Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Wat u moet weten over Castro's Restaurante
U vindt Castro's Restaurante, een restaurant, in Porto op R. Eng. Ezequiel de Campos 263, 4100-232 Porto, Portugal. Op 4,2 km (2,6 mijl) ten noordwesten van het centrum, het makkelijkst te bereiken met metro, bus of auto. Met 117 beoordelingen staat de score op 4,8 van de 5, een uitstekend resultaat.
Castro's Restaurante.- Type
- Restaurant
- Genoteerd als
- Restaurant, Barbecuerestaurant, Café
- Keuken
- Restaurant
- Adres
- R. Eng. Ezequiel de Campos 263, 4100-232 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 4,2 km (2,6 mijl) hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 65 minuten
- Beoordeling
- 4,8 van de 5 uit 117 beoordelingen
- Openingstijden
- varieert per dag, zie onder
- Telefoon
- +351 22 019 9180
Waarom gaan en hoe het in te passen
Het menu van Castro's Restaurante omvat barbecue, tapasbar, café en snackbar, dus een bezoek kan van kleine gerechten naar gegrild voedsel gaan zonder van tafel te wisselen. Dit is een informele plek voor groepen die meerdere gerechten delen of voor iedereen die een ontspannen hapje wil in plaats van een volledige maaltijd. De tapasbar- en snackbarkant maken het handig wanneer de een een barbecuebord wil en de ander alleen koffie en iets lichts.
Een vroege lunch, een late middagstop of diner passen allemaal, want de deuren blijven open van 11.00 tot 23.00 uur van maandag tot en met zaterdag. Zondag is gesloten, plan er dus omheen als dit uw hoofdmaaltijd is. De openingstijden zijn dezelfde van maandag tot en met zaterdag, en het lange dagelijkse venster maakt het flexibel rond andere plannen in Porto.
In de directe omgeving zijn andere restaurants als u opties wilt vergelijken: Portuense en Cantinho do Marco liggen beide op 45 m, en Café Campino op 108 m. Cantinho do Marco ligt op 45 m als u een ander restaurant in de buurt wilt.
Openingstijden
U kunt niet op zondag terecht. Feestdagen en speciale evenementen kunnen de openingstijden wijzigen, dus controleer dit op de dag zelf.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | 11.00–23.00 uur |
| Dinsdag | 11.00–23.00 uur |
| Woensdag | 11.00–23.00 uur |
| Donderdag | 11.00–23.00 uur |
| Vrijdag | 11.00–23.00 uur |
| Zaterdag | 11.00–23.00 uur |
| Zondag | Gesloten |
- Uren
- 11.00–23.00 uur
- Uren
- 11.00–23.00 uur
- Uren
- 11.00–23.00 uur
- Uren
- 11.00–23.00 uur
- Uren
- 11.00–23.00 uur
- Uren
- 11.00–23.00 uur
- Uren
- Gesloten
Waar de beoordeling uit bestaat
Uit 117 beoordelingen staat de score op 4,8 van de 5: 88 procent van de gasten geeft vijf sterren, 3 procent één of twee. Een kortere beoordelingsgeschiedenis, waarbij een enkele nieuwe beoordeling het gemiddelde nog kan beïnvloeden.
Hoe de beoordelingen zijn verdeeld
Aantal beoordelingen per sterrenwaardering.
Per september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Beoordelingen | 103 | 7 | 3 | 1 | 3 |
In de buurt
Portuense is het dichtstbijzijnde, op 40 meter van Castro's Restaurante, gevolgd door de plaatsen in de tabel hieronder.
Castro's Restaurante en wat eromheen ligt
- Castro's Restaurante41,1718° N, 8,6513° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (beoordelingen) |
|---|---|---|---|
| Portuense | restaurant | 40 meter | 4.4 (177) |
| Cantinho do Marco | restaurant | 50 meter | 4.6 (10) |
| Café Campino | restaurant | 110 meter | 4.3 (84) |
| Valenciana | restaurant | 110 meter | 4.0 (41) |
| Espalha Brasas - Porto | restaurant | 120 meter | 4.4 (596) |
| Brasileirão | restaurant | 140 meter | 3.9 (2,049) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 40 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.4 (177)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 50 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.6 (10)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 110 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.3 (84)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 110 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.0 (41)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 120 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 4.4 (596)
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 140 meter
- Beoordeling (beoordelingen)
- 3.9 (2,049)
Het volledige gegevensblad
Elk cijfer heeft zijn bron, actueel per september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 126 rijen
Toon alle 126 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Castro's Restaurante30 | ||
| Naam | Castro's Restaurante | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Restaurant, Barbecuerestaurant, Café, Snackbar, Tapasbar | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | R. Eng. Ezequiel de Campos 263, 4100-232 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | R. Eng. Ezequiel de Campos 263 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4100-232 | Google Maps-vermelding |
| Plaats | Porto | Google Maps-vermelding |
| Pluscode | 58CX+PF Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 22 019 9180 | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.17175 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.65129 | Google Maps-vermelding |
| Afstand van het centrum, hemelsbreed | 4,2 km (2,6 mijl) | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | noordwest | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Loopafstand, geschat | ongeveer 65 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,8 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 117 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 103 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 7 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 3 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 1 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 3 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 121 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | 11.00–23.00 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 11.00–23.00 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 11.00–23.00 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 11.00–23.00 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 11.00–23.00 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 11.00–23.00 uur | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | Gesloten | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Stand 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 uur · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weeroverzicht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogste gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagste gemeten temperatuur | −3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normaalwaarden 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & vochtigheid 1961–1990. De weerbox citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Brug van Dom Luís I en Klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO-werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro geïnd in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is gezaghebbend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zone Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje; tarief geldig vanaf 1 januari 2024. Tien opgeladen kaartjes geven één gratis rit. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zone Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Metro enkele reis, zone Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van de luchthaven naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen rijden elke 20 minuten. De luchthaven ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Metro enkele reis, zone Z4 (luchthaven naar centrum) | 2,3 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Metro enkele reis, luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor luchthavenvervoer | 2,3 EUR · Lijn E, Andante Z4 gelegenheidskaartje, tarief geldig vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Metro- en bus enkele reis in centraal Porto (zone Z2), geldig één uur | 1,4 EUR · Andante gelegenheidskaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-prijs en niet het tarief voor 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-pompprijzen met korting waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave; in de praktijk op heuvels meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en hotels van 1-2 sterren, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: hotels van 3-4 sterren, mediaan per nacht | 220,1 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: 5-sterrenhotels, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen bemonsterd door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een prijsklasse publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende klasse. De klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een maaltijd in het middensegment per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende klasse. De klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de klasse 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. De klassen zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portkelder met proeverij, Taylor's volwassenenkaartje | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Landelijk gemiddelde van de boekingen van een verhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autohuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Landelijk gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Het gemiddelde van Booking.com Cars voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middenklasse autohuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middelgrote benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (middelgroot cijfer gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de Captur (middelgroot) wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabrieksopgave. | Renault Portugal |
| Nationaal tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,0 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthavenvervoer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthavenvervoeren beoordeeld in partners/transfers.json (17,00 tot 74,90 EUR), 16 september 2026. | GetYourGuide- en Viator-vermeldingen |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; geen openbare bron maakt onderscheid tussen premium en middenklasse tarieven. | Porto Tours (cijfer van eigenaar) |
| Premium autohuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; het hele jaar hetzelfde cijfer. | Porto Tours (cijfer van eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis aan boord gekocht | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele reis en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief buiten het Andante-netwerk. | STCP-tarief historische tram, gerapporteerd door Porto-gidsen |
| Palácio da Bolsa rondleiding, volwassene | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassene | 10 EUR · Geopend dinsdag tot en met zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandagen en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Hoe laat opent Castro's Restaurante?
Maandag 11:00–23:00; dinsdag 11:00–23:00; woensdag 11:00–23:00; donderdag 11:00–23:00; vrijdag 11:00–23:00; zaterdag 11:00–23:00; zondag gesloten. Feestdagen kunnen de tijden wijzigen.
Is Castro's Restaurante ver van het centrum van Porto?
4,2 km (2,6 mijl) in een rechte lijn, wat neerkomt op ongeveer 65 minuten lopen.
Welke beoordeling heeft Castro's Restaurante?
4,8 van de 5 op basis van 117 recensies.
Bronnen
Deze bronnen leveren elk cijfer hierboven, en het gegevensblad vermeldt de bron voor elke rij.
- 1Google Maps listing: Castro's Restaurante geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesRechte lijn afstand van 41.1496 N, 8.6110 W; looptijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 11
- 12
- 13Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 19
- 20

