoordelingen) |
- Type
- Hotel
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 7,5 (290 beoordelingen)
- Type
- Hotel
- Gebied
- Afstand
- 50 meter
- Gastenscore
- 8,9 (684 beoordelingen)
- Type
- Hotel
- Gebied
- Afstand
- 60 meter
- Gastenscore
- 8,2 (3.741 beoordelingen)
- Type
- Hotel
- Gebied
- Afstand
- 90 meter
- Gastenscore
- 8,8 (687 beoordelingen)
- Type
- Hotel
- Gebied
- Afstand
- 110 meter
- Gastenscore
- 8,5 (4.909 beoordelingen)
Wat de score en de beoordelingen je vertellen
290 beoordelingen hebben deze plek een 7,5 van de 10 gegeven. Dat is een groot genoeg aantal dat een enkele lovende of kritische opmerking de score nauwelijks beïnvloedt, dus het cijfer is betrouwbaar.
82 van de 87 in “Hotels in Porto”, gerangschikt op score en aantal beoordelingen samen, dus een perfecte 10 van één gast kan niet boven een 9,1 uitkomen die is verdiend met meer dan tweeduizend beoordelingen.
Temperaturen in Porto door het jaar heen
Gemiddelde dagelijkse maxima en minima per maand, om je te helpen beslissen wanneer je op reis gaat.
Langetermijngemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | Jan | feb | mrt | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Kiezen wanneer te komen
Voor de warmste dagen kun je het beste in augustus komen, wanneer de gemiddelde maximumtemperaturen rond de 26 °C (78 °F) liggen; januari is de koelste maand, met maxima rond 14 °C (57 °F). Gemiddelden over vele jaren, geen voorspelling: de weersverwachting voor jouw data vertelt je meer zodra de reis dichterbij is.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de details van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 144 rijen
Toon alle 144 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie19 | ||
| Naam | GuestReady - CastleRock Pub & Hotel | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 6626498 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Type accommodatie | Hotel | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Adres | Rua Conde de Vizela 114, União de Freguesias do Centro, Porto, Portugal | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.1472445 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.6134542 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 330 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Richting vanuit het centrum | zuidwest | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand naar het centrum | ongeveer 5 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 7,5 van de 10 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Aantal gastenbeoordelingen | 290 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Locatiescore | 9,0 van de 10 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 00:00 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Uitchecken | van 05:00 tot 11:00 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Parkeren | Er is openbare parkeergelegenheid in de buurt (reserveren is niet nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Foto's | 27 foto's | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Gegevens per | september 2026 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Suite met balkon | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Faciliteiten25 | ||
| Hoogtepunt: Parkeren | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Balkon | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Eigen badkamer | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Airconditioning | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Eigen badkamer | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Toilet | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Haardroger | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Badkamer: Douche | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Slaapkamer: Beddengoed | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Buiten: Balkon | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Buiten: Tuin | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: Keukengerei | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Woonruimte: Bureau | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Media & Technologie: tv | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetdiensten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Openbaar parkeren is mogelijk op een nabijgelegen locatie (reserveren is niet nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: parkeren (off-site) | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diensten: conciërgedienst | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diensten: 24-uursreceptie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: rookvrij in het hele pand | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Algemeen: airconditioning | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en zijn klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 u · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | –3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: historisch centrum van Porto, Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De lijst omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar in Vila Nova de Gaia. | UNESCO-werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt-nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt in 2025 32,3 miljoen euro opgehaald). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is bepalend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zone Z2 (centrum Porto), geldig een uur | 1,40 EUR · Andante gelegenheidskaartje; tarief geldig vanaf 1 januari 2024. Bij tien kaartjes tegelijk krijg je er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zone Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zone Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (centrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26–30 minuten (livingtours.com); elke 20 minuten een trein. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,30 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centrum Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief vanaf het vliegveld | 2,30 EUR · Lijn E, Andante Z4 gelegenheidskaartje, tarief geldig vanaf 1 januari 2026; papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in het centrum van Porto (zone Z2), geldig een uur | 1,40 EUR · Andante gelegenheidskaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde,zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingsprijzen aan de pomp waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrikantcijfer; werkelijk rijden in heuvelachtig gebied verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van de laagste prijs per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in de klasse 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, begin van de klasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen jonger dan 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portolodge met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrikantcijfer. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (middelgroot cijfer gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrikantcijfer. | Renault Portugal |
| Nationaal tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide- en Viator-vermeldingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron onderscheidt premiumtarieven van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (eigenaarscijfer) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (eigenaarscijfer) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Portogidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot zondag 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat is inchecken en hoe laat is uitchecken?
Inchecken is van 15:00 tot 00:00 en uitchecken van 05:00 tot 11:00. Goed om te weten: “Gasten moeten bij inchecken een identiteitsbewijs met foto en een creditcard tonen. U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Ligt het stadscentrum op loopafstand?
Ja. Reken op ongeveer 5 minuten lopen, met het centrum op 330 meter afstand.
Is er parkeergelegenheid?
De details: “Openbare parkeergelegenheid is mogelijk in de buurt (reserveren is niet nodig) en er kunnen kosten van toepassing zijn.”
Is wifi beschikbaar?
De details: “Wifi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Kan ik er koken?
Koken op de accommodatie is beperkt tot keukengerei; er is geen volledige keuken.
Kan ik de gastenscore vertrouwen?
Ja, die is betrouwbaar: 7,5 van de 10 uit 290 beoordelingen geeft een eerlijk beeld.

GuestReady - CastleRock Pub & Hotel
★ 7.5/10 · 290 reviewsVoor de kamers en de prijs, stel uw data in bij GuestReady - CastleRock Pub & Hotel.
Bronnen
Elk cijfer hierboven komt van een van deze bronnen, en het gegevensblad vermeldt de bron van elke rij.
- 1Booking.com listing: GuestReady - CastleRock Pub & Hotel geraadpleegd op 2026-09-15Type accommodatie, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
