Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Chá Clube in één oogopslag
Chá Clube is een restaurant in Porto, gevestigd in Edifício Aviz, Loja 19, Av. da Boavista 3477, 4100-139 Porto, Portugal. Op 4,8 km (3,0 mijl) ten westen van het centrum is het het makkelijkst te bereiken met de metro, bus of auto. Bezoekers geven het een zeer goede 4,6 uit 5 op basis van 98 recensies.
Een glimp van Chá Clube.- Type
- Restaurant
- Vermeld als
- Restaurant, theehuis
- Keuken
- Restaurant
- Adres
- Edifício Aviz, Loja 19, Av. da Boavista 3477, 4100-139 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 4,8 km (3,0 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 74 minuten
- Beoordeling
- 4,6 uit 5 op basis van 98 recensies
- Openingstijden
- varieert per dag, zie hieronder
- Website
- https://www.facebook.com/cha.clube/
- Telefoon
- +351 22 617 8459
Waarom gaan en hoe het in te passen
Chá Clube, een restaurant en theehuis, trekt de meeste aandacht vanwege de sfeer en het vriendelijke personeel. Scones en de theeselectie zijn waar bezoekers over praten, en de ruimte heeft een schattig, traditioneel gevoel. Je komt hier om neer te strijken met thee en scones, niet om een maaltijd te haasten.
Het werkt het beste op een doordeweekse dag. Kom op een doordeweekse middag als je kunt. De deuren gaan om 12:30 uur open en sluiten om 19:00 uur van maandag tot en met vrijdag, en de zaak is gesloten op zaterdag en zondag, dus een middagbezoek geeft tijd om te blijven hangen. Iedereen die van thee, scones en een prettige, traditionele setting houdt, zal het leuk vinden, vooral alleen of in een klein gezelschap.
In de buurt ligt Fior Street op 48 m, Restaurante Mestre Aviz op 81 m, en A Boleira do Aviz, Cêpaviz en PIZZA UAU op 191 m. Als je een andere tafel in de buurt wilt, is Fior Street de dichtstbijzijnde optie.
Openingstijden
Het blijft gesloten op zaterdag en zondag. Feestdagen en speciale evenementen kunnen de openingstijden wijzigen, dus controleer dit op de dag zelf.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | 12:30–19:00 |
| Dinsdag | 12:30–19:00 |
| Woensdag | 12:30–19:00 |
| Donderdag | 12:30–19:00 |
| Vrijdag | 12:30–19:00 |
| Zaterdag | Gesloten |
| Zondag | Gesloten |
- Uren
- 12:30–19:00
- Uren
- 12:30–19:00
- Uren
- 12:30–19:00
- Uren
- 12:30–19:00
- Uren
- 12:30–19:00
- Uren
- Gesloten
- Uren
- Gesloten
Binnen de beoordeling
98 recensies geven gemiddeld 4,6 uit 5: 77 procent geeft vijf sterren en 3 procent één of twee. Het aantal recensies is nog klein, dus elke nieuwe score verschuift het gemiddelde.
Hoe de recensies zijn verdeeld
Aantal recensies per sterbeoordeling.
Per september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Recensies | 75 | 14 | 6 | 0 | 3 |
In de buurt
Het dichtstbijzijnde is Fior Street, 50 meter van Chá Clube; de rest staat in de tabel.
Chá Clube en wat eromheen ligt
- Chá Clube41,1633° N, 8,6649° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (recensies) |
|---|---|---|---|
| Fior Street | restaurant | 50 meter | 4.7 (36) |
| Restaurante Mestre Aviz | restaurant | 80 meter | 4.3 (301) |
| A Boleira do Aviz | restaurant | 190 meter | 4.6 (71) |
| Cêpaviz | restaurant | 190 meter | 4.5 (293) |
| PIZZA UAU | restaurant | 190 meter | 4.3 (203) |
| Kanpai Fusion Sushi Aviz | restaurant | 200 meter | 4.1 (509) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 50 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.7 (36)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 80 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.3 (301)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 190 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.6 (71)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 190 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.5 (293)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 190 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.3 (203)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 200 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.1 (509)
Het volledige gegevensblad
Elk cijfer komt met zijn bron, actueel per september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 127 rijen
Toon alle 127 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Chá Clube31 | ||
| Naam | Chá Clube | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Restaurant, theehuis | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | Edifício Aviz, Loja 19, Av. da Boavista 3477, 4100-139 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | Edifício Aviz, Loja 19, Av. da Boavista 3477 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4100-139 | Google Maps-vermelding |
| Stad | Porto | Google Maps-vermelding |
| Pluscode | 587P+82 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 22 617 8459 | Google Maps-vermelding |
| Website | https://www.facebook.com/cha.clube/ | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.16333 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.66490 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 4,8 km (3,0 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | west | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte wandeltijd | ongeveer 74 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,6 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 98 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 75 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 14 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 6 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 0 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 3 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 57 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | 12:30–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 12:30–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 12:30–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 12:30–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 12:30–19:00 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Peildatum 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in februari | 129,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Zonneschijnuren in maart | 192,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht verwijst naar: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De inschrijving omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO Werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximale toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · Maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is leidend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zone Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje; tarief van kracht vanaf 1 januari 2024. Tien stuks in één keer geladen geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zone Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zone Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van het vliegveld naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. Het vliegveld ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (vliegveld naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, vliegveld naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als overstaptarief van het vliegveld | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 gelegenheidskaartje, tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zone Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief van kracht vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; werkelijk verbruik op heuvels is hoger. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 slaapzaalaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: gastenhuizen, B&B's en 1-2 sterren hotels, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: 3-4 sterren hotels, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Hogere klasse tweepersoonskamer: 5-sterren hotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 tweepersoonsaanbiedingen. Mediaan van het laagste tarief per aanbieding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale aanbiedingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-aanbiedingen bemonsterd door Porto Tours |
| Goedkope maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, vallen in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Middelgrote maaltijd per persoon, bovengrens van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de prijsklasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Prijsklassen zijn de gepubliceerde prijsbereiken per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Porto Tours restaurantdatabase |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Portolodgebezoek met proeverij, Taylor's volwassenenkaartje | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Booking.com Cars' gemiddelde voor een middelgrote auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middelgrote autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoenssplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middelgrote auto gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de middelgrote Captur wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Binnenlands bier van het vat, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privévervoer van het vliegveld naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privévervoer van het vliegveld beoordeeld in partners/transfers.json (EUR 17,00 tot 74,90), 16 september 2026. | GetYourGuide en Viator aanbiedingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; geen openbare bron onderscheidt premium van middelgrote autotarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de site-eigenaar op 17 september 2026; zelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis aan boord gekocht | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele reis en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief van het Andante-netwerk. | STCP historisch tramtarief, gerapporteerd door Portogidsen |
| Palacio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro student, school of senior. | Palacio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandag en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wat zijn de openingstijden van Chá Clube?
Maandag 12:30–19:00; dinsdag 12:30–19:00; woensdag 12:30–19:00; donderdag 12:30–19:00; vrijdag 12:30–19:00; zaterdag gesloten; zondag gesloten gedurende de week. Feestdagen kunnen deze tijden wijzigen.
Is Chá Clube ver van het centrum van Porto?
Hemelsbrede afstand 4,8 km (3,0 mijl), een wandeling van ongeveer 74 minuten.
Hoe wordt Chá Clube beoordeeld?
Een beoordeling van 4,6 van de 5 komt van 98 recensies.
Bronnen
Deze bronnen leveren elk bovenstaand cijfer, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Google Maps listing: Chá Clube geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41,1496 N, 8,6110 W; wandeltijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3Chá Clube: official website geraadpleegd op 2026-09-15De eigen site van de plek, voor actuele openingstijden, prijzen en evenementen.
- 4
- 5Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 12
- 13
- 14Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 20
- 21

