Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





BRA.com Apartments Oporto Pinheiros
- Gastenscore 8,4/10, 295 beoordelingen
- Inchecken is van 15:00 tot 19:00
- 280 meter van het centrum
Wat u krijgt
Gelegen aan Rua do Pinheiro 70, União de Freguesias do Centro, 4050-483 Porto, Portugal, is BRA.com Apartments Oporto Pinheiros een appartement. Het centrum is gemakkelijk te voet bereikbaar: 280 meter naar het noordwesten, ongeveer 5 minuten lopen.
Een score van 8,4 uit 10 op basis van 295 beoordelingen is een goed teken. Er hebben genoeg gasten verbleven om de score betrouwbaar te maken, niet slechts een momentopname.
Inchecken: van 15:00 tot 19:00. Uitchecken: tot 11:00. U krijgt een eigen badkamer, gratis wifi, familiekamers, kitchenette, rookvrije kamers en een flatscreen-tv. Tarieven variëren per datum, dus controleer de prijs voor uw eigen nachten op de boekingspagina.





Een rondleiding door BRA.com Apartments Oporto Pinheiros in beeld.
- Type
- Appartement
- Adres
- Rua do Pinheiro 70, União de Freguesias do Centro, 4050-483 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 280 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 5 minuten
- Gastenscore
- 8,4 uit 10 op basis van 295 beoordelingen
- Inchecken
- Van 15:00 tot 19:00
- Uitchecken
- Tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis
Waar u zult zijn
U vindt het aan Rua do Pinheiro 70, União de Freguesias do Centro, 4050-483 Porto, Portugal.
Het centrum is 280 meter naar het noordwesten: ongeveer 5 minuten lopen.
Parkeergegevens: 'Geen parkeergelegenheid beschikbaar.'
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als er iets ontbreekt dat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Eigen badkamer, gratis WiFi, familiekamers, kitchenette, rookvrije kamers, flatscreen-tv, douche, koffiezetapparaat, kabelzenders |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetservices |
| Keuken | Eettafel, koffiezetapparaat, broodrooster, kookplaat, oven, keukengerei, waterkoker, magnetron, koelkast, kitchenette |
| Slaapkamer | Linnengoed, kledingkast |
| Badkamer | Toiletpapier, handdoeken, bad of douche, eigen badkamer, toilet, gratis toiletartikelen, haardroger, douche |
| Zitgedeelte | Eethoek, bank |
| Media en technologie | Flatscreen-tv, kabelzenders |
| Kamervoorzieningen | Slaapbank, hardhouten of parketvloer, ventilator, strijkijzer |
| Toegankelijkheid | Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen |
| Eten en drinken | Thee-/koffiezetapparaat |
| Gebouwkenmerken | Privé-appartement in gebouw, vrijstaand |
| Receptiediensten | Factuur verstrekt |
| Diversen | Rookvrij in het hele pand, verwarming, familiekamers, rookvrije kamers |
| Veiligheid en beveiliging | Kluisje |
- Wat wordt aangeboden
- Eigen badkamer, gratis WiFi, familiekamers, kitchenette, rookvrije kamers, flatscreen-tv, douche, koffiezetapparaat, kabelzenders
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. Internetservices
- Wat wordt aangeboden
- Eettafel, koffiezetapparaat, broodrooster, kookplaat, oven, keukengerei, waterkoker, magnetron, koelkast, kitchenette
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed, kledingkast
- Wat wordt aangeboden
- Toiletpapier, handdoeken, bad of douche, eigen badkamer, toilet, gratis toiletartikelen, haardroger, douche
- Wat wordt aangeboden
- Eethoek, bank
- Wat wordt aangeboden
- Flatscreen-tv, kabelzenders
- Wat wordt aangeboden
- Slaapbank, hardhouten of parketvloer, ventilator, strijkijzer
- Wat wordt aangeboden
- Bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trappen
- Wat wordt aangeboden
- Thee-/koffiezetapparaat
- Wat wordt aangeboden
- Privé-appartement in gebouw, vrijstaand
- Wat wordt aangeboden
- Factuur verstrekt
- Wat wordt aangeboden
- Rookvrij in het hele pand, verwarming, familiekamers, rookvrije kamers
- Wat wordt aangeboden
- Kluisje
Kamers en tarieven
Er zijn 3 kamertypes gevonden voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026, weergegeven in de onderstaande tabel. Beschikbaarheid varieert per nacht, dus controleer uw eigen data. Er bestaan flexibele tarieven: 3 van de 6 konden gratis worden geannuleerd, maar het is de moeite waard om dit voor uw data te controleren.
Kamertypes
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Superior eenpersoonsappartement met terras | niet vermeld | niet vermeld |
| Tweepersoonsappartement | niet vermeld | niet vermeld |
| Eenpersoonsappartement met terras | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Wat gasten zeggen
65 beoordelingen wijzen op dezelfde handvol thema's, verzameld in de tabel. Lof gaat uit naar de locatie, netheid en eetgelegenheden, met gemengde meningen over de geluidsisolatie en omgeving.
Meest genoemd door gasten
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Centraal en op loopafstand van de rivier, metro en belangrijkste toeristische attracties. | 63 vermeldingen |
| Netheid | Opgeruimd, netjes en goed onderhouden in het hele appartement. | 19 vermeldingen |
| Eetgelegenheden | Veel restaurants, cafés, bakkerijen en bars zijn op korte loopafstand. | 9 vermeldingen |
| Geluidsisolatie | Houten vloeren kraken luid en voetstappen van bovenverdiepingen zijn duidelijk hoorbaar. | 20 vermeldingen (kritisch) |
| Omgeving | Gelegen aan een rustige straat, hoewel passerend verkeer of bars lagere verdiepingen soms verstoren. | 21 vermeldingen (gemengd) |
- Wat gasten zeggen
- Centraal en op loopafstand van de rivier, metro en belangrijkste toeristische attracties.
- Hoe vaak
- 63 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Opgeruimd, netjes en goed onderhouden in het hele appartement.
- Hoe vaak
- 19 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Veel restaurants, cafés, bakkerijen en bars zijn op korte loopafstand.
- Hoe vaak
- 9 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Houten vloeren kraken luid en voetstappen van bovenverdiepingen zijn duidelijk hoorbaar.
- Hoe vaak
- 20 vermeldingen (kritisch)
- Wat gasten zeggen
- Gelegen aan een rustige straat, hoewel passerend verkeer of bars lagere verdiepingen soms verstoren.
- Hoe vaak
- 21 vermeldingen (gemengd)
Inchecken, uitchecken en regels
Inchecken: van 15:00 tot 19:00. Uitchecken: tot 11:00. De accommodatie vraagt bij inchecken: 'Gasten zijn verplicht een identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.'
Goed om te weten voordat u boekt: 'Houd er rekening mee dat gasten worden gevraagd geluidsoverlast tot een minimum te beperken, vooral na 22:00 uur. - Verblijven van 5 nachten of meer omvatten schoonmaak en handdoekwissel. - Verblijven van 7 nachten of meer omvatten schoonmaak, handdoekwissel en linnengoedwissel. - Schoonmaak vindt halverwege het verblijf plaats. Houd er rekening mee dat bij inchecken na 19:00 uur het totale bedrag van de reservering wordt afgeschreven van de creditcard die de klant bij het boeken heeft opgegeven en dat de informatie voor zelfinchecken wordt verzonden met de toegangscodes voor het appartement. Houd er rekening mee dat alle speciale verzoeken onder voorbehoud van beschikbaarheid zijn en dat er extra kosten in rekening kunnen worden gebracht.
Geef BRA.com Apartments Oporto Pinheiros van tevoren uw verwachte aankomsttijd door. U kunt het vakje 'Speciale verzoeken' gebruiken bij het boeken, of rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie via de contactgegevens in uw bevestiging. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten of soortgelijke feesten.
Rustige uren zijn tussen 22:00:00 en 08:00:00.'
Vergelijkbare accommodaties in de buurt
Vier dichtbijgelegen alternatieven in 'Appartementen in Porto', met de accommodaties met tien of meer beoordelingen als eerste vermeld. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Accommodatie | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| BRA.com Apartments Oporto Pinheiros (deze) | Appartement | - | 8,4 (295 beoordelingen) | |
| Indulge Porto Flats | Appartement | 20 meter | 8,6 (411 beoordelingen) | |
| Central Luxury apartment w AC Downtown and Metro | Appartement | 40 meter | 8,3 (22 beoordelingen) | |
| HM - Segredo do Porto | Appartement | 50 meter | 8,0 (63 beoordelingen) | |
| Zwembad Luxe Huis 2 | Appartement | 50 meter | 8,8 (35 beoordelingen) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 8,4 (295 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 20 meter
- Gastenscore
- 8,6 (411 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 40 meter
- Gastenscore
- 8,3 (22 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 50 meter
- Gastenscore
- 8,0 (63 beoordelingen)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 50 meter
- Gastenscore
- 8,8 (35 beoordelingen)
Hoeveel de gastenscore waard is
295 beoordelingen hebben deze plek een score van 8,4 uit 10 gegeven. Dat is een voldoende grote basis zodat een enkele jubel- of klaagzang de score nauwelijks verandert, dus het cijfer is betrouwbaar.
Op basis van score en aantal beoordelingen samen neemt het 274 van de 549 in ‘Appartementen in Porto’ in: een eenzame 10 weegt minder dan een 9,1 van een paar duizend gasten.
Temperaturen in Porto gedurende het jaar
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperaturen per maand, die u helpen te beslissen wanneer u wilt reizen.
Langetermijngemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer te komen
Kies augustus voor de warmste gemiddelde maxima, ongeveer 26 °C (78 °F), en verwacht dat januari het koelst is, rond 14 °C (57 °F). Beschouw ze als langetermijngemiddelden in plaats van een voorspelling, en bekijk de weersverwachting een paar dagen voor uw reis.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met de bron: de gegevens van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 170 rijen
Toon alle 170 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie20 | ||
| Naam | BRA.com Appartementen Oporto Pinheiros | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 1855806 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua do Pinheiro 70, União de Freguesias do Centro, 4050-483 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4050-483 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.15065193466351 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.613995139881126 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 280 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Geschatte loopafstand naar het centrum | ongeveer 5 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 8,4 uit 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastenbeoordelingen | 295 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecktijd | van 15:00 tot 19:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecktijd | tot 11:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 36 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens bijgewerkt tot | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Superior Eenpersoonsappartement met Terras | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Tweepersoonsappartement | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Eenpersoonsappartement met Terras | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten50 | ||
| Hoogtepunt: Eigen badkamer | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Gratis WiFi | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Familiekamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Kitchenette | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Rookvrije kamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Flatscreen-tv | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Koffiezetapparaat | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Kabelzenders | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: internetdiensten | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: eettafel | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: koffiezetapparaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: broodrooster | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: kookplaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: oven | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: keukengerei | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: waterkoker | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: magnetron | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: koelkast | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: kitchenette | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: beddengoed | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: kledingkast | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: toiletpapier | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: handdoeken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: bad of douche | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: eigen badkamer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: toilet | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: gratis toiletartikelen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: haardroger | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: douche | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Zitgedeelte: eethoek | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Zitgedeelte: bank | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media en technologie: flatscreen-tv | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media en technologie: kabelzenders | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: slaapbank | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: hardhouten of parketvloer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: ventilator | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamervoorzieningen: strijkijzer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Toegankelijkheid: bovenverdiepingen alleen bereikbaar via trap | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Eten en drinken: theekoffiezetapparaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gebouwkenmerken: privéappartement in gebouw | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gebouwkenmerken: vrijstaand | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Receptiediensten: factuur verstrekt | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: rookvrij in de gehele accommodatie | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: verwarming | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: familiekamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: rookvrije kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid en beveiliging: kluisje | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en het klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogste gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagste gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het Serra do Pilar-klooster aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkel ticket metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidsticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien opgeladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkel ticket metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van de luchthaven naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. De luchthaven bevindt zich in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkel ticket metro, zone Z4 (luchthaven naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkel ticket metro, luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als luchthavenvervoer tarief | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 gelegenheidsticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkel ticket metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidsticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder met belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrikantscijfer; werkelijk rijden op heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van de laagste prijs per accommodatie voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde bedrag geldt voor elk seizoen. | Door Porto Tours geselecteerde Booking.com-accommodaties |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, vallen in de klasse 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Middelgrote maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Dure maaltijd per persoon, begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de door restaurants gepubliceerde prijsbereiken per persoon, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portlodge met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budgetautohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van boekingen via een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Budgetautohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot augustus, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Huur van een middenklasse auto in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde bedrag wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Huur van een middenklasse auto in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde bedrag; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Brandstofverbruik middenklasse benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrikantcijfer. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik premium auto (cijfer middenklasse gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middenklasse Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrikantcijfer. | Renault Portugal |
| Binnenlands tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privévervoer van luchthaven naar centrum Porto, per voertuig, mediaan van de zes opties van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privévervoerdiensten van de luchthaven beoordeeld in partners/transfers.json (17,00 tot 74,90 EUR), 16 september 2026. | Aanbiedingen van GetYourGuide en Viator |
| Huur van een premium auto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen premium en middenklasse tarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Huur van een premium auto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde bedrag het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief los van het Andante-netwerk. | Tarief historische tram STCP, gerapporteerd door Portogidsen |
| Rondleiding Palácio da Bolsa, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat is inchecken en hoe laat is uitchecken?
Inchecken van 15:00 tot 19:00, uitchecken tot 11:00, en een detail voor aankomst: “Gasten moeten bij het inchecken een identiteitsbewijs met foto en een creditcard tonen. U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Is het centrum dicht genoeg om te lopen?
Ja, en het is een eenvoudige wandeling: 280 meter naar het centrum, ongeveer 5 minuten.
Heeft de accommodatie parkeergelegenheid?
Dit is van toepassing: “Er is geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Is er wifi?
Dit is van toepassing: “WiFi is beschikbaar in alle ruimtes en is gratis.”
Kunnen gasten hun eigen maaltijden bereiden?
Ja, u kunt koken: er is een kitchenette beschikbaar. U vindt ook een eettafel, koffiezetapparaat, broodrooster, kookplaat, oven, keukengerei, waterkoker en magnetron.
Zijn er toegankelijke voorzieningen in de accommodatie?
De accommodatie heeft bovenverdiepingen die alleen bereikbaar zijn via trappen. Voor andere vereisten kunt u contact opnemen met de accommodatie voordat u boekt.
Kan ik vertrouwen op de gastenscore?
Die is betrouwbaar: 295 beoordelingen hebben het een 8,4 van de 10 gegeven, genoeg voor een redelijk gemiddelde.

BRA.com Apartments Oporto Pinheiros
★ 8.4/10 · 295 reviewsVoeg uw data toe bij BRA.com Apartments Oporto Pinheiros om de kamers en de prijs voor uw nachten te zien.
Bronnen
Deze bronnen leveren elk cijfer hierboven, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Booking.com listing: BRA.com Apartments Oporto Pinheiros geraadpleegd op 2026-09-15Accommodatietype, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecktijden, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
