Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt





Bombarda Apartments by Porto Dream Stays
- Beoordeeld met 7,7/10 in 288 recensies
- Inchecktijden: van 15:00 tot 20:00
- Stadscentrum op 810 meter afstand
Wat het verblijf biedt
U vindt Bombarda Apartments by Porto Dream Stays, een appartement, op Rua do Rosário 96, União de Freguesias do Centro, 4050-381 Porto, Portugal. U kunt naar het centrum lopen, 810 meter naar het westen, in ongeveer 15 minuten.
Een degelijke 7,7 op 10 van 288 recensies, het beste beoordeeld in verhouding tot wat uw verblijf kost. Veel gasten staan erachter, dus de score is een betrouwbare gids.
Inchecken is van 15:00 tot 20:00 en uitchecken van 00:00 tot 11:00. Tot de faciliteiten behoren eigen badkamer, airconditioning, familiekamers, kitchenette, luchthavenshuttle en niet-rokenkamers. Tarieven variëren per datum, dus controleer de prijs voor uw eigen nachten op de boekingspagina.





Een rondleiding door Bombarda Apartments by Porto Dream Stays in beeld.
- Type
- Appartement
- Adres
- Rua do Rosário 96, União de Freguesias do Centro, 4050-381 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 810 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 15 minuten
- Gastenscore
- 7,7 op 10 van 288 recensies
- Inchecken
- Van 15:00 tot 20:00
- Uitchecken
- Van 00:00 tot 11:00
- Parkeren
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar
- Internet
- Geen internettoegang beschikbaar
De locatie
Het adres is Rua do Rosário 96, União de Freguesias do Centro, 4050-381 Porto, Portugal.
Het centrum ligt 810 meter naar het westen, ongeveer 15 minuten te voet.
Parkeergegevens: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Faciliteiten
Faciliteiten gegroepeerd per type. Als er iets ontbreekt dat u nodig heeft, vraag het dan aan de accommodatie: niet alles wordt vermeld.
| Type | Wat wordt aangeboden |
|---|---|
| Hoogtepunten | Eigen badkamer, Airconditioning, Familiekamers, Kitchenette, Luchthavenshuttle, Niet-rokenkamers, Flat-screen tv, Douche, Koffiezetapparaat, Kabelzenders |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. |
| Internet | Geen internettoegang beschikbaar. |
| Keuken | Koffiezetapparaat, Schoonmaakproducten, Broodrooster, Kookplaat, Keukengerei, Waterkoker, Magnetron, Kitchenette |
| Slaapkamer | Linnengoed |
| Badkamer | Toiletpapier, Handdoeken, Bad of douche, Eigen badkamer, Toilet, Douche |
| Leefruimte | Eethoek |
| Media en technologie | Flat-screen tv, Kabelzenders, Tv |
| Kamervoorzieningen | Kledingrek |
| Vervoer | Luchthavenshuttle (toeslag) |
| Receptiediensten | Factuur verstrekt |
| Diversen | Airconditioning, Overal niet-roken, Familiekamers, Niet-rokenkamers |
| Veiligheid en beveiliging | Brandblussers |
- Wat wordt aangeboden
- Eigen badkamer, Airconditioning, Familiekamers, Kitchenette, Luchthavenshuttle, Niet-rokenkamers, Flat-screen tv, Douche, Koffiezetapparaat, Kabelzenders
- Wat wordt aangeboden
- Geen parkeergelegenheid beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- Geen internettoegang beschikbaar.
- Wat wordt aangeboden
- Koffiezetapparaat, Schoonmaakproducten, Broodrooster, Kookplaat, Keukengerei, Waterkoker, Magnetron, Kitchenette
- Wat wordt aangeboden
- Linnengoed
- Wat wordt aangeboden
- Toiletpapier, Handdoeken, Bad of douche, Eigen badkamer, Toilet, Douche
- Wat wordt aangeboden
- Eethoek
- Wat wordt aangeboden
- Flat-screen tv, Kabelzenders, Tv
- Wat wordt aangeboden
- Kledingrek
- Wat wordt aangeboden
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Wat wordt aangeboden
- Factuur verstrekt
- Wat wordt aangeboden
- Airconditioning, Overal niet-roken, Familiekamers, Niet-rokenkamers
- Wat wordt aangeboden
- Brandblussers
Kamers en tarieven
Voor twee volwassenen van 10 tot 12 oktober 2026 waren 2 kamertypes beschikbaar, hieronder vermeld. Beschikbaarheid varieert per nacht, dus controleer uw eigen data. Er zijn flexibele tarieven: 3 van de 3 konden gratis worden geannuleerd, maar het is de moeite waard om voor uw data te controleren.
Kamertypes
| Kamertype | Slaapplaatsen | Bedden |
|---|---|---|
| Loft | niet vermeld | niet vermeld |
| Appartement met één slaapkamer | niet vermeld | niet vermeld |
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
- Slaapplaatsen
- niet vermeld
- Bedden
- niet vermeld
Gastenfeedback
179 recensies wijzen op dezelfde handvol thema's, verzameld in de tabel. Lof gaat naar de locatie en netheid, terwijl de meningen verdeeld zijn over de geluidsisolatie, keuken en externe geluiden.
Samenvatting gastenfeedback
| Onderwerp | Wat gasten zeggen | Hoe vaak |
|---|---|---|
| Locatie | Op loopafstand van het stadscentrum, restaurants en supermarkten. | 137 vermeldingen |
| Netheid | Opgeruimde en goed onderhouden woonruimtes met smetteloze badkamers. | 48 vermeldingen |
| Geluidsisolatie | Houten vloeren kraken luid en dunne muren laten geluid van buren door. | 51 vermeldingen (kritisch) |
| Keuken | Bevat basis zoals een koffiezetapparaat en magnetron, maar mist kookgerei en keukengerei. | 22 vermeldingen (gemengd) |
| Externe geluiden | Straatgeluiden en zeemeeuwen zijn hoorbaar in het appartement. | 29 vermeldingen (kritisch) |
- Wat gasten zeggen
- Op loopafstand van het stadscentrum, restaurants en supermarkten.
- Hoe vaak
- 137 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Opgeruimde en goed onderhouden woonruimtes met smetteloze badkamers.
- Hoe vaak
- 48 vermeldingen
- Wat gasten zeggen
- Houten vloeren kraken luid en dunne muren laten geluid van buren door.
- Hoe vaak
- 51 vermeldingen (kritisch)
- Wat gasten zeggen
- Bevat basis zoals een koffiezetapparaat en magnetron, maar mist kookgerei en keukengerei.
- Hoe vaak
- 22 vermeldingen (gemengd)
- Wat gasten zeggen
- Straatgeluiden en zeemeeuwen zijn hoorbaar in het appartement.
- Hoe vaak
- 29 vermeldingen (kritisch)
Inchecken, uitchecken en regels
Inchecken is van 15:00 tot 20:00 en uitchecken van 00:00 tot 11:00. De accommodatie vraagt bij inchecken: “U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Een paar dingen om voor aankomst te regelen: “Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten of vergelijkbare feesten. Als u tijdens uw verblijf schade aan de accommodatie veroorzaakt, kunt u worden gevraagd om tot € 200 te betalen na uitchecken, volgens het schadebeleid van deze accommodatie.”
Vergelijkbare accommodaties in de buurt
Het vergelijken waard: vier andere uit “Appartementen in Porto”, eerst de goed beoordeelde en daarna de dichtstbijzijnde. Afstanden zijn hemelsbreed.
| Accommodatie | Type | Gebied | Afstand | Gastenscore |
|---|---|---|---|---|
| Bombarda Apartments by Porto Dream Stays (deze) | Appartement | - | 7,7 (288 recensies) | |
| GuestReady - The Art of Music | Appartement | 100 meter | 8,6 (44 recensies) | |
| Bombarda Apartments by LovelyStay | Appartement | 110 meter | 8,9 (35 recensies) | |
| Liiiving in Porto - Vintage Design Apartment | Appartement | 110 meter | 9,0 (38 recensies) | |
| Beco do Paço by Porto Dream Stays | Appartement | 110 meter | 8,0 (915 beoordelingen) |
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- -
- Gastenscore
- 7,7 (288 recensies)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 100 meter
- Gastenscore
- 8,6 (44 recensies)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 110 meter
- Gastenscore
- 8,9 (35 recensies)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 110 meter
- Gastenscore
- 9,0 (38 recensies)
- Type
- Appartement
- Gebied
- Afstand
- 110 meter
- Gastenscore
- 8,0 (915 beoordelingen)
Wat de score en de beoordelingen u vertellen
7,7 van de 10 op basis van 288 beoordelingen. Met zoveel verblijven erachter verplaatst één ontevreden of dolblije gast het gemiddelde nauwelijks, dus het is een eerlijk beeld van wat u kunt verwachten.
Op basis van score en aantal beoordelingen samen staat het op plaats 472 van 549 in ‘Appartementen in Porto’: een enkele 10 weegt minder dan een 9,1 van een paar duizend gasten.
Temperaturen in Porto door het jaar heen
Gemiddelde dagelijkse maximum- en minimumtemperaturen per maand, om u te helpen beslissen wanneer u wilt reizen.
Langetermijngemiddelden van het nationale weerbureau, geen voorspelling.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagelijks maximum | 13.8 °C | 15 °C | 17.4 °C | 18.1 °C | 20.1 °C | 23.5 °C | 25.3 °C | 25.7 °C | 24.1 °C | 20.7 °C | 17.1 °C | 14.4 °C |
| Dagelijks minimum | 5.2 °C | 5.9 °C | 7.8 °C | 9.1 °C | 11.6 °C | 14.5 °C | 15.9 °C | 15.9 °C | 14.7 °C | 12.2 °C | 8.9 °C | 6.9 °C |
Wanneer u uw bezoek plant
De dagelijkse maximumtemperaturen liggen gemiddeld rond de 26 °C (78 °F) in augustus, de warmste maand, en rond de 14 °C (57 °F) in januari, de koelste. Gemiddelden over vele jaren, geen voorspelling: de weersverwachting voor uw data vertelt u meer zodra de reis dichtbij is.
Het volledige gegevensblad
Elk feit met de bron: de details van de accommodatie zoals gepubliceerd in september 2026, en de afstanden gemeten vanaf de coördinaten.
Download de volledige tabel als CSV · 159 rijen
Toon alle 159 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| De accommodatie20 | ||
| Naam | Bombarda Apartments by Porto Dream Stays | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Booking.com-accommodatienummer | 13623616 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Type accommodatie | Appartement | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Adres | Rua do Rosário 96, União de Freguesias do Centro, 4050-381 Porto, Portugal | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Postcode | 4050-381 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Breedtegraad | 41.1491179 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Lengtegraad | -8.6206874 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 810 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten, 41,1496 N, 8,6110 W |
| Richting vanaf het centrum | west | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand tot het centrum | ongeveer 15 minuten | Eigen schatting: hemelsbreed plus 30 procent, bij 5 km/u |
| Gastenscore | 7,7 van de 10 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Aantal gastenbeoordelingen | 288 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Inchecktijd | van 15:00 tot 20:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Uitchecktijd | van 00:00 tot 11:00 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet | Geen internettoegang beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Foto's | 45 foto's | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Gegevens per | september 2026 | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Loft | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamertype, 10-10-2026 tot 12-10-2026 | Appartement met één slaapkamer | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Faciliteiten39 | ||
| Hoogtepunt: Eigen badkamer | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Airconditioning | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Familiekamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Kitchenette | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Luchthavenvervoer | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Rookvrije kamers | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Flatscreen-tv | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Douche | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Koffiezetapparaat | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Hoogtepunt: Kabelzenders | ja | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Parkeren: overzicht | Geen parkeergelegenheid beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Internet: overzicht | Geen internettoegang beschikbaar. | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Koffiezetapparaat | aanwezig | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Schoonmaakmiddelen | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Broodrooster | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Kookplaat | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Keukengerei | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Waterkoker | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Magnetron | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Keuken: Kookhoek | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Slaapkamer: Beddengoed | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Toiletpapier | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Handdoeken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Bad of douche | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Eigen badkamer | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Toilet | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Badkamer: Douche | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Zitgedeelte: Eethoek | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media en technologie: Flatscreen-tv | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media en technologie: Kabelzenders | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Media en technologie: Tv | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Kamerfaciliteiten: Kledingrek | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Vervoer: Luchthavenshuttle (toeslag) | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Receptiediensten: Factuur verstrekt | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Airconditioning | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Overal niet-roken | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Familiekamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Diversen: Niet-roken kamers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Veiligheid en beveiliging: Brandblussers | aangeboden | Booking.com-partnercatalogus, september 2026 |
| Porto en zijn klimaat100 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Per 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1.237 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is leidend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien opgeladen tegelijk geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor overstap van/naar vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidentekaartje, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,12 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-pompprijzen met korting waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; werkelijk verbruik op heuvelachtig terrein is hoger. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, vallen in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Middelgrote maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Luxe maaltijd per persoon, begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portlodge met proeverij, Taylor's volwassenenkaartje | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator aanbiedingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron onderscheidt premium van gemiddelde autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wat zijn de in- en uitchecktijden?
Inchecken van 15:00 tot 20:00, uitchecken van 00:00 tot 11:00, en een detail voor aankomst: “U moet de accommodatie van tevoren laten weten hoe laat u aankomt.”
Is het stadscentrum op loopafstand?
Ja, en het is een eenvoudige wandeling: 810 meter naar het centrum, ongeveer 15 minuten.
Heeft de accommodatie parkeergelegenheid?
Kort gezegd: “Geen parkeergelegenheid beschikbaar.”
Heeft de accommodatie wifi?
Kort gezegd: “Geen internettoegang beschikbaar.”
Kunnen gasten hun eigen maaltijden bereiden?
Ja, er is een kitchenette. De keuken is ook uitgerust met koffiezetapparaat, schoonmaakproducten, broodrooster, kookplaat, keukengerei, waterkoker en magnetron.
Is de gastenscore een betrouwbare gids?
Ja, het is betrouwbaar: 7,7 van de 10 uit 288 beoordelingen geeft een eerlijk beeld.

Bombarda Apartments by Porto Dream Stays
★ 7.7/10 · 288 reviewsVoeg uw data toe bij Bombarda Apartments by Porto Dream Stays om de kamers en de prijs voor uw nachten te zien.
Bronnen
Deze bronnen leveren elk cijfer hierboven, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Booking.com listing: Bombarda Apartments by Porto Dream Stays geraadpleegd op 2026-09-15Accommodatietype, adres, coördinaten, sterren, gastenscore en beoordelingen, in- en uitchecken, faciliteiten, huisregels, de beoordelingssamenvatting en de kamertypes van een gedateerde zoekopdracht.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; wandeltijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15
- 5UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 6Câmara Municipal do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 7Which? geraadpleegd op 2026-09-15
- 8Metro do Porto geraadpleegd op 2026-09-15
- 9porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
- 10Metro do Porto (official) geraadpleegd op 2026-09-15
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17
- 12ERSE geraadpleegd op 2026-09-17
- 13Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17
- 15Porto Tours restaurant database geraadpleegd op 2026-09-17
- 16Taylor's geraadpleegd op 2026-09-17
- 17Booking.com Cars geraadpleegd op 2026-09-17
- 18Renault Portugal geraadpleegd op 2026-09-17
- 19Numbeo geraadpleegd op 2026-09-17
- 20GetYourGuide and Viator listings geraadpleegd op 2026-09-17
- 21Porto Tours (owner figure) geraadpleegd op 2026-09-17
- 22STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18
- 23Palacio da Bolsa geraadpleegd op 2026-09-18
- 24Museus e Monumentos de Portugal geraadpleegd op 2026-09-18
- 25Wikidata geraadpleegd op 2026-09-15
- 26UNESCO World Heritage Centre geraadpleegd op 2026-09-15
- 27porto-north-portugal.com geraadpleegd op 2026-09-15
