Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links: als u via hen boekt, kunnen wij een commissie verdienen zonder extra kosten voor u. Hoe dit werkt
Bangla Spicy Restaurant & Kebab - Halal: de essentie
Je vindt Bangla Spicy Restaurant & Kebab - Halal, een Bengaals restaurant, in Porto op R. de Cimo de Vila 117 115, 4000-170 Porto, Portugal. Het is eenvoudig te voet bereikbaar vanuit het centrum: 570 meter naar het zuidoosten, ongeveer 9 minuten. Bezoekers geven het een 4,3 van de 5 sterren uit 342 recensies, een goede score.
Bangla Spicy Restaurant & Kebab - Halal.- Type
- Restaurant
- Genoteerd als
- Bengaals restaurant, Bangladeshi restaurant
- Keuken
- Bengaals restaurant
- Adres
- R. de Cimo de Vila 117 115, 4000-170 Porto, Portugal
- Naar het centrum
- 570 meter hemelsbreed
- Te voet
- ongeveer 9 minuten
- Beoordeling
- 4,3 van de 5 sterren uit 342 recensies
- Openingstijden
- elke dag, 9:10–22:30 uur
- Telefoon
- +351 920 569 327
Waarom gaan en hoe het in te passen
Het menu is Bengaals en Bangladeshi, halal en draait om pit: pittig eten, Chicken Biryani, rundvleescurry en doner kebab worden het meest genoemd door bezoekers. De betaalbaarheid maakt het een gemakkelijke keuze als de honger echt is en de dag druk, en de vriendelijke gastheer is deels waarom mensen de maaltijd onthouden. Iedereen die halal Bengaals en Bangladeshi eten wil, vindt genoeg om te bestellen.
Het is elke dag geopend van 9:10 tot 22:30 uur, dus een vroege lunch, een late dinner of een maaltijd tussen bezienswaardigheden past allemaal in hetzelfde schema. Dezelfde uren elke dag maken het gemakkelijk om een maaltijd te plannen rond het São João Nationaal Theater, op 65 meter afstand, of de monumenten bij Antigo Salão de Festas Alexandre Herculano en Antiga Real Casa Pia do Porto, op respectievelijk 121 en 138 meter afstand.
Royal Nobab Grill and Halal Restaurant ligt op 34 meter afstand, en Rafa Louzada - TIMEOUT Market Porto op 135 meter.
Openingstijden
Het is elke dag geopend van 9:10 tot 22:30 uur. Feestdagen en speciale evenementen kunnen de tijden wijzigen, dus controleer dit op de dag zelf.
Openingstijden
| Dag | Uren |
|---|---|
| Maandag | 9:10–22:30 uur |
| Dinsdag | 9:10–22:30 uur |
| Woensdag | 9:10–22:30 uur |
| Donderdag | 9:10–22:30 uur |
| Vrijdag | 9:10–22:30 uur |
| Zaterdag | 9:10–22:30 uur |
| Zondag | 9:10–22:30 uur |
- Uren
- 9:10–22:30 uur
- Uren
- 9:10–22:30 uur
- Uren
- 9:10–22:30 uur
- Uren
- 9:10–22:30 uur
- Uren
- 9:10–22:30 uur
- Uren
- 9:10–22:30 uur
- Uren
- 9:10–22:30 uur
Waar de beoordeling uit bestaat
De 4,3 van de 5 sterren is gebaseerd op 342 recensies: 70 procent vijf sterren, 13 procent één of twee sterren. Tot nu toe minder recensies, wat betekent dat elke nieuwe recensie het gemiddelde merkbaar beïnvloedt.
Hoe de recensies zijn verdeeld
Aantal recensies per sterbeoordeling.
Per september 2026.
De cijfers achter deze grafiek, als tabel
| Rij | 5 sterren | 4 sterren | 3 sterren | 2 sterren | 1 ster |
|---|---|---|---|---|---|
| Recensies | 238 | 44 | 16 | 11 | 33 |
In de buurt
Het dichtstbijzijnde is Royal Nobab Grill and Halal Restaurant, op 30 meter van Bangla Spicy Restaurant & Kebab - Halal; de rest staat in de tabel.
Bangla Spicy Restaurant & Kebab - Halal en wat eromheen ligt
- Bangla Spicy Restaurant & Kebab - Halal41,1450° N, 8,6081° W · Open in Google Maps
De dichtstbijzijnde plaatsen
| Plaats | Soort | Afstand | Beoordeling (recensies) |
|---|---|---|---|
| Royal Nobab Grill and Halal Restaurant | restaurant | 30 meter | 4.3 (448) |
| São João Nationaal Theater | monument | 60 meter | 4.8 (1,707) |
| Antigo Salão de Festas Alexandre Herculano | monument | 120 meter | niet beoordeeld |
| Rafa Louzada - TIMEOUT Market Porto | restaurant | 140 meter | 4.6 (127) |
| Antiga Real Casa Pia do Porto | monument | 140 meter | 4.7 (3) |
| Secção Museológica da CP de Bragança | museum | 220 meter | 4.7 (316) |
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 30 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.3 (448)
- Soort
- monument
- Afstand
- 60 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.8 (1,707)
- Soort
- monument
- Afstand
- 120 meter
- Beoordeling (recensies)
- niet beoordeeld
- Soort
- restaurant
- Afstand
- 140 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.6 (127)
- Soort
- monument
- Afstand
- 140 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.7 (3)
- Soort
- museum
- Afstand
- 220 meter
- Beoordeling (recensies)
- 4.7 (316)
Het volledige gegevensblad
Cijfers en bronnen doorlopend, gedateerd september 2026.
Download de volledige tabel als CSV · 126 rijen
Toon alle 126 cijfers
| Feit | Waarde | Bron |
|---|---|---|
| Bangla Spicy Restaurant & Kebab - Halal30 | ||
| Naam | Bangla Spicy Restaurant & Kebab - Halal | Google Maps-vermelding |
| Database | Restaurants | Eigen directory |
| Categorieën | Bengaals restaurant, Bangladeshi restaurant | Google Maps-vermelding |
| Keuken | Bengaals restaurant | Google Maps-vermelding |
| Adres | R. de Cimo de Vila 117 115, 4000-170 Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Straat | R. de Cimo de Vila 117 115 | Google Maps-vermelding |
| Postcode | 4000-170 | Google Maps-vermelding |
| Stad | Porto | Google Maps-vermelding |
| Pluscode | 49VR+XQ Porto, Portugal | Google Maps-vermelding |
| Telefoon | +351 920 569 327 | Google Maps-vermelding |
| Breedtegraad | 41.14497 | Google Maps-vermelding |
| Lengtegraad | -8.60808 | Google Maps-vermelding |
| Afstand tot het centrum, hemelsbreed | 570 meter | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Richting vanuit het centrum | zuidoost | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Geschatte loopafstand | ongeveer 9 minuten | Eigen berekening op basis van de coördinaten |
| Beoordeling | 4,3 van de 5 | Google Maps-vermelding |
| Recensies | 342 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 5 sterren | 238 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 4 sterren | 44 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 3 sterren | 16 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 2 sterren | 11 | Google Maps-vermelding |
| Recensies met 1 ster | 33 | Google Maps-vermelding |
| Gepubliceerde bezoekersfoto's | 175 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, maandag | 09:10–22:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, dinsdag | 09:10–22:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, woensdag | 09:10–22:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, donderdag | 09:10–22:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, vrijdag | 09:10–22:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zaterdag | 09:10–22:30 | Google Maps-vermelding |
| Openingstijden, zondag | 09:10–22:30 | Google Maps-vermelding |
| Porto: de stad eromheen96 | ||
| Coördinaten van Porto | 41,15, -8,61083 decimale graden | Wikidata |
| Bevolking van Porto | 231.800 · Peildatum 2021. | Wikidata |
| Oppervlakte van Porto | 41,42 km² | Wikidata |
| Hoogte van Porto | 104,0 m | Wikidata |
| Regio | Noord-Portugal | Wikipedia |
| District | Porto | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in januari | 13,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in januari | 5,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in januari | 147,1 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in januari | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in februari | 15,0 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in februari | 5,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in februari | 110,5 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in februari | 129,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in maart | 17,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in maart | 7,8 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in maart | 95,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in maart | 192,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in april | 18,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in april | 9,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn en luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht vermeldt: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in april | 117,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in april | 217,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in mei | 20,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in mei | 11,6 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in mei | 89,6 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in mei | 258,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juni | 23,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juni | 14,5 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juni | 39,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juni | 274,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in juli | 25,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in juli | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in juli | 20,4 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in juli | 308,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in augustus | 25,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in augustus | 15,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in augustus | 32,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in augustus | 295,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in september | 24,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in september | 14,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in september | 71,9 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in september | 224,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in oktober | 20,7 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in oktober | 12,2 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in oktober | 158,3 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in oktober | 184,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in november | 17,1 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in november | 8,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in november | 172,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in november | 139,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur in december | 14,4 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur in december | 6,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Neerslag in december | 181,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Zonuren in december | 124,0 h · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Jaarlijkse neerslag | 1237,0 mm · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Hoogst gemeten temperatuur | 40,9 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| Laagst gemeten temperatuur | -3,3 °C · Station: Porto (Fontainhas), hoogte: 93 m, normalen 1981–2010, extremen 1981–2007, zonneschijn & luchtvochtigheid 1961–1990. Het weerbericht citeert: IPMA | Wikipedia |
| UNESCO-werelderfgoed: Historisch centrum van Porto, Luis I-brug en klooster van Serra do Pilar | ingeschreven in 1996 · De vermelding omvat het historische centrum, de Dom Luís I-brug en het klooster van Serra do Pilar aan de overkant van de rivier in Gaia. | UNESCO-werelderfgoedcentrum |
| Gemeentelijke toeristenbelasting per nacht | 3 EUR · Verhoogd van 2 naar 3 euro per nacht (porto.pt nieuws; het Leme-portaal van de gemeente meldt 32,3 miljoen euro opgehaald in 2025). | Câmara Municipal do Porto |
| Maximum toeristenbelasting per verblijf | 21 EUR · In rekening gebracht voor maximaal zeven opeenvolgende nachten per verblijf, volgens het consumentenmagazine; de gemeentelijke verordening is gezaghebbend. | Which? |
| Enkele reis metro en bus, zones Z2 (centraal Porto), geldig één uur | 1,40 EUR · Andante-incidentekaartje; tarief geldig vanaf 1 januari 2024. Tien geladen tegelijk geven één gratis. | Metro do Porto |
| Andante 24-kaart, 24 uur in zones Z2 | 5,35 EUR | Metro do Porto |
| Enkele reis metro, zones Z3 | 1,85 EUR | Metro do Porto |
| Metrolijn E van de luchthaven naar Trindade (stadscentrum) | 27 minuten · Twee onafhankelijke gidsen geven 26-30 minuten (livingtours.com); treinen elke 20 minuten. De luchthaven ligt in tariefzone Z4. | porto-north-portugal.com |
| Enkele reis metro, zone Z4 (luchthaven naar het centrum) | 2,30 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; papieren Andante-kaart 0,60 EUR extra. Een 24-uurs Z4-kaart kost 8,55 EUR. | Metro do Porto (officieel) |
| Enkele reis metro, luchthaven naar centraal Porto (zone Z4), gebruikt als tarief voor luchthavenvervoer | 2,30 EUR · Lijn E, Andante Z4-incidentekaartje, tarief geldig vanaf 1 januari 2026; de papieren kaart kost 0,60 EUR extra. | Metro do Porto |
| Enkele reis metro en bus in centraal Porto (zones Z2), geldig één uur | 1,40 EUR · Andante-incidentekaartje. | Metro do Porto |
| Andante Tour 1, 24 uur op het hele Andante-netwerk | 7,75 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer, geen museumentree of kortingen. | Metro do Porto |
| Andante Tour 3, 72 uur op het hele Andante-netwerk | 16,55 EUR · Tarief geldig vanaf 1 januari 2026; alleen vervoer. | Metro do Porto |
| Autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter (december tot februari) | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van de verhuurbemiddelaar DiscoverCars, boekingen van het voorgaande jaar, gepubliceerd rond 2024; geen Porto-offerte en niet het tarief van 2026. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer (juni tot augustus) | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Benzine 95, efficiënte prijs per liter, week 7-13 september 2026 | 2,115 EUR · Referentieprijs van de toezichthouder inclusief belastingen; DGEG-kortingspompprijzen waren 1 cent lager. | ERSE |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer; echt rijden op heuvels verbruikt meer. | Renault Portugal |
| Slaapzaalbed in hostel, mediaan per nacht | 27,37 EUR · 12 aanbiedingen voor slaapzaalbedden. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen gesampled door Porto Tours |
| Budget tweepersoonskamer: pensions, B&B's en hotels van 1-2 sterren, mediaan per nacht | 105,56 EUR · 78 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen gesampled door Porto Tours |
| Middenklasse tweepersoonskamer: hotels van 3-4 sterren, mediaan per nacht | 220,10 EUR · 51 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen gesampled door Porto Tours |
| Luxe tweepersoonskamer: hotels van 5 sterren, mediaan per nacht | 419,73 EUR · 19 aanbiedingen voor twee personen. Mediaan van het laagste tarief per vermelding voor twee nachten vanaf 10 oktober 2026, 1.000 centrale vermeldingen, omgerekend van Amerikaanse dollars tegen de koers van de site; één steekproefdatum, dus hetzelfde cijfer geldt voor elk seizoen. | Booking.com-vermeldingen gesampled door Porto Tours |
| Een goedkope maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 5-10 EUR | 10 EUR · 31 van de restaurants die een band publiceren, zitten in 5-10 EUR, de op een na meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een middenklasse maaltijd per persoon, bovenkant van de prijsklasse 10-15 EUR | 15 EUR · 68 restaurants, de meest voorkomende band. Banden zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Een exclusieve maaltijd per persoon, het begin van de band 50+ EUR | 50 EUR · 9 restaurants publiceren 50+ EUR. Banden zijn de gepubliceerde prijsranges per persoon van de restaurants, 554 restaurants gecontroleerd in september 2026. | Restaurantdatabase van Porto Tours |
| Toeristenbelasting Porto per persoon per nacht | 3 EUR · Maximaal zeven nachten; kinderen onder 13 jaar vrijgesteld. | Câmara Municipal do Porto |
| Bezoek aan portkelder met proeverij, Taylor's volwassenenkaart | 25 EUR · Audiogids met drie porten, september 2026. | Taylor's |
| Budget autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de winter | 14,25 EUR · Nationaal gemiddelde van boekingen van een autoverhuurbemiddelaar, december tot februari, gepubliceerd rond 2024; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Budget autoverhuur in Portugal, gemiddelde per dag in de zomer | 35,78 EUR · Nationaal gemiddelde, juni tot augustus, zelfde studie; gedateerd. | Notícias ao Minuto (DiscoverCars-studie) |
| Middenklasse autoverhuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Gemiddelde van Booking.com Cars voor een middenklasse auto in Porto, gelezen op 17 september 2026; geen seizoen vermeld, dus hetzelfde cijfer wordt het hele jaar gebruikt. | Booking.com Cars |
| Middenklasse autoverhuur in Porto, gemiddelde per dag | 38 EUR · Zelfde cijfer; geen seizoensuitsplitsing gepubliceerd. | Booking.com Cars |
| Verbruik middenklasse benzineauto, Renault Captur, WLTP gecombineerd | 5,7 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Verbruik premium auto (cijfer middenklasse gebruikt) | 5,7 l/100 km · Geen officieel cijfer van een premiummodel gevonden; het cijfer van de Captur (middenklasse) wordt gebruikt. | Renault Portugal |
| Verbruik kleine benzineauto, Renault Clio, WLTP gecombineerd | 5,1 l/100 km · Fabriekscijfer. | Renault Portugal |
| Nationaal tapbier, 0,5 liter, in een bar of restaurant in Porto | 3,00 EUR · Crowd-sourced gemiddelde, bereik 2,00-4,50 EUR, gelezen op 17 september 2026. | Numbeo |
| Privé luchthavenvervoer naar centraal Porto, per voertuig, mediaan van de zes keuzes van de site | 27,35 EUR · Mediaan van zes privé luchthavenvervoeren beoordeeld in partners/transfers.json (17,00 tot 74,90 EUR), 16 september 2026. | GetYourGuide- en Viator-vermeldingen |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; geen openbare bron scheidt premium van middenklasse tarieven. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Premium autoverhuur in Porto, per dag | 100 EUR · Vastgesteld door de eigenaar van de site op 17 september 2026; zelfde cijfer het hele jaar. | Porto Tours (cijfer eigenaar) |
| Historische tram, enkele reis aan boord gekocht | 6 EUR · Ongeveer 6 euro voor een enkele reis en 8 euro voor twee ritten op dezelfde dag; de historische trams hebben een apart tarief buiten het Andante-netwerk. | STCP-tarief historische tram, gerapporteerd door Portogidsen |
| Rondleiding Palácio da Bolsa, volwassenen | 14 EUR · Alleen rondleidingen, in het Portugees, Spaans, Frans of Engels; 9,50 euro voor studenten, scholieren of senioren. | Palácio da Bolsa |
| Nationaal Museum Soares dos Reis, volwassenen | 10 EUR · Geopend dinsdag tot zondag van 10:00 tot 18:00; gesloten op maandagen en op 24 juni, de stadsfeestdag. | Museus e Monumentos de Portugal |
Veelgestelde vragen
Wanneer is Bangla Spicy Restaurant & Kebab - Halal geopend?
9:10–22:30 elke dag van de week. Feestdagen kunnen de tijden wijzigen.
Hoe ver ligt Bangla Spicy Restaurant & Kebab - Halal van centraal Porto?
Hemelsbreed 570 meter, een wandeling van ongeveer 9 minuten.
Welke beoordeling heeft Bangla Spicy Restaurant & Kebab - Halal?
Een beoordeling van 4,3 van de 5 komt van 342 recensies.
Bronnen
Alle bovenstaande cijfers komen uit deze bronnen, en het gegevensblad identificeert de bron van elke rij.
- 1Google Maps listing: Bangla Spicy Restaurant & Kebab - Halal geraadpleegd op 2026-09-15Naam, categorieën, adres, coördinaten, telefoon, website, openingstijden, beoordeling en aantal recensies, wat het biedt en populaire tijden.
- 2Own calculation from the coordinatesHemelsbrede afstand van 41.1496 N, 8.6110 W; wandeltijd geschat als die afstand plus 30 procent, bij 5 km/u.
- 3
- 4Wikipedia geraadpleegd op 2026-09-15Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10Notícias ao Minuto (DiscoverCars study) geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 11
- 12
- 13Booking.com listings sampled by Porto Tours geraadpleegd op 2026-09-17Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18STCP historic tram fare, reported by Porto guides geraadpleegd op 2026-09-18Feiten over Porto in het gegevensblad.
- 19
- 20

