Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





FLH Porto Portuguese Apartments
- Score 7,8/10 op basis van 278 beoordelingen
- Inchecken van 15:00 tot 23:00
- Het centrum is 660 meter verderop
Redenen om te boeken
U vindt FLH Porto Portuguese Apartments, een appartement, aan de Rua Mouzinho da Silveira, 232, União de Freguesias do Centro, 4050-417 Porto, Portugal. U kunt naar het centrum lopen, 660 meter naar het zuiden, in ongeveer 10 minuten.
7,8 van de 10 op basis van 278 beoordelingen is een redelijk resultaat, dus vergelijk het met het tarief voor uw nachten. Er hebben voldoende gasten verbleven om de score betrouwbaar te maken, niet slechts een momentopname.
Inchecken is van 15:00 tot 23:00 en uitchecken tot 11:00. U krijgt airconditioning, familiekamers, kitchenette, rookvrije kamers, douche en lift. De prijs per nacht is afhankelijk van uw data; u ziet deze zodra u ze kiest.





Kamers en ruimtes in FLH Porto Portuguese Apartments.
- Type
- Appartement
- Adres
- Rua Mouzinho da Silveira, 232, União de Freguesias do Centro, 4050-417 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 660 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 10 minuten
- Gastenscore
- 7,8 van de 10 op basis van 278 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 23:00
- Uitchecken
- Tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- Geen internettoegang beschikbaar
Locatie en omgeving
Ga naar Rua Mouzinho da Silveira, 232, União de Freguesias do Centro, 4050-417 Porto, Portugal.
U kunt het lopen: het centrum ligt 660 meter naar het zuiden, ongeveer 10 minuten verderop.
Parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als er iets ontbreekt dat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Airconditioning, Familiekamers, Kitchenette, Rookvrije kamers, Douche, Lift, Koffiezetapparaat |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Internet | Geen internettoegang beschikbaar. |
| Keuken | Eettafel, Koffiezetapparaat, Oven, Keukengerei, Waterkoker, Vaatwasser, Magnetron, Koelkast, Kitchenette |
| Slaapkamer | Linnengoed |
| Badkamer | Handdoeken, Bad of douche, Haardroger, Douche |
| Woonruimte | Eethoek, Bank, Zithoek |
| Kamervoorzieningen | Slaapbank, Strijkfaciliteiten, Strijkijzer |
| Toegankelijkheid | Bovenverdiepingen bereikbaar met lift |
| Gebouwkenmerken | Privé-appartement in gebouw |
| Receptiediensten | Factuur verstrekt |
| Diversen | Airconditioning, Rookvrij in het hele pand, Lift, Familiekamers, Rookvrije kamers |
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, Familiekamers, Kitchenette, Rookvrije kamers, Douche, Lift, Koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- Geen internettoegang beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- Eettafel, Koffiezetapparaat, Oven, Keukengerei, Waterkoker, Vaatwasser, Magnetron, Koelkast, Kitchenette
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed
- Wat wordt aangeboden
- Handdoeken, Bad of douche, Haardroger, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Eethoek, Bank, Zithoek
- Wat wordt aangeboden
- Slaapbank, Strijkfaciliteiten, Strijkijzer
- Wat wordt aangeboden
- Bovenverdiepingen bereikbaar met lift
- Wat wordt aangeboden
- Privé-appartement in gebouw
- Wat wordt aangeboden
- Factuur verstrekt
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, Rookvrij in het hele pand, Lift, Familiekamers, Rookvrije kamers
Kamertypes en tarieven
Op 10 tot 12 oktober 2026 konden twee volwassenen kiezen uit 3 kamertypes, hieronder vermeld; beschikbaarheid wisselt per nacht, dus controleer uw eigen data. 3 van de 6 tarieven bij die zoekopdracht waren gratis annuleerbaar, dus flexibel boeken is meestal mogelijk.
Kamercategorieën
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Superior-appartement met één slaapkamer en balkon | niet vermeld | niet vermeld |
| Appartement met één slaapkamer | niet vermeld | niet vermeld |
| Appartement met één slaapkamer en balkon | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Wat gasten noemen
187 beoordelingen wijzen op dezelfde handvol thema's, verzameld in de tabel.
Wat gasten het meest noemen
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Algemeen | Gasten prezen de centrale ligging nabij de belangrijkste bezienswaardigheden | |
| Algemeen | De netheid van de kamers kreeg gemengde beoordelingen, sommigen vonden het tekortschieten | |
| Algemeen | Velen vonden de bedden oncomfortabel, matrassen moesten vaak worden vervangen | |
| Algemeen | Douchefaciliteiten werden vaak als problematisch en lekkend gemeld | |
| Algemeen | Keukenapparatuur en netheid vielen vaak onder de verwachtingen van gasten |
- Wat gasten zeggen
- Gasten prezen de centrale ligging nabij de belangrijkste bezienswaardigheden
- Hoe vaak
- Wat gasten zeggen
- De netheid van de kamers kreeg gemengde beoordelingen, sommigen vonden het tekortschieten
- Hoe vaak
- Wat gasten zeggen
- Velen vonden de bedden oncomfortabel, matrassen moesten vaak worden vervangen
- Hoe vaak
- Wat gasten zeggen
- Douchefaciliteiten werden vaak als problematisch en lekkend gemeld
- Hoe vaak
- Wat gasten zeggen
- Keukenapparatuur en netheid vielen vaak onder de verwachtingen van gasten
- Hoe vaak
Inchecken en huisregels
Inchecken is van 15:00 tot 23:00 en uitchecken tot 11:00. De accommodatie vraagt bij inchecken: “Gasten zijn verplicht een identiteitsbewijs met foto en creditcard te tonen bij het inchecken. U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Voordat u boekt, de regels in het kort: “Houd er rekening mee dat er een bevestigingsvoucher naar uw e-mail wordt gestuurd met alle belangrijke details over uw reservering en de aanvullende diensten van Feels Like Home. Houd er rekening mee dat laat inchecken tussen 23:00 en 6:00 contant moet worden betaald en een toeslag van EUR 30 heeft. Houd er rekening mee dat alle gasten hun ID- of paspoortgegevens moeten verstrekken bij het inchecken.
Houd er rekening mee dat alle resterende betalingen contant moeten worden gedaan. Houd er rekening mee dat alle speciale verzoeken onder voorbehoud van beschikbaarheid zijn en dat er extra kosten in rekening kunnen worden gebracht. Informeer FLH Porto Portuguese Apartments vooraf over uw verwachte aankomsttijd. U kunt het vakje voor speciale verzoeken gebruiken bij het boeken, of rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie via de contactgegevens in uw bevestiging.
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten of soortgelijke feesten.”
Vergelijkbare accommodaties in de buurt
Vier andere opties in “Appartementen in Porto”, eerst de best beoordeelde, daarna de dichtstbijzijnde. Afstanden worden hemelsbreed gemeten.
| Accommodatie | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| FLH Porto Portuguese Apartments (deze) | Appartement | - | 7,8 (278 beoordelingen) | |
| Mouzinho da Silveira 215 by LovelyStay | Appartement | 30 meter | 8,8 (538 beoordelingen) | |
| YOUROPO - Flores | Appartement | 60 meter | 9,3 (287 beoordelingen) | |
| Historical Porto Apartment | Appartement | 60 meter | 7,1 (54 beoordelingen) | |
| Ando Living - Flores 200 House | Aparthotel | 70 meter | 9,3 (887 beoordelingen) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 7,8 (278 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 30 meter
- Gastenscore
- 8,8 (538 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 60 meter
- Gastenscore
- 9,3 (287 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 60 meter
- Gastenscore
- 7,1 (54 beoordelingen)
- Type
- Aparthotel
- Gebied
- Afstand
- 70 meter
- Gastenscore
- 9,3 (887 beoordelingen)
Hoeveel de gastenscore waard is
7,8 van de 10, op basis van 278 beoordelingen. Een goede of slechte nacht van één gast zal een gemiddelde van die omvang nauwelijks beïnvloeden, dus de score weerspiegelt de gebruikelijke ervaring.
Op basis van score en aantal beoordelingen samen, staat het op 451 van de 549 in “Appartementen in Porto”: een eenzame 10 weegt minder dan een 9,1 van een paar duizend gasten.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperatuur per maand, om u te helpen kiezen wanneer u komt.
Gemiddelden op lange termijn van het nationaal weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | jan | feb | mrt | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer te bezoeken
Voor de warmste dagen kunt u het beste in augustus gaan, wanneer de gemiddelde maximumtemperaturen rond de 26 °C (78 °F) liggen; januari is de koelste maand, met maxima rond de 14 °C (57 °F). Dit zijn gemiddelden op lange termijn, geen voorspelling, dus controleer de weersverwachting van de week voordat u gaat inpakken.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de gegevens van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 158 rijen
Toon alle 158 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie21 | ||
| Naam | FLH Porto Portuguese Apartments | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Accommodatienummer bij Booking.com | 1897570 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Adres | Rua Mouzinho da Silveira, 232, União de Freguesias do Centro, 4050-417 Porto, Portugal | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Postcode | 4050-417 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.1438297440778 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.612586741796008 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 660 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41.1496 N, 8.6110 W |
| Richting vanaf het centrum | zuid | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand naar het centrum | ongeveer 10 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 7,8 van 10 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Aantal gastbeoordelingen | 278 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Inchecken | van 15:00 tot 23:00 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Uitchecken | tot 11:00 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Internet | Geen internettoegang beschikbaar. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Foto's | 45 foto's | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Gegevens bijgewerkt tot | september 2026 | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Superior appartement met één slaapkamer en balkon | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Appartement met één slaapkamer | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Appartement met één slaapkamer en balkon | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Voorzieningen37 | ||
| Hoogtepunt: Airconditioning | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Familiekamers | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Kitchenette | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Rookvrije kamers | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Lift | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Hoogtepunt: Koffiezetapparaat | ja | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Internet: overzicht | Geen internettoegang beschikbaar. | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: Eettafel | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: Koffiezetapparaat | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: Oven | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: Keukengerei | aanwezig | Partnercatalogus van Booking.com, september 2026 |
| Keuken: Waterkoker | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Vaatwasser | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Magnetron | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koelkast | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Kookhoek | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Linnen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Bad of douche | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Föhn | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Douche | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Zitgedeelte: Eethoek | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Zitgedeelte: Bank | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Zitgedeelte: Zithoek | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Slaapbank | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Strijkfaciliteiten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Strijkijzer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Toegankelijkheid: Bovenverdiepingen bereikbaar met de lift | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gebouwkenmerken: Prive-appartement in een gebouw | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Receptiediensten: Factuur wordt verstrekt | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Airconditioning | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Roken niet toegestaan in de gehele accommodatie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Lift | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Gezinskamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Roken niet toegestaan in de kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en het klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Inwonertal van Porto | 231.800 · Stand van 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagste geregistreerde temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidenteele ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien tegelijk geladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidenteele ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidenteele ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumtoegang of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs toezichthouder met belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer; echt rijden in heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoons: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoons: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoons: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoons: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoons: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoons: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een klasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de klasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portolodgebezoek met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middenklasse benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (middenklasse cijfer gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het middenklasse Captur-cijfer wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé vliegveldtransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé vliegveldtransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator aanbiedingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron scheidt premium van middenklasse autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium huurauto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; hetzelfde bedrag het hele jaar. | Porto Tours (eigenaar figuur) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historische tramtarief, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palácio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandagen en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Musea en Monumenten van Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer kan ik in- en uitchecken?
U kunt inchecken van 15:00 tot 23:00 en uitchecken tot 11:00. Bij het inchecken is dit handig om bij de hand te hebben: “Gasten dienen bij het inchecken een identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen. U dient de accommodatie van tevoren op de hoogte te stellen van uw aankomsttijd.”
Ligt het stadscentrum op loopafstand?
Ja. Reken op ongeveer 10 minuten lopen, met het centrum op 660 meter afstand.
Is er parkeergelegenheid?
Kort gezegd: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Is er wifi?
Kort gezegd: “Geen internettoegang beschikbaar.”
Kan ik er koken?
Koken is mogelijk, er is een kitchenette aanwezig. U vindt er ook een eettafel, koffiezetapparaat, oven, keukengerei, waterkoker, vaatwasser, magnetron en koelkast.
Is het toegankelijk?
Het biedt bovenverdiepingen die bereikbaar zijn met de lift. Voor al het andere dat voor u belangrijk is, kunt u vó het boeken contact opnemen met de accommodatie.
Kan ik op de gastscore vertrouwen?
Die is betrouwbaar: 278 beoordelingen hebben het een 7,8 uit 10 gegeven, genoeg voor een redelijk gemiddelde.

FLH Porto Portuguese Apartments
★ 7.8/10 · 278 reviewsVoeg uw data toe bij FLH Porto Portuguese Apartments om de kamers en de prijs voor uw nachten te zien.
Bronnen
Elk cijfer hierboven komt uit een van deze bronnen, en het gegevensblad noemt de bron van elke rij.
- 1Booking.com listing: FLH Porto Portuguese Apartments geraadpleegd op 2026-09-15Accommodatietype, adres, coördinaten, sterren, gastscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypen van een zoekopdracht met datum.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand vanaf 41.1496 N, 8.6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
