Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Soma Café & Cozinha in één oogopslag
Soma Café & Cozinha is een restaurant in Porto, aan de R. de Adolfo Casais Monteiro 71, 4050-014 Porto, Portugal. 1,0 km (0,6 mijl) ten westen van het centrum, op ongeveer 16 minuten lopen of een korte rit met metro of bus. Bezoekers zijn er dol op: 4,7 van de 5 op basis van 379 recensies. Reken op €10–25 per persoon.
Soma Café & Cozinha.- Type
- Restaurant
- Vermeld als
- Restaurant, espressobar
- Keuken
- Restaurant
- Adres
- R. de Adolfo Casais Monteiro 71, 4050-014 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 1,0 km (0,6 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 16 minuten
- Beoordeling
- 4,7 van de 5 op basis van 379 recensies
- Prijs per persoon
- €10–25
- Openingstijden
- varieert per dag, zie onder
- Reserveringen
- geaccepteerd
- Website
- https://www.instagram.com/soma.porto/
- Telefoon
- +351 927 406 875
Waarom gaan en hoe het in te passen
Bij Soma Café & Cozinha, een restaurant en espressobar, zijn de kaasbroodjes, katsu sando en moqueca de gerechten waar bezoekers het meest over praten, met matcha en wentelteefjes op de voet gevolgd. Je kunt binnen eten in de gezellige, stijlvolle ruimte of buiten aan een tafeltje zitten. De prijzen variëren van €10 tot €25 per persoon, dus het is geschikt voor een informele lunch, een koffiestop of een lichte maaltijd.
Wie zich aangetrokken voelt tot een gezellige, stijlvolle ruimte of buiten zitten, zal het leuk vinden, net als koffiedrinkers die matcha of espresso naast een maaltijd willen. Lunch en de middag zijn de natuurlijke momenten om te komen, want het opent om 9:30 uur en sluit om 16:30 uur. Het is gesloten op dinsdag en woensdag. Kom op donderdag tot en met maandag als die tijden in je schema passen.
Daarna is Boteco Bombarda, op 74 m afstand, een restaurant voor een andere maaltijd of drankje. Xau Laura en Dona Carlota Porto liggen ook op loopafstand.
Openingstijden
Het blijft gesloten op dinsdag en woensdag. Speciale evenementen en feestdagen kunnen de openingstijden beïnvloeden, dus bevestig dit voordat je gaat.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | 9:30–16:30 |
| Dinsdag | Gesloten |
| Woensdag | Gesloten |
| Donderdag | 9:30–16:30 |
| Vrijdag | 9:30–16:30 |
| Zaterdag | 9:30–16:30 |
| Zondag | 9:30–16:30 |
- Uren
- 9:30–16:30
- Uren
- Gesloten
- Uren
- Gesloten
- Uren
- 9:30–16:30
- Uren
- 9:30–16:30
- Uren
- 9:30–16:30
- Uren
- 9:30–16:30
Wat Soma Café & Cozinha biedt
Toegankelijkheid, diensten, betalingen en andere details zijn gegroepeerd. Als een functie die je nodig hebt ontbreekt, vraag het dan van tevoren, want de lijst is niet uitputtend.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen |
| Serviceopties | Buiten zitten, afhaal, ter plaatse eten; niet: bezorging |
| Aanbod | Alcohol, bier, cocktails, koffie, sterke drank, snelle hap, kleine gerechten, vegetarische opties, wijn |
| Eetopties | Ontbijt, brunch, lunch, diner, catering, toonbankservice, dessert, zitplaatsen, bediening aan tafel |
| Voorzieningen | Bar aanwezig, toilet |
| Sfeer | Informeel, gezellig, trendy |
| Publiek | Toeristen |
| Planning | Reserveringen geaccepteerd |
| Betalingen | Creditcards, pinpassen, NFC-mobiele betalingen |
| Parkeren | Betaald straatparkeren |
| Huisdieren | Honden toegestaan buiten |
| Hoogtepunten | Uitstekende koffie, uitstekend dessert |
| Populair voor | Ontbijt, lunch, alleen eten |
- Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
- Buiten zitten, afhaal, ter plaatse eten; niet: bezorging
- Alcohol, bier, cocktails, koffie, sterke drank, snelle hap, kleine gerechten, vegetarische opties, wijn
- Ontbijt, brunch, lunch, diner, catering, toonbankservice, dessert, zitplaatsen, bediening aan tafel
- Bar aanwezig, toilet
- Informeel, gezellig, trendy
- Toeristen
- Reserveringen geaccepteerd
- Creditcards, pinpassen, NFC-mobiele betalingen
- Betaald straatparkeren
- Honden toegestaan buiten
- Uitstekende koffie, uitstekend dessert
- Ontbijt, lunch, alleen eten
Waar de beoordeling uit bestaat
De 4,7 van de 5 is gebaseerd op 379 recensies: 88 procent vijf sterren, 4 procent een of twee. Een kortere recensiegeschiedenis, waarbij een enkele nieuwe beoordeling het gemiddelde nog kan beïnvloeden.
Hoe de recensies zijn verdeeld
Aantal recensies per sterrenbeoordeling.
Per september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Recensies | 334 | 16 | 12 | 10 | 7 |
In de buurt
Het dichtstbijzijnde is Boteco Bombarda, op 70 meter van Soma Café & Cozinha; de tabel vermeldt de andere.
Soma Café & Cozinha en wat eromheen ligt
- Soma Café & Cozinha41,1489° N, 8,6229° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (recensies) |
|---|---|---|---|
| Boteco Bombarda | restaurant | 70 meter | 4.9 (239) |
| Xau Laura | restaurant | 90 meter | 4.9 (1,485) |
| Dona Carlota Porto - Petiscos e vinhos | restaurant | 110 meter | 5.0 (353) |
| Flor do Palácio | restaurant | 120 meter | 4.7 (11) |
| Yalla Padaria | restaurant | 170 meter | 4.9 (1,112) |
| Nationaal Museum Soares dos Reis | museum | 170 meter | 4.4 (3,614) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 70 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.9 (239)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 90 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.9 (1,485)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 110 meter
- Beoordeling (recensies)
- 5.0 (353)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 120 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.7 (11)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 170 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.9 (1,112)
- Soort
- museum
- Afstand
- 170 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.4 (3,614)
Het volledige gegevensblad
Elk cijfer met zijn bron, zoals in september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 168 rijen
Toon alle 168 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Soma Café & Cozinha72 | ||
| Naam | Soma Café & Cozinha | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Restaurant, espressobar | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | R. de Adolfo Casais Monteiro 71, 4050-014 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | R. de Adolfo Casais Monteiro 71 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4050-014 | Google Maps-vermelding |
| Plaats | Porto | Google Maps-vermelding |
| Pluscode | 49XG+GR Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 927 406 875 | Google Maps-vermelding |
| Prijs per persoon | €10–25 | Google Maps-vermelding |
| Website | https://www.instagram.com/soma.porto/ | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.14887 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.62291 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 1,0 km (0,6 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | west | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand | ongeveer 16 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,7 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 379 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 334 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 16 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 12 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 10 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 7 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 408 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | 9:30–16:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 9:30–16:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 9:30–16:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 9:30–16:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | 9:30–16:30 | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: buitenzitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: afhaal | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: ter plaatse eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: bezorging | nee | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: alcohol | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: bier | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: cocktails | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Sterke drank | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Snelle hap | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Kleine gerechten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Vegetarische opties | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Wijn | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Ontbijt | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Brunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Catering | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Baliebediening | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Bediening aan tafel | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: Bar ter plaatse | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: Toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Casual | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Gezellig | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Trendy | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: Toeristen | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: Accepteert reserveringen | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: Creditcards | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: Pinpassen | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: NFC-mobiele betalingen | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: Betaald straatparkeren | ja | Google Maps-vermelding |
| Huisdieren: Honden toegestaan buiten | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Uitstekende koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Uitstekend dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Ontbijt | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Alleen eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximum in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimum in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historisch centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO-werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt-nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · Maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is bepalend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje; tarief geldig vanaf 1 januari 2024. Tien opgeladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van de luchthaven naar Trindade (centrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen rijden elke 20 minuten. De luchthaven ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (luchthaven naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als luchthavenvervoer | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidentekaartje, tarief geldig vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Huurauto in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de boekingen van autoverhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Huurauto in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-pompprijzen met korting waren 1 cent lager. | ERSE |
| Kleine benzineauto, verbruik, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; in de praktijk op heuvels meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzalen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterrenhotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterrenhotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen, bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een band publiceren zitten in 5-10 EUR, de tweede meest voorkomende band. Bands zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Driegangenmaaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende band. Bands zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Luxe maaltijd per persoon, begin van de band 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Bands zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portkelder met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiotour met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Goedkope huurauto in Portugal, gemiddeld per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Goedkope huurauto in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse huurauto in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Het gemiddelde van Booking.com Cars voor een middenklasse auto in Porto, geraadpleegd op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer geldt het hele jaar. | Booking.com Cars |
| Middenklasse huurauto in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensgebonden uitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middenklasse benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik luxe auto (gebruikt cijfer voor middenklasse) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer voor een luxe model gevonden; het cijfer van de middenklasse Captur is gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,00 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator aanbiedingen |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen premium en middenklasse tarieven. | Porto Tours (eigenaar cijfer) |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (eigenaar cijfer) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer is Soma Café & Cozinha geopend?
Maandag 9:30–16:30; dinsdag gesloten; woensdag gesloten; donderdag 9:30–16:30; vrijdag 9:30–16:30; zaterdag 9:30–16:30; zondag 9:30–16:30 door de week. Feestdagen kunnen deze tijden wijzigen.
Hoe ver van centraal Porto is Soma Café & Cozinha?
1,0 km (0,6 mijl) in een rechte lijn, wat neerkomt op ongeveer 16 minuten lopen.
Is het mogelijk om een tafel te reserveren bij Soma Café & Cozinha?
Reserveringen worden aangenomen, dus reserveer vooraf.
Welke beoordeling heeft Soma Café & Cozinha?
4,7 van de 5 op basis van 379 beoordelingen.
Hoeveel kost een maaltijd bij Soma Café & Cozinha?
€10–25 per persoon.
Bronnen
Deze bronnen leveren elk bovenstaand cijfer, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Google Maps listing: Soma Café & Cozinha geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal beoordelingen, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesRechte lijn afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Soma Café & Cozinha: official website geraadpleegd op 2026-09-15De eigen site van de plek, voor actuele openingstijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

