Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Sushi no Mercado in het kort
Gevestigd in Porto, is Sushi no Mercado een restaurant aan de R. Álvaro Castelões 52, 4450-039 Matosinhos, Portugal. Vanuit het centrum reis je 8,0 km (5,0 mijl) in noordwestelijke richting; openbaar vervoer of de auto is gemakkelijker. Het heeft een goede 4,4 van de 5 uit 181 recensies. Reken op €10–25 per persoon.
Bij Sushi no Mercado.- Type
- Restaurant
- Vermeld als
- Restaurant, bar, koffiestand
- Keuken
- Restaurant
- Adres
- R. Álvaro Castelões 52, 4450-039 Matosinhos, Portugal
- Naar het centrum
- 8,0 km (5,0 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 125 minuten
- Beoordeling
- 4,4 van de 5 uit 181 recensies
- Prijs per persoon
- €10–25
- Openingstijden
- varieert per dag, zie hieronder
- Rolstoeltoegang
- ja
- Reserveringen
- geaccepteerd
- Telefoon
- +351 22 937 1800
Waarom gaan en hoe het in te passen
Een Japans restaurant en bar met koffie, thee, wijn, markt en sushi-afhaal, Sushi no Mercado richt zich op sushi, sashimi en verse vis. Bezoekers praten het meest over de sushi, daarna de verse vis, sashimi en Japanse gerechten; wijn en de prettige ruimte maken de ervaring compleet. Kom voor traditionele sushi in het restaurant of een afhaalbestelling, met de meeste maaltijden rond €10–25 per persoon. Sushiliefhebbers, wijndrinkers en iedereen die op Japanse gerechten uit is, hebben duidelijke redenen om te komen.
De service loopt van dinsdag tot en met vrijdag van 12:30–22:00 uur, maar op zaterdag zijn er twee zitjes, 12:30–15:30 uur en 19:30–22:00 uur, en op maandag en zondag is het gesloten. Een doordeweekse lunch of vroege avondmaaltijd geeft je een eenvoudige maaltijd aan tafel; zaterdagavond is alleen diner. Maak er onderdeel van een maaltijd in Matosinhos van in plaats van een snelle omweg, aangezien andere restaurants dichtbij zijn. Marisqueira dos Pobres ligt op 293 m afstand, de dichtstbijzijnde optie als je in de buurt wilt blijven eten.
Openingstijden
Je kunt niet terecht op maandag en zondag. Feestdagen en speciale evenementen kunnen de tijden wijzigen, dus controleer het op de dag zelf.
Openingstijden
| Dag | Tijden |
|---|---|
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 12:30–22:00 |
| Woensdag | 12:30–22:00 |
| Donderdag | 12:30–22:00 |
| Vrijdag | 12:30–22:00 |
| Zaterdag | 12:30–15:30, 19:30–22:00 |
| Zondag | Gesloten |
- Tijden
- Gesloten
- Tijden
- 12:30–22:00
- Tijden
- 12:30–22:00
- Tijden
- 12:30–22:00
- Tijden
- 12:30–22:00
- Tijden
- 12:30–15:30, 19:30–22:00
- Tijden
- Gesloten
Wat Sushi no Mercado biedt
Toegankelijkheid, diensten, betaalmogelijkheden en meer zijn gegroepeerd. Vraag van tevoren of iets wat je nodig hebt ontbreekt, want niet alles wordt vermeld.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | Rolstoeltoegankelijke ingang, rolstoeltoegankelijke parkeerplaats, rolstoeltoegankelijke zitplaatsen |
| Serviceopties | Buiten zitgelegenheid, bezorging, ter plaatse eten |
| Aanbod | Alcohol, bier, koffie, sterke drank, kleine gerechten, wijn |
| Eetopties | Lunch, diner, dessert, zitplaatsen, bediening aan tafel |
| Voorzieningen | Toilet |
| Sfeer | Informeel, gezellig, rustig, trendy |
| Publiek | Toeristen |
| Planning | Reserveringen geaccepteerd |
| Betalingen | Creditcards, pinpassen, NFC mobiele betalingen |
| Parkeren | Betaalde parkeerplaats |
| Hoogtepunten | Uitstekende koffie, uitstekend dessert, uitstekende wijnkaart |
| Populair voor | Lunch, diner, alleen eten |
- Rolstoeltoegankelijke ingang, rolstoeltoegankelijke parkeerplaats, rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
- Buiten zitgelegenheid, bezorging, ter plaatse eten
- Alcohol, bier, koffie, sterke drank, kleine gerechten, wijn
- Lunch, diner, dessert, zitplaatsen, bediening aan tafel
- Toilet
- Informeel, gezellig, rustig, trendy
- Toeristen
- Reserveringen geaccepteerd
- Creditcards, pinpassen, NFC mobiele betalingen
- Betaalde parkeerplaats
- Uitstekende koffie, uitstekend dessert, uitstekende wijnkaart
- Lunch, diner, alleen eten
Wat de score bepaalt
De 4,4 van de 5 is gebaseerd op 181 recensies: 65 procent vijf sterren, 8 procent één of twee. Het aantal recensies is nog klein, dus elke nieuwe score verschuift het gemiddelde.
Hoe de recensies verdeeld zijn
Aantal recensies per sterbeoordeling.
Vanaf september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Recensies | 118 | 33 | 16 | 4 | 10 |
In de buurt
Marisqueira dos Pobres is het dichtstbij, op 290 meter van Sushi no Mercado, gevolgd door de plaatsen in de onderstaande tabel.
Sushi no Mercado en wat eromheen ligt
- Sushi no Mercado41,1872° N, 8,6929° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (recensies) |
|---|---|---|---|
| Marisqueira dos Pobres | restaurant | 290 meter | 4.1 (1,839) |
| Restaurante Marisqueira Serpa Pinto | restaurant | 290 meter | 4.4 (1,025) |
| Ópina | restaurant | 300 meter | 4.2 (533) |
| Rei Da Sardinha Assada | restaurant | 320 meter | 4.2 (1,653) |
| Restaurante O Barco Velho | restaurant | 340 meter | 4.0 (423) |
| Casa Chaves | restaurant | 380 meter | 4.6 (185) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 290 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.1 (1,839)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 290 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.4 (1,025)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 300 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.2 (533)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 320 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.2 (1,653)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 340 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.0 (423)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 380 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.6 (185)
Het volledige gegevensblad
Cijfers en bronnen doorheen, gedateerd september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 163 rijen
Toon alle 163 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Sushi no Mercado67 | ||
| Naam | Sushi no Mercado | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Restaurant, bar, koffiestand, visrestaurant, Japanse delicatessenwinkel, Japans restaurant, markt, sushi-afhaal, theehuis, wijnbar | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | R. Álvaro Castelões 52, 4450-039 Matosinhos, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | R. Álvaro Castelões 52 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4450-039 | Google Maps-vermelding |
| Plaats | Matosinhos | Google Maps-vermelding |
| Gelegen in | Gemeentelijke Markt van Matosinhos | Google Maps-vermelding |
| Verdieping | Verdieping G | Google Maps-vermelding |
| Plus code | 58P4+VR Matosinhos, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 22 937 1800 | Google Maps-vermelding |
| Prijs per persoon | €10–25 | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.18721 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.69290 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 8,0 km (5,0 mijl) | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | noordwest | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Geschatte loopafstand | ongeveer 125 minuten | Eigen berekening op basis van coördinaten |
| Beoordeling | 4,4 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 181 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 118 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 33 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 16 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 4 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 10 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 146 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 12:30–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 12:30–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 12:30–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 12:30–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 12:30–15:30, 19:30–22:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: Rolstoeltoegankelijke ingang | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Buitenzitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Bezorging | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Ter plaatse eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Alcohol | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Bier | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Sterke drank | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Kleine gerechten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Wijn | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Bediening aan tafel | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: Toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Casual | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Gezellig | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Rustig | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Trendy | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: Toeristen | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: Reserveringen mogelijk | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: Creditcards | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: Pinpassen | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: NFC-mobiele betalingen | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: Betaalde parkeerplaats | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Uitstekende koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Uitstekend dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Uitstekende wijnkaart | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Alleen eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, 1981–2010 normalen, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, 1981–2010 normalen, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, 1981–2010 normalen, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, 1981–2010 normalen, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, 1981–2010 normalen, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, 1981–2010 normalen, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, 1981–2010 normalen, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is gezaghebbend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien in één keer geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 incidenteel ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autoverhuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autoverhuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingen aan de pomp waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; echt rijden in heuvelachtig gebied verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Hostel slaapzaalbed, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een dure maaltijd per persoon, het begin van de klasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Klassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder de 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portolodgebezoek met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autoverhuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autoverhuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autoverhuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autoverhuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (middelgroot cijfer gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé vliegveldtransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé vliegveldtransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator-aanbiedingen |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron splitst premium van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis gekocht aan boord | €6 · Ongeveer €6 voor een enkele rit en €8 voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief buiten het Andante-netwerk. | STPC historisch tramtarief, gemeld door Portogidsen |
| Paleis van de Beurs rondleiding, volwassene | €14 · Alleen onder begeleiding, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; €9,50 student, scholier of senior. | Paleis van de Beurs |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | €10 · Geopend dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00 uur; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Musea en Monumenten van Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat gaat Sushi no Mercado open?
Per dag: maandag gesloten; dinsdag 12:30–22:00; woensdag 12:30–22:00; donderdag 12:30–22:00; vrijdag 12:30–22:00; zaterdag 12:30–15:30, 19:30–22:00; zondag gesloten. Feestdagen kunnen deze tijden wijzigen.
Hoe ver is Sushi no Mercado van het centrum van Porto?
Hemelsbrede afstand 8,0 km (5,0 mijl), een wandeling van ongeveer 125 minuten.
Is Sushi no Mercado rolstoeltoegankelijk?
Ja, rolstoelgebruikers kunnen binnenkomen via een toegankelijke ingang; vraag vooraf naar de rest van de locatie.
Kun je een tafel reserveren bij Sushi no Mercado?
Ja, tafels kunnen worden gereserveerd.
Welke beoordeling heeft Sushi no Mercado?
Een beoordeling van 4,4 uit 5 komt van 181 recensies.
Hoeveel kost een maaltijd bij Sushi no Mercado?
Budget €10–25 per persoon.
Bronnen
Elk cijfer hierboven is afkomstig van een van deze bronnen, en het gegevensblad vermeldt de bron van elke rij.
- 1Google Maps listing: Sushi no Mercado geraadpleegd op 2026-09-16Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, wat het aanbiedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496° N, 8,6110° W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 11
- 12
- 13Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 19
- 20

