Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Clover: de essentie
Clover is een restaurant in Porto, aan de R. Vasques de Mesquita 98, 4350-337 Porto, Portugal. Vanuit het centrum reis je 2,7 km (1,7 mijl) in noordoostelijke richting; openbaar vervoer of de auto is gemakkelijker. Het heeft een score van 5,0 van de 5 uit 11 beoordelingen, een score die kan veranderen met één extra beoordeling. De kosten per persoon liggen rond de €10–15.
Zicht op Clover.- Type
- Restaurant
- Genoteerd als
- Restaurant
- Keuken
- Restaurant
- Adres
- R. Vasques de Mesquita 98, 4350-337 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 2,7 km (1,7 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 42 minuten
- Beoordeling
- 5,0 van de 5 uit 11 beoordelingen
- Prijs per persoon
- €10–15
- Openingstijden
- varieert per dag, zie hieronder
- Telefoon
- +351 928 332 022
Waarom gaan en hoe het in te passen
Een gezellig restaurant met een terras, Clover serveert lunch in het noordoosten van Porto. De ruimte, sfeer, het eten en het terras zijn waar bezoekers het meest over praten. Het eten is restauranteten in plaats van een benoemde keuken, en de lunch hier valt in de prijsklasse van €10–15. De zaak trekt mensen die een ontspannen maaltijd met vrienden willen, een solo-pauze, of een gemakkelijke lunch tijdens het verkennen van deze kant van de stad.
Kom tussen 11:30 en 15:30 uur, van maandag tot en met zaterdag. De keuken sluit om 15:30 uur en zondag is gesloten, plan dit dus als lunch in plaats van diner. Dit maakt het een goede keuze voor een rustige lunch in plaats van een lange avondmaaltijd. Als je eerder in dat tijdsvenster komt, heb je meer tijd voor de sluiting. Take Time is 38 m verderop, Taberna da Gata is 54 m verderop en Nó e Veio is 77 m van de deur. Ideia prespicaz en Chic concept restaurante & eventos zijn de dichtstbijzijnde opties, op 0 m, als je keukens in de buurt vergelijkt.
Wanneer te bezoeken
Het blijft gesloten op zondag. De tijden kunnen afwijken op feestdagen of tijdens speciale evenementen, dus controleer het op de dag zelf.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | 11:30–15:30 |
| Dinsdag | 11:30–15:30 |
| Woensdag | 11:30–15:30 |
| Donderdag | 11:30–15:30 |
| Vrijdag | 11:30–15:30 |
| Zaterdag | 11:30–15:30 |
| Zondag | Gesloten |
- Uren
- 11:30–15:30
- Uren
- 11:30–15:30
- Uren
- 11:30–15:30
- Uren
- 11:30–15:30
- Uren
- 11:30–15:30
- Uren
- 11:30–15:30
- Uren
- Gesloten
Wat Clover biedt
Toegankelijkheid, diensten, betalingen en andere details zijn samengebracht. Als een functie die je nodig hebt ontbreekt, vraag het dan van tevoren, want de lijst is niet uitputtend.
Wat het biedt
| Serviceopties | Buitenzitplaatsen, Dine-in |
| Eetopties | Diner, Dessert, Zitplaatsen |
| Voorzieningen | Toilet |
| Sfeer | Casual, Gezellig |
| Betalingen | Creditcards |
| Hoogtepunten | Heerlijk dessert |
| Populair voor | Diner, Solo dineren |
- Buitenzitplaatsen, Dine-in
- Diner, Dessert, Zitplaatsen
- Toilet
- Casual, Gezellig
- Creditcards
- Heerlijk dessert
- Diner, Solo dineren
Waar de beoordeling uit bestaat
Gasten beoordelen het met 5,0 van de 5 uit 11 beoordelingen, met 100 procent vijfsterrenbeoordelingen en 0 procent met één of twee sterren. Tot nu toe weinig beoordelingen, wat betekent dat elke nieuwe beoordeling het gemiddelde merkbaar beïnvloedt.
Hoe de beoordelingen zijn verdeeld
Aantal beoordelingen per sterrenwaardering.
Vanaf september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Beoordelingen | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In de buurt
Begin met Ideia prespicaz, op 0 meter van Clover, en bekijk dan de tabel voor meer.
Clover en wat eromheen ligt
- Clover41,1663° N, 8,5876° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (beoordelingen) |
|---|---|---|---|
| Ideia prespicaz | restaurant | 0 meter | niet beoordeeld |
| Chic concept restaurante & eventos | restaurant | 0 meter | niet beoordeeld |
| Take Time | restaurant | 40 meter | 4.0 (138) |
| Taberna da Gata | restaurant | 50 meter | 4.5 (253) |
| Nó e Veio | restaurant | 80 meter | 4.4 (24) |
| Pizza Hut | restaurant | 120 meter | 4.0 (531) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 0 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- niet beoordeeld
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 0 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- niet beoordeeld
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 40 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.0 (138)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 50 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.5 (253)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 80 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.4 (24)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 120 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.0 (531)
Het volledige gegevensblad
Cijfers en bronnen doorheen, gedateerd september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 139 rijen
Toon alle 139 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Clover43 | ||
| Naam | Clover | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | R. Vasques de Mesquita 98, 4350-337 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | R. Vasques de Mesquita 98 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4350-337 | Google Maps-vermelding |
| Plaats | Porto | Google Maps-vermelding |
| Pluscode | 5C86+GW Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 928 332 022 | Google Maps-vermelding |
| Prijs per persoon | €10–15 | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.16631 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.58763 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 2,7 km | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | noordoosten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand | ongeveer 42 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 5,0 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 11 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 11 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 0 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 0 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 0 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 0 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 19 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | 11:30–15:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 11:30–15:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 11:30–15:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 11:30–15:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 11:30–15:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 11:30–15:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Buitenzitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Serviceopties: Ter plekke eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Eetopties: Zitplaatsen | ja | Google Maps-vermelding |
| Voorzieningen: Toilet | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Casual | ja | Google Maps-vermelding |
| Sfeer: Gezellig | ja | Google Maps-vermelding |
| Betalingen: Creditcards | ja | Google Maps-vermelding |
| Hoogtepunten: Geweldig dessert | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Diner | ja | Google Maps-vermelding |
| Populair voor: Alleen eten | ja | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231800 · Vanaf 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luis I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is de autoriteit. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks in één keer geladen geven er één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor overstap van vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidentekaartje, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante-incidentekaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, zelfde onderzoek; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-onderzoek) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; echt rijden in heuvelachtig terrein verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Hostelslaapzaalbed, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en hotels van 1-2 sterren, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: hotels van 3-4 sterren, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: hotels van 5 sterren, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één voorbeelddatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een gemiddelde maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Een dure maaltijd per persoon, het begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Porto toeristenbelasting per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portokelderbezoek met proeverij, Taylor's volwassenenticket | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budgetautohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van boekingen bij een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budgetautohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, geraadpleegd op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Brandstofverbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik premiumauto (cijfer voor middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Brandstofverbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, range 2,00–4,50 EUR, geraadpleegd op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthaventransfer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthaventransfers beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator-lijsten |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron splitst premium- van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; hetzelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele rit gekocht aan boord | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele rit en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Portogidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Soares dos Reis Nationaal Museum, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wat zijn de openingstijden van Clover?
De openingstijden zijn maandag 11:30–15:30; dinsdag 11:30–15:30; woensdag 11:30–15:30; donderdag 11:30–15:30; vrijdag 11:30–15:30; zaterdag 11:30–15:30; zondag gesloten; feestdagen kunnen afwijken.
Hoe ver van centraal Porto ligt Clover?
2,7 km (1,7 mijl) hemelsbreed, ongeveer 42 minuten lopen.
Hoe wordt Clover beoordeeld?
5,0 van de 5 op basis van 11 beoordelingen.
Hoeveel kost een maaltijd bij Clover?
De kosten zijn €10–15 per persoon.
Bronnen
Deze bronnen leveren elk cijfer hierboven, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Google Maps listing: Clover geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesRechte-lijnafstand van 41.1496 N, 8.6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 11
- 12
- 13Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 19
- 20

