Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Pedra Alta, Sal e Brasa in één oogopslag
In Porto is Pedra Alta, Sal e Brasa een visrestaurant aan R. da Agudela 1043, 4455-020 Lavra, Portugal. Vanuit het centrum reis je 14,3 km (8,9 mijl) naar het noordwesten; openbaar vervoer of een auto is handiger. Een 4,1 uit 5 van 3.105 recensies betekent dat de meningen verdeeld zijn. Reken op €20–50 per persoon.
Een glimp van Pedra Alta, Sal e Brasa.- Type
- Restaurant
- Genoteerd als
- Visrestaurant
- Keuken
- Visrestaurant
- Adres
- R. da Agudela 1043, 4455-020 Lavra, Portugal
- Naar het centrum
- 14,3 km (8,9 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 222 minuten
- Beoordeling
- 4,1 uit 5 van 3.105 recensies
- Prijs per persoon
- €20–50
- Openingstijden
- varieert per dag, zie onder
- Rolstoelingang
- ja
- Reserveringen
- geaccepteerd
- Website
- http://www.pedraalta.pt/conteudos.aspx?id=1
- Telefoon
- +351 918 466 990
Waarom gaan en hoe het in te passen
Zeevruchten zijn de reden om hier te komen, en de gerechten waar bezoekers het meest over praten zijn kabeljauw en arroz con mariscos, gevolgd door cancer pagurus, cataplana, espetada, inktvis, mosselen en sangria. De prijzen zijn €20–50 per persoon, en het menu is volledig vis, wat het een duidelijke keuze maakt voor liefhebbers van zeevruchten. Het is voor iedereen die een toegewijde maaltijd met zeevruchten wil en graag de reis ervoor maakt.
Maandag tot en met zaterdag is de lunch van 12:30–16:00 uur en het diner van 19:30–23:30 uur. Zondag loopt van 12:00–17:00 uur en 19:00–23:30 uur, terwijl dinsdag gesloten is. Er is geen doorlopende service, dus plan uw bezoek rond lunch of diner. Op zondag is het drukste uur 14:00 uur, en 23:00 uur is het rustigste open uur, dus een late zondaglunch of het latere avonduur geeft u meer ruimte.
In de buurt is Tasquinha das Marés op 1,8 km afstand als u een ander restaurant in de buurt wilt.
Openingstijden
Het is gesloten op dinsdag. Feestdagen en speciale evenementen kunnen de tijden wijzigen, dus controleer dit op de dag zelf.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | 12:30–16:00, 19:30–23:30 |
| Dinsdag | Gesloten |
| Woensdag | 12:30–16:00, 19:30–23:30 |
| Donderdag | 12:30–16:00, 19:30–23:30 |
| Vrijdag | 12:30–16:00, 19:30–23:30 |
| Zaterdag | 12:30–16:00, 19:30–23:30 |
| Zondag | 12:00–17:00, 19:00–23:30 |
- Uren
- 12:30–16:00, 19:30–23:30
- Uren
- Gesloten
- Uren
- 12:30–16:00, 19:30–23:30
- Uren
- 12:30–16:00, 19:30–23:30
- Uren
- 12:30–16:00, 19:30–23:30
- Uren
- 12:30–16:00, 19:30–23:30
- Uren
- 12:00–17:00, 19:00–23:30
Diensten bij Pedra Alta, Sal e Brasa
Toegankelijkheid, diensten, betalingen en meer zijn gegroepeerd. Vraag vooraf of iets wat u nodig hebt ontbreekt, want niet alles wordt vermeld.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | Rolstoeltoegankelijke ingang, Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats, Rolstoeltoegankelijk toilet, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen |
| Serviceopties | Bezorging, Ter plaatse eten |
| Aanbod | Alcohol, Bier, Koffie, Sterke drank, Laat op de avond eten, Wijn |
| Eetopties | Lunch, Diner, Dessert, Zitplaatsen, Bediening aan tafel |
| Voorzieningen | Toilet |
| Sfeer | Casual, Gezellig, Rustig |
| Publiek | Groepen, Toeristen |
| Planning | Lunchreservering aanbevolen, Dinerreservering aanbevolen, Accepteert reserveringen |
| Betalingen | Creditcards, Pinpassen, NFC mobiele betalingen |
| Kinderen | Geschikt voor kinderen, Kinderstoelen |
| Parkeren | Gratis parkeerterrein, Gratis straatparkeren, Meestal voldoende parkeergelegenheid |
| Hoogtepunten | Geweldige koffie, Geweldig dessert, Geweldige wijnkaart |
| Populair voor | Lunch, Diner, Alleen eten |
- Rolstoeltoegankelijke ingang, Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats, Rolstoeltoegankelijk toilet, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
- Bezorging, Ter plaatse eten
- Alcohol, Bier, Koffie, Sterke drank, Laat op de avond eten, Wijn
- Lunch, Diner, Dessert, Zitplaatsen, Bediening aan tafel
- Toilet
- Casual, Gezellig, Rustig
- Groepen, Toeristen
- Lunchreservering aanbevolen, Dinerreservering aanbevolen, Accepteert reserveringen
- Creditcards, Pinpassen, NFC mobiele betalingen
- Geschikt voor kinderen, Kinderstoelen
- Gratis parkeerterrein, Gratis straatparkeren, Meestal voldoende parkeergelegenheid
- Geweldige koffie, Geweldig dessert, Geweldige wijnkaart
- Lunch, Diner, Alleen eten
Binnen de beoordeling
Gasten beoordelen het met 4,1 uit 5 op basis van 3.105 recensies, met 47 procent vijfsterrenbeoordelingen en 11 procent met één of twee sterren. Deze hoeveelheid recensies houdt het gemiddelde stabiel, zelfs als een dag slecht verloopt.
Hoe de recensies zijn verdeeld
Aantal recensies per sterbeoordeling.
Vanaf september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Recensies | 1,457 | 909 | 394 | 159 | 186 |
Wanneer drukte te verwachten
Zondag is het drukst om 14:00 uur en het rustigst om 23:00 uur. De cijfers zijn relatief, waarbij 100 het drukst is dat de plek wordt, dus mik op de kortere balken om de drukte te vermijden.
Hoe druk het is op een typische zondag
Relatieve bezoekersaantallen per uur; 100 is het drukste uur van de week.
Typische bezoekersaantallen; deze veranderen met het seizoen.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Relatieve drukte | 70 | 92 | 100 | 98 | 87 | 0 | 0 | 30 | 28 | 27 | 26 | 20 |
In de buurt
Het dichtstbijzijnde is Tasquinha das Marés, 1,8 km (1,1 mijl) van Pedra Alta, Sal e Brasa; de tabel vermeldt de andere.
Pedra Alta, Sal e Brasa en wat eromheen ligt
- Pedra Alta, Sal e Brasa41,2459° N, 8,7235° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (recensies) |
|---|---|---|---|
| Tasquinha das Marés | restaurant | 1,8 km (1,1 mijl) | 4.6 (1,270) |
| Restaurante Lobo do Mar 1894 | restaurant | 2,1 km (1,3 mijl) | 4.7 (810) |
| Paraíso | restaurant | 2,3 km (1,4 mijl) | 4.5 (424) |
| Ondas Sobre o Mar | restaurant | 2,9 km (1,8 mijl) | 4.0 (2,513) |
| A Margarida | restaurant | 6,6 km (4,1 mijl) | 4.6 (588) |
| Casarão do Castelo | restaurant | 6,8 km (4,2 mijl) | 4.7 (1,681) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 1,8 km (1,1 mijl)
- Beoordeling (recensies)
- 4.6 (1,270)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 2,1 km (1,3 mijl)
- Beoordeling (recensies)
- 4.7 (810)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 2,3 km (1,4 mijl)
- Beoordeling (recensies)
- 4.5 (424)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 2,9 km (1,8 mijl)
- Beoordeling (recensies)
- 4.0 (2,513)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 6,6 km (4,1 mijl)
- Beoordeling (recensies)
- 4.6 (588)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 6,8 km (4,2 mijl)
- Beoordeling (recensies)
- 4.7 (1,681)
Het volledige gegevensblad
Elk cijfer is voorzien van de bron, actueel per september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 168 rijen
Toon alle 168 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Pedra Alta, Sal e Brasa72 | ||
| Naam | Pedra Alta, Sal e Brasa | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Visrestaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Visrestaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | R. da Agudela 1043, 4455-020 Lavra, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | R. da Agudela 1043 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4455-020 | Google Maps-vermelding |
| Plaats | Lavra | Google Maps-vermelding |
| Plus code | 67WG+9J Lavra, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 918 466 990 | Google Maps-vermelding |
| Prijs per persoon | €20–50 | Google Maps-vermelding |
| Website | http://www.pedraalta.pt/conteudos.aspx?id=1 | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.24593 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.72349 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 14,3 km (8,9 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | noordwest | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand | ongeveer 222 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,1 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 3,105 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 1,457 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 909 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 394 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 159 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 186 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 1,702 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | 12:30–16:00, 19:30–23:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 12:30–16:00, 19:30–23:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 12:30–16:00, 19:30–23:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 12:30–16:00, 19:30–23:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 12:30–16:00, 19:30–23:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | 12:00–17:00, 19:00–23:30 | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: Rolstoeltoegankelijke ingang | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: Rolstoeltoegankelijk toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Bezorging | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Dine-in | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Alcohol | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Bier | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Sterke drank | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Laat op de avond eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Aanbod: Wijn | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Bediening aan tafel | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: Toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Ongeforceerd | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Gezellig | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Rustig | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: Groepen | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: Toeristen | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: Reserveren voor lunch aanbevolen | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: Reserveren voor diner aanbevolen | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: Reserveren mogelijk | ja | Google Maps-vermelding |
| Betaling: Creditcards | ja | Google Maps-vermelding |
| Betaling: Pinpassen | ja | Google Maps-vermelding |
| Betaling: NFC mobiel betalen | ja | Google Maps-vermelding |
| Kinderen: Geschikt voor kinderen | ja | Google Maps-vermelding |
| Kinderen: Kinderstoelen | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: Gratis parkeerterrein | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: Gratis parkeren op straat | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: Meestal voldoende parkeergelegenheid | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Uitstekende koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Heerlijk dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Uitstekende wijnkaart | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Alleen eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Inwonertal van Porto | 231.800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historisch centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO-werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt-nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is bepalend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentee ticket; tarief geldig vanaf 1 januari 2024. Tien opgeladen tegelijk geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overbrengtarief van het vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidentee ticket, tarief geldig vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentee ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-pompprijzen met korting waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Cijfer van de fabrikant; echt rijden op heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen gesampled door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en hotels van 1-2 sterren, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen gesampled door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: hotels van 3-4 sterren, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen gesampled door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: hotels van 5 sterren, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen gesampled door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een band publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een maaltijd in het middensegment per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de band 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Banden zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portkelder met proeverij, Taylor's ticket voor volwassenen | 25 EUR · Audiotour met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van de boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autoverhuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autoverhuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premiumauto (cijfer voor middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,00 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privévervoer van luchthaven naar centrum Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privévervoeropties van de luchthaven beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | Vermeldingen van GetYourGuide en Viator |
| Huur premiumauto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen premium- en middenklasse autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Huur premiumauto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief, los van het Andante-netwerk. | STCP tarief historische tram, gemeld door Porto-gidsen |
| Rondleiding Palácio da Bolsa, volwassene | 14 EUR · Alleen onder begeleiding, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat gaat Pedra Alta, Sal e Brasa open?
Per dag: maandag 12:30–16:00, 19:30–23:30; dinsdag gesloten; woensdag 12:30–16:00, 19:30–23:30; donderdag 12:30–16:00, 19:30–23:30; vrijdag 12:30–16:00, 19:30–23:30; zaterdag 12:30–16:00, 19:30–23:30; zondag 12:00–17:00, 19:00–23:30. Op feestdagen kunnen deze tijden afwijken.
Ligt Pedra Alta, Sal e Brasa ver van het centrum van Porto?
14,3 km (8,9 mijl) in een rechte lijn, wat neerkomt op ongeveer 222 minuten lopen.
Is Pedra Alta, Sal e Brasa rolstoeltoegankelijk?
De ingang is rolstoeltoegankelijk, dus ja; informeer vooraf naar de rest van het gebouw.
Is het mogelijk om een tafel te reserveren bij Pedra Alta, Sal e Brasa?
Ja, er kunnen tafels worden gereserveerd.
Welke beoordeling heeft Pedra Alta, Sal e Brasa?
4,1 van de 5 op basis van 3.105 beoordelingen.
Hoeveel kost een maaltijd bij Pedra Alta, Sal e Brasa?
De kosten zijn €20–50 per persoon.
Bronnen
Elk cijfer hierboven is afkomstig uit een van deze bronnen, waarbij het gegevensblad de bron van elke rij vermeldt.
- 1Google Maps listing: Pedra Alta, Sal e Brasa geraadpleegd op 2026-09-16Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal beoordelingen, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Pedra Alta, Sal e Brasa: official website geraadpleegd op 2026-09-16De eigen site van de locatie, voor actuele openingstijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

