Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Een snelle blik op Euskalduna Studio
Euskalduna Studio is een restaurant voor fijne diners in Porto, aan R. de Santo Ildefonso 404, 4000-466 Porto, Portugal. Het ligt 880 meter ten oosten van het centrum, op een gemakkelijke wandeling van 14 minuten. Een uitstekende 4,7 van de 5 komt van 630 recensies. Reken op €50+ per persoon.
Bij Euskalduna Studio.- Type
- Restaurant
- Genoteerd als
- Restaurant voor fijne diners, Restaurant
- Keuken
- Restaurant voor fijne diners
- Adres
- R. de Santo Ildefonso 404, 4000-466 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 880 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 14 minuten
- Beoordeling
- 4,7 van de 5 van 630 recensies
- Prijs per persoon
- €50+
- Openingstijden
- varieert per dag, zie hieronder
- Rolstoelingang
- ja
- Reserveringen
- geaccepteerd
- Website
- http://www.euskaldunastudio.pt/
- Telefoon
- +351 935 335 301
Waarom gaan en hoe het in te passen
Een restaurant voor fijne diners met een proefmenu, Euskalduna Studio plaatst de sommelier, Portugese wijnen en lokale producten centraal in de maaltijd. Verwacht een reeks gangen, vaak met vis, met de optie van een chef's table of zitplaatsen aan de bar en veel interactie met de chef. Het beloont eters die om wijn geven en de keuken aan het werk willen zien. De sommelier en het proefmenu zijn waar bezoekers het meest over praten, dus dit is een maaltijd om van te genieten in plaats van te haasten. Reken op minstens €50 per persoon.
Kies voor een bezoek overdag zaterdag, wanneer de lunch loopt van 12:30 tot 15:00 uur voor het diner. Anders is het diner van dinsdag tot vrijdag van 18:00 tot 23:00 uur, plus zaterdag van 18:00 tot 23:00 uur. Maandag en zondag zijn gesloten.
Tafels in de buurt zijn Vegana By Tentúgal, Muyguapa, A Petisqueira, Casa Padrão en Ruial Francesinhas, allemaal binnen ongeveer 40 meter. A Petisqueira is 22 meter verderop en Ruial Francesinhas is 39 meter verderop als u nog een maaltijd in de buurt wilt.
Openingstijden
Het is gesloten op maandag en zondag. Speciale evenementen en feestdagen kunnen de openingstijden beïnvloeden, dus bevestig dit voordat u gaat.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00–23:00 |
| Woensdag | 18:00–23:00 |
| Donderdag | 18:00–23:00 |
| Vrijdag | 18:00–23:00 |
| Zaterdag | 12:30–15:00, 18:00–23:00 |
| Zondag | Gesloten |
- Uren
- Gesloten
- Uren
- 18:00–23:00
- Uren
- 18:00–23:00
- Uren
- 18:00–23:00
- Uren
- 18:00–23:00
- Uren
- 12:30–15:00, 18:00–23:00
- Uren
- Gesloten
Wat te verwachten bij Euskalduna Studio
Toegankelijkheid, diensten, betalingen en meer zijn gegroepeerd. Vraag vooraf of iets wat u nodig hebt ontbreekt, want niet alles wordt vermeld.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | Rolstoeltoegankelijke ingang, Rolstoeltoegankelijk toilet, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen; niet: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats |
| Serviceopties | Diensten ter plaatse, Dineren; niet: bezorging, afhaal |
| Aanbod | Alcohol, Bier, Cocktails, Koffie, Sterke drank, Vegetarische opties, Wijn |
| Eetopties | Lunch, Diner, Dessert, Bediening aan tafel |
| Voorzieningen | Bar ter plaatse, Toilet |
| Sfeer | Gezellig, Rustig, Romantisch, Trendy, Chic |
| Publiek | Toeristen |
| Planning | Lunchreservering aanbevolen, Reservering vereist, Dinerreservering aanbevolen, Accepteert reserveringen |
| Betalingen | Creditcards, Pinpassen, NFC-mobiele betalingen |
| Kinderen | Kinderstoelen |
| Parkeren | Meestal enigszins moeilijk een plek te vinden |
| Hoogtepunten | Geweldige cocktails, Geweldige koffie, Geweldig dessert, Geweldige wijnkaart |
| Populair voor | Lunch, Diner |
- Rolstoeltoegankelijke ingang, Rolstoeltoegankelijk toilet, Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen; niet: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
- Diensten ter plaatse, Dineren; niet: bezorging, afhaal
- Alcohol, Bier, Cocktails, Koffie, Sterke drank, Vegetarische opties, Wijn
- Lunch, Diner, Dessert, Bediening aan tafel
- Bar ter plaatse, Toilet
- Gezellig, Rustig, Romantisch, Trendy, Chic
- Toeristen
- Lunchreservering aanbevolen, Reservering vereist, Dinerreservering aanbevolen, Accepteert reserveringen
- Creditcards, Pinpassen, NFC-mobiele betalingen
- Kinderstoelen
- Meestal enigszins moeilijk een plek te vinden
- Geweldige cocktails, Geweldige koffie, Geweldig dessert, Geweldige wijnkaart
- Lunch, Diner
Binnen de beoordeling
Van 630 recensies staat de score op 4,7 van de 5: 87 procent van de gasten geeft vijf sterren, 4 procent één of twee. Een enkele mindere dag verschuift een score die op zoveel recensies is gebouwd nauwelijks.
Hoe de recensies zich verdelen
Aantal recensies per sterbeoordeling.
Vanaf september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Recensies | 547 | 34 | 24 | 8 | 17 |
Wat er in de buurt is
Begin met Vegana By Tentúgal, 10 meter van Euskalduna Studio, en bekijk dan de tabel voor meer.
Euskalduna Studio en wat eromheen ligt
- Euskalduna Studio41,1474° N, 8,6009° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (recensies) |
|---|---|---|---|
| Vegana By Tentúgal | restaurant | 10 meter | 4.8 (883) |
| Muyguapa - Sandra Cristina Pinheiro Barral | restaurant | 20 meter | niet beoordeeld |
| A Petisqueira | restaurant | 20 meter | 4.5 (87) |
| Casa Padrão | restaurant | 40 meter | 4.7 (140) |
| Ruial Francesinhas | restaurant | 40 meter | 4.6 (569) |
| Adega Jardas | restaurant | 40 meter | 4.6 (111) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 10 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.8 (883)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 20 meter
- Beoordeling (recensies)
- niet beoordeeld
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 20 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.5 (87)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 40 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.7 (140)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 40 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.6 (569)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 40 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.6 (111)
Het volledige gegevensblad
Elk cijfer met de bron, bijgewerkt tot september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 171 rijen
Toon alle 171 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Euskalduna Studio75 | ||
| Naam | Euskalduna Studio | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Fijnproeversrestaurant, Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Fijnproeversrestaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | R. de Santo Ildefonso 404, 4000-466 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | R. de Santo Ildefonso 404 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4000-466 | Google Maps-vermelding |
| Plaats | Porto | Google Maps-vermelding |
| Plus code | 49WX+XJ Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 935 335 301 | Google Maps-vermelding |
| Prijs per persoon | €50+ | Google Maps-vermelding |
| Website | http://www.euskaldunastudio.pt/ | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.14739 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.60093 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 880 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | oost | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand | ongeveer 14 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,7 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 630 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 547 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 34 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 24 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 8 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 17 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 2,148 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 18:00–23:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 18:00–23:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 18:00–23:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 18:00–23:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 12:30–15:00, 18:00–23:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke ingang | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijk toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats | nee | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: diensten ter plaatse | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: ter plaatse eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: bezorging | nee | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: afhaal | nee | Google Maps-vermelding |
| Assortiment: alcohol | ja | Google Maps-vermelding |
| Assortiment: bier | ja | Google Maps-vermelding |
| Assortiment: cocktails | ja | Google Maps-vermelding |
| Assortiment: koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Assortiment: sterke drank | ja | Google Maps-vermelding |
| Assortiment: vegetarische opties | ja | Google Maps-vermelding |
| Assortiment: wijn | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: bediening aan tafel | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: bar aanwezig | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: gezellig | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: rustig | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: romantisch | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: trendy | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: exclusief | ja | Google Maps-vermelding |
| Publiek: toeristen | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: reserveren voor lunch aanbevolen | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: reserveren verplicht | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: reserveren voor diner aanbevolen | ja | Google Maps-vermelding |
| Planning: reserveringen mogelijk | ja | Google Maps-vermelding |
| Betaling: creditcards | ja | Google Maps-vermelding |
| Betaling: pinpassen | ja | Google Maps-vermelding |
| Betaling: NFC-mobiel betalen | ja | Google Maps-vermelding |
| Kinderen: kinderstoelen | ja | Google Maps-vermelding |
| Parkeren: meestal enigszins moeilijk een plek te vinden | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: uitstekende cocktails | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: uitstekende koffie | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: uitstekend dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: uitstekende wijnkaart | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: lunch | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Tafel reserveren via | UMAI Restaurant Solutions | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks maximum in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddeld dagelijks minimum in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonuren en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst geregistreerde temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst geregistreerde temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het Serra do Pilar-klooster aan de overkant van de rivier in Vila Nova de Gaia. | UNESCO-werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro opgehaald in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximale toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien opgeladen tickets geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-ticket, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van de luchthaven naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. De luchthaven ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (luchthaven naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-ticket kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als luchthavenvervoer tarief | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 incidenteel ticket, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante incidenteel ticket. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot en met februari) | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van de verhuurmakelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot en met augustus) | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder met belastingen; de gereduceerde pompprijzen van DGEG waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekswaarde; echt rijden op heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-lijsten bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een bandbreedte publiceren, vallen in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende bandbreedte. Bandbreedtes zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende bandbreedte. Bandbreedtes zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de bandbreedte 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Bandbreedtes zijn de gepubliceerde prijsklassen per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portwijnkelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenen ticket | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van de boekingen van een autoverhuurmakelaar, december tot en met februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot en met augustus, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Gemiddelde prijs van een middelgrote auto in Porto volgens Booking.com Cars, geraadpleegd op 17 september 2026; er is geen seizoensgebonden prijs, dus hetzelfde bedrag wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Huur van een middelgrote auto in Porto, gemiddelde prijs per dag | 38 EUR · Zelfde bedrag; er is geen seizoensgebonden prijsverschil gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Brandstofverbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik premium auto (gebruikt cijfer voor middelgrote auto) | 5,7 l/100 km · Er is geen officieel cijfer voor een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Pilsener van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00–4,50 EUR, geraadpleegd op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator aanbiedingen |
| Huur van een premium auto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; er is geen openbare bron die premiumtarieven scheidt van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (eigenaar cijfer) |
| Huur van een premium auto in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde bedrag het hele jaar. | Porto Tours (eigenaar cijfer) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palácio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00 uur; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer is Euskalduna Studio geopend?
Maandag gesloten; dinsdag 18–23 uur; woensdag 18–23 uur; donderdag 18–23 uur; vrijdag 18–23 uur; zaterdag 12:30–15 uur, 18–23 uur; zondag gesloten. Feestdagen kunnen de openingstijden wijzigen.
Hoe ver is Euskalduna Studio van het centrum van Porto?
Ongeveer 880 meter in een rechte lijn, ongeveer 14 minuten lopen.
Is er rolstoeltoegang bij Euskalduna Studio?
Ja, de ingang is rolstoeltoegankelijk; vraag van tevoren naar de rest van het gebouw.
Kun je een tafel reserveren bij Euskalduna Studio?
Ja, het accepteert reserveringen.
Welke score heeft Euskalduna Studio ontvangen?
Een beoordeling van 4,7 uit 5 op basis van 630 recensies.
Hoeveel kost een maaltijd bij Euskalduna Studio?
Reken op €50+ per persoon.
Bronnen
Deze bronnen leveren elk bovenstaand cijfer, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Google Maps listing: Euskalduna Studio geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesRechte-lijn afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Euskalduna Studio: official website geraadpleegd op 2026-09-15De eigen site van de plek, voor actuele openingstijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

