Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





FLH Porto Ribeira met Rivierzicht
- Beoordeeld met 8,8/10 op basis van 23 beoordelingen
- Inchecken is van 15:00 tot 23:00
- Centrum: 1.000 meter
Wat het verblijf biedt
U vindt FLH Porto Ribeira met Rivierzicht, een appartement, op 38 Rua de Cima do Muro, União de Freguesias do Centro, 4050-199 Porto, Portugal. Het stadscentrum ligt op slechts 1.000 meter naar het zuiden, een wandeling van ongeveer 15 minuten.
Gasten beoordelen het met 8,8 van de 10 op basis van 23 beoordelingen, een zeer goede score. De score komt van een bescheiden aantal verblijven: een goede indicatie, maar kan nog veranderen.
Plan om in te checken van 15:00 tot 23:00 en uit te checken tot 11:00. Tot de faciliteiten behoren gratis wifi, familiekamers, keuken, rookvrije kamers, wasmachine en douche. Tarieven variëren per datum, dus controleer de prijs voor uw eigen nachten op de boekingspagina.





Kamers en ruimtes bij FLH Porto Ribeira met Rivierzicht.
- Type
- Appartement
- Adres
- 38 Rua de Cima do Muro, União de Freguesias do Centro, 4050-199 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 1.000 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 15 minuten
- Gastenscore
- 8,8 van de 10 op basis van 23 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 23:00
- Uitchecken
- Tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Waar u zult verblijven
Ga naar 38 Rua de Cima do Muro, União de Freguesias do Centro, 4050-199 Porto, Portugal.
Een wandeling van ongeveer 15 minuten brengt u naar het centrum, 1.000 meter naar het zuiden. De locatie is een hoogtepunt: 9,8 van de 10 in gastbeoordelingen.
Wat u moet weten over parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als er iets ontbreekt dat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Gratis WiFi, Familiekamers, Keuken, Rookvrije kamers, Wasmachine, Douche |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten |
| Keuken | Eettafel, Broodrooster, Kookplaat, Oven, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Wasmachine, Koelkast |
| Slaapkamer | Linnengoed |
| Badkamer | Handdoeken, Haardroger, Douche |
| Zitgedeelte | Eethoek, Bank, Zithoek |
| Media & Technologie | TV |
| Kamervoorzieningen | Droogrek voor kleding, Strijkijzer |
| Toegankelijkheid | Bovenste verdiepingen alleen bereikbaar via trappen |
| Buiten & Uitzicht | Rivierzicht |
| Gebouwkenmerken | Privé-appartement in gebouw |
| Diversen | Rookvrij in het hele pand, Familiekamers, Rookvrije kamers |
- Wat wordt aangeboden
- Gratis WiFi, Familiekamers, Keuken, Rookvrije kamers, Wasmachine, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetdiensten
- Wat wordt aangeboden
- Eettafel, Broodrooster, Kookplaat, Oven, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Wasmachine, Koelkast
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed
- Wat wordt aangeboden
- Handdoeken, Haardroger, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Eethoek, Bank, Zithoek
- Wat wordt aangeboden
- TV
- Wat wordt aangeboden
- Droogrek voor kleding, Strijkijzer
- Wat wordt aangeboden
- Bovenste verdiepingen alleen bereikbaar via trappen
- Wat wordt aangeboden
- Rivierzicht
- Wat wordt aangeboden
- Privé-appartement in gebouw
- Wat wordt aangeboden
- Rookvrij in het hele pand, Familiekamers, Rookvrije kamers
Kamertypes en tarieven
Er is 1 kamertype gevonden voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026, weergegeven in de onderstaande tabel. Beschikbaarheid varieert per nacht, dus controleer uw eigen data. Gratis annulering was van toepassing op 1 van de 2 gevonden tarieven, wat betekent dat er vaak flexibele opties beschikbaar zijn.
Soorten kamers
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Appartement | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Wat gasten noemen
19 beoordelingen wijzen op dezelfde handvol thema's, verzameld in de tabel.
Wat gasten het meest noemen
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Algemeen | Gasten waardeerden de uitstekende locatie aan de rivier, dicht bij belangrijke bezienswaardigheden | |
| Algemeen | Velen genoten van het prachtige uitzicht op de rivier en de brug vanuit het appartement | |
| Algemeen | Restaurantopties in de buurt waren handig en werden gewaardeerd door gasten | |
| Algemeen | Het ophalen van de sleutels was onhandig, vaak met een verre reis | |
| Algemeen | De keukenfaciliteiten waren klein en misten voldoende bereidingsruimte |
- Wat gasten zeggen
- Gasten waardeerden de uitstekende locatie aan de rivier, dicht bij belangrijke bezienswaardigheden
- Hoe vaak
- Wat gasten zeggen
- Velen genoten van het prachtige uitzicht op de rivier en de brug vanuit het appartement
- Hoe vaak
- Wat gasten zeggen
- Restaurantopties in de buurt waren handig en werden gewaardeerd door gasten
- Hoe vaak
- Wat gasten zeggen
- Het ophalen van de sleutels was onhandig, vaak met een verre reis
- Hoe vaak
- Wat gasten zeggen
- De keukenfaciliteiten waren klein en misten voldoende bereidingsruimte
- Hoe vaak
Inchecken en huisregels
Plan om in te checken van 15:00 tot 23:00 en uit te checken tot 11:00. Wat u kunt verwachten bij het inchecken: “Gasten zijn verplicht een identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Voordat u boekt, de regels in het kort: “Houd er rekening mee dat er een bevestigingsvoucher naar uw e-mail wordt gestuurd met alle belangrijke details over uw reservering en de aanvullende diensten van Feels Like Home. Houd er rekening mee dat laat inchecken tussen 23:00 en 6:00 contant moet worden betaald en een toeslag van EUR 30 met zich meebrengt. Houd er rekening mee dat alle gasten bij het inchecken hun ID of paspoortgegevens moeten verstrekken.
Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken onder voorbehoud van beschikbaarheid zijn en dat er extra kosten in rekening kunnen worden gebracht. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten of soortgelijke evenementen. In verband met het Coronavirus (COVID-19) zijn er extra veiligheids- en hygiënemaatregelen van kracht in deze accommodatie.”
Vergelijkbare accommodaties in de buurt
Vier alternatieven in de buurt van “Appartementen in Porto”, met die met tien of meer beoordelingen eerst vermeld. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Accommodatie | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| FLH Porto Ribeira met Rivierzicht (deze) | Appartement | - | 8,8 (23 beoordelingen) | |
| Muralha da Barca Apartamentos -Fique no centro do Porto junto a ponte D-Luis IRNAL nº13939 Al,5848 Al, 6419 AL-Chamada para a rede móvel nacional | Appartement | 30 meter | 8,8 (109 beoordelingen) | |
| Apartamentos sobre o Douro | Appartement | 30 meter | 8,4 (381 beoordelingen) | |
| Porto River | Appartementenhotel | 40 meter | 9,5 (827 beoordelingen) | |
| VC Heritage Ribeira Porto | Appartement | 120 meter | 9,3 (941 beoordelingen) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 8,8 (23 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 30 meter
- Gastenscore
- 8,8 (109 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 30 meter
- Gastenscore
- 8,4 (381 beoordelingen)
- Type
- Appartementenhotel
- Gebied
- Afstand
- 40 meter
- Gastenscore
- 9,5 (827 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 120 meter
- Gastenscore
- 9,3 (941 beoordelingen)
Hoe goed is het echt
23 beoordelingen hebben deze accommodatie een score van 8,8 van de 10 gegeven. Dat is een voldoende grote basis zodat een enkele lovende of negatieve recensie de score nauwelijks beïnvloedt, dus het cijfer is betrouwbaar.
In “Appartementen in Porto” staat het op plaats 255 van 549, gesorteerd op score en aantal beoordelingen samen, dus een perfecte 10 van één gast staat niet boven een 9,1 van tweeduizend.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperatuur per maand, om u te helpen kiezen wanneer u komt.
Langjarige gemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer reizen?
Voor de warmste dagen kunt u het beste in augustus gaan, dan liggen de gemiddelde maxima rond 26 °C (78 °F); januari is de koelste maand, met maxima rond 14 °C (57 °F). Gemiddelden over vele jaren, geen voorspelling: de weersverwachting voor uw data vertelt u meer zodra de reis dichterbij komt.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de details van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 154 rijen
Toon alle 154 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie20 | ||
| Naam | FLH Porto Ribeira with River View | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 9159622 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua de Cima do Muro 38, União de Freguesias do Centro, 4050-199 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4050-199 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.140647 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.611865 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 1.000 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Richting vanaf het centrum | zuid | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Loopafstand tot het centrum, geschat | ongeveer 15 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 8,8 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastenbeoordelingen | 23 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Locatiescore | 9,8 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 23:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | tot 11:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 30 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens bijgewerkt tot | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Appartement | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten34 | ||
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gezins kamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Keuken | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Rookvrije kamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Wasmachine | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetservices | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Eettafel | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Broodrooster | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Kookplaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Oven | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keukengerei | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Waterkoker | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keuken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: wasmachine | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: koelkast | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: beddengoed | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: handdoeken | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: haardroger | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: douche | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Woonkamer: eethoek | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Woonkamer: bank | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Woonkamer: zithoek | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media en technologie: tv | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: droogrek voor kleding | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: strijkijzer | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Toegankelijkheid: bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Buiten en uitzicht: uitzicht op de rivier | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gebouwkenmerken: privé-appartement in gebouw | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: rookvrij in de gehele accommodatie | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: familiekamers | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: rookvrije kamers | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en het klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · per 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO-werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt-nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · Wordt voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf in rekening gebracht, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is bepalend. | Welke? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), één uur geldig | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje; tarief geldig vanaf 1 januari 2024. Tien geladen tegelijk geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaartje, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele rit metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (centrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen om de 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele rit metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,30 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele rit metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overbrenging van/naar vliegveld | 2,30 EUR · Lijn E, Andante Z4-los kaartje, tarief geldig vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele rit metro en bus in centraal Porto (zones Z2), een uur geldig | 1,40 EUR · Andante-los kaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Auto huren in Portugal, gemiddelde per dag in winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd circa 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (onderzoek DiscoverCars) |
| Auto huren in Portugal, gemiddelde per dag in zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (onderzoek DiscoverCars) |
| Euro 95-benzine, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder met belastingen; de door DGEG verlaagde pomp prijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzine auto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; echt rijden in heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbed. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbed. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Exclusieve tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Exclusieve tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse EUR 5-10 | 10 EUR · 31 van de restaurants die een klasse publiceren zitten in EUR 5-10, de op een na meest voorkomende klasse. Klassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsklassen per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Databank restaurants Porto Tours |
| Maaltijd van gemiddeld niveau per persoon, bovengrens van de prijsklasse EUR 10-15 | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Klassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsklassen per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Databank restaurants Porto Tours |
| Dure maaltijd per persoon, begin van de klasse EUR 50+ | 50 EUR · 9 restaurants publiceren EUR 50+. Klassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsklassen per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Databank restaurants Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek portkelder met proeverij, volwassenenticket Taylor's | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget auto huren in Portugal, gemiddelde per dag in winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd circa 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (onderzoek DiscoverCars) |
| Budget auto huren in Portugal, gemiddelde per dag in zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (onderzoek DiscoverCars) |
| Middenklasse auto huren in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middenklasse auto huren in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middenklasse benzine auto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middenklasse gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premium model gevonden; het cijfer van de middenklasse Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzine auto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé overbrenging van/naar vliegveld naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé-overbrengingen van/naar vliegveld beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | Aanbiedingen GetYourGuide en Viator |
| Premium auto huren in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; geen openbare bron die premium van middenklasse tarieven scheidt. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium auto huren in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP tarief historische tram, gemeld door Porto-gidsen |
| Rondleiding Palacio da Bolsa, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00 uur; gesloten op maandagen en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat zijn in- en uitchecken?
Inchecken kan van 15:00 tot 23:00 uur en uitchecken tot 11:00 uur. Iets dat bij aankomst van belang is: “Gasten moeten bij het inchecken een identiteitsbewijs met foto en een creditcard tonen. U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u arriveert.”
Kan ik naar het centrum lopen?
Ja. Reken op ongeveer 15 minuten lopen, het centrum ligt op 1.000 meter afstand.
Kan ik parkeren bij de accommodatie?
De details: “Er is geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Is er wifi?
De details: “WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Zijn er kookfaciliteiten voor gasten?
Ja, u kunt koken: er is een keuken beschikbaar. Ook inbegrepen: eettafel, broodrooster, kookplaat, oven, keukengerei, waterkoker, wasmachine en koelkast.
Heeft de accommodatie toegankelijkheidsvoorzieningen?
U vindt dat de bovenste verdiepingen alleen bereikbaar zijn via trappen. Vraag de accommodatie naar andere toegankelijkheidsbehoeften voordat u boekt.
Is de gastenscore een betrouwbare gids?
Ja: deze is 8,8 van de 10 op basis van 23 beoordelingen, voldoende verblijven om het gemiddelde als een eerlijke gids te beschouwen.

FLH Porto Ribeira met Rivierzicht
★ 8.8/10 · 23 reviewsKies uw data om te zien welke kamers vrij zijn bij FLH Porto Ribeira met Rivierzicht, en tegen welk tarief.
Bronnen
Deze bronnen leveren alle bovenstaande cijfers, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Booking.com listing: FLH Porto Ribeira with River View geraadpleegd op 2026-09-15Accommodatietype, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; geschatte looptijd berekend als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
