Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





Campinho 1T - Stijlvol 1BR door LovelyStay
- Beoordeeld met 7,9/10 uit 82 beoordelingen
- Inchecken is van 16:00 tot 21:00
- Centrum: 670 meter
Wat het verblijf biedt
Campinho 1T - Stijlvol 1BR door LovelyStay is een appartement aan de Rua do Campinho 1º Tras 20, União de Freguesias do Centro, 4000-151 Porto, Portugal. Het centrum is gemakkelijk te voet bereikbaar: 670 meter naar het zuidoosten, ongeveer 10 minuten lopen.
Gasten geven het een 7,9 uit 10 uit 82 beoordelingen: redelijk, en de moeite waard om af te wegen tegen de prijs. De score komt van een bescheiden aantal verblijven: een goede indicatie, al kan deze nog veranderen.
Plan om in te checken van 16:00 tot 21:00 en uit te checken van 00:00 tot 11:00. Hoogtepunten zijn balkon, eigen badkamer, airconditioning, gratis wifi, keuken en douche. Wat u betaalt, volgt de kalender, dus het tarief voor uw nachten verschijnt bij het boeken.





Een rondleiding door Campinho 1T - Stijlvol 1BR door LovelyStay in beeld.
- Type
- Appartement
- Adres
- Rua do Campinho 1º Tras 20, União de Freguesias do Centro, 4000-151 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 670 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 10 minuten
- Gastenscore
- 7,9 uit 10 uit 82 beoordelingen
- Inchecken
- Van 16:00 tot 21:00
- Uitchecken
- Van 00:00 tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
De locatie
Ga naar Rua do Campinho 1º Tras 20, União de Freguesias do Centro, 4000-151 Porto, Portugal.
U kunt het lopen: het centrum ligt 670 meter naar het zuidoosten, ongeveer 10 minuten verderop.
Wat u moet weten over parkeren: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als er iets ontbreekt dat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Balkon, Eigen badkamer, Airconditioning, Gratis WiFi, Keuken, Douche, Koffiezetapparaat |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetservices |
| Keuken | Eettafel, Koffiezetapparaat, Kookplaat, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Magnetron, Koelkast, Kitchenette |
| Slaapkamer | Linnen, Kleerkast of kast |
| Badkamer | Toiletpapier, Handdoeken, Eigen badkamer, Toilet, Gratis toiletartikelen, Haardroger, Douche |
| Woonruimte | Eethoek, Bank, Zithoek |
| Media en technologie | TV |
| Kamervoorzieningen | Slaapbank, Hardhouten of parketvloeren, Ventilator, Strijkfaciliteiten, Strijkijzer, Airconditioning |
| Toegankelijkheid | Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen |
| Buiten | Balkon |
| Eten en drinken | Thee-/koffiezetapparaat |
| Gebouwkenmerken | Privé-appartement in gebouw |
| Diversen | Roken niet toegestaan in het hele pand |
- Wat wordt aangeboden
- Balkon, Eigen badkamer, Airconditioning, Gratis WiFi, Keuken, Douche, Koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetservices
- Wat wordt aangeboden
- Eettafel, Koffiezetapparaat, Kookplaat, Keukengerei, Waterkoker, Keuken, Magnetron, Koelkast, Kitchenette
- Wat wordt aangeboden
- Linnen, Kleerkast of kast
- Wat wordt aangeboden
- Toiletpapier, Handdoeken, Eigen badkamer, Toilet, Gratis toiletartikelen, Haardroger, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Eethoek, Bank, Zithoek
- Wat wordt aangeboden
- TV
- Wat wordt aangeboden
- Slaapbank, Hardhouten of parketvloeren, Ventilator, Strijkfaciliteiten, Strijkijzer, Airconditioning
- Wat wordt aangeboden
- Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen
- Wat wordt aangeboden
- Balkon
- Wat wordt aangeboden
- Thee-/koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Privé-appartement in gebouw
- Wat wordt aangeboden
- Roken niet toegestaan in het hele pand
Kamers en tarieven
Voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026 was 1 kamertype beschikbaar, hieronder vermeld. Beschikbaarheid varieert per nacht, dus controleer uw eigen data. Flexibele tarieven bestaan: 1 van de 2 kon gratis worden geannuleerd, maar het is de moeite waard om dit voor uw data te controleren.
Soorten kamers
| Kamertype | Slaapt | Bedden |
|---|---|---|
| Appartement met één slaapkamer | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapt
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Gastenbeoordelingen
Dezelfde punten keren terug in 16 beoordelingen, en de onderstaande tabel verzamelt ze. Gasten prijzen de locatie, netheid en het personeel; de meningen over de slaapbank zijn gemengder.
Waar gasten over praten
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Centrale ligging in de historische wijk, vlakbij winkels, restaurants en station São Bento. | 14 vermeldingen |
| Netheid | Netjes, ordelijk en goed onderhouden in het hele appartement. | 8 vermeldingen |
| Personeel | Responsief team biedt flexibel inchecken en duidelijke communicatie. | 3 vermeldingen |
| Slaapbank | Kleine en oncomfortabele slaapbank met metalen stangen die door de dunne matras voelbaar zijn. | 6 vermeldingen (kritisch) |
- Wat gasten zeggen
- Centrale ligging in de historische wijk, vlakbij winkels, restaurants en station São Bento.
- Hoe vaak
- 14 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Netjes, ordelijk en goed onderhouden in het hele appartement.
- Hoe vaak
- 8 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Responsief team biedt flexibel inchecken en duidelijke communicatie.
- Hoe vaak
- 3 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Kleine en oncomfortabele slaapbank met metalen stangen die door de dunne matras voelbaar zijn.
- Hoe vaak
- 6 vermeldingen (kritisch)
Inchecken en huisregels
Plan om in te checken van 16:00 tot 21:00 en uit te checken van 00:00 tot 11:00. Bij inchecken: “U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Een paar dingen om voor aankomst te regelen: “Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten of soortgelijke evenementen.”
Vergelijkbare plekken in de buurt
Vier alternatieven in de buurt in “Appartementen in Porto”, die met tien of meer beoordelingen als eerste vermeld. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Verblijfplaats | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| Campinho 1T - Stijlvol 1BR door LovelyStay (deze) | Appartement | - | 7,9 (82 beoordelingen) | |
| ON Apartments - Poveiros Premium | Appartement | 50 meter | 9,0 (14 beoordelingen) | |
| Sittium | Appartement | 50 meter | 8,5 (397 beoordelingen) | |
| Downtown Residence by Apartments2Enjoy | Appartement | 60 meter | 9,0 (1.363 beoordelingen) | |
| Duque de Loulé | Appartement | 70 meter | 8,9 (1.621 beoordelingen) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 7,9 (82 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 50 meter
- Gastenscore
- 9,0 (14 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 50 meter
- Gastenscore
- 8,5 (397 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 60 meter
- Gastenscore
- 9,0 (1.363 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 70 meter
- Gastenscore
- 8,9 (1.621 beoordelingen)
Hoe goed is het echt
7,9 uit 10 uit 82 beoordelingen. Met zoveel verblijven erachter, verandert één ontevreden of verrukte gast het gemiddelde nauwelijks, dus het is een eerlijk beeld van wat u kunt verwachten.
Zijn plaats in “Appartementen in Porto” is 431 van 549, gerangschikt op score en beoordelingen samen, dus een perfecte 10 verslaat geen 9,1 van tweeduizend gasten.
Temperaturen in Porto door het jaar heen
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperatuur per maand, om u te helpen kiezen wanneer u komt.
Langjarige gemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer uw bezoek plannen
Voor de warmste dagen kunt u het beste in augustus komen, wanneer de gemiddelde maxima ongeveer 26 °C (78 °F) bereiken; januari is de koelste maand, met maxima rond 14 °C (57 °F). Gemiddelden over vele jaren, geen voorspelling: de weersverwachting voor uw data vertelt u meer zodra de reis dichtbij is.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met zijn bron: de details van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 162 rijen
Toon alle 162 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie19 | ||
| Naam | Campinho 1T - Stijlvol 1BR door LovelyStay | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com accommodatienummer | 9953346 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua do Campinho 20, 1º Tras, União de Freguesias do Centro, 4000-151 Porto, Portugal | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4000-151 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.1457392 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.6048804 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 670 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Richting vanaf het centrum | zuidoosten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand naar het centrum | ongeveer 10 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 7,9 van de 10 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastenbeoordelingen | 82 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecken | van 16:00 tot 21:00 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecken | van 00:00 tot 11:00 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 22 foto's | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens bijgewerkt tot | september 2026 | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Appartement met één slaapkamer | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten43 | ||
| Hoogtepunt: Balkon | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Eigen badkamer | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Airconditioning | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Keuken | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Koffiezetapparaat | ja | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetservices | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Eettafel | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koffiezetapparaat | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Kookplaat | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keukengerei | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Waterkoker | aangeboden | Booking.com partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keuken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Magnetron | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koelkast | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Kookhoek | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Linnen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Kleerkast of kast | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Toiletpapier | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Eigen badkamer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Toilet | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Gratis toiletartikelen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Haardroger | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Douche | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Woonkamer: Eethoek | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Woonkamer: Bank | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Woonkamer: Zithoek | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media en technologie: Tv | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Slaapbank | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Hardhouten of parketvloeren | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Ventilator | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Strijkfaciliteiten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Strijkijzer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: Airconditioning | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Toegankelijkheid: Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Buiten: Balkon | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Eten en drinken: Waterkoker/koffiezetapparaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gebouwkenmerken: Privéappartement in gebouw | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Roken niet toegestaan in de gehele accommodatie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en het klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogste gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagste gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luiz I-brug en Klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historisch centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is gezaghebbend. | Which? |
| Enkel ticket metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidsticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien geladen tegelijk geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkel ticket metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van de luchthaven naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. De luchthaven ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkel ticket metro, zone Z4 (luchthaven naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkel ticket metro, luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als luchthavenvervoertarief | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 gelegenheidsticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkel ticket metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidsticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het volledige Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het volledige Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer; werkelijk verbruik op heuvels is hoger. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, boveneinde van de prijsklasse EUR 5-10 | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, vallen in EUR 5-10, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, boveneinde van de prijsklasse EUR 10-15 | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de prijsklasse EUR 50+ | 50 EUR · 9 restaurants publiceren EUR 50+. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portokelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars-gemiddelde voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen opgegeven, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middenklasse benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middenklasse gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middenklasse Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Pils van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privévervoer van luchthaven naar centrum Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privévervoeropties beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | Vermeldingen van GetYourGuide en Viator |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron onderscheidt premium van middenklasse autotarieven. | Porto Tours (eigenaar cijfer) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (eigenaar cijfer) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief los van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gemeld door Porto-gidsen |
| Palácio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat zijn in- en uitchecktijden?
Inchecken van 16:00 tot 21:00 en uitchecken van 00:00 tot 11:00. Iets om rekening mee te houden bij aankomst: “Je moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat je aankomt.”
Ligt het stadscentrum op loopafstand?
Ja. Het centrum ligt op 670 meter, ongeveer 10 minuten lopen.
Heeft de accommodatie parkeergelegenheid?
De details: “Er is geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Is er wifi?
De details: “WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Kan ik er koken?
Koken is mogelijk, er is een keuken aanwezig. Ook inbegrepen: eettafel, koffiezetapparaat, kookplaat, keukengerei, waterkoker, magnetron en koelkast.
Is de accommodatie toegankelijk voor gasten met beperkte mobiliteit?
De accommodatie biedt bovenverdiepingen die alleen via trappen bereikbaar zijn. Voor andere wensen, neem contact op met de accommodatie voordat je boekt.
Kan ik de gastenscore vertrouwen?
Het is betrouwbaar: 82 beoordelingen geven een score van 7,9 van de 10, voldoende voor een redelijk gemiddelde.

Campinho 1T - Stijlvol 1BR by LovelyStay
★ 7.9/10 · 82 reviewsKies je data om de kamers en tarieven te zien bij Campinho 1T - Stijlvol 1BR by LovelyStay.
Bronnen
Elk cijfer hierboven komt uit een van deze bronnen, en het gegevensblad vermeldt de bron van elke rij.
- 1Booking.com listing: Campinho 1T - Stylish 1BR by LovelyStay geraadpleegd op 2026-09-15Accommodatietype, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
