Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
CURB in één oogopslag
In Porto is CURB een hamburgerrestaurant aan de Rua da Torrinha 134, 4050-611 Porto, Portugal. Een wandeling van ongeveer 13 minuten vanaf het centrum brengt u hier: 830 meter naar het noordwesten. Het krijgt een uitstekende 4,7 van de 5 op basis van 2.450 beoordelingen.
Bij CURB.- Type
- Restaurant
- Genoteerd als
- Hamburgerrestaurant
- Keuken
- Hamburgerrestaurant
- Adres
- Rua da Torrinha 134, 4050-611 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 830 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 13 minuten
- Beoordeling
- 4,7 van de 5 op basis van 2.450 beoordelingen
- Openingstijden
- varieert per dag, zie onder
- Rolstoeltoegang
- nee
- Website
- http://www.curb.pt/
Waarom gaan en hoe het in te passen
Burgers staan centraal in dit hamburgerrestaurant, met ook een vegetarische burger. De geheime saus en tijmmayonaise zijn terugkerende gespreksonderwerpen, en de sappige burger, zelfgemaakte friet en zelfgemaakte broodjes geven het menu zijn aantrekkingskracht. Vriendelijk personeel en afhaal zijn waar bezoekers het meest over praten, dus de ervaring is informeel en direct in plaats van formeel. Burgerliefhebbers en vegetariërs hebben beide een duidelijke reden om te komen, en wie een afhaalmaaltijd wil, vindt dat eenvoudig.
Kom dinsdag tot en met zaterdag tussen 12:00 en 21:30 uur. Zondag en maandag zijn gesloten, dus zaterdag is de enige weekenddag die werkt, en een vroege avondmaaltijd past voor de sluiting om 21:30 uur. Afhaal is een veelgebruikte optie als u elders wilt eten.
In de buurt ligt Nani Bistrot Porto op 51 m afstand. 1858 bbgourmet criativo, Alto Porto, Moona Chicken Porto en Le Palais - Restaurante & Bar liggen binnen ongeveer 150 tot 172 m, zodat u voor of erna een keuze heeft uit andere restaurants.
Openingstijden
U kunt niet op maandag en zondag terecht. Controleer op de dag zelf, want feestdagen en speciale evenementen kunnen de tijden wijzigen.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 12:00–21:30 |
| Woensdag | 12:00–21:30 |
| Donderdag | 12:00–21:30 |
| Vrijdag | 12:00–21:30 |
| Zaterdag | 12:00–21:30 |
| Zondag | Gesloten |
- Uren
- Gesloten
- Uren
- 12:00–21:30
- Uren
- 12:00–21:30
- Uren
- 12:00–21:30
- Uren
- 12:00–21:30
- Uren
- 12:00–21:30
- Uren
- Gesloten
Diensten bij CURB
Toegankelijkheid, diensten, betalingen en andere details zijn gegroepeerd. Als een functie die u nodig hebt ontbreekt, vraag het dan van tevoren, want de lijst is niet uitputtend.
Wat het biedt
| Toegankelijkheid | niet: rolstoeltoegankelijke ingang, rolstoeltoegankelijke parkeerplaats, rolstoeltoegankelijke zitplaatsen |
- niet: rolstoeltoegankelijke ingang, rolstoeltoegankelijke parkeerplaats, rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
Waar de beoordeling uit bestaat
2.450 beoordelingen geven gemiddeld 4,7 van de 5: 82 procent geeft vijf sterren en 3 procent één of twee. Een enkele mindere dag verandert nauwelijks een score die op zoveel beoordelingen is gebaseerd.
Hoe de beoordelingen zijn verdeeld
Aantal beoordelingen per sterbeoordeling.
Vanaf september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Beoordelingen | 2,021 | 281 | 66 | 30 | 52 |
In de buurt
Begin met Nani Bistrot Porto, 50 meter van CURB, en bekijk dan de tabel voor meer.
CURB en wat eromheen ligt
- CURB41,1526° N, 8,6200° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plekken
| Plek | Soort | Afstand | Beoordeling (beoordelingen) |
|---|---|---|---|
| Nani Bistrot Porto | restaurant | 50 meter | 4.7 (531) |
| 1858 bbgourmet criativo | restaurant | 150 meter | 4.7 (803) |
| Alto Porto | restaurant | 150 meter | 4.7 (641) |
| Moona Chicken Porto | restaurant | 170 meter | 4.9 (1,123) |
| Le Palais - Restaurante & Bar | restaurant | 170 meter | 4.4 (212) |
| O Pit Dog | restaurant | 180 meter | 4.4 (1,060) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 50 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.7 (531)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 150 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.7 (803)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 150 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.7 (641)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 170 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.9 (1,123)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 170 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.4 (212)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 180 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.4 (1,060)
Het volledige gegevensblad
Alle cijfers en hun bronnen, vanaf september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 129 rijen
Toon alle 129 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| CURB33 | ||
| Naam | CURB | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Hamburgerrestaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Hamburgerrestaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | Rua da Torrinha 134, 4050-611 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | Rua da Torrinha 134 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4050-611 | Google Maps-vermelding |
| Plaats | Porto | Google Maps-vermelding |
| Pluscode | 593H+2X Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Website | http://www.curb.pt/ | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.15256 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.62004 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 830 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | noordwest | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand | ongeveer 13 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,7 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 2,450 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 2,021 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 281 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 66 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 30 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 52 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 1,094 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 12:00–21:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 12:00–21:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 12:00–21:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 12:00–21:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 12:00–21:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke ingang | nee | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke parkeerplaats | nee | Google Maps-vermelding |
| Toegankelijkheid: rolstoeltoegankelijke zitplaatsen | nee | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Peildatum 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| Distric | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagste gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luiz I-brug en Klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historisch centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien geladen tegelijk geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 gelegenheidskaartje, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; werkelijk rijden op heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenverblijven, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een band publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Luxe maaltijd per persoon, het begin van de band 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Banden zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portokelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenkaartje | 25 EUR · Audiogids met drie Ports, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddeld per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen opgegeven, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddeld per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middenklasse benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middenklasse gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middenklasse Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé vliegveldtransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé vliegveldtransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator-aanbiedingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron scheidt premium van middenklasse autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; zelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro enkele reis en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend van dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer is CURB geopend?
Maandag gesloten; dinsdag 12–21:30 uur; woensdag 12–21:30 uur; donderdag 12–21:30 uur; vrijdag 12–21:30 uur; zaterdag 12–21:30 uur; zondag gesloten. Feestdagen kunnen de tijden wijzigen.
Hoe ver is CURB van het centrum van Porto?
Hemelsbreed 830 meter, een wandeling van ongeveer 13 minuten.
Heeft CURB rolstoeltoegang?
De ingang is niet rolstoeltoegankelijk; informeer van tevoren naar alternatieven.
Hoe wordt CURB beoordeeld?
4,7 van de 5 op basis van 2450 beoordelingen.
Bronnen
Alle bovenstaande cijfers komen uit deze bronnen; het gegevensblad vermeldt de bron van elke rij.
- 1Google Maps listing: CURB geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal beoordelingen, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; geschatte wandeltijd berekend als die afstand plus 30%, bij 5 km/u.
- 3CURB: official website geraadpleegd op 2026-09-15De eigen site van de plek, voor actuele openingstijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

