Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Tasca da Corujeira: de essentie
Gelegen in Porto, is Tasca da Corujeira een restaurant aan de R. São Roque da Lameira 1507, 4350-315 Porto, Portugal. Vanuit het centrum reist u 2,8 km (1,7 mijl) in noordoostelijke richting; openbaar vervoer of een auto is gemakkelijker. Het scoort een uitstekende 4,8 van de 5 uit 73 beoordelingen. Reken op €5–10 per persoon.
Bij Tasca da Corujeira.- Type
- Restaurant
- Vermeld als
- Restaurant
- Keuken
- Restaurant
- Adres
- R. São Roque da Lameira 1507, 4350-315 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 2,8 km (1,7 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 43 minuten
- Beoordeling
- 4,8 van de 5 uit 73 beoordelingen
- Prijs per persoon
- €5–10
- Openingstijden
- varieert per dag, zie hieronder
- Reserveringen
- geaccepteerd
- Website
- http://facebook.com/tascacorujeira
- Telefoon
- +351 935 301 700
Waarom gaan en hoe u het inpast
Een eenvoudig, vriendelijk restaurant, Tasca da Corujeira serveert zelfgemaakt Portugees eten in een ongedwongen setting. De bifana en typisch Portugese gerechten worden het meest genoemd door bezoekers, met de ontspannen sfeer, het voorgerecht, de huiswijn en aardige mensen op de tweede plaats. Verwacht een informele maaltijd in plaats van een verfijnde eetzaal, en ga voor het eten en het gezelschap net zozeer als voor de ruimte.
De lunch is maandag tot en met zaterdag de veiligste keuze. Dinsdag tot en met zaterdag blijft het open tot in de avond; zondag is het gesloten. Op zaterdag is 11:00 het rustigste open uur en 18:00 het drukst, dus kom vroeg of na de avondspits. Het is het beste voor mensen die zonder poespas Portugese gerechten willen, of u nu alleen eet, als stel of met een kleine groep.
Daarna zijn het Monumento ao Gráfico Português en het FC Porto Museum binnen een paar minuten, terwijl Confeitaria Arco Iris, Food park Tak away en Restaurante Nobel nabije alternatieven bieden.
Openingstijden
De zaak is gesloten op zondag. Feestdagen en speciale evenementen kunnen de tijden wijzigen, dus controleer dit op de dag zelf.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | 11:30–15:00 |
| Dinsdag | 11:30–19:00 |
| Woensdag | 11:30–19:00 |
| Donderdag | 11:30–19:00 |
| Vrijdag | 11:30–19:00 |
| Zaterdag | 11:30–19:00 |
| Zondag | Gesloten |
- Uren
- 11:30–15:00
- Uren
- 11:30–19:00
- Uren
- 11:30–19:00
- Uren
- 11:30–19:00
- Uren
- 11:30–19:00
- Uren
- 11:30–19:00
- Uren
- Gesloten
Wat u kunt verwachten bij Tasca da Corujeira
Toegankelijkheid, diensten, betaalmethoden en andere details zijn gegroepeerd. Als een functie die u nodig heeft ontbreekt, vraag dan van tevoren, want de lijst is niet uitputtend.
Wat het biedt
| Serviceopties | Afhaal, Dineren ter plaatse; niet: bezorging |
| Aanbod | Alcohol, Bier, Koffie, Sterke drank, Privé-eetzaal, Snelle hap, Kleine gerechten, Wijn |
| Eetopties | Brunch, Lunch, Bediening aan de toonbank, Dessert, Zitplaatsen, Bediening aan tafel |
| Voorzieningen | Bar aanwezig, Toilet, Wi-Fi, Gratis Wi-Fi |
| Sfeer | Gezellig, Knus |
| Planning | Reserveringen geaccepteerd |
| Betalingen | Creditcards, Pinpassen, NFC mobiel betalen |
| Parkeren | Gratis straatparkeren |
| Hoogtepunten | Uitstekende koffie, Sport |
| Populair voor | Lunch, Alleen eten |
- Afhaal, Dineren ter plaatse; niet: bezorging
- Alcohol, Bier, Koffie, Sterke drank, Privé-eetzaal, Snelle hap, Kleine gerechten, Wijn
- Brunch, Lunch, Bediening aan de toonbank, Dessert, Zitplaatsen, Bediening aan tafel
- Bar aanwezig, Toilet, Wi-Fi, Gratis Wi-Fi
- Gezellig, Knus
- Reserveringen geaccepteerd
- Creditcards, Pinpassen, NFC mobiel betalen
- Gratis straatparkeren
- Uitstekende koffie, Sport
- Lunch, Alleen eten
Hoe de beoordeling is opgebouwd
Uit 73 beoordelingen staat de score op 4,8 van de 5: 88 procent van de gasten geeft vijf sterren, 1 procent één of twee. Het aantal beoordelingen is nog klein, dus elke nieuwe score verschuift het gemiddelde.
Hoe de beoordelingen zijn verdeeld
Aantal beoordelingen per sterwaardering.
Vanaf september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Beoordelingen | 64 | 8 | 0 | 0 | 1 |
Wanneer het druk is
Op een typische zaterdag is het drukste uur 18:00 en het rustigste 11:00. Deze cijfers zijn relatief, met 100 als het drukst, dus kies de rustigere uren om de drukte te vermijden.
Hoe druk het is op een typische zaterdag
Relatieve bezoekersaantallen per uur; 100 is het drukste uur van de week.
Typische bezoekersaantallen; deze variëren per seizoen.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Relatieve drukte | 36 | 50 | 56 | 54 | 64 | 82 | 98 | 100 |
In de buurt
Het dichtstbijzijnde is Confeitaria Arco Iris, op 180 meter van Tasca da Corujeira; de tabel vermeldt de andere.
Tasca da Corujeira en wat eromheen ligt
- Tasca da Corujeira41,1593° N, 8,5808° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (beoordelingen) |
|---|---|---|---|
| Confeitaria Arco Iris | restaurant | 180 meter | 4.4 (16) |
| Food park Tak away | restaurant | 200 meter | 1.0 (1) |
| Monumento ao Gráfico Português | monument | 200 meter | 3.9 (14) |
| Restaurante Nobel | restaurant | 230 meter | 4.5 (302) |
| FC Porto Museum | museum | 230 meter | 4.7 (7,839) |
| Restaurante refeições | restaurant | 230 meter | niet beoordeeld |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 180 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.4 (16)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 200 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 1.0 (1)
- Soort
- monument
- Afstand
- 200 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 3.9 (14)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 230 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.5 (302)
- Soort
- museum
- Afstand
- 230 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.7 (7,839)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 230 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- niet beoordeeld
Het volledige gegevensblad
Cijfers en bronnen doorheen, gedateerd september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 160 rijen
Toon alle 160 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Tasca da Corujeira64 | ||
| Naam | Tasca da Corujeira | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | R. São Roque da Lameira 1507, 4350-315 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | R. São Roque da Lameira 1507 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4350-315 | Google Maps-vermelding |
| Stad | Porto | Google Maps-vermelding |
| Pluscode | 5C59+PM Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 935 301 700 | Google Maps-vermelding |
| Prijs per persoon | €5–10 | Google Maps-vermelding |
| Website | http://facebook.com/tascacorujeira | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.15928 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.58077 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 2,8 km (1,7 mijl) | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | noordoost | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Geschatte loopafstand | ongeveer 43 minuten | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Beoordeling | 4,8 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 73 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 64 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 8 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 0 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 0 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 1 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 69 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden maandag | 11:30–15:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden dinsdag | 11:30–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden woensdag | 11:30–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden donderdag | 11:30–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden vrijdag | 11:30–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden zaterdag | 11:30–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden zondag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Afhaal | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Ter plaatse eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Bezorging | nee | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Alcohol | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Bier | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Gedistilleerd | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Privé-eetkamer | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Snelle hap | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Kleine gerechten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Wijn | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Brunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Balieservice | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Bediening aan tafel | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: Bar aanwezig | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: Toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: Wi-Fi | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: Gratis Wi-Fi | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Casual | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Gezellig | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: Reserveringen mogelijk | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: Creditcards | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: Pinpassen | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: NFC-mobiele betalingen | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: Gratis straatparkeren | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Uitstekende koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Sport | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Alleen eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luiz I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO-werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is gezaghebbend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidenteele ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien tegelijk geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidenteele ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidenteele ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer; echt rijden in heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoons: gastenhuizen, B&B's en hotels van 1-2 sterren, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoons: hotels van 3-4 sterren, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoons: hotels van 5 sterren, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portokelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (middelgroot cijfer gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het middelgrote Captur-cijfer wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Binnenlands tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé vliegveldtransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé vliegveldtransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator-vermeldingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron scheidt premium van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele reis en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Rondleiding Palacio da Bolsa, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat gaat Tasca da Corujeira open?
Dag per dag: maandag 11:30–15:00; dinsdag 11:30–19:00; woensdag 11:30–19:00; donderdag 11:30–19:00; vrijdag 11:30–19:00; zaterdag 11:30–19:00; zondag gesloten. Op feestdagen kunnen deze tijden afwijken.
Wat is de afstand van het centrum van Porto tot Tasca da Corujeira?
Hemelsbreed 2,8 km, een wandeling van ongeveer 43 minuten.
Is het mogelijk om een tafel te reserveren bij Tasca da Corujeira?
Ja, er kunnen tafels worden gereserveerd.
Welke score heeft Tasca da Corujeira gekregen?
Een beoordeling van 4,8 van de 5 uit 73 recensies.
Hoeveel kost een maaltijd bij Tasca da Corujeira?
€5–10 per persoon.
Bronnen
Deze bronnen leveren alle bovenstaande cijfers, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Google Maps listing: Tasca da Corujeira geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, aanbod en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496° N, 8,6110° W; wandeltijd geschat als die afstand plus 30%, bij 5 km/u.
- 3Tasca da Corujeira: official website geraadpleegd op 2026-09-15De eigen site van de plek, voor actuele openingstijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

